Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

fopardi
27. máj 2011

@kiara15 ideme 31.7 a naspäť prideme 11.8 rano tiež sa tešim už ratam dni 🙂

kiara15
28. máj 2011

@fopardi jej ved ked my pojdeme tak ti budem kyvat lebo ideme nisie tak pojdeme okolo 🙂 🙂

fopardi
28. máj 2011

@kiara15 ok stavte sa cestou na pivko 🙂

petuska123
31. máj 2011

ahojte baby.tak inekcie uz mam doma teraz cakam na mrchu a zacinam s kratkym protokolom 🙂

danutta
31. máj 2011

Ahojte baby.Chcela by som Vas pekne poprosit ci niektorej neostal po stimulke Menopur.Surne ho potrebujem.Ak ano napiste mi prosim do IP,alebo na cislo 0908 495 065.Prosim pomozte mi .DAKUJEM 🙂

smoulincek
31. máj 2011

Ahojte, chcela by som ssa spytať, ako da platit v centre helios? Je to len v hotovosti alebo teda naraz jednu sumu? Alebo je tam aj nejaký splátkový kalendár? Alebo cojaviem na 4 splatky alebo tak? Ako tak ratam asi sklachujeme 😀

smoulincek
31. máj 2011

@petuska123 Ak sa mozem spyta, preco ti dali kratky protokol? alebo od coho to zavisí? lebo mne povedali, ze davaju len dlhy... a zacinam 16DC

petuska123
1. jún 2011

@smoulincek neviem to som sa nepytala precco mi dali kratky.ale aspon mi to rychlejsie ubehne.ja chodim do iscaru.mozno je to tym ze mm ma zlu morfo a ja som ok 😖

noe
1. jún 2011

@smoulincek da sa platit aj kartou aj v hotovosti a myslim, ze sa bude dat s nimi dohodnut, ze si to rozdelite. 🙂
@smoulincek zalezi od dg. V Heliose preferuju dlhy, asi s tym maju viac uspechov, aspom co mne hovorili, tak ho prebrali z Australie. Ale kazda pacientka je individualna, kazda inak reaguje na stimulku, takze to sa neda porovnavat. Ani moje prve a 2 IVF nebolo rovnake a pichala som tie iste FSH 😉
@petuska123
drzim palce, nech je to uspesne a coskoro ste tehulky 😵

kiara15
3. jún 2011

@fopardi 😉 😉 😉

fopardi
3. jún 2011

@kiara15 a ako dalej chcete pokračovať?

kiara15
4. jún 2011

@fopardi ja sama neviem co bude moj stale nist tak neviem ale keby bolo na mne tak Brno alebo Zlin 😉 keby bolo na mne idem do toho hned ale co uz mam stym mojim robit tak ho to vsetko zobralo ze ma toho plne zuby 😒

renka1801
4. jún 2011

@smoulincek možeš platiť v hotovosti, alebo kartou , ale dá sa aj tak, že ti vystavia fakturu, ktoru musiš do 14 dní uhradiť,

fopardi
4. jún 2011

@kiara15 škoda :( lebo čas beži
ono to chlapi mnohokrat beru horšie ako my -a pritom si to všetko viac menej odskačeme my :( ale jasne že oni su toho tiež pritomny len ...
skus ho ešte na dovolenke ,,spracovať,, 😉

kiara15
6. jún 2011

@fopardi joj moja ja viem ze mi uz biju bio hodinky ale ked snim nepohnem tak sa stym budem muset zmierit sice neviem ako to dokazem lebo ked si na to spomenem tak len placem ☹ ale budem sa snezit urobit co sa da 😉

fopardi
6. jún 2011

@kiara15 ☹ viem si predstaviť ale veru musi to byť obojstranne lebo nato treba dvoch ,verim že si na dovolenke oddychnete a načerpate silu na novy boj 😉

kiara15
7. jún 2011

@fopardi dakujem moja si zlata ja tiez dufam strasne sa citim prazdna ☹
avy ako sa mate rastiete ako z vody 🙂

fopardi
7. jún 2011

@kiara15 veru ani sa mi nechce veriť že to tak leti drobec už mal rok ach a beťar každy den niečo nove objavi niečo sa nauči no naozaj je to betarik a robi nam velku radosť
pevne verim že to draheho prejde a date sa na boj tentokrat už viťazny 😉

kati777
8. jún 2011

vie mi niekto poradit?na 15 den po ET som mala HCG 1909,je to na dve,alebo jedno dieta a ze ake je priemerne HCG v tom obdobi...

fopardi
8. jún 2011
kuspitka
8. jún 2011

@kiara15 Ahoj moja.citam stale o tebe.este stale nic.
je mi to velmi luto dufam,ze sa dočkáte konecne toho vytúženého dietatka...

kiara15
9. jún 2011

@fopardi ja viem ze to bezi vsak ja som mala dceru nedavno malu a uz je aka kocena snej 😉

@kuspitka dakujem moja zatial nic uvidim buduci rok ci nezmeni nazor 🙂

kati777
13. jún 2011

Ahojte,chcela by som vediet,ze ci viete o takom pripade.Ja som bola na 2 IVF,na 15 den po ET som mala HCG pozitivne a o desat dni tj.tuto stredu mam ist na druhe sono,ze ci zacalo byt srdiecko,viete o takom pripade,ze sa embryo prestalo dovtedy vyvijat,alebo nezacalo bit srdiecko???

kati777
13. jún 2011

Velmi sa bojim,lebo pred tyzdnom som mala uz priznaky,bolo mi zle,prsia citlive a teraz ma to preslo,ci tie priznaky nemusia byt stale...

kiara15
13. jún 2011

@kati777 nemusia ja keby som nevedela ze som tehu tak ani o tom neviem nic mi nebolo zo zaciatku som mala chut na babanovy kokteil ale po tom ma vsetko preslo 😉

kiara15
19. jún 2011

tu na to nejak zamrzlo 😉

cikyta
19. jún 2011

@kati777 O niekom takom viem, no nebolo to po IVF 😒 takže hlavu hore,usmev a nemysli na zlé veci,lebo si ich iba privoláš 😉

@kiara15 veru zamrzlo 😨

kiara15
20. jún 2011

@cikyta ako sa mate zo Silvinkov ta rastie ako zvody coo??
🙂

cikyta
20. jún 2011

@kiara15 Veru,ako z vody 😀 (A niekedy,ako z vodky 😀 - taká je rozbláznená)
A ty ako ? Dá sa ? (Vidíš to nádejne s tvojím mužikom na druhý rok ? 😉 či ? ☹ ) Každopádne držím palce a želám vela síl ...

kiara15
24. jún 2011

@cikyta veru neviem ako to bude ale budem sa snazit ho este presvedcit 😉 a ked nic no co asi sa stym budem muset zmierit sice je to tazke ☹ Ale to aby ste vedeli ze ju mate 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre