Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

chorale
13. júl 2009

druhááááááááá. to bola za noc. po týždni muž doma a tak hrozne celú noc chrápal že som sa nič nevyspala. ak bude dnes v tom pokračovať tak prejdeme na oddelené spálne 😀

wolfskinka
13. júl 2009

chorale .. no u nas to tiez niekedy funguje na oddelene spalne ... niekedy vydava take pazvuky z eho vyhodim spat dop obyvacky .... hrozne

chorale
13. júl 2009

vieš najhoršie je že človek sa na neho teší a nakoniec sa pri ňom vôbec nevyspí. iba som cuckala stále, alebo ho škrabkala a dookola.a teraz ešte spí a myslíš že chrápe?figu iba tíško odfukuje.idem sa naraňajkovať ale prídem.

gabika24
13. júl 2009

ahojte.
Ja len na skok. Wolfi, ako pokračujete? Pošli aspoň mailik, som ti aj písala a nič. Ja ešte stále nestíham (to bude tým letom), ale už sa polepším, sľubujem. Myslím na teba (vás) stále 😉 .
Pekný deň všetkým, už zas letím 😝

wolfskinka
13. júl 2009

gabi ahoj mame pokazeny pc .... teraz mi posielaj prosim ta do roboty dik ale napisem ti mailik

mzuzka
13. júl 2009

ahojte, tak ja uz som doma, dufam ze ste sa pekne vyhajali, ja si idem pohajat teraz.

tijus, ja chodim od stredy do roboty, a v celku v pohode. nemam namahavu robotu, takze sa da.a dufam ze do materskej sa bude dat v pohode robit so svistami. po prve to bude znamenie, ze je vsetko OK a po druhe, ja mam marodku platenu 10dni v roku a dost. viac ani fuka,takze by to bolo joooj veru na odrete usi.

prajem vam krasy den vsetkym.

gabika24
13. júl 2009

wolfi a ja že sa na mňa hneváš - ale to je fakt, nepísala som ti na mail do roboty...ale napravím, len čo bude trochu času. preto ťa darmo pozerám večer na skype 😅
mzuska, tak sa držkaj, teda všetky 😉

wolfskinka
13. júl 2009

gabi poslala som ti mail a preco by som sa mala na teba hnevat to co ta napadlo za kravinu ???? 😀 😀 😀

wolfskinka
13. júl 2009

mzuzka teraz by si to s tymi nocnymi nemala prehanat

kuspitka
13. júl 2009

Ahojte .tak este nam nepovedia co je to az v auguste tak este si pockate ako aj my.

kiara15
13. júl 2009

pekny den vsetkym 🙂 🙂 🙂

kuspi tak to malvo riadne napina 😀 co bolo zle ulozene a nebolo vidno?ale dolezite je nech to je co chce len nech je to ok no nie? 😉

kuspitka
13. júl 2009

tak vsetko je donre.len tie bolesti obcas uz aj kopne.a poriadne .pocuvame ho cez stetoskop.

flyangel
13. júl 2009

cauko kuspi...ty uz nam ani nenapises ako sa mas?

wolfskinka
13. júl 2009

kuspit ahoj .. no v auguste uz budes vediet ... a uz mate mena ?

kuspitka
13. júl 2009

este neviem presne ,ale asi Branko a Svetlanka

wolfskinka
13. júl 2009

Svetlanka .. to je take malo zname meno a ako ju budete volat ?

kuspitka
13. júl 2009

este neviem velmi som este nerozmyslala.este sme mali aj viacej tak neviem aj Marcelka sa nam paci.najskor chceme zistit co to bude a co znamenaju tie mena..

wolfskinka
13. júl 2009

aha ... no som zvedava aj ja co to bude

kuspitka
13. júl 2009

ved aj ja velmi,ale ak sa nebude chciet ukazat necham to tak.vsetko kupujem neutral aj co mam veci domka dnes ma muz odfoti a potom dam na net aj veci co mam kupene pre babo.len kocik este neviem aky chcem

wolfskinka
13. júl 2009

ako sa zistuje hemofilia ??? neviem ci mi robili tie vysetrenia

surviver
13. júl 2009

Ahojte 🙂
Wolfskinka hemofila typu A je dedične ochorenie a ženy su len prenašačky,čiže to možu preniest do dalsej generacie,ale len chlapci by ochoreli. Zistuje sa to,že by si to mala uvedene v rodinnej anamneze,a zvyšenou krvacavostou.Je tam nedostatok Zražacieho faktora 8 v krvi,takže sa to da zistit z krvnych testov...

wolfskinka
13. júl 2009

jaj tak to nemam urcite

surviver
13. júl 2009

wolfi,tiež nemusiš mat všetko 😉 Ale nie,to by si vedela už ovela skor,že take niečo mate v rodine...

mzuzka
13. júl 2009

ahojte, prave som zistila, ze mam dnes posledny termin na skusku. takze ak nahodou nespravim, tak opakujem semester 😠 2 som uz presvihla, som na to zabudla 😖
drzte palecky, hadam tam nieco vypotim

surviver
13. júl 2009

mzuzka tak držim palce,teraz ste na to traja,tak isto "niečo vypotite" 😉

wolfskinka
13. júl 2009

surviver ... ved to tiez nemusim mat vsetko to mas pravdu .. mne by stacilo jedno babenko zdravucke vonavucke .... ale som nenarocna co ?

kamka17
13. júl 2009

čaute žienky...idem sa spýtať, kedysi niektorá spomínala, že krajko ide mať v lete dovolenku...nepamätá si niektorá presný termín ??

surviver
13. júl 2009

wolfi,nemyslim si,že si naročna,no to by bol asi najkrajši darček pre vsetky snažilky....ale ked preliečiš boreliozu,tak....ale to ukaže až čas

katy7
13. júl 2009

mzuzka drrrrrziiiiimeeeeee palceky

wolfskinka
13. júl 2009

survover presne to ukaze cas ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre