Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
24. nov 2010

@orsulka- postup je nasledovny, ty si lahnes s umytym bruskom, manzel si nachysta misku s vodou v ktorej je sadra a do toho maca obvazy a priklada na brusko.....ked to uschne krasne sa to z tvojho bruska odlupne , a mas vytvarovane tehuhu brusenko 🙂 🙂 🙂

...ale niet nad zive brusko,ktore stale mozes hladkat 🙂 🙂 🙂 velmi ti pristane tehuhu brusenko, posielame pohladenicko 😉 😉 😉

orsulka
24. nov 2010

@speranza1 všetko v pohode 😉
@brmbolcek pophladeníčko odovzdane 🙂))))) a ja posielam boštek .-)))

wolfskinka
24. nov 2010

ahojte ... tak ja zase len tak na skok nestihacka co tu je nove ?
@orsulka pekne sa drzite 31tt, kolko si uz pribrala, kotulas sa a fucis pekne alebo zatial este pohodicka ?

wolfskinka
24. nov 2010

inac baby co ste tu na koniku sorry, s niektorymi kecnem cez facebook, tak ostatne co nie ste na facebooku tak nezabudla som na Vas nebojte sa

@janicca super tesim sa s tebou, pozdrav martulku
@takyna no tak to ste akysi malicky ten nas valibuk je mladsi o 3 tyzdne a uz ma 7300g a 62cm a uz 2 dni sa okusa dvihat zadok a pokusa sa stavat na 4 a vrieska pritom ako keby som ho z koze drala, lebo sa jeduje, lebo mu to nejde a to ho hneva
@tija28 no veru krati sa krati uz sa tesim na olivera
@cikyta no my spinkame v noci super ... od 21,00 az do 7,00 rana ale zato cez den ... to je bez komentara slapem s kocikom aj doobeda aj poobeda a najnovsie uz aj vecer lebo uz na to jeho skriekanie nemam nervy a spi a je ticho len v kociku, vcera sme s muzom kocikovali do 20,30 lebo uz sme to psychicky nezvladali tak sme pekne krasne mateja nalozili o 19,00 do kocika a davaj ho do mesta a len sme buchli vchodovymi dverami Matej zaspal, stara sa o nase stihle postavy, inac uz mam o 4 kg menej ako predtym ako som otehotnela 😀 😵
@brmbolcek vy uz mate 2 mesiace boze ako to leti
@surviver a ty kadial chodis kocikovat, ze som ta nestretla, mna uz poznaju vsetky kocikarky zo sirokeho okolia, ja som uz znama po celej ziline ... xixi, len teba som este nestretla

no a ja uz utekam ideme na ortopediu na klbiky a potom jest a potom na par hodin do mesta s kocikom papa a facebookarky vecer pa

katy33
24. nov 2010

Ahojte babulky, chcem sa vas spytat, stalo sa vam, že sa vam počas stimulacie vytvorila cysta a musela sa to všetko stopnut? Mne sa to prihodilo a bojim sa, či zmizne sama, al. budem musiet ist zasa pod nože ☹
@orsulka Naaaadherne brušenko, krasna maminka, juuuj 😲 Držim palčeky , aby ste štastne dotehulkovali 🙂 Si velka ojovnica, orsulik, beriem si priklad, že si sa po tom všetkom nevzdala a verim, že ani jednu z nas sily neopustia a všetky do jednej to dobojujeme do krasneho vysnivaneho konca - s batôžtekom v naručí 🙂

surviver
24. nov 2010

ahojte 🙂

@wolfskinka wolfi,tak maš užasne dietatko prespi celu noc a ešte sa Ti aj o postavu postrá,no užaš 🙂 😉 ..no my sme do 6 mesiacov kočikovali tiež dva krat denne,niekedy aj tri krat sme boli vonku,mali sme už všetko "presliedene",ale od kedy sme v športiaku,tak chodime len jeden krat vonku a to poobede,ideme smerom na bulvar okolo Auparku sa otočime a naspät,niekedy sa zadari aj na namestie,ale on v kočiku spi,ked nespi,tak tam nechce byt,takže musim to tak časovat,aby sme boli blizko panelaku,ked sa zobudi 😅 ....a Ty maš teraz aky kočiar? vymenili Ti ho??

zlatanka30
24. nov 2010

@katy33 mne sa to stalo.ale nic nestopli stimulovala som dalej.boli sme v heliose

takyna
24. nov 2010

@wolfskinka to sa nedá porovnávať, moja malá je plne kojená, nie je na umelom mlieku a okrem toho je dievčatko a tie bývajú útlejšie, zato je riadny cibiš, otáča sa hore dole, začína plaziť 🙂

kiara15
24. nov 2010

@janicca
@surviver dakujem vam moje babule budem sa snazit ako viem 😉

orsulka
24. nov 2010

caves kočky....
@katy33 dakujem zan pochvalu....a som teda velka ojovnica...hihihih 😀 😀 😀 😀 😀 mna ten preklepík povabil, ale nič sa nestalo, ja som to pochopila 😉 😉 😉
@takyna no sak vasa Bibuška je už slecinka velká 🙂)))) rastiete super 😉
@wolfskinka no servus hviezda---som rada, že sa aspon sem tam ozveš 🙂)) velmi ma tesi, že sa držite, a tie peripetije máte za sebou 😉 😉 😉 len rastite pekne dalej.....dobre krmite tak malinky rastie ako z vody 😉 😉
@kiara15 piatokček sa bliiiži!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

tija28
24. nov 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 .................................dneska som konecne zbadala prve snehove vlocky..........netrvalo to sice moc dlho, ale ja uz sa neviem dockat poriadneho snehuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 uz nech je tu 😝
@cikyta - to mas tak - tatinovia su uz raz tatinovia a to nezmenis 🙂 🙂 🙂
@surviver - este chvilku vydrz a aj fotecky budu 😉 ..................a ked vydrzi este chvilu aj oliver, tak aj 2v1 😀
@orsulka - tak ten moj ma veru kotol a riadny, on je ale len riadne mazany, vie presne, kedy ma vypnut hrud, aby schoval pupok 😉

...........................zajtra mame konecne poradnu, velmi sa na nu tesim, tak snad bude vsetko v poriadku - a som velmi zvedava, kolko ten nas drobec zase podrastol 😉 😉 😉

cikyta
24. nov 2010

Ahojte. Tak urobila moja dcera zase zomna hňupa 😅
Boli tu ludia,ktorí chceli kupiť od nás kočik a ja som im hovorila,že je málo využitý,lebo moja dcera v nom nechcela byť a stále v kočíku plakala.
Kým som ukazovala športovu časť,tak sa moja nádhera vylebedila do vaničky z kočíka na zemi. Natočila si ju tak,aby videla na TV,lahla do nej,do pusy čajík a ležala............nohy jej celé trčali von a bola spokojná........... 😠
Potom sa mi začala tlačiť a šplhať do športovej časti ......... no super !!!!!!!!!!!!

Hlavne že matka sa tam puchorí pred ludmi,ako jej dcerka neznáša a nenávidí kočík ! 😠 😠 😠

kamka17
24. nov 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 pozdravujem Silvinku, to je fakt že herečka jak vyšitá, ani všmu nebude potrebovať 😀 😀 😀 a to s tým ...Ana, čo je...? muselo byť krásne, za toto sa fakt že asi opatí žiť a človek zabudne na všetko zlé, čo to dieťa vyvedie 🙂

a pekný večer všetkým prajem a kuk album...ale sú trochu nekvalitné tie fotky, v mobile vyzerajú ok, tu sú také rozmazané... 😖
zajra ideme tiež na ortopédiu na klbiky a tiež na neurologiu...neteším sa ale keď musíš, tak musíš...

cikyta
24. nov 2010

@kamka17 To "Ana, čo je?" mi povie niekolkokrát za den. Vždy,ked zvýšim hlas na nu tak sa zohne,zadíva sa mi očí a hovorí : Ana čo je?
A ak dočiahne,ešte mi chytí líca 😀 😀 😀 😀
To by si musela vidieť 😀 😀 😀 😀

Idem kuknuť fotky. 😉

janicca
24. nov 2010

prajem dobrý večer dievčence 🙂 🙂
tak dnes aj unás prvý sniežik padal a akurát som vozila kamarátke drobcov tak som si to nesmierne vychutnávala už sa celkom teším na zimu taku peknú vrzgajúcu a hlavne na to aby Sisa už konečene mohla využiť svoje sánky a nie len pršiplášť 😀 😝 😀
@orsulka ja nejdem na genetiku do MT idem ku svojmu dokymu šak do Mt hádam nemusím ?a či mala by som ?
@kamka17 fotky sú úžasne neva že su rozmazané a mne sa ani nezdajú hlavne je že je na nich krásavica Paulínka je fakt zlatučká 🙂 bože už by sa mi patrilo aj osobne vás navštíviť 🙂 🙂
@cikyta ana čo je ??? 😵 😵 😵 to je krásne vyznanie ja by som bola určite z toho na mako 🙂 😵

kamka17
24. nov 2010

@janicca servus moja...no šak hocikedy možte dojsť, my sa len sa potešíme 😉 😉 a ďakujeme 😉 podľa mňa je zbytočne chodiť na genetiku do MT...ja som napríklad bola tiež len tu v ZA a úplne zbytočne, lebo ma tam doky poslal ešte na začiatku, to som nemala ešte ani tehu knižku, tak na genetike doky nechápal, že čo tam vobec robím a potom som tam už ani nešla, nebolo treba...dúfam, že u vás bude všetko v poriadku 😉 ozaj, nejaké sono alebo fotečky domčeka máš???

janicca
24. nov 2010

@kamka17 no moja veď sáď sa dokopem dosjt na návštevu 🙂 ved ja si tiež myslím že načo do Mt ved to mi doky zoberie krv a potom to určite niekde posielajú ja totiž to vobec nemám prehlad že čo a kedy treba a snažím sa ani nezistovat nič lebo potom som zo všetkého strašne mudra a mám z toho hlavu ako slon a zbytočne čierne myšlienky tak je lepšie nič nevediet aspon nič nezabudneš 😀 😝 máme aj fotečky domčeka len nemám kedy to tu dať už som ako ty nič nerobím a nič nestíham 😀 😀 ale som rada že sa mávate fajn to ma teší a hlavne mala princezná je v poriadku 🙂 🙂 🙂

kiara15
24. nov 2010

@orsulka veru veru dufam ze to uz konecne dobre dopadne 😉 😉

cikyta
24. nov 2010

@kamka17 Zajtra držím palce po dr.Riadne sa naobliekajte-už je zima brrrrrr

@janicca Počkaj,ked ti Edmondik povie: "Jana, čo je?" ( 😀 😀 😀 )

@kiara15 Tak piatok pojdeš na Ketko? To má moj brat narodeniny..........Držím palce teda 😉 A aj na stužkovu a "kačacie+haďacie tance" 😉

kiara15
24. nov 2010

@cikyta diky moja aj na tie tance som nezabudla 😀 😀 😀

cikyta
24. nov 2010

@kiara15 Tak si na ne sobotu spomeň 😅

cikyta
24. nov 2010

@kiara15 Ked budeš počuť: ttttt ttttt tttt ná ná ná kvá kvá kvá............................(kačací)
alebo: Jede jede mašinka,kouří se jí z kominka...........(haďací)

orsulka
25. nov 2010

donre ranko 🙂))
@kamka17 krásne fotky, paulinka sa ma jafn 🙂) držim palce na kontrolu 😉 😉
@janicca no ved prave preto som sa pytala, že vy nemáte dovod ist na genetiku na taku do MT.... a okrem ineho na taku genetiku sa chodi až po tých triple testoch ked sa robia okolo 16 tt..... 😉 😉 😉

janicca
25. nov 2010

dobré ránko vám krásavice 🙂
@orsulka už chápem 😵 triple testy sa robia vždy a každej alebo až ked je nejaký problém ?
@cikyta Ana zdravím ťa 😀 😀

janicca
25. nov 2010

a všetkým Katarínkam ,Kačenám a Katkám prajem všetko len to naj naj naj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katy33
25. nov 2010

@zlatanka30 Dakujem moja za odpeved - i my sme tam 😕

katy33
25. nov 2010

@orsulka 😀 😀 😀

kiara15
25. nov 2010

@cikyta 😀 😀 😀 jasne urcite budem na to myslet a moc dakujem 😉 😉

tija28
25. nov 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉
...................tak my uz mame dnesnu poradnu za sebou - oliverko uz vazi 2800g, no uz je to chlap ako hora 😉 😉 😉 😉 😉

tija28
25. nov 2010

@kamka17 - paulinka je krasnucka na foteckach a ako milo sa usmieva, no fesanda je to velika 😉
@janicca - tak ako tehulkujes ? setris sa, ci hopsas kade-tade stale 😀 😀 😀
@cikyta - kde len ty na tie pribehy chodis - ty budes mat na stare kolena ine spomienky 😀 😀 😀 ..................mne by sa hodil siske nejaky ten bracek este 😀
@kiara15 - som s tebou v piatok 😉
@orsulka - dneska na poradni tam bola okrem tych nasich stalic nejaka nova sestricka - zeby nahrada za bejatku ? 😉
................................vsetky ostatne zdravim 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre