Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
25. máj 2010

ahojte babenky. Tak čo máte nové? Hneď z tejto strany vidím že Domika to má úspešne za sebou, wolfi tesne pred sebou a tija je tehula. 😵 A čo orsulka?
My sme po dlhom čase dnes boli v Heliose. Máme odporučenie na genetiku a ak všetko dobre dopadne tak v septembri ideme do toho.

komarik
25. máj 2010

survi ako sa máš? A teraz mi došlo že orsul je dnes najšťastnejšia osôbka?

tija28
25. máj 2010

ahoj komarik - boze to je dlha doba..........ako sa mas ? no orsulka je dnesnym dnom uz tiez oficialne tehulka a mozno caka dvojicky - uvidime vo stvrtok.................................boze ja som taka ukecanaaaaaaa 😀 😀 😀

komarik
25. máj 2010

teším sa s vami 🙂 a dúfam že šťastie už sadne aj na nás.

jerryjanka
25. máj 2010

ahojky komarik - kedy ste boli aj ja som bola dnes v heliku

tija28
25. máj 2010

komarik - mas IP 😉

komarik
25. máj 2010

boli sme o 10.30h a až do 11.30h

jerryjanka
25. máj 2010

tak to sme sa nestretli
bola som hned rano ale kedže gátová nerobila tak Krajko mal tolko sono kontrol že som prišla na radu až o 8:45 😕 a to som nebola posledna teda...

surviver
25. máj 2010

ahoj Komarik,tak my sa mame celkom fajn...prve 3 mesiace neboli take idealne ako boli moje predstavy,ale teraz to už nabera ten lepši a krajši smer 😅

a to je dobre,že ste sa odhodlali znova do boja,držim palce...a inak ako sa dari? chystate sa aj niekde na dovču cez leto?

tija28
25. máj 2010

bambulky - ja sa nadnes odporucam................idem uz do hajan...........nejako som moc unavena, papa a pekny vecer 😉

komarik
25. máj 2010

survi, už sme boli v Chorvátsku ale ešte nás čaká možno Turecko alebo Egypt a v októbri pôjdeme do Budapešti. Ešte sa rozhodneme....
tija, dobrú noc

cikyta
25. máj 2010

Komarik-som rada,že ťa tu vidím 😉 🙂

komarik
25. máj 2010

ahoj ciky, ako malá Sisinka? Už je určite veľká ...

komarik
25. máj 2010

dobre dievčatá, tak aj ja sa vzdialim ale určite ešte niekedy nakuknem (ešte počkám na odpoveď od ciky)

surviver
25. máj 2010

tija tak sladke sničky....

komarik,tak vy ste inak šikovni...ste sa dali na cestovanie,no treba to využit kym sa da.. a taky Egypt,hned by som šla,lebo ta zima čo je tu už ide riadne na nervy 😠 ...tak sa troška vyhrejete 😉

ciky,už Ti je lepšie?

surviver
25. máj 2010

komarik tak sa opatrujte aj s mužičkom 🙂

cikyta
25. máj 2010

Komarik-no veru už je velká kočka..normálne sa sem niekedy hambím chodiť,že ja s tak velkou dcerkou.........možno som divná,ale stále tomu neverím,že som mama 😅
Tak dobru nôcku a nech sa ti darí komarik 🙂
Aj s chorale sa plánujeme stretnuť,no furt prší....

cikyta
25. máj 2010

Survi-práve si idem dať tabletku.Zas ide večer a bolesti ☹ Ale základ je,že je ten zmrd už vonku 😠 (myslím ten zub) 😅

jajulaa
25. máj 2010

Oruslka, to je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnáááááááááááááááááá správička 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .
Z celého srdca gratulujem, ja som dojatá fňuk-fňuk.

katy7
25. máj 2010

orsulka - tak toto je najkrajsia spravicka poslednych dni 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 straaaasne moc ti gratulujem, neviem o cloveku, ktory by si takuto spravicku zasluzil viac, strasne moc sa s tebou tesiiiiiim

katy7
25. máj 2010

kiarka a komarik tak teraz by ste mali pokracovat co najskor v tejto tehu vlne, rychlo naskocte a dosurfujte do stastneho konca 😉 😉 😉

kiara15
25. máj 2010

suri nemarodim len som mala 2dni paragraf 😉 marodku si neham na potom 😉
katy neboj koncom augusta a zaciatkom sept.idem na to 😉

komarik ahoj mojko asi ideme spolu do toho 😉 😉

kiara15
25. máj 2010

jery a co ti dnes povedali?,kolko ich tam mas??

jerryjanka
25. máj 2010

kiari - zatial to vyzera na jedno srdiečko ešte nemame podla krajka som 5+4

kiara15
25. máj 2010

jery no super nech je tam kolko chce len nech je vsetko ok 😉 a teraz ides zase kedy tam??

jerryjanka
25. máj 2010

niekedy buduci tyžden asi vo štvrtok

kiara15
25. máj 2010

tak super zase bude toho vidiet viac 🙂

lucula73
25. máj 2010

baby,ja kým som čítala tieto posledné dve strany,normálne sa mi chlpy ježia... 😀 ..toto je správička roka,nie mesiaca....že orsul??

inak krásne ste sa rozbehli,všetky,to tu sa dejú tento rok zázraky,tak nech to ešte vydrží čo najdlšie, 🙂

a všetkým tehulkám prajem krásne aj keď zo začiatku možno nie veľmi príjemné tehulkovanie,ale to k tomu patrí..... 😉

wolfskinka
25. máj 2010

lucul no rozbehlo sa to tu poriadne .... idem trosku poupratovat kuchynu a pustit umyvacku a zajtra ma caka debordelizacia bytu a dalsie zehlenie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre