Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
22. dec 2009

orsul...že upečený koláč sa chladí na balkóne...to je tiež dobrá kombinácia... 😀 😀 ale verím, že bude fajný...

orsulka
22. dec 2009

kamka....hihihihih......to mi ani nedošlo........ má byt v chlade a do chaldničky sa nezmesti 🙂)))))))
aj tak sa vsetko dalo dokopy, ked o vychladlo .-))))))))))))

...v telke.....Jak básnici.... 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
22. dec 2009

orsulik ahojki

len aby ti ten kolacik nevyzobkali nejaki vrabci 😀 😀 😀

kamka17
22. dec 2009

no ten film možem, celkom sranda...a čo moja, nemáš čo robiť, že sedíš pri telke ???
ale ja som tiež práve pozerala recept od wolfi, akýsi tvarohový s ovocím a tiež sa spodok upečie a po dokončení ide celý koláč do chladu...takže aj ten tvoj je v pohode 😉

wolfskinka
22. dec 2009

kamka no tie tvarohove kolaciky vyzeraju mnamki, mozno cez sviatky si enjaky urobim, inac nejdem piect, ja som tehotna a moj muz pribral 4 kila takze ziadne kolace, nemusi sa prejedat a mne sladke ani nejde na chut, skor kysle

kamka17
22. dec 2009

no ja by som tiež nepiekla, ale tatko zas z roboty doniesol tvaroh, tak ho mám v chladničke a treba ho spracovať, tak zato som pozerala po tých receptoch...aj keď ani nám netreba sa prejedať, ale čo už 🙂

orsulka
22. dec 2009

wolfi...a co vcerajsia medovinka ci pund??? boli ste??????

ja este zajtra urobim tvarohovy s bananikom......ale je s BB keksami, takže nič sa piect už nebude.....

inak neuverite, ale isla som ten kolac preložit do izby, je tam tiež chladno lebo tam nekurime, a zdžubal sa mi!!!!!!!!!! ale našťastie sa mu nič hrozneho nestalo, len spodny plat sa mierne zlomil!!!!!!! ale ten stres!!!!!! až mi slzy vybehli!!!!!!!!!

orsulka
22. dec 2009

kamka...ja už mám hovote......rano som požehlila, pracka oprala a urobila som ten kolač....aj v obchode som už bola...ako od siestej sa tu mocem jak ....... ani neviem co ....

kamka17
22. dec 2009

orsul... 😲 😲 😲 bože to by bola škoda, keby sa pokazil...nerob si takto zbytočne stres, však sú sviatky, treba byť v kľude 🙂

orsulka
22. dec 2009

wolfi....hihihih...ty si tehu a drahy pribera?????, ale sak pekne rozdelené 😀 😀 😀 😀

orsulka
22. dec 2009

kamka.....to by veru bola...práve preto, že ja nie som žiadna cukrárka a taketo niečosom robila 1x v živote.....a takto si to pokazit!!!!!! som truba...... ale čo už....
no idem si vyložiť nohy hore a prikryt brusko, boli jak šlak, čo je neklamny znak príchodu mrchy.......

wolfskinka
22. dec 2009

orsulka ja som pila cajiky a jablcko ale priznam sa odpila som si trosku z muzovho punca
tomu sa hovori harmonicke manzelstvo, on pije a mne je zle, ja som tehotna a on sa zaobluje
😀
klud ved je to len kolac, mne minuly rok vybuchol karamel na medovniky a mala som popalenu bradu aj ruky a medovnik zhorel 😀 😀 😀

kamka17
22. dec 2009

tomu sa hovorí rizikové vianoce... 😀 😀

orsulka
22. dec 2009

wolfiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!! to faaakt??????ˇmna picne........tak tomu a hovori štastie.......
ako može karamel vybuchnut?????????? 😕

wolfskinka
22. dec 2009

orsulka .. moze ... ja dokazem divy, ked som mala karamel hotovy tak som tam isla doliat vodu a vtedy to buchlo ta som mala cele svitaky popalenu bradu a ruky ... vsetko sa da a ja dokazem niekedy neuveritelne veci, pokazit aj nepokazitelne 😀 😀 😀

kamka17
22. dec 2009

...všetko sa dá, keď sa chce... 😀 😀

wolfskinka
22. dec 2009

kamka asi tak nejak, vsetko sa da a ked je niekto take nemehlo ako ja tak je to jasne

katy2
22. dec 2009

ahojte, prepacte, ze vam tu skacem, ale nemate nejake novinky o kuspitke? Uz ma babulku pri sebe alebo este stale caka?

kamka17
22. dec 2009

katy...Kamilka je už na svete, ešte minulý týždeň mala kuspi cisársky...

wolfskinka
22. dec 2009

kuspi mozno do vianoc bude aj doma

clostilka
22. dec 2009

orsulka - mňa tiež bolelo brucho ako na mrchu a bola len /, ale mrcha neprišla a máme dievčatko, na krv si bola?? ..... som nepostrehla iba to že si našla /

wolfskinka
22. dec 2009

baby lucim sa idem na obed a potom sa uvidi kde skoncim

lucula73
22. dec 2009

ahojte,

orsul -no šikovnica si naša....ja nemám ešte žiaden koláčik a vobec sa mi nechce piecť..,však mamka nám hádam nabalí...

marti - no vidíš,určite sa vám to podarí....ja som mala predčasný porod,to som ti tuším písala,práve minule keď som bola na poradni,tak mi doki povedal,že až v 95% predčasných porodov je na vine infekcia,nie vývojové chyby...tak neviem,uvidím,dokedy vydržím teraz,ale dúfam,že aspoň do konca januára...

kamka - tak hádam po novom roku šup šup do toho.. 😉

katy2
22. dec 2009

dakujem za info 😉 tesim sa s kuspit.... a blahozelam 😵 😵 😵
Vsetkym vam prajem krasne Vianoce a v novom roku len to najlepsie, aby sa vam splnili vase tuzby.... Aby ste mali pokladiky v naruci alebo aspon v brusku 😵 😵 😵

orsulka
22. dec 2009

clostilka....zatial spinim , pocitam, že zajtra sa mrcha rozbehne...už sapoznam....na krv som este nebola...pojdem po sviatkoch......

surviver
22. dec 2009

tak ste sa pekne rozpisali 🙂

marta,tak vidiš,že sme si nevymyšlali,ked sme Ti vraveli,že v Heliku su skveli ludia,dodali vam kopec nadeje,takže myslim ,že vam dali pekny darček pod stromček 🙂

kamka,tak to nie je nič moc s tou robotou,ale potom si cely tyžden oddychneš,takže aspon niečo...a doležite je že vam schvalili tu žiadost 🙂 Helik,asi rozdava vianočnu nadielku 😉 a už sa len rozhodnut kedy sa do toho pustite,držim palce...a tie injekcie isto zvladneš,lebo budeš mat pekny ciel 😉

orsulka,tak Ty tiež poodychuješ,načerpeš novu silu...vyresetuješ všetko zle čo si musela toho roku prežit a verim,že pôjdeš dalej a anjelik pride,velmi Ti to prajem 😵 A blahoželam ku kolačikovemu uspechu 😀

wolfi,no ten punč si musime tohto roku odpustit,ale .... to vôbec nevadi... 🙂 ved ešte bude vela vianoc a aj punčov 😀

surviver
22. dec 2009

katy2 ďakujeme za prianie a aj vam pekne sviatky 🙂

tak všetkym pekne sničky prajem 😵 🙂 😵

maska1
22. dec 2009

ahojte heliosáčky 😉 prišla som vás narýchlo pozdraviť, kým malý spinká 😵
kuspit gratulujem ku krásnej dcéruške Kamilke, nech je zdravučká a ty máš veľa mliečka 🙂
všetky vás pozdravujem, vôbec netuším ako sa máte, lebo nestíham ani čítať ani písať, ale nedá mi to, raz začas vám napísať aspoň zopár riadkov 😎
malý Kubko je zlatučký, len keby nemal bolesti bruška-koliky, vtedy mi to až srdce rve, keď ho vidím a počujem plakať a vôbec mu nemôžem pomôcť ☹ musíme vydržať do 3 mesiacov a potom to už hádam prejde
tak sa mi tu všetky držkajte a všetkým prajem veselé a krásne sviatky, nech sa vám splní to, po čom najviac túžite 😎

romy01
23. dec 2009

dobre ranko

marti - je suoer ze mas dobry dojem z heliku, verim ze vam pomozu.
maska - Jakubko je rozkošny, snád mu tie peripetie bruska coskoro prejdu.
wolfi - ja som vcera robila porvy krat v zivote grilaz - a karamel bol ako divoka rieka ked som donho pridala heru takze neboj sme viacere, co to neovladaju 😀

baby zajtra rozbalujeme darceky 😀 😀 😀

surviver
23. dec 2009

Pekne ranko 🙂

maska dobre,že aspon občas nakukneš a prajem aj vam pekne sviatky a hlavne nech bruško neboli 🙂

romy,Ty si take velke dieta,ale to je super 😉 len dufam ,že si bola dobrá a Ježiško Ti tych darčekov donesie velku kopu,ked sa už teraz vytešuješ....tak moja už len raz sa vyspinkaš a je to tuuuuuuuu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre