Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
18. jún 2009

kamka - ahojky, no vidíš, že aj IUI je viacej ako nič...nevadí, že na prvýkrát to nevyšlo, vyjde na druhý...máš tu priamy dôkaz, že to funguje.... 😉 😉 😉

orsulka
18. jún 2009

kiari.... ahoj.......no ved ked budes niečo vediet daj vediet 😀 😀 a tak teda aspon my dve...pondelok plati????????
a ostatne nech sa pekne pridaju.......
7.7. laparka....dobry datum...tak verim, že tri dni a si domka... 🙂

tija.....len ty este necvič moja...nechaj tie kramy, nech pekne odozneju ako maju.....vsetko je este zvacsene, vaječniky, potrebuje to vsetko cas, aby sa to dalo na poriadok....este sa v živote nacvicis moja..neboj!! 😀 😀

wolfskinka
18. jún 2009

uz som tu,
no trvalo to 45 minut .. mila pani tam bola az som bola prekvapena ... pozrela byt povypytovala sa vselijake veci ohladom rodiny a znamych a ze ci sme sa starali o dieta niekomu z rodiny a znamych a aky mame okruh znamych a ci su rozvedeni a ci maju deti a ako by sme to dieta chceli vychovavat a ako ho zabezpecit .. a hodnotenie napisala, ze mame velmi dobre podmienky na vychovu dietata a ze ma z nas dobry pocit a ze je spokojna s nami a ze doporuci adopciu po absolvovani rodicovskej pripravy ... ze sme slusni ludia a sme schopni postarat sa o dieta a zabezpecit ho a nakoniec dodala ze by bola rada keby sme dostali take dieta, ktore by nam robilo radost, lebo ze my mu dokazeme zabezpecit slusny zivot a aj dobru buducnost ...a povedala ze si mame dat kriteria ake chceme .. bez obmedzeni ze zdrave a biele dieta ... a bola mila .... az som bola prekvapena aka bola mila

zajtra o 8.00 mame prve sedenie rodicovskej pripravy v tom Navrate .. tak som zvedava a bude tam aj ona

tinkaza
18. jún 2009

kiara - ahoj....ty si mala kolko embryjok na ted 6. den?

tinkaza
18. jún 2009

wolfskinka - no vidíš......SUPER............................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

surviver
18. jún 2009

Ahojte 🙂
Tija Ty kucharočka 😵 ale dnes som aj ja varila,pecene kuracie stehna a pecene zemiaky,take spolu zabalene v alobale na masle no faaaajne to bolo a k tomu šalat uhorkovy,no čo už lepšim sa...Tija Ty si moj vzor ako ma vyzerat spravna žienka,vždy navarene..... 😀

kiara15
18. jún 2009

na siesty den 2embrika ale dobre na ET bolo jedno ☹

wolfskinka
18. jún 2009

no som rada ze sme dalej pokrocili

katy7
18. jún 2009

wolfi no supis 😀 nech to takto pekne pokracuje aj dalej 😉

orsulka
18. jún 2009

wolfi................no vidiš hviezda!!!!! a tolko strachu...ved aj na tej sociálke pracuju milí ludia a žienky.... šak som to pisala, že ste pár uplne bez problemov..... 😉
takže už len priprava...nejakých 26 hod...a ste v zozname......super!!!!!!!! 🙂

orsulka
18. jún 2009

surviver...sevas...to iste som ja varila...včera!!! 😀 😀 😀 akurát salat bol miesaný 😀 😀 😀

wolfskinka
18. jún 2009

orsul no neviem ... 26 hodin priprava ale neviem ci aj nejake psychotesty alebo co .... zajtra mame prve 2 hodiny tak uvidime

kiara15
18. jún 2009

wolfi suuuper 🙂

orsuol veru ze mi sa dohodneme v pondelok pri exteme a hotovo a o kolkej chces ty lebo ja som doma od 15.00hod do 18,00hod mam vychadzky tesim sa potrebujem sa trochu vykecat 🙂

tija28
18. jún 2009

kiarka - no ja stale rozmyslam nad tou laparkou a hysteroskopiou u Hudeca........lebo som mala nato ist, a som sa zlakla, tak teraz neviem, ci sa pustim do toho, ci nie..............a pre mna je dolezity velmi pristup lekara, sestriciek, vybavenia nemocnice a tak ...........tak preto sa o to zaujimam 😉

wolfi - ved to je krasna spravicka...............ako to super pokracuje s tou adopciou..........a ako pekne hladko to prebieha - supeeeeer 😀 😀 😀 ved vy budete mat uz coskoro babo - uvidis, ako to rychlo prejde 🙂 a budes sa tesit nakoniec z tolkych deti................budes nakoniec ako angelina jolie..........aj svoje budes mat, a aj adoptovane 😉

tinkaza - aj ja Ta tu rada vidim,............a Ty sa teraz hlavne sustred na tych Tvojich bojovnikov, aby ich bolo co najviac 😀

tija28
18. jún 2009

orsul - skusim teda pockat este s tym cvicenim............aby som si to nahodou neposrala 😉 diky za radu 😉

katy7
18. jún 2009

tijuska len necvic, aj ja som mala mrchu velmi silnu a hlavne nezvykle dlho, uz mam konecne po nej ale v brusku ma stale sem tam pichne, uz by sa to mohlo ukludnit. U teba je to este moc cerstve, bud v klude aby si si neublizila

kiara15
18. jún 2009

tijuska neboj budem ta informovat co a ako ale Hudec je zatial super sice sestricky ako kedy 😒

tija28
18. jún 2009

katy - ved sa skusim este setrit.............................a mas IP 😉

kiarka - tie sestricky u neho v ambulancii funguju fakt podla pocasia - mozem potvrdit 😀 😀 😀

orsulka
18. jún 2009

kiara.....možme rovno o 15,00 hod...ja som v praci do 14,00 hod...takže o 15,00 hod. v Extreme v reštike....
a tymto POZAVAME: Danielitku, luculu, mzuzku, janulu......plus ostatne, ktore sa chceu pridať!!!!!

tinkaza
18. jún 2009

kiara - aha 😔

wolfskinka- tak super, máš to za sebou... 😉

orsulka
18. jún 2009

tija..........ja som bola u Hedeca na laparke 2x.....robil to on sam, co sa tyka jeho ale aj personalu v nemocnici, tak ja som bola absolutne spokojna!!!!!! dokonca mi robil aj to mimomaternicove on, tiež perfektne.....
co sa tyka ambulancie.....on je skvely...a sestričky, v podstate tiež, ja som s nimi nemala žiadny konflikt....

kiara15
18. jún 2009

orsul dohodnute 🙂 🙂 🙂 🙂 a mzuzka prisla na slovensko?

tinkaza ale hadam teraz to bude lepsie
🙂

kiara15
18. jún 2009

tijus ani ja som snimi nemala konflikt ale niekedy je na nich vidno ze sa zle vyspali 😉

tinkaza
18. jún 2009

kiarka - jasné, nikdy to netreba vzdávať, musí....budeme Ti tu všetky držať palčoky... 😉

tija28
18. jún 2009

orsul - a myslis, ze by som mala podstupit predsa len tu laparku a hysteroskopiu ??? lebo ja vobec netusim, ci to mam tam dole vsetko v absolutnom poriadku................ci mi tam nahodou nesposobuje nieco tie problemy, ze sa to nechce zachytit 😉

orsulka
18. jún 2009

kiara........mne sa mzuzka nozvala vobec, pisala si ty, že ona ma na teba cislo a že sa ti ozve...tak dnes mala byt v tom Heliku a neozvala sa zatial, mozno nema net k dispozicii...tak ja fakt neviem , ale stretnuť ju jednoducho MUSIIIIM!!!!! tesim sa AJ na nu!! 😀

tijuš.....nepisala som to preto, aby som ta nejako usmernovala, je to len moj názor, že vsetko potrebuje svoj cas, hlavne po tolkých hormonových dávkach 😉 😉

kiara15
18. jún 2009

tinkaza dakujem ved aj ja na teba myslim kazdy den len citam ako co ktora pokrocila ale ty mas super urodu klobuk dolu 🙂

wolfskinka
18. jún 2009

tija ze angelina jolie .... no este keby som mala taku postavu ...

kiara15
18. jún 2009

ano na mna ma kontakt ale este mi nevolala a dnes neni stoho strewtka nic teraz mi pisala luculka ze nemoze tak ten pondelok to isti 😀

orsulka
18. jún 2009

tija.........tak ja neviem ci ano alebo nie.....mne to Hudec navrhol hned, este pred prvym IVF, že pre istotu to tam popozerať, či tam nie su zrasty a podobne....a nakoniec nasiel malu endometriozu, ktorá tiež može sposobovat neplodnost...tak to pri tej laparke hned dal do poriadku.....teda ja som chcela vediet, že ci som OK, alebo ci je niekde problem, preto som suhlasila..okrem ineho sa po laparke, kedže je to tam vsetko ciste može zadariť otehotniet aj prirodzene....čo sa nám ale nepodarilo....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre