Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
10. jún 2010

@tinusa412 Poslala som ti IP.

cikyta
10. jún 2010

Pa aj ja idem........................ 😉

orsulka
10. jún 2010

minka....citala som 🙂 🙂 🙂 aj som pisala vysie o Vas .-)))))))))
tak nech ti zlatko ide to varenie od ruky.........a poobede sa drž......a ked bude treba, tak ho "podrž".... 😉

orsulka
10. jún 2010

janiiccccaaaa....a jej láskave srdiečko !!!!! 😵 😵 😵 😵

minka051
10. jún 2010

orsulka jasnééé 😀 podržím 🙂

janicca
10. jún 2010

minka tak podrž... 😀 😀 😀

jeee Orsulík ahoj babula ... 😉 kade sa flákaš ? ...tera neviem či som v obraze dnes mala nejakú kontrolu u doki alebo až ??..ale z tvojho pasu a z písmenok ide len pozitívum 😵 😵 😵

orsulka
10. jún 2010

Minka...ved chápes co s om tym chcela povedat a napisat.....🙂))))))

Janicca......nemala som žiadnu planovanu kontrolu....ale neplanovanu 😔 rano som zastresovala...... ale je vsetko v poriadku a my sme OK...... 😉 takže preto tolko pozitiva 🙂))))))

janicca
10. jún 2010

Orsulka veď aj to patrí k tomu trošku stresu aby si sa nenudila ...... 😵 😵 no veď v tvojom prípade to nebude nič iné len a len všetko v poriadku .. 😉

cikyta
10. jún 2010

aaaaaaaaaa Orsul sa zase smejká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baby,asi je teplo.Ja sa potím a to nebýva ! 😎

janicca
10. jún 2010

@orsulka a tomu neuveríš práve minule som len tak na teba myslela že kedy zmeníš foto ....... 😵 😵 😵 a ono je to už tu.....

janicca
10. jún 2010

Ciky teraz ma napadlo ešte k tomu dievčatku aj jedny naši priatelia maju taku malú ako máte vy a tiež keď sme im to kupovali tak vravím mojej polovičke že neboj šak ono sa nám to vráti pre našu bábu .- 😵 😵 😵

orsulka
10. jún 2010

Ciky.....no ja potim od rána !!!!! a to tiež nebávalo 🙂)))))))) 😀

janicca.....ja Tebe verim moja....že si na mna myslela.......ved vidis ako to pekne citim.....hned som foto dala ine 🙂))) resp. to predchádzajuce 🙂)))))

marta222
10. jún 2010

Ahojte dievčatá, zdravím vás, som tu na chvíľku, ale vôbec vás nestačím čítať 😉 . Dnes je teda hrozný hic, ešte že trošku fúka vietor, inak by sme poodpadávali ako muchy 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janicca
10. jún 2010

martula čavky 😵

babule majte sa krásne 😎 😎 😎

kamka17
10. jún 2010

čafte...som dnes trochen nestíhala, tak sa hlásim až teraz... 😅

orsul...dúfam, že z rána všetko ok 😉 😉

a boli sme na prechádzke so survi a Timurkom, pozdravuje a teší sa na budúci týždeń na stretko...a hlavne na Silvinku 🙂 🙂

katy7
10. jún 2010

ahjte babulky, az teraz som sa sem dostala, ked uz tu zasa nikto nie je... este stale je poriadny hic, som uvarena vo vlastnej stave 😝
marti - veeeeelka gratulacia ku dvojkam, krasna to spravicka
komarik - supek gratulacia k plodovemu vacku, tak uz teraz nasleduje srdiecko, drzim palceky nech ide vsetko ako ma 🙂

orsulka
11. jún 2010

dobre ranko prajem.....
krasny piatočeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek 😵 😵 😵 😵

orsulka
11. jún 2010

@katy7 no katy...tebe to jak pribuda už....-)))))))) o chvilku už mate doma chlapceka krásneho .-)))))))

janicca
11. jún 2010

dobré ránko aj ja sa pripájam.. 😉

ja mám dnes dovču idem pomáhať z predsvadobnými prípravami .....

a ináč prajem všetkým krásny slnečný deň 😎 😎 😎

@orsulka 😉 myslím na teba svieti ti ??? 😀 😀

orsulka
11. jún 2010

@janicca jaskaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!! aj tebe zasvietilo ?????? 😀 😀 😀

tak tebe je sveta žiť...už budes v svadobneom predošiali 😀 😀 😀

janicca
11. jún 2010

@orsulka jasné zasvietilo!!! 😀 😀 😀

no neviem neviem či sveta žiť vonku budu tropy radšej by som kdesi hore cecky pri bazéne...... 😎 😎 ale aj to bude 😵

orsulka
11. jún 2010

janicca...taaaaak mooooja...zas pomaličky.......ved aj my sme v praci......a nie pri bazene hore cecky...hahahahahahahahahahahahahaha,,,,,krsne si to napisala.......takže to daj zvladni hviezda, a hlavne sa zajtra neuvar 🙂)))) moc sa teda v tom ciernom nezdržuj na slniecku 😀

janicca
11. jún 2010

tak to ma trošku ukludňuje že podaktoré ešte pracuju... 😉 tak budem sucitiť s vami a žiadne vyvalovanie nebude ... 😉 a včera som si na poslednu chvílu kupila čierne šatečky od "VERSAČEHO" u tintonov... 😀 😝 😀 😝 boli trošku poškodené tak som aj cenu zjednala a na to poškodené som si dokupila taky kvazi kvet s nejakými pierkami no vyzerá to celkom dobréééé a základ je že mi sedia a cítim sa v nich dobre.... 😵 😵 😵

janicca
11. jún 2010

tak sa s vami lučim idem si sadnuť do koláčov 😀 😀

majte sa krásne a prajem krásny víkend 😎 😵

orsulka
11. jún 2010

janicca.......budes peknunká .-))))))))))) tak prijemnu zabavu.......vela tanca, jedla, pitia...atď.... 😉

minka051
11. jún 2010

ahojte

No moja polovička je úžasná.. Zvládol ten neúspech super. A nakoniec mi povedal že terz si dáme pauzu tak 2 mesiace a mám vybrať ešte dovolenku na september a potom skúsime ešte raz. No nieje úžasný 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja sa dám trochu do kopy musím začať cvičiť na čo sa už teším, lebo to čo na sebe mam je hrôza a musí to ísť dole.

janica tak si to uži 😀 😀

orsulka
11. jún 2010

@minka051
skvelá správa .-))))))))) mas poklad doma .-))))) a kam chces pozerat dovolenku ????????? už mas nejake napady ????? 🙂 🙂

minka051
11. jún 2010

orsulka no možno Rodos hotel BluBey, alebo Bulharsko tam sme už boli a bolo super. v hoteli Neptun Beatch. Musím pozrieť aké majú volné termíny.

orsulka
11. jún 2010

Minka.....na Rodose je pekne, tam sme boli .-))))) len ci tí Greci budu pripravení na turistov .-))))) ale tak hadam ano, lebo ve z toho maju najvacsie prijmy...no nie?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre