Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
17. apr 2010

ahojte pekny víkend vam prajem

domika9
17. apr 2010

😀 pre naštartovanie dna som si cvične umyla okno lebo som nemohla pozerať na neho ake je začapane od dažda hlavne že nedavno bolo umyte ale zatial to nevyzera žeby sa malemu chcelo ísť von tak idem niečo ešte robiť len neviem čo 😀

wolfskinka
17. apr 2010

domi ahoj a ty nebodaj upratujes ... no ja nechapem

domika9
17. apr 2010

ale nie zatial som len to okno umyla lebo bolo srašne a v obyvačke čo tu sedíme vždy tak ma to serkalo ale idem si dnes zopakovať štvrtok aby sa maly nabudil ale len taka klasika wc, kupwlna podlahy a ešte by som mohla požehliť ale zatial sa mi nič nechce 😝

domika9
17. apr 2010

baby neviete mi poradiť načo ma narok mm po narodeni dieťaťa moj dr. mi povedal že ma narok na 5dní ale neviem ako to myslel či mu musia dať 5dni volno v praci z jeho dovolenky aj keby im to v robote nepasovalo alebo je to 5dni viac volna ako napríklad P-čko
v zakone sme o tom nenašli nič píše sa tam iba o čase nevyhnutnom na prevoz manželky z a do porodnice

neviete o tom nahodou niečo?

katy7
18. apr 2010

ahojte helinky, prajem vsetkym krasnu slnecnu nedelu, az hriech sediet doma, no ako tak pozeram, tak doma sedim len ja ...
Kamka - krasny gulko bombulko, ako to zatial prezivas?
Domika - ty nas snad uz tento vikend potesis novym prirastkom 🙂

domika9
18. apr 2010

ahoj katy tak velmi sa myliš lebo doma sedím aj ja kedže sa už bojim isť vonku ak by ma nahodou chytilo alebo odišla voda ale asi by som spravila lepšie keby som šla na nejaku dlhu a naročnu turu lebo malemu sa veeeelmi pači v brušku 😀

a ty sa ako citiš? babo poslucha? pohyby už cítiš?

kiara15
18. apr 2010

pekny vecer zelam vsetkym 😉

domi tak si nesla cez vikend??ale zajtra uz urcite ma prsat a bude nizky tlak a vtedy sa chodi rodit 😉 😉

domika9
18. apr 2010

kiari aj tento týžden pršalo 😀 a nič 😀

kiara15
18. apr 2010

domi ale este nebol ten spravny cas ja si myslim ze zajtra to bude 😉 ale to je na nom 🙂 😀

wolfskinka
18. apr 2010

domi ty si este tu ???? ja som dufala, ze uz je z teba stastna mamicka, ked si sadnem k netu ..

domika9
18. apr 2010

kiari zajtra ma chce doktor poslať do nemocnice tak dufam že so mnou budu niečo robiť nieže ma pošlu oni domov a zase ten kolotoč dookola zase čakať alebo hadam ma nedaju na izbu že ideme čakať 😠

wolfi no čo narobíš

wolfskinka
18. apr 2010

domi no nic nenarobis, musis vydrzat 😵 ale neboj uz to bude coskoro

brmbolcek
19. apr 2010

Pekne trosku pod mrakom zamracene ranecko 🙂 🙂 🙂

ako sme vikendovali, ?

Orsulik - sup sup infoo - pojmy a dojmy- podavaj ved si mala damsku jazdu, xi xi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Mi sme boli na prechadzke v horach , dievcatka ten vzduch ach ta priroda , uzasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , bol krasny vikendik 😵 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Katy- ahoj ako sa mas ? ako sa citis ?

Dominika- tento tyzden uz bude hadam aj nieco sa diat po dlhsej dobe 😉 😉 😉 silno verime, ze sa to posunie tym spravnym smerom 🙂 🙂 🙂

a srdecne pozdravujeme Mzuzku,Domcek, maska,Lucul,Survi..... a vsetky ich ratolesti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a ostatne pracantky ako je martulka, Janka, Kamka kiarka..... a ostatne slniecka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

...zelam uspesny startovaci krok do noveho pracovneho tyzdna 😎 😎 😎 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

P.S: pre pripad zabudnutia na niekoho tak pozdravujem od A-po Z vsetky, vsetkych, vsetkemu a vsetko co s tym a skym suvisi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
19. apr 2010

dobre ranko prajem...

brmbi...caf......

Domi......tak sms neprisla od Cikytky.....tak držim palceky dalej 🙂))

vikend začal zle, čapli ma policajti a dostala som pokutu za rychlost......no tak čo už ked som blbá 😠 😠 ale inak bolo super, male babiky boli nádhrene, usmievali sa na mna, aj sme pokecali v rámci ich možnosti 😀 😀 a oddcýhla som si, vykecala sa, a vcera po prochode domov som upratovala po robotnikoch až do večera.....takže pohoda......
😀 😀

kuspitka
19. apr 2010

Ahojte,
prajem pekny dnik.
domka tak ty uz ides pekne rodit.
orsulka wolfi ako sami mate?
kiara co mas nove?

cikyta
19. apr 2010

Ahojte fešandy!
Orsul-veru,sms som chcela písať,len Domika mi stále nedávala dôvod 😅
Nám včera 2 krát blikli vodiči,inak by sme tiež cálovali za rýchlosť.Boli sme v ZA.
Ale inak Orsul...ruku na srdce.
TY a rýchlosť????Ved to nejde dokopy! 😀 😉

brmbolcek
19. apr 2010

Orsul......, ze pokuta 😀 😀 😀 ty betar , terab dodrziavat rychlost, viem ze ta stekli pedal na plyne ale pouty su drahe 😉 😉 😉
a co ti robotnici noveho porobili ?

Kuspi- no serbus a co nasa velka KAMILKA ? 😉 😉 😉

Ciky- ako bolo v ZA ? a vcera veru ze boli na kazdom kroku zandari 😀 😀 😀 😀 😀 a tento tyzden uas a opat znovu budu ale zevraj si daju viac pozor na chdcov a byke...... baby s KNM tak bacha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a co maly Labuda zvladol cestu autom ? 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
19. apr 2010

...idem si urobit ranajocky, hlad vola takze kto sa prida... ??? 🙂 🙂 🙂 🙂 dobru chut

kuspitka
19. apr 2010

brmbolcek aj tebe pribuda to tt.
mala je chora a idu nam zuby

cikyta
19. apr 2010

V ZA bolo na prd.Kupili sme (akoby naše mládí povedalo...) Velké Há,malé O,rímska päťka,En a O!
Ospevovaný obchod a O bodov! Takže MT to istí...
Labudko bol výborný 😀 Strážila ho švagrinka okolo obchodu a pýšila sa,že je jej. 😀 Bola dobručká,no večer by som ju už tak vybila!!! 😠 Hrozne bola zlá doma večer.Len revy,ruky a len mama! 🙄

katy7
19. apr 2010

domika, babo je v poriadku, pohyby citim uz niekolko tyzdnov, len som nevedela, ze su to pohyby, ale teraz to uz poznam, je to poriadny futbalista. Na zaciatku to bolo len ako pichanie v lavom vajecniku ale doktor mi povedal, ze to citim horsie preto, lebo som mala placentu ulozenu v predu dole a min. tyzden som bola na 4D a placenta uz bola v zadu dole a mozno aj preto drobca citim uz po celom podbrusku.

katy7
19. apr 2010

ahoj brmbolcek, ja dobre, citim sa plna energie, niekedy mam pocit, ze mozem hory prenasat a niekedy som vystavena ako citron. A co ty, ako to prezivas? pekne ti tie tt naskakuju 🙂

kuspitka
19. apr 2010

cikyta co si davala malej ,ked bola chora?

cikyta
19. apr 2010

Kuspi-IP

orsulka
19. apr 2010

ciky.....🙂)))))) no mile.....ani sa nepytaj o kolko som prekrocila....!!!!!!!! ale to je tak ked mate automat....to len slapnete na plyn a ide to samo 😀 😀 a este to bolo trochu aj dole kopcom...takže to auto sa aj same rozbehlo... 😀 😀 😀 ...ale policajti boli zlati, aj sme sa zasmiali, aj mi nakoniec fakt dali nanižšiu pokutu aku mohli...no v každom pripade lepsie ako byt bez papierov 😉 😀 😀

brmbi......tak urobili čiastocne podlahu v obyvacke, dnes budu dalej pokracovat, a potom nasietkovali chodbu a dorovnali steny v kuchyni......je to teraz tak, že aj vidiet že sa tam niečo robi 😀 😀

orsulka
19. apr 2010

kuspitka...ahojte......posielam Kamilke boštek.....nech s arýchlo vylieči .-))))

cikyta
19. apr 2010

Orsul- 😀
Teraz budem 2 dni sama a od stredy , ked už príde domov muž sa začne sa aj u nás prerábať. 😉Ešte len teraz ho neuvidím 😀 Ten byt je v katastrofálnom stave 🙄

brmbolcek
19. apr 2010

Kuspi- boze to uz jej idu zubky ?????? 😲 😲 😲 😲 😲 ty brdo ved tot bol tvoj mm kupovat tie najmensie vecicky na nu ... a uz su tu zubky 😵 😵 😵 to ale beziiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

Ciky- tak to je normalne, ze v Za su obchody --- ako mlady povedalo 😀 😀 😀 Labudko mal zmenu s MT do ZA 😵 😵 😵 preto tie prejavy vecerneho nespokoja - mama ruky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Katy- tak to mas pestre , ze citis cele podbrusko a aj brusko, musi to byt riadny futbalista mas co robit ked ti dava uz teraz najavo, ze je tu 😉 😉 😉 😉 😉 , dakujem za opytanie moje tehuhu- je taketo 😀 😀 😀 mam sa dobre citim sa dobre a este som nemala taketo nadherne obdobie ake mam teraz 😉 😉 😉 ani jeden grc, grc , som nemala 😉 tak dufajme, ze to potiahneme az do uspesneho 40 tt 🙂 🙂 🙂 a kde si bola na 4 D ???

kuspitka
19. apr 2010

orsulka dakujeme.
a ty co ako sa mas?
brmbolcek hej bezi uz bude aj lozit.a co vlastne cakate

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre