Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
4. jún 2009

orsul ahoj akurat som sem nakuklaaby som potom stihala 😀

kiara15
4. jún 2009

katy7 ako sa mas?ani si sa neozvala hm? 😒

kiara15
4. jún 2009

asi tu nik neeeni haaaaalooooooo 😀 😀 😀 😀

lucula73
4. jún 2009

kuk 😉

kiara15
4. jún 2009

lucul ahoj si v praci?no ako si sa rozhodla?

kamka17
4. jún 2009

lucul...kuk..tiež som sa sem až teraz dostala...dnes je to tu nejaké smutné...ale však neva, nemusí byť každý deň veselo...

lucula73
4. jún 2009

ja mám dnes veľa roboty,tak som nemala čas utekať k pc...a zachvílku balím domkov...konečne,mám už toho plné zuby ☹

kiara15
4. jún 2009

kamka ahoj asi sa to tu vykecalo na posledy 😀

wolfskinka
4. jún 2009

no som tu aj ja teraz dobehla

kamka icq zapnut sup sup

tinkaza
4. jún 2009

ahojte žienky...konečne sa hlásim..

a už druhý deň pichám Gonal..som na seba hrdá... 😎

tinkaza
4. jún 2009

večer doma vás budem musieť dočítať, lebo ste nejaké šikovné v tom písmenkovaní...

čo je nového? kto ma tak na rýchlo uvedie do obrazu?

kamka, wolfskinka - čaute kočandy..ako sa máte?

katti77
4. jún 2009

kiara15: ale tak bola som v heliose min.týždeň a krajko mi len povedal, že muž mal horší spermiogram tak má brať vitamíny a o mesiac a pol znova na spermiogram a až potom konzultácia...a keďže od 24.júla má krajko mesiac dovolenku tak to vidím tak na september (tú konzultácia) a to ešte neviem kde je chyba a ani neviem čo bolo zlé na tom spermiograme tak som trošku sklamaná....aj keď to je nič to som len na samom začiatku toho všetkého takže pekne vidamíny, dovolenka, relax a hlavne veľa veľa ťuťumuťu.... 🙂

držím všetkým babenkám čo dnes išli do helíku palčeky a na všetky myslím aj na teba wolfinka 😉

wolfskinka
4. jún 2009

tinkaza ahooooooooooooj ako sluzobka

no sikulka si ... ked si to dokazes pichnut sama, dohodli sme stretko na buduci tyzden v stredu ... vyhovuje ?

tinkaza ... no to je na dlhu debatu, douzivala som uz antibiotika a inac nic nove ... a ty ako kde si lietala po svete

katti77
4. jún 2009

kiara15: som zistila, že to nemyslíš mňa, ale nevadí aspoň som sa vyžalovala....

tinkaza
4. jún 2009

wolfskinka - ahoooj...mala som sa celkom v pohodičke, všetko som si odšoférovala sama, tak som bola kľudná...nerada sa s niekým veziem v aute, mám strach...
hej, pichám si to sama, ráno Decap. a o 14:00 Gonal...síce v robote v kúpelke, ale inak sa mi nedalo, nič iné som nevymyslela..nevadí, Gonal je úplná pohodička, oveľa lepšie ako Decap. ..to je hnus...

počuj, tak dajme to stretko na utorok-stredu bud. týždeň, čo Ty / vy na to? Pokecáme, čo máte nové..

cikyta
4. jún 2009

Katka,že"Čikytková" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Orsul....myslím,že nemá znamienko-ak myslíš to,z fetalovania 😀 😀 😀 😀 Ale dobre,že si mi pripomenula.Obzriem ju,ked sa zobudí.Len ja mám problém jej vystrieť ručky-nožky.Tá sa zatne a má silu viac než ja.Nemám šancu ju pretlačiť 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
4. jún 2009

tinkaza no dekac stuipe ako fras ... kedy ides na krv a utz ?

idem uz domov o 16.00 mam pedikuru .. papa zatial

vecer sa ozvem a rozmysli si ako s tym stretkom kedy ti to bude vyhovovat, dunda myslim hovorila ze ona moze iba v stredu podla sluzieb a kamke to je jedno ona ma buduci tyzden rannu a mne je to fuk kedy ... ale asi ta streda .. to budem mat po tom sone prsnikov tak potom mozeme dat spicha .. uz teraz mam z toho strach aby mi to dobre dopadlo ... no utekam ja ta het

tinkaza
4. jún 2009

wolfskinka - stretko v stredu by bolo OK, pohoda..dúfam,ž e sa už konečne vyčasí, lebo takéto počasie ma pomaly ale iste zabíja ..

na dalsie UTZ a krv idem v pondelok, 8.6. ráno..

Tijúšik - ako si na tom? čo máš nového? už vieš termín OPU? ak si to tu už písala, tak soráč, nestihla som vás dobehnúť, doštudujem večer doma..

pa, žienky, idem ešte makať.. 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
4. jún 2009

ahoj ahoj ahoooooj.

veru tak Tijuš....ako si dnes dopadla????? ako foliky?????????? ozveš sa??????

tinka.....v pondelok sa teda vidíme....rano...v Heliku 🙂)))))

domika9
4. jún 2009

ahojte pekny šťastny dník 🙂
orsul ale kramuše ti neprišli zatial ? však
tija ako ?aka bola urodička ?

domika9
4. jún 2009

žienky ta što sa stalo že tu nikoho?

orsulka
4. jún 2009

domika este nie...ale už mám take krče v bruchu akože zajtra ich mám....už su take ako byvaju tesne pred.....

no dnes to tu je také "tichšie" 😀 😀 😀

domika9
4. jún 2009

no orsul dosť tichšie - ani niesme zvyknute na take ticho 🙂

kiara15
4. jún 2009

katti77 nevadi kludne sa mozes vyzalovat radi ta vypocujeme ved mi sa tu vsetky chodime len vykecat 😀

dominka a orsul ahojte??? 🙂 🙂 🙂

tijuska a ty co kde si? 😉 😉 😉

tija28
5. jún 2009

dobre ranko bambulky 😀 dneska som prvaaaaaaaa ja ja ja 😀 😀 😀

takze..................vcerajsok dopadol super, aj som robila revy na sale a teta anesteziologicka musela mat zo mna naozaj obrovsku radost...................ale mam 10 folikov 😝 .............no netesim sa este, pretoze az dnes o 8-mej sa dozvieme, kolko z nich sa oplodnilo.........vsetko sme dali na ICSI, a teta embryologicka vravela, ze ten moj milacik mal katastrofalny spermiogram, proste este horsi ako minule - teda totalne katastrofalny, tak sa velmi bojim tej 8-mej hodiny 😉.................a po zakroku mi bolo tak zle, vsetko ma rezalo, ze ked sme dosli domov, isla som hned do postele a lezala a lezala a lezala som............teraz je to uz trocha lepsie, ale mam trosicku nafuknute brucho, tak som zvedava, ci nemam OHSS - sa bojim, ale pockam este par hodin, ci to nesplasne a podla toho sa rozhodnem, ci skocim lekarovi, ci co urobim................podbrusko ma reze uz len trosicku, ale ked si zatlacim na brucho pri pupku a nad pupkom v celej tej oblasti, tak ma to tam dost reze - boli.........no uvidim, ale najviac sa aj tak bojim hlavne vysledkov od tety embryologicky................to preto tu strasim uz tak skoro rano 🙂

tija28
5. jún 2009

takze..........................8 vajec sa dalo oplodnit.............z toho sa oplodnilo 7, .....ale 4 su na tom velmi zle, a 3 este horsie (oni im vsetkym nedavaju moc sancu asi) ........uvidime v nedelu.............problem nie je ani v spermijach, ale vraj v mojich vajciach, takze dnes nebudem mat pekny den ani keby z neba padali lupienky ruzi 😉

ale vam vsetkym pekny den prajem.............vy si ho urcite zasluzite 😉

tija28
5. jún 2009

Posielam vam nieco na pobavenie, ked som vam hned zrana pokazila chvilku s mojimi vysledkami 😀 😀 😀

Rozpravaju sa dvaja novorodenci v porodnici.
Chlapec sa pozrie na dievcatko a hrdo prehlasi:
Ja som chlapec.
Ako to vies? opyta sa dievcatko a chlapec odpoveda:
Pockame, kym odide sestricka a ukazem ti.

Ked sestricka odide, chlapec odhrnie deku, vystrci nohy a povie:
Pozri, modre ponozky!

surviver
5. jún 2009

Dobre ranko 🙂
tija dobry vtip 😀

tija28
5. jún 2009

surviver - no snazila som sa vybrat ten najvhodnejsi 😀 😀 😀

katy7
5. jún 2009

Ahoj kočky, tak som tu, trošku mi trvalo, kým som vás prečítala.

Tak nakoniec na šiesty deň (streda) mi povedali, že predsa sú tam dve také horšie, tak mám prísť a vložia obidve. Čakali sme veľmi dlho, bolo veľa odberov aj transferov. Kým sme prišli, tak nám embryologička povedala, že jedno z tých dvoch už nie je ani to čo bolo. Takže mám napísané, že mi vložili len jedno (už expandované so známkou 2-3) ale popri tom mi dali aj to druhé. A vraj by bolo lepšie, keby to celé bolo robené už na piaty deň a pritom na piaty deň mi povedali, že to vôbec nevyzerá dobre. Som z toho celého zmetená, ale verím, zázraky sa dejú. Tak som pre istotu ešte včera ležala a dnes mi už nedalo ísť vás pozrieť.
A paradox je, že som sa tam stretla s kočkou, s ktorou sme boli spolu na odbere, a dopadla presne ako ja, piaty deň hovorili, že transfer asi ani nebude a šiesty deň najskôr dve a potom nakoniec jedno ...
Už aby bol aspoň 10 deň aby som vedela, ako to dopadlo.
...som sa rozkecala...

tijka - dokážem si dobre predstaviť, ako sa teraz cítiš, prešla som tým pred pár dňami, len sa nevzávaj, určite všetci zabojujú, držím pästičky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre