Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
9. apr 2010

ahojte moje krásne tak aj už idem of akosi mi nevyšlo s vami dokončiť týžden bo kopec práce a v piatok a kua to sa mi už dávno nestalo 😝 ...... :majte sa fajn a prajem fajn víkend ...... 🙂 🙂 🙂

domika9
9. apr 2010

hi ahojte tak tak ešte stale kinderko tento týžden som mala poslednu poradnu už len porodiť 😀 ak neporodím do tak mam prísť ku dr. a že mi vypíše lístok na príjem takže asi . -teho najneskor by sa mal maly narodiť
zatial som otvorena na jeden palec ale možno už aj viac -dufam 🙂

kiara15
9. apr 2010

domi ahoj akurat dnes som si na teba spomenula ci si uz aj neporodila tak ti pekne drzkam palceky nech vsetko dobre dopadne 😉

kiara15
9. apr 2010

orsulik no jasne buduci tyzden robim ranne pondelok a v stvrtok do 15.00hod 😉

katy7
9. apr 2010

Ahojte babulky
domika, tak nadisiel cas? Tak nech to je rychlo a pohodovo, drzim palceky!

wolfskinka
9. apr 2010

domi ty si este domka ? alebo uz zbalena na ceste na allicnlusive do porodnice?

cikyta
10. apr 2010

Zdravím tetky Helinky.Všetky do jednej nohy. 😉

kiara15
10. apr 2010

aj ja vsetkych zdravym a hlavne silviku princeznicku 🙂 🙂 😉 😉

wolfskinka
10. apr 2010

pekny vikend vsetkym, aj ked uprsany, ☹

kiara15
10. apr 2010

wolfi u nas svieti slniecko 🙂

janicca
10. apr 2010

ahojte babule prišla som vás pozdraviť ..... 😉

kiarka ahoj moja aj unás dnes svietilo slniečko asi 25 krát a medzi tým stihlo aj riadne pršať... 😀 😀 a ináč sa máš ?

cikyta
10. apr 2010

Jani-ahoj.Apríl jak hovädo 😅

kiara15
10. apr 2010

janica ahoj mojko no mam sa uz fajn len do roboty sa mi nece 😉 a co ja co ty??kedy ides na to??

cikyta
10. apr 2010

Kiarka...kukám albumček...no ty máš inu modelku dcerku 😉 Fíha!

janicca
10. apr 2010

Ciky čavky čavky velkýýýý cmuuk pre Sisu posielam..... 😉 kedy sa to sťahujete?už sa určite tešíš joooj ako ti závidím ale tak úprimne ja by som hneď menila .... 😉

Kiarka ja sa mám fajn slniečka je už viacej tak aj náladička sa zlepšuje ... 😉 a kedy ideme my ?ja to akosi stále oddialujem ale august ,september to bude určite na 100% .... 😉

janicca
10. apr 2010

ale veď aj Kiarka je modelka tak dcérenka má byť po kom ..... 🙂

cikyta
10. apr 2010

Dík za cmuk.Boli sme na návšteve,v aute ju zlomilo,tak spí...toť znamená kua dlhá nočná pre Cikytku 😢
Sťahujeme sa...no: Za týžden začne muž prerábať a my dve so Sisi tam vkročíme ako královne v máji 😉Tak teda-to plánujeme 😉A 8.5.tam vystrojíme narodeninovu žurku pre Sisu.
AAAA,tak hej,má byť po kom Kiarkina dcerka! Tak heeeej! 😉

kiara15
11. apr 2010

baby dakujem herecka ma byt po kom 😀 😀 😀 vsak aj su teraz snou starosti muz by najradsej retaze na nu uviazal 😀

janica takze to vyzera ze pojdeme po tom do toho spolu??? 🙂 🙂 🙂

janicca
11. apr 2010

Kiarka šak prvý krát sme šli skoro v jeden termín tak prečo si to nezopakovať ale teraz už naozaj úspešne !!!.... 🙂 )))keď máš doma taku kočicu tak mužovi sa ani nečudujem že by ju najradšej doma o radiator priviazal .... 😀 😀

Ciky tak ináč ako kráľovne tam ani ísť nemôžete vy pekne prídete do hotového a rovno na párty .... 😀 tak to máš potom dobre zariadené ... 😉 ))

cikyta
11. apr 2010

Kiarka-Jani,takže spolu?! 😉 Som váš svedok!

Jani-uvidíme ako nám to výjde.Po dnešku by som najradčej zdrhla na koniec sveta.Neskutočne ma vytočil muž a kebyže sme zobratí,podávam žiadosť o rozvod 😠 😅

janicca
11. apr 2010

aaaale Ciky nebojkaj bude aj horšie to su určite len také nezmyselné hádky neboj zajtra bude svietiť slunečko .... 😉 a ozaj koniec sveta neexistuje tak že nemožeš tam utekať...... 😀 😀 alebo že by ????

cikyta
11. apr 2010

Jani- 😀

kiara15
11. apr 2010

janica tak to dufam ze to bude uz uspesnejsie 😉 😉 ciky a bereme ta za svedka ale aj zo Silvinkou 🙂

ciky neboj vsetko prejde laska nehnevana nie je milovana 😀 😀

surviver
11. apr 2010

ahojte 🙂 som tu tyžden nebola,tak budem mat čo robit,aby som vas dočitala a bola znova v obraze 😉

ale dufam,že ste sa mali všetci fajn a sviatky ste prežili v laske 🙂

tak zatial prajem dobru nocku a ked dočitam tak sa znova ohlasim 🙂 😉 paaaa

domika9
11. apr 2010

ahojte ano ano ešte stale 2v1 čakam a maly nechodí 🙂

janicca
12. apr 2010

dobré ránko prajem hviezdičky ......... 😉 ))))))

domika tak kedy nás prekvapíš ??? ..... 😀

surviver
12. apr 2010

pekne ranko 🙂 tak som vas dočitala....a vidim,že všetko je v najlepšom poriadku 😉

ale dnes je tu akosi tichučko....len janicca pracuje,čauko 🙂

kamka17
12. apr 2010

čafte žienky..dnes je tu veru tichúčko, asi sa nikomu po víkende nič nechce...ako mne 😅 😅

aký je rozdiel medzi myómom a polypom???

marta222
12. apr 2010

Ahojte celebrity, tak po víkende je tu naozaj akosi tichučko, kde ste všetky? Zmenila som foto, už mi v tej čiapke bolo naozaj teplo 😀 😀 😀 - ciky, s prvosienkami - môže byť?? Púpavky ešte u nás nerastú 😉 ... Kamka, to teda neviem, aký je v tom rozdiel - ten polyp vlastne vôbec neviem, čo je... Ale už som to počula

lusina
12. apr 2010

Ahojte ženušky rodu heliosu 😀
dnes všetky hráte na schovku, či čo? či??
ja si myslim, že polyp je výrastok, ktory sa može vyskytovať aj na krčku maternice a myom je len na maternici,
niečo ako "zrohovatela" časť maternice. napísala som to ako maďar, ale nič lepšie ma nenapada ako to opísať 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre