Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
21. mar 2010

Lusina-ak to cítiš,tak to bude! Mala som rovnaký pocit citenia,že druhý pokus určite výjde...aj ked som malinko pri ET zapochybovala a aj dalších 10 dni po ET bolo už takých smutnejších,ale môj prvotný inštinkt už zo stimulky ma nesklamal 😉 a na teste boli zázračne //,potom na sone gulička a teraz v postielke moja malá šúpolienka 😅
Takže ver pocitom!!! 😉

mzuzka
21. mar 2010

ahojte. konecne sa nemusia zmensovat fotky , tak uz prispejem aj na konika. lucka na teba som dnes myslela, ze ako sa ma matusko. tiez uz bude zrejme velky chlap.
ciky ja ti tu sisu asi unesiem 😵 to je slniecko proste

lusi, ja som bola o uspechu presvedcena, hned ako som do toho sla. nakupovala som veci pred tehu, niektori sa mi divili, ale ja som fakt nezapochybovala ani na chvilu.vedela som to, niekde vnutri 😉

wolfskinka
21. mar 2010

orsulka drzim palceky ale to ty vies ...

katy7
21. mar 2010

ahoooojte vsetci, strasne dlho som tu nebola, akosi nebol cas, asi sa mi tych niekolko tyzdnov ani nepodari docitat, tak aspon takto: vsetkym snazilkam strasne drzim palceky, nech su vajka a embryjka co najsilnesie, maminkam zasa poslusne babatka, posnazim sa docitat, co ma kto nove 🙂

wolfskinka
21. mar 2010

katy no ahoj ,,,, a ty uz 18tt, boze to ale leti

cikyta
21. mar 2010

zuzka,to fakt sa už nemusí zmenšovať? Super.Lebo ja stále fotím len mobilom pre istotu.

A dik,za Sisu(myslíš to foto v "džípaku?"Tá tam síce moc nedočiahla ani na sedadlo,ale zato všetky tlačítka,páčky,dokonca šrobiky na podlahe musela postískať a vykmásať),ale ved ty máš dve krásne slniečka.Zatial väčšinou bumbaju,ale počkaj za chvilu,ked začnu vystrkovať rožky...Dvojčátka nemaju chybu,kolko srandy zažijete 😀

katy7
21. mar 2010

wolfi veru veru, ved aj ty ze 22, leti to ako voda,
ja sa teraz moc vytesujem, ani poriadne neviem, ze som tehu, nebyt toho rastuceho bruska, je vsetko ako predtym, upne super

mzuzka
21. mar 2010

ciky oni uz nebumbaju,uz si vyzaduju pozornost,hlavne risi,ten byva viac hore a viac sa chce pestovat a musim mu rozpravat a pod. siska je uzasna na kazdej fotke, take striebro sibalske 🙂
ozaj ako vlastne ten reflux? odznelo to same?

cikyta
21. mar 2010

Jaj tak,lebo na fotkách su taký malý zlatušikovia,čo väčšinou krásne spinkaju.

No reflux postupne zmizol v 4.mesiaci.Potom sme mali do 8.mesiaca problem s bedrovými klbikmi a trochu chodidlami a teraz pomooooc : Nič nespíme 😢 A najlepšie je,že ani neni vidieť,že slečna skoro nič nespí 😠 zato ja som už čistý "vecheť" 🙄

No idem skusiť trochu poležať...vravím tomu tak,lebo Silvia mi vstava tak každu hodinku až do rána a vždy ju uspí "dudlanie"cecku,inak nič 😒 Takže dobruuuuuu 🙂

mzuzka
21. mar 2010

dobru, hadam sa podari aj oko zazmurit .

orsulka
22. mar 2010

dobre ranko prajem.......

Maryah........skoda prevelika......ale verim, že KET už bude iste....!!!!!!!!!! veriiiiiim !!!!!!!

a kto tu co posal o Tijuske??? nejak som nezachytila...dajte mi infošky prosim......!!!!!!!

ja dnes este utekam do Nemocnice na zražanlivosť krvi......a hadam to už bude vsetko čo potrebujem na to interne.....

Cikytka......no ono darcovsky program......to preto, že nikdy nevieš a je vela pripadov, že sa "niečo" zmeni alebo vymeni a odrazu sa to chyti.....to ako ked niekedy davaja nemožu mat babo...rozidu sa a s inym pratnerom ma každy aj po dve deti.....priproda, no čo ti poviem... 😉

wolfskinka
22. mar 2010

katy presne aj ja .. ale nechapem 1 veci, tento novy konik, vobec neposuva tt, uz som od soboty mala mat 23tt a stale mam 22tt

janicca
22. mar 2010

ahojte babulky prajem fajn deň 😉
tak ja to tu trošku flákam akosi nie je kedy doma mi deti z pece padajú ..... 😀 😀 😀
v piatok sme boli v Helíku o 9:00 a tam skoro ani nohy som bola normálne prekvapená drahý bol len na spmg tak teraz čakáme už len na výsledky a ak budu zase na ho...o tak clostil už ďalej brať nebudem a šup do IVF.... ☹ :-

Orsul tak zase ste sa pohli tým správným smerom to je fajn držím palce bodaj by ... 😉

Marutlik hallooooo kde si .... 😉 😉 😉

wolfskinka
22. mar 2010

janni o 9,00 tam vacsinou uz nebyva nikoho ...

kamka, tinkaza no ako babule ? mate fotecky ?

domika9
22. mar 2010

ahojte kočky všetky pozdravujem 🙂

marta222
22. mar 2010

Ahojte dievčence, prajem pekný deň 😉 všetkým.... Orsulik, tak ti budem veľmi držať palce, aspoň sa niečo pohlo a verím že bude všetko OK. Kamka išla dnes do Helíku na sono, však? Kamka - čakáme aktuálne info... Ako ste prežili víkend. My sme boli s drahým na chate, bolo super - krásne počasie - v sobotu sme piekli zemiačky v pahrebe (v krbe) so slaninou a cibuľou - som sa dotlačila ako vrece.... Dnes v posilke budem musieť makať 😀 😀 😀.
Chvíľu mi trvalo kým som sa zorientovala na tomto novom-zmenenom MK, ale vôbec sa mi nezdá, že by bol lepší. No uvidíme po čase, chvíľu potrvá, kým si zvykneme. (Najviac ma rozčuľuje, že mám prehodené z a y 😠 😠 😠 )

orsulka
22. mar 2010

som tu spat a zas...a znova 😀 😀 😀 dakujem dievčatka za povzbudive slovicka...vsetkým....🙂)))) tak skusim už Krajkovi cinknut ci ma koncom tyzdna - budueho vezme, v pondelok už budem mat Interne vybavene......ale asi neskor brnknem, lebo teraz urcite maju kopec prace....🙂)))ň PS. sa tam vykecavaju s Kamkou 😀 😀 😀

orsulka
22. mar 2010

ok...tak mam volat až o tyzden, ked budem mat vysledky v rukach, že je vsetko OK 😉 😉

wolfskinka
22. mar 2010

orsulka super tak budem drzat palceky 😵

cikyta
22. mar 2010

Ahojte.Orsulik,moje zase lietaš? Ale tentokrát pre dobru vec a ešte ako!!! Tak len nech su vysledky ok a koniec nech je zapečatený velkými tmavými //a následne malým ružovým plačkajucim zázrakom!
Si mi to slubila!!!!!!!!!! 😉

Inak...tiež sa mi táto nová "modra kobyla"moc nepáči 😖

A kde je Brmbolcek? Nejak to tu začala flákať! 😅

brmbolcek
22. mar 2010

ahojte slniecka, moje , dlho som tu nebola, akosi nestiham a este tato nova verzia akosi si tazko zvykam ale co narobime sa musime trosku popasovat ... 😒 😒 😒 😒 😒

... u nas kolaudujeme a tak mame co robit 🙂 🙂 🙂 🙂

nestiham stihat do zadu , tak aspon takto strucne novym tehulka srdecne gratulujem , novym postupom a novym rozhodnutiam tiez,... Orsulik robis mi velku radost 🙂 🙂 🙂

Ciky...- tak ako 3-izbak , kedy nas zavolas na brigadu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Vsetky ostatne slniecka zdravim , Janka, Martulik, Romy, Wolfi, Domika , Zuzanka, Surviver .... a vsetky ostatne od A-Z to aby som na nikoho nezabudla 🙂 🙂 🙂 🙂

Zelam krasny slnecny dnik a dievcatka v kancloch otvarajte okienka posielame sviezi Zilinsky vzduch 😀 😀 😀 😀 😀 cititte tu vonu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
22. mar 2010

brmbolcek ... tak kolaudacia nech dobre dopadne ....

brmbolcek
22. mar 2010

servus wolfi--- dakujem velmi pekne no mozno o ten rocik , budem priat to iste ja tebe 😀 😀 😀 😀 alebo skor ? ako ste na tom teraz stavebko , zakladna doska atd... a co gulko ? uz netuzi po vinku ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵

marta222
22. mar 2010

brmbolcek, som rada, že si sa ozvala - už som sa o teba bála... Aj u nás už je počasie celkom OK, v noci lialo ako z krhly a teraz svieti slniečko... Janicca - už pomaly vytiahneme aj bike, čo ty na to 😉 ?

brmbolcek
22. mar 2010

Martulik- prosim, prosim , zahod starch a obavu o mna , mas starosti svojich dost 😉 😉 neboj , mna sa len tak lahko nezbavite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 inak si mi urobila strasnu chut zemiacky v pahrebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 k tomu masielko sol porik cibulecka, juj mnam 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 uz teraz slintam 😝 😝 😝

janicca
22. mar 2010

Martulík tak ja už som zahájila sezónu čo sa týka bike včera som bola na Hájniciach v HV tak som si riadne makla ale super aspoň som si dobre hlavu prevetrala lebo mi akosi šibe z toho všetkého....... 😉

orsulka
22. mar 2010

no jo...ja nemám ani bicykel..... 😀 😀 😀 ale uprimne priznanie, že mna to ani moc nebavi s bicyklovat......este tak stacionarny zvládnem 😀 😀

brmbolček ....no sevas dievča.......že sa ukážeš 😀 😀 ale starosti mate kopec, takže aj ospravedlnenie je prijate.....nech len vsetko dopadne OK.....a skolauduje sa.....potom možme prist skolaudovat aj my

😀 😀 😀

orsulka
22. mar 2010

a ta kamka...ništ.... ta de je ?????? 😕 😕

a este som zabudla pozdravit aj Kuspitku s Kamilkou !!!!§ takže: AHOJTEEEEEEEE !!!!! opatrujte sa spoločne .-)))))

Cikytka.........ja toho naslubujeeeeeeeeeeeeeeem !!!! 😀 😀 😀 😀 ale kvoli tebe budem na sebe pracovaat .-))))))

janicca
22. mar 2010

Orsulík čo tam potom že nemáš robíš to čo ťa baví a hotovo ........ 😉 😉

Kamka ??? sa asi vonku slňuje keď je tak krásne a my tu musíme v robote trčať. 😠 ... ...bože ten víkend ubehne ako voda ...

orsulka
22. mar 2010

janicca.....jasen moja...mas ty pravdu moja 🙂 😉

kamka asi sa veru slni....no naposledy nemali bohvie aku cestu do MT..... tak si možno aj vylet ešte urobili .-))))))

ja idem dnes inak na kulturu...že: Slovenske divadlo tanca, režia p. Durovcik : CARMEN!!!!! jajjjjjjj tešakujem velmi !!!!! 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre