Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
14. jan 2010

Teraz čo vyviedla!
Stojí...v jedner ruke bubon-v druhej mamin nos a ona zabudla,že sa nedrží 😀

kamka17
14. jan 2010

ciky...ale šak o to ide, aby sa nám so Silvinky "prilepilo"...a veru som malé bábo veeeeeelmo dlho nedržala v rukách...

cikyta
14. jan 2010

OK Orsulka-tak cisárove nove šaty a prívesok 😀

cikyta
14. jan 2010

Kamka-OK sama si chcela.Tak platí to malé "lepidlo" 😀

katy7
14. jan 2010

brmbolcek, mne vkladali dve uz expandovane blastocysty na siesty den, lebo na piaty bola jedna na 1 a dve slabsie a nevedeli sa rozhodnut, ktore z tych slabsich maju vlozit, takze sme cakali do 6 dna, dovtedy uz zostali len dve, takze sa vkladali obe, kolko mali buniek neviem, ale boli uz v dalsom stadiu - expandovane. Trocha som sa hnevala, ze sa to nerobilo na 5 den, lebo sa mohlo jedno embryjko zamrazit, ale oni vedia co robia, potom som bola rada, za sme cakali a vlozili tie, co naozaj prezili. Vsetko bude OK len musis verit 🙂

cikyta
14. jan 2010

Katy-mala som to podobne.Tiež sa piaty den čakalo,až na 6 den zostalo 1.Ale viem,že to vedeli,čo robia a možno by sa nezmrazilo-nerozmrazilo atd...

wolfskinka
14. jan 2010

ciky no to je super aspon sa nenudis, ale nechapem preco si jej dala bubon

kamka17
14. jan 2010

no moje krásne, ja sa idem pomaly učlovečiť za tými našimi zvyšnými hviezdami, tak sa opatrujte a hádam aj fotky nejaké budú...

pekný zvyšok dňa

ciky...som nepochopila, že v druhej ruke mamin nos...akože teba drží za nos??? 😅

orsulka
14. jan 2010

ciky...tak to by bol iny ples, kde by som ja mala cisarove nove saty!!! hahahahahahahahahahahaha
jaaaaaaaaaaaaaaj...si ma pobavila.......už lne tá predstava.......

cikyta
14. jan 2010

Wolfi,lebo obyčajná hrkálka je pre nu "slabota"!
Kamka-hej.Správne-môj ctený fafáčik!

janicca
14. jan 2010

tak ja už som späť. 🙂
áno martula bola som u Dlugoša zobrať odhlásenku a už ma aj objednal tak ešte ku Hartelovi a je to OK ..

tak ja naozaj žiadnu masku nepotrebujem ....mne satčí sa len zúčastniť 😀 😀 😀 no idem niečo so sebou urobiť že vraj sa budeme fotiť tak asi si mám zobrať aj pioniersku šatku a či čo ???? ...... 😀 😀

marta222
14. jan 2010

Baby, nestrašte ma.... Ja sa nerada fotím... Mám si teda zobrať masku 😀 😀 😀 ?

orsulka
14. jan 2010

cikytka.....tak potom ako to že sa nedržala???? ved sa držala nošteka !!! .-)))))))))))

marta222
14. jan 2010

Jani, tak to si sa bleskovo vybavila - a rozprávala si sa aj s ním, či len so sestričkou?

janicca
14. jan 2010

martula zober čo chceš len dojdi .... 🙂 🙂

kamka17
14. jan 2010

jani...oj, zas to nepreháňaj, nech na tej fotek nevyzerám ako chudobná príbuzná... 😅 😕
a ja som myslela železničnú stanicu pod hodinami, ale ak prídeš autobusom, tak mi prezvoň, keď tu budeš

janicca
14. jan 2010

len so sestričkou on tam momentálne nebol ..ale mne to neva ..

janicca
14. jan 2010

no určite sa dnes stretneme ale šak v ZA je viacej hodín a my sme 4...... 😀 😀 😀

marta222
14. jan 2010

😀 😀 😀 tak, každá inde - pod inými hodinami?

janicca
14. jan 2010

páááááááááááá moje krásne cmuuuuuuuuuk vám a Sisinke najväčší posielam 🙂 🙂

cikyta
14. jan 2010

Orsul.No dík za také držanie nošteka!Držala ho celý v ručke, v jednej dierke mala strčený pazurik,ved keby spadla,mám už len jednu dierku! 😀 Uff 😝

marta222
14. jan 2010

Tak, aj ja sa idem trochu učlovečiť, aby ste sa ma hneď na prvom stretku nezľakli a nehanbili sa za mňa v Netopierovi 😉 .

cikyta
14. jan 2010

Janica-my sme 2 😀 pod MT hodinami v našej kuchyni 😀 A tak páááááááá

kamka17
14. jan 2010

no vidíte...megastretko každá pod svojimi hodinami 😀 😀

marta222
14. jan 2010

Asi zvesím hodiny zo steny v robote a keď vystúpim z busu, dám si ich nad hlavu.... Aspoň ma spoznáte.... 😀 😀 😀

cikyta
14. jan 2010

Marti-budeš neprehliadnutelná! Sakra,ved vy idete všetky!!!!!!! WAW! 🙂

brmbolcek
14. jan 2010

zilincanky , prijemne kecanieeee 😀 😀 😀 😀 aby vam v ustach nevyslo 😉 dufam ze vas bude ako bubliniek v kofole 😉

kiara15
14. jan 2010

pekny vecer vsetkym zelam.

orsul no ja som uz dnes volala do heliku idem 15.2.na konzultaciu a vypisat ziadost na ivf tak aspon jeden krok pred nami 😉

brmbolcek no krasne znamky neboj embrika zabojuju a v nedelu ides na vklad 😉

cikyta
14. jan 2010

Kiarka-super.Hned po Valentínovi 😉

kiara15
14. jan 2010

ciky ale ja mam v ten den narodky 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre