Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
10. sep 2009

este stale na tejto strane 😠

ale pekne sničky všetkym 😵 😵 😵

surviver
10. sep 2009

katy,už sme to prelomili 😉

katy7
10. sep 2009

tak sme to prelomili naraz 😀

surviver
10. sep 2009

a Ty zajtra nevstavaš do prace?? že ešte takto ponocuješ? 😀

katy7
10. sep 2009

zajtra mam vegetik 😉 ale uz idem k manzelikovi, skusat treba stale 😉 tak sladke snicky

surviver
10. sep 2009

tak vela uspechov a do rana daleko, tak hadam čosi ugulate 😉 a zajtra peny den paaaaaaa

orsulka
11. sep 2009

čavte............................ tak vcera s virusikmi to je iná sila!!!!!!!!!!!!! dakujem vsetkým zúčastneným a posielajucim, lebo aj dnes rano, ked to pozeram a citam citim tu silu!!!!!!!!!!!!!
presne toto sme tu potrebovali!!!!!! akože fakt.....cmuuuuky...aj ja som si zobrala pre seba.... 😉 😉 😉

a dnes je piatoooooooooooooooooooooooooooooooooooooook !!!! 😅 😅 😅

orsulka
11. sep 2009

kamka....no konečne si sa ukázala záletnáčka jedna!!!! 😀 😀 😀 😀
aj ja som rada, že vysledky su v poriadku.......a inak....vedela som to...... 😉 😉 ale tesim sa z toho......tak sup ho do snaženia...🙂))))))

a Tijuska stale nic?????? stale pracuje????? maka????

katy.....dik za vysvetlenie....viem, že niekedy je toho ozaj tak vela, že ked ma človek chvilku pre seba, tak ju má ozaj pre seba a nie vždy zapne PC a konika 😉

orsulka
11. sep 2009

romy....???? žiadny novy časopis????????? 😀 😀

orsulka
11. sep 2009

mzuzka...cikytka......ahojte dievčatka.....

mzuzka dnes do rana sa mi spalo úúúžasne....až tak, že som v stavvla už o 4,45 a bola som vyspinkaná... 🙂 🙂

ciky...ako sa ma princeznicka?????? este dáva zabrat????????? 😉

minka051
11. sep 2009

Ahojte dievčatá

Pozerám že orsulka je ranostaj.... 🙂 ja tiež len sem hned ráno niekedy nestíham... Dnes som si bola ukončiť PN. a dalšiu si dám až ked začnem znovu 🙂

meli3
11. sep 2009

Dobré ránko sa praje diečence 😀 😵
Orsulka ahój, pridám sa k tebe moja, aj ja som už dááávno hore..tak dúfam, že sa máš dobre a hlavne že máš pred sebou krásny piatkový dník 😵
Ja čakááám na ten mój menzes aby som mohla začať krátk.protokol, dnes mi to mešká 3 dni uf, ale viem že som mala dobabrané hormóny tak sa "neplaším"..a čakáááám.. 😉

minka051
11. sep 2009

meli

mne ked som išla na 1.IVF tak mi meškal 3 týždne. Bolo to po vysadení liekov. 3 dni je ešte nič. Ja teraz začínam tež ale mrška by mala prísť až o dva týždne. tak dúfam že tento krát sa umúdri 🙂

meli3
11. sep 2009

Minka051- však ja viem 😵 , takže teraz sme obe "čakateľky na menzes" 😀 .Minka ja som tiež na PN, no ja som aj zostala po stopnutí..dohodli sme sa tak s mm, a aj mi to neak ubehlo domka, hi lepšie doma ako v práci, tam sú strašné stresy, tak vegetím 😉

orsulka
11. sep 2009

minka..meli...ahojte 🙂 🙂

meli...ak mas v praci stresy je fajn, že ostala doma a j pred stimulkou......

romy01
11. sep 2009

dobré ránko babulky. Mne sa to ozah kráti a myslím že najneskor do pondelka ms príde. Potvrdila mi to váha 😀 ja sa fakt na stimulku neviem dočkať. Nie som praštená? Teším sa na 2 injekcie každý deň 😀
orsul, na ten časák zase neprišlo, nejak som na to sama pozabudla, no už ho listujem a dnes ho fakt naaranžujem do obyvaku, sľubujem 😀

minka051
11. sep 2009

meli

No ja by som radšej bola tiež doma ale som mzdárka a sama na 11O ludí a aj cez PN som musela na 3 dni do práce, lebo to neurobí nikto. Výlaty byť musia a všetko ved to asi poznáte. Ale ked príde mrška už aj anstupujem na PN.

orsulka
11. sep 2009

minka............jeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! kolegynka 🙂)))))))) tak o tom čo pises, viem tiež svoje.....ja som kvoli praci a vyplatam posunula moj KET na oktober, lebo by mi to malo lepsie vyjst, ak chcem ostat po vloženi doma........

minka051
11. sep 2009

orsul

Ja moc odkladať nemôžem, lebo to by som musela stále a na IVF by som sa asi dostala až v penzii 😀 😀

A bola ba potom sranda mať vnúčence aj vlastné. 😀 No len dúfam že tí moji chalani ma tak skoro neprekvapia..
Ešte chvala bohu študujú... a ako vidím baby ich zatial nejako nelákajú... Ešte uvidím čo povedia ked im poviem že budú mať nového súrodenca zatial to ešte nevedia....

kamka17
11. sep 2009

bréé ránko sa praje 😎 😎 u nás síce zamračené, ale však ide weekend, tak čo čakáme, žejo.. 😀
orsul, veď ja som tým mojim výsledkom tiež verila, ale vieš ako to je, ten sprostý červíček pochybnosti je v hlavičke furt, ale som rada, že to mám za sebou a najbližšie k nemu idem v januári, tak si od tej kozy konečne oddýchnem... 😅
a ty máš dnes vlastne tú svadbu, tak hádam to vypáli všetko dobre 😉

romy..nemyslím, že si praštená, je to normálne tešenie sa na niečo, čo ťa posunie ďalej a prinesie očakávaný výsledok, takže je to úplne v pohode, že sa tešííííííšššš, tešíme sa s tebou 😉 😉

romy01
11. sep 2009

no kamka, ja o sebe začínam pochybovať, mne sa o miminkách začína aj snívať a na pc som uý jednoznaťne závislá. Je pre mňa ťažké si nájsť nejakú zábavku ked sedim doma na PN.
Inak baby u nás sa chýli k dažďu - pekné že? Zrovna včera som doumývala konečne všetky okná na byte - to je na porazenie 😅

kamka17
11. sep 2009

romy...ja som tiež umývla okná tento týždeň, takže bolo jasné, že niečo príde 😀 😀
a poznám ten stav, že si doma a nemáš iné myšlienky ako mimino a koník...tiež som to zažila, ale zas aspoň ti pri tom pc ubehne čas 😉 😉

a baby, sa mi dnes dosť zle spalo, musím potom "vyhrešiť" mzuzku, že si stráži len prievidžanky 😠 , ale snívalo sa mi zas o kolegyni, že mala dievčatko...tak som zvedavá, čo mi na to povie, hihi

orsulka
11. sep 2009

kamka...ahoj pokladik........ 😀 mzuzku nehreš...lebo potom dostaneš od Prievidžaniek !! 😀 😀 😀 😀 😀

a my máme v pondelok stretko.....!!!! hihihih

kamka17
11. sep 2009

orsul...veď to bola sranda s tým hrešením, čo si ty pipi, aby som tu niekoho hrešila ??? a už vobec nie tehotku 😉 😉
a haha, že máte stretko 😠 😠 ...veľmi dobre vieš, že keby sa len trochu dalo, tak valím za vami...

orsulka
11. sep 2009

kamka...ja viem moja......ale raz dame spicha vsetky, tak akko sme si slubovali "onehdy" 😉 😉

kamka17
11. sep 2009

no šak toto, furt si len slubujeme a kým sa k niečomu dopracujeme, budeme všetky buď bruchaté alebo s kočármi a to sa fakt už nikam nedostaneme... 😖 😖 ešte že máme koníka, aspoň tu sa vidíme

kamka17
11. sep 2009

no nič, "káva je vypita..." ja idem využiť vychádzku na nákupy, tak písmenkujte...

orsulka
11. sep 2009

tak pa pa...kamka......a pekny viknedik 🙂))))

orsulka
11. sep 2009

hihih......ale vikendík...... 😀 ako chceš..... 😉

romy01
11. sep 2009

tak ja som uz doma z nákupov - vychadzky mam od 9 do 10 a mam uz nakuoene na vikend 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre