Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
9. jún 2009

wolfskinka - no bodaj by si mala pravdu... 🙂

wolfskinka
9. jún 2009

no tinkaza tomu ver ... este zo 3 kontroly a potom OPU

tinkaza
9. jún 2009

hej, asi to tak bude...teraz v stredu, predpokladám, že piatok, možno pondelok a rátam s utorkom-stredou na OPU...uvidíme...bodaj by už bolo po víkende.. 😉

wolfskinka
9. jún 2009

neboj sa zachvilku to budes mat za sebou

tinkaza
9. jún 2009

nebojim, nebojim...teším 🙂

wolfskinka
9. jún 2009

ja viem tesis tebe uz bude brusko rast zachvilku ...

dunda a co je s tebou ??? kdesi ?

orsulka
9. jún 2009

tak ja som sa vratila z druhej firmy...........
pozdravujem kiari 🙂))))

wolfskinka
9. jún 2009

no konecne aspon niekto ... ja idem presne za hodinu domov ... tak nech mi to tu nejako uteka piste

orsulka
9. jún 2009

tak ja o nejakych 35 min...ale este dofrčala sefinkovi navsteva.......ja neviem čo nechodia rano 😠 😠 😠

wolfskinka
9. jún 2009

no ja som dnes do 15.20 ... takze uz len nejakych 55 minut ... uz nech to utecie lebo sa to vlecie asi si iem hodit slofika na wc, nedala som si kavu tak sa mi zatvaraju oci

orsulka
9. jún 2009

wolfi......tak si daj...či nemás??????

tinkaza
9. jún 2009

wolfskinka -tá tvoja práca je teda fakt suprovka... 😀 😀 😀 😀 😀 😎

ahojík, orsulka... 🙂

orsulka
9. jún 2009

tinuska......som rada, že je ti lepšie 🙂 🙂 🙂 tak to ja dnes neviem kam skočiť.......ale už pomaly končim, ved aj zajtra je den 😉

wolfskinka
9. jún 2009

orsul mam ale nemam chut mala som na obed dukatove buchticky a kolega ma dnes narodky tak doniesol kolace tak som taka plna ze tu kavy by som si mohla tak akurat na hlavu vyliat

tinkaza no radsej by som nieco robila ako tu sedela ako trubka cele dni a nic nerobila

tinkaza
9. jún 2009

orsulka - tak to Ti fakt verim, ja síce v práci sedím furt len za pc, ale ťukám tu o dušu celý deň, iba občas na wc a pre vodu, inak som tu v plnom prúde...a končím tak okolo 17,00..fuj... ☹

orsulka
9. jún 2009

tinka...tak to ti nezávidím....gro mojej prace je tiež za PC....ale aspon sa sem tam musim premiestniť z firmy do firmy 😀 😀 😀

tinkaza
9. jún 2009

wolfskinka - tak to je fakt, ja tiež tvrdím, že je väčšie umenie osem hodín nič nerobiť, ako sa strhať..

orsulka - aspoň sa premiestnuješ, zmena prostredia, aký-taký pohyb...ja tu len kvočím ako kvočka 😀 😀

mzuzka
9. jún 2009

no ahojte zienky, dakujem za strazenie, spinkalo sa mi perfektne, dokonca som vstala bez budika,aj ked len po 5tich hodinkach ,ale som vyhajana.i ked v noci to na mna pride, ale musim navarit aj na zajtra, lebo zajtra pridu svokrovci, tak nestiham a dnes mam este skolu. ☹ dnes pojdem do skoly posledny krat,a potom do skusok uz len samouk. tak to bude ina prca.mrska zatial vyslisala, drzi sa, nechodi, nech este vydrzi 2 dni a potom hop sa hejsa do brandejsa.

wolfskinka
9. jún 2009

mzuzka drzim palceky hopsa hejsa do brandejsa

tinkaza .. co keby nic nerobit .... ale 8 hodin sa tvarit ze nieco robis ..... to je ine umenie, ja tu tiez len kvocim ... o nicom nastastie uz za 25 minut idem domov a ideme zaviezt chladnicku na chatu a pokosit travnik tak drzte palce aby neprsalo nech to pekne postihame vsetko tak ako mam naplanovane

orsulka
9. jún 2009

😉 ja už balim bambule........cavo zatim

mzuzka...som rada, že sa ti dobre spinkalo....ved sme ťa stráááážili

mzuzka
9. jún 2009

wolfi, nemohla by si sa s tou kosackou zastavit aj u nas? nam na zahradke uz chlapov trava stekli na vajka, a to ich mam pomaly 2metrovych 😀

mzuzka
9. jún 2009

ahoj orsul, ved ja viem od zaciatku, ze na teba je spolah 😉

wolfskinka
9. jún 2009

mzuzka velmi rada mna to bavi ... cele dni tu sedim ako trubka radsej kosim ako hrabem ale kosit bude muz a ja hrabat klasika to tak byva to tazsie robi vzdy zena 😠

mzuzka
9. jún 2009

super wolfi, dam chladit sampus, ked prides dame za poharik 😉 😉

mzuzka
9. jún 2009

idem do tej kuchyne, zatial pa.

wolfskinka
9. jún 2009

no super a posles mi sukromne lietadlo ???? alebo ako mam priletiet tak daleko aj s kosackou

katy7
9. jún 2009

Ahojte babenky, vsetkym prajem krasny slnecny den, zas mi to dalo dost prace vas precitat, ste poriadne aktivne, vcera som vas len citkala, ale uz som nestihla pisat. Mne uz je dnes tak dobre, ze som varila jahodovy dzemik, mnam, dufam, ze sa moja bublinka na mna nenahneva. Uz sa mi to cakanie zda nekonecne, ak sa nic zavazne nestane, asi v sobotu testnem 😨

tijuska - tak si teraz fazulku poriadne drz, stale na teba myslim, takze sme cakatelky spolu, uz len verit a cakat, kym sa pridaju k nam dalsie 🙂

tinkaza
9. jún 2009

tak, a ďalšia dávka gonalu v brušku..hurááá

mzuzka
9. jún 2009

kosacku mame, prid ty, este stihas vecerny let,alebo zajtra s nasimi 😀 😀 😀 a potom sa vratime spolu na stimulku 😉

wolfskinka
9. jún 2009

takze ty si varila dzemik .... tak to uz neni bublinka ale jahvodka 😀 😀

tinkaza gratulujem ... kolko este ? dnes uz si sa nadoppovala vsetkym ze ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre