Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
24. júl 2009

dobre moja budem cakat

wolfskinka
24. júl 2009

kuspi icq ...

kamka17
24. júl 2009

ahojte žienky...dnes je to tu nejaké pusté, čo už všetky víkendujete ???

prajem inak pekný dník, konečne trošku chladnejší, teda aspoň tu v žiline

wolfskinka
24. júl 2009

kamika ahoj .. no dnes to tu akosi zakapalo ... tija je na splave

orsulienka kde si ???????? ty mooja dvojicka

NO A OSTATNE ... VSTAVAT BUDICEK

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
24. júl 2009

katarina no gratulujem ... k tehulkovanie, no super to tu akosi tehotnie ... ze by sa to konecne nastartovalo ?

komarik
24. júl 2009

katarina, to je úplne skvelá infoška. Srdečne gratulujem. Ja si tiež neviem stále zvyknúť na to že som tehu a tiež tomu neverím. 6+2tt znamená 6 týždeň a 2 dni. 😵 😵 😵

komarik
24. júl 2009

a wolfi len pre teba tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
24. júl 2009

komarik dakujem ... ale ja teraz nepotrebujem ... my teraz nemozem ...prenechavam kto potrebuje, ja budem zbierat a zavarat virusiky az od 12.8. vtedy oficialne by sme mali zacat clostikovy cyklus a dufam, ze bude uspesny ....

komarik ty tomu neveris ved ti uz brusko rastie

wolfskinka
24. júl 2009

komarik daj nejaku fotecku bruska v 9tt

katarina dakujem ale tiez prepustam tomu kto to teraz potrebuje

komarik
24. júl 2009

wolfi, tie tttt si schovaj do chladničky aby vydržali do termínu ktorý potrebuješ. Skúsim hodiť tú fotku. Ozaj zajtra mi končí 10tt takže zajtra tam už bude nové čísielko.

katti77
24. júl 2009

ahojte helinky, čítam vás stále ale nemala som čo napísať, až do včera bola somv heliose a idem na prvé IUI.... tak sa teším, že sa to pohlo dopredu a mám strach ako to dopadne... wolfi ty čo začínaš?

všetkým tehotným želám krásne tehotenstvo....tie čo začínajú nech je výsledok aký si želáte a tým ostatným prajem aby už dlho nečakali 😵

wolfskinka
24. júl 2009

no parada tebe to nejak ubieha ... ja budem mat augustovy cyklus clostikovy a mrchu by som mala dostat rovno v strede dovolenky takze uvidime. ... snad to bude najkrajsia dovolenkaa miminkom v brusku a nebudem o tom este vediet to by bolo uzasne ale to su moje sny

komarik
24. júl 2009

wolfi, snívať je pekné a spríjemňuje to život. No a nikdy nevieš kedy sa to podarí. 😵

katti77, ničoho sa neboj a držíme palce. 😵

katti77
24. júl 2009

ďakujem komárik

wolfskinka
24. júl 2009

katti ja zacinam furt s niecim ... 😀 😀 😀 najblizsi cyklus idem zacat clostikovy cyklus s planovanym sexom a ked nevyjde tak idem zacat 3.IVF a ked ani to nevyjde tak si zase vymyslim nejaku hovadinu ... mozno zacnem lietat na padaku 😀 😀 😀

komarik
24. júl 2009

wolfi, vložila som do albumu 2 fotečky. V skutočnosti sa mi zdá bruško oveľa väčšie.

wolfskinka
24. júl 2009

komarik na to ze si v 10tt nevyzeras, si si pupok odlozila na nocny stolik ??? ozaj mate take iste stolicky v kuchyni ako my 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
24. júl 2009

najcastejsie mena na svete, inspiracia ... od jednej kocky z konika

http://www.babycenter.at/pregnancy/namen/welt/

komarik
24. júl 2009

tak teraz si ma riadne pobavila. Mne sa zdá že ráno je to bruško oveľa väčšie a toto bolo fotené poobede. 😀 😀 😀 Asi to bude tým vracaním. Včera sa mi zase vrátili skoro po týždni nevoľnosti. Večer som 2x vracala a dnes som už tiež 1x stihla.

Dík aj za inšpiráciu na mená, lebo čím dlhšie nad nimi rozmýšľam tým som nerozhodnejšia.

wolfskinka
24. júl 2009

a nad cim si zatial uvazovala ?

komarik
24. júl 2009

zatiaľ to máme také citové. Mali sme skvelého švagra ktorý zomrel a volal sa Peter no a dievčatko po mojej tiež mŕtvej starkej Dorotka.

Ale vždy sa mi páčila Nela, Lenka, Lucia, Jazmína a chlapčenské Lukáš, Jakub, Oliver. Chceli by sme to zosúladiť aj s priezviskom ale to nie je také jednoduché. Naše priezvisko je hrozné.

Ozaj máte také isté stoličky? To je náhoda 😨

kiara15
24. júl 2009

pekny den zelam bambulky 🙂 🙂
mzuzi co sa stalo preco odych??? ☹
janula nemam slov ☹ ☹ ☹ tak som ti drzkala palceky 😖

wolfi komarik ahojte?!! 😉

orsul srdiecko ahoj 🙂 uz sa mi to krati a nakoniec mam menopur a decapeptyl lebo sa doky pomylil 😒

domika9
24. júl 2009

čaute kočky nejdete niektora zajtra rano na sono? 😉

komarik
24. júl 2009

baby, prečo mi admini zmazali z albumu spoločnú fotku s manželom - vlastne kreslený portrét? Chápem že mi zmazali psa ale prečo toto?

kiara15
25. júl 2009

peknu sobotu zelam vsetkym helikam 🙂 🙂 🙂

babule chcem sa spytat ci opv robia aj v nedelu?ked to tak vyde?

domika9
25. júl 2009

čaute kočky
tak dnes som bola v heliku na sono a ja že fajne isto bude folikul a prd ... nič 😒 mam ísť znova o týžden či sa nespamäta ale pochybujem aspon by bolo vidno že tam je aj ked by bol maličky ale nič tak buduci mesiac isto bude zase z druhej strany a takto to bude ešte kto vie ako dlho trvať ☹ ☹ ☹ ach jaj a ja som si myslela že nemam problem otehotnieť ale donosiť ale pozaram že aj toto je už problem tak som dnes z toho trošku ☹ mimo
kiara ja myslím že robia aj v nedelu ked ti to tak vyde

domika9
25. júl 2009

nechapem ako je možne že sa ten prekliaty folikul nevytvoril ved som brala maximalnu davku ta kde je ten fras ☹ 😠

kiara15
25. júl 2009

dominka9 ahoj mojo tak si ty takto dopadla v heliku ved ja to mam zase tak akurat vsetko lebo muz skor ako nedelu na to opv nemoze dorazit tak to bude vstko akurat tak na tesno neviem co mam robit 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre