Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

denis19
29. nov 2010

@cikyta no ahoj holka! i u vás je bílo a člapkanica???? 😀

mimili
29. nov 2010

@maciatko31 Podla noveho cennika to tak logicky vychadza. Za ICSI sa plati a ked to chces kombinovat aj s IVF, tak je dalsi doplatok. Je tam asi viac vykonov, ktore predsa nebudu robit zadara 😠 .

cikyta
29. nov 2010

@denis19 tu je šedo a člapkanica 😀

denis19
29. nov 2010

@cikyta oprava...i tu je šedo 😀 ale byli jsme venku a bylo príjemne, jako vzduch byl fajn a kočíkovať v člapkanici je lepší jako fitko 😀

orsulka
29. nov 2010

@cikyta caves bambula .-)

aj tu je šedo a člapkanica🙂))))

cikyta
29. nov 2010

@denis19
@orsulka 😀 😀 😀
Sisa si zmyslela,že nebude vonku chodiť a tak som zase absolvovala behanie,nákupy,banku s princeznou na rukách 😠 Ak ma raz vystrie na lade,to bude iná komedia 😒 A ako poznám Sisu,tá bude kričať:
-Ešte ! 😀

denis19
29. nov 2010

@cikyta 😀 😀 a na kočárek ona nebere?

cikyta
29. nov 2010

@denis19 Kočárek ? 😀 Ten sme minulý týžden predali a druhý šporťák máme na ozdobu. Takže tak. My sme boli v kočíku horko ťažko do 9 mesiaca-aj to len vtedy,ak v nom chvílu spala,inak hned von !!!

denis19
29. nov 2010

@cikyta j tak to nestraš, já to plánuji do dvou let 🙂

cikyta
29. nov 2010

@denis19 ja som plánovala do 3 rokov 😀 Ona neznášala kočík ani ako bábätko. Akonáhle sa zobudila,hned plač.Tak sme fungovali dieťatko v perinke na rukách a tlačím kočík.....
Raz som išla tak,že už nebola v perinke,no na rukách a kočík pred sebou.A jedna babka že:
-Pane bože. Toto svet nevidel.Za mojho mládí sa nosili deti v perinke a kočíku a nie takto !!! 😠
(No vysvetluj tete,že ja nemám dieťa,ale Silvinku) 😀

denis19
29. nov 2010

@cikyta no tak to zní super, naše slečinka si naštestí na kočárek zvykla,ale bylo to všelijaké 😀 takuvidíme do kdy ho využijeme, dnes jsem dala už i vaničku do bazaru.... 😀

cikyta
29. nov 2010

@denis19 To máš taký kočík,že možeš dať vaničku do bazaru...? A čo zbytok? Sport.časť s konštrukciou? 😕

denis19
29. nov 2010

@cikyta no zbytek budu používat a když nekdo chce takový kočár jako mám já, tak nemusí kupovat novou vaničku treba..vanička se stejne kupuje samostatne s adaptérem 🙂

cikyta
29. nov 2010

@denis19 aha,tak ty máš taký kočík hm. 🙂

denis19
29. nov 2010

@cikyta já myslela, že všechny kočárky jsou tak, že je vanička zvlášť a sporťák zvlášť, pokud to není vložná taška jako vanička..... 🙂 no u nás se huláká, tak asi jdeme ven..... 🙂

cikyta
29. nov 2010

@denis19 Ved ano. Aj my sme mali vaničku zvlášť a šport.vaničku zvlášť a jednu konštrukciu. Preto mi bolo divne,že to predavaš takto po kuskoch.Akože najprv vanička...................................a neskôr šport.vanička.

cikyta
29. nov 2010

Ja som ho predala komplet. Celý + s taškou a dalším príslušenstvom.(mohla byť k tomu aj autosedačka,no tu sme nemali-nekupovali)

denis19
29. nov 2010

@cikyta no ono se to asi lépe prodává společne jako komplet,ale neche se mi to tu doma obcházet, tu vaničku, tak jsem to zkusila, za to nic nedám, no ne? a autosedačku jsem také nemela ke kočárku, tu jsem mela jen pujčenou, tu škrupinku, ted už má klasickou autosedačku upevnenou v aute.....a je klid v podstatem, jen se hure nastupuje 🙂

cikyta
29. nov 2010

@denis19 to ano 🙂

kiara15
29. nov 2010

ahojte babulky tak som par fotiek nahodila tak kuk 🙂 🙂 🙂

katka2301
29. nov 2010

ahojte babulky ja som tu nova ked mozem tak sa pridam k vam🙂 ja teraz idem na ivf 3 krat ..idem do Heliosu po prvom ivf sa nam narodil maly teraz ma 2 roky vtedy sme boli v Bratislave ...aj ten druhy sme boli ale uz sa nam tam nepaci robia s nami ako s handrami:(..teraz beriem injekcie decapeptil a potom kontrola ked dostanem menzes....mi mame taky problem ze ja som zdrava ale mamnzelovi zistili ze vobec nemoze mat deti lebo ma o jeden chromozon viacej...tak to riesime od darcu aj prvy krat to tak bolo

balinka
29. nov 2010

ahojte babulky 😉 som v tejto teme nova a chcem sa vas spytat,aky mate nazor na helios?mala som 1 ivf v ba,ale je tam vsetko iba o peniazoch a pristup katastrofalny 😠 nic nam nezistili,iba manzel ma pomalsie spermie 😲 tak hladame nieco nove a nevieme sa rozhodnut 😝 dakujem

monca303
29. nov 2010

@balinka ahojte, ja som tiež nova v tejto teme, tiež mam podobne skúsenosti s BA a rozhodli sme sa pre Helios,
bola som tam iba raz, no uvidim, ale zatial som spokojna 🙂 dufam ze aj budem 🙂

balinka
29. nov 2010

@monca303 ahoj 😉 a kam si chodila do ba?ja do gf,aj ked ma tam caka este jedno KETko o 2 tyzdne,ale aj tak neverim,ze to vyjde,lebo som chcela aby mi napisal prednison a on mi povedal,ze az pri tretom ivf,aby som tam doniesla cim viac penazi.a ku komu chodis do heliosu?

monca303
29. nov 2010

@balinka ja som tiež chodila do gf, 1 neuspesne ivf a KET, teraz chodim ku Krajkovicovi, zatial som spokojna, aspon co sa tyka pristupu a informacii, ale zase som platila napr.za odber krvi, co v gf nebolo, tak uvidim 🙂

balinka
29. nov 2010

@monca303 najdem niekde cennik na nete?tak,ale mozno za nieco sa tam zase plati menej 😲 ale hlavne,ze prvy dojem nesklamal 😉

monca303
29. nov 2010

@balinka cennik je teda myslim iba Heliose, na nete som ho nenasla, ale zasa pokial budem v klude, stoji to za to,
v gf som po navsteve mala depku, potrebovala som od nich vypis z mojej karty, ale vsetko mi nedali 😒 ale ty musim mysliet teraz na Ket pozitivne, drzim palce aby ti to vyslo 🙂

balinka
29. nov 2010

@monca303 dakujem,aj ked tomu neverim 😝

orsulka
30. nov 2010

dobre ranko.....🙂))
@balinka
@monca303 vitajte v temičke....verím, že vám Helios prinesie vytážené šťastie 🙂
@kiara15 fotečky krásne 🙂)) stále oddychuješ a picháš clexaník??????

komarik
30. nov 2010

Ahojte, vítam nové snažilky a prajem veľa šťastia. 😉
@orsulka, boli sme včera na tej kontrole. Zatiaľ všetko v poriadku. 21.12. si mám prísť po ukončenie PN a začne mi materská dovolenka. Ten papier dávam len zamestnávateľovi či....? Dnes nás čaká náročný deň. Vstala som už o 2.00h ráno lebo sa nedalo spať a čakajú ma samé vybavovačky v meste. Tak držte palčeky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre