Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
18. júl 2009

domika...serus....no konečne to niekto pochopil 😀 😀 😀 😀

domika9
18. júl 2009

ved mne to bolo jasne od začiatku 😀

orsulka
18. júl 2009

no super... 😀 😀 to vieš, niekto je general, niekto je bosorka..... 😀 😀 😀 😀

a co je s kiarkou????? kiari??? kde si milacik??????

orsulka
18. júl 2009

babule...tu je buuurka.........prši, konečne sa dá vonku dýchat...ale hrmi a blyska sa..... 😝

orsulka
18. júl 2009

inak baby...zas už mame cez 5000 prispevkov 🙂))))))) toto je fakt PLODNA temicka....

mzuzka
18. júl 2009

predpokladam, ze ta bosorka bola na moju adresu 😀 😀 😀

a u nas konecne vyslo slniecko. akurat nahovaram chlapov, nech mi idu pomoct do zahradky a nechcuuu ☹

mzuzka
18. júl 2009

prave som zistila, na kedy bol presunuty ten koncert DEPECHE MODE. na 20.2.2010. vzhladom nato, ze budem v 8 mesiaci tehu,asi este budem musiet prikupit jeden pre porodnu asistentku 😀 😀 😀

surviver
18. júl 2009

mzuzka a Ty čo v zahradke 😠 ,,,Ty maš pekne ležat s vyloženymi nožkami 😵

mzuzka
18. júl 2009

zahradka je relax, ale ja nemam tu taku zeleninovu. mam pred domom taky kusok placu, kde mi burina pije krv. tak som este pred tyzdnom kupila dalsie balenie kvory, ze to zasypem, nech je aj kvietky vidno,ale nema mi to kto ist nasypat,aby som sa stym nenavlakala 😒

domika9
18. júl 2009

mzuzka okamžite sa na to vys.r rozumeno

mzuzka
18. júl 2009

domika mala si na mysli, ze mam este aj pohnojit ? 😀 😀 😀 😀

lucula73
18. júl 2009

zuzka - no ak si neľahneš a nebudeš oddychovať,tak to naozaj možeš pohnojiť 😀

surviver
18. júl 2009

mzuzka,to bolo dobre 😀 😀 😀

katy7
18. júl 2009

orsul, dnes mi to poriadne opuchlo, nohu mam ako papucu, ale chodit sa da, zajtra asi cvicit nepojdem ale v stredu uz aj keby traktory padali, mam to na pravom clenku. Co si si na to davala?

katy7
18. júl 2009

mzuzka 😀 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katy7
18. júl 2009

katarinka super chute 🙂 tak to ma byt

katy7
18. júl 2009

katarinka komarik ti poradi, bola uz cerstvo tehu na dovci

tija28
18. júl 2009

dobry vecer bambule 😀 😀 😀 co mame nove ???? 😉

mzuzka
18. júl 2009

katy daj si na to vreckovku namocenu v octe s vodou. tak pomer 1 k 1nej. alebo ak nahodou mas, tak priamo octanovu mast.

ahojte, dnes nove prispievatelkz 😉

katy7
18. júl 2009

ahoj tijus, mzuzka sa chysta hnojit zahradku 😀 😀 😀 no zasmiala som sa z chuti, co ty, slnila si sa niekde?

katy7
18. júl 2009

mzuzka, octanovu mast davam, ale moj mm "liecitel" mi dal vcera nejaku sialenu mast, co si davaju boxeri na pomliazdeniny a moj clenok, napriek tomu, ze do tej chvile bol v pohode, po aplikovani tejto masti vybuchol, a teraz mam pocit, ze nezabera nic, ale podla mojho mm je to liecivy proces, no je zlaty, ze sa takto stara, len ja po jeho liecbe som na tom horsie ako predtym, ale nereptam, on je taky spoko ze mi pomaha 😀

mzuzka
18. júl 2009

no tak v tom pripade katy, zatat zuby a tvarit sa, ze je to uplne super.ze je to najlepsi postup,aky moze milujuci mm zvolit a potajme do kupelky a capnut stary osvedceny octan. a tvrdit, ze si pred chvilou jedla huspeninu s octom a cibulou.

mzuzka
18. júl 2009

dobrunoc helinky. 😵

ybyta
18. júl 2009

Mzuzka zlatko dakujem vieš začo.... 😉 aj ked nepišem všetko čitammmmmmmmmmmm čo popišete davaj si na seba oooooooooooooooooooooobrovsky pozor!!!! 😉 😝 mojka aked maš 2 detičky ešte si chcela ? si zlata tak sa mi to lubi žena ma rodiť arodiť 😝 😀 😀 😀 dobre to dopadne anech ťa nejeduju musiš mať veľa pokoja veľa! asrdiečka ? tie isto malinkym tlču až až! citim to ja sa nikdy nemylim maš dvoch chlapcov 😀 😀 😀 bud si tim ista dobru nocku 😔 😔 😔 😔 😔 NEROBIš HADAM KED SI šPINILA? 😕 ALE ISTO SA TO LEN čISTILO 😉

janula18
19. júl 2009

Tak aby ste vedeli ako sme natom.
V piatok bola sliznica už len 10 mm a to už pred týždnom bola 20 mm 😖
Zobrali mi krv ta vola pred týdnom HCG 295 a teraz bolo 1266, ale vzhľadom na to že to bolo len 5 hodín čo sa mi zdá že to odišlo tak nebola šanca aby sa to nejak znížilo ked dovtedy to bolo ok a hodnota sa určite zvyšovala.
Takžde zas ideme tento piatok na sono a uvidíme čo mi povedia, lebo zatial musím brať kopec liekov, ale nič mi nepomáha, stále krvácam normálna krv ako pri mrche, takžde to absolutne negatívne.

Mzuzka ty ma nesmieť nasledovať musíš to aspon ty dosiahnuť do úspešného konca, tak nevymýšlaj s najakým špinením. Ty to musím zvládnuť aj za mna

mzuzka
19. júl 2009

ha, prvaaaa 😀 😀

peknu nedelu vam prajem.

ybytka, janula dakujem. janulka, ver tomu, ak je sanca, ja som to tu uz psala, moja mama mala pri poslednej sestre skoro cele tehu normalne kramose. ked zistila, ze je tehu, bola uz vyse 3mesiacov, a nemohla ist ani na potrat a chcela. a sestra ma 26 rokov a narodila sa uplne zdrava. proste sa zubami nechtami drzala ako kliest.

ja dnes nic, krasne cistucko uz od vcera poobedia, tak to dufam takto zostane.

mzuzka
19. júl 2009

no teraz som si vsimla, ze janulin prispevok je z dnes, tak druha ☹

lucula73
19. júl 2009

peknú aj keď u nás upršanú nedeľu.... 😉

mzuzka tak sa drž,nech už máš pokoj so špinením....hlavne oddychuj....

janulka ☹ ☹ ☹ neviem čo k tomu dodať....treba vydržať do toho piatku,či aspoň jeden bobáčik ostal...veľmi ti držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre