Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
22. jún 2009

ja odpadnem velka gratulacia novym tehulkam velmi sa s vami teším

tija28
22. jún 2009

katy, domika - ahooooojte 😀 😀 😀

ozaj.............ide niektora z vas zajtra do heliku ???..........lebo ja idem 😉

domika9
22. jún 2009

ahojte kočky 😉

surviver
22. jún 2009

Ahojte 🙂
zbinka blahoželam 🙂
tija a čo Ti povedali s tym crinone? len som zvedava... inak Ty si asi palacinkova princezna 😀

katy7
22. jún 2009

babulky inac preco ste vlastne uzivali crinone, ja som mala utros

tija28
22. jún 2009

surviver - tak krajko mi odpisal, ze ak stale silno krvacam, ze ho mam vysadit.............len mi to napisal az teraz, a to uz tri dni nemam mrchu......lebo mi trvala len tri dni, tak som ho brala......a zajtra idem na odber, tak a hotovo 🙂
a Ty ako tehulkujes ?

tija28
22. jún 2009

katy - no ja som alergicka na utros, tak preto crinone - a crinone je vraj ovela kvalitnejsi ako utros, len uz sa sem na slovensko asi prestane dovazat, lebo je moc drahy 😉............je to taky vaginalny krem, kde 15 aplikatorov stoji okolo 50 Eur.......takze tolko 😉

katy7
22. jún 2009

dobre vediet, lebo mi to neslo do hlavy, preco niekto ma utros a niekto crinone a vlastne o crinone som ani nikdy predtym nepocula

surviver
22. jún 2009

katy,crinone je tiež progesteron ako utrogesta,ale je to taky gel tak sa tam vraj lepšie drži,ale je drahsi ako utrogestan,tak ho obycajne nepredpisuju....

tija a ked si mala kramy tak kratko,tak možno 😉 držim palce na zajtra...ak by sa stal maly zazračik to by bolo skvele......ja sa mam celkom fajn dnes som bola na poradnu a utz,tak som drobca po 4 tyždnoch znova videla,ale už riadne podrastol,a už sa podobal na človiečika 😵 ak nebudem mat problemy tak na dalšiu kontrolu idem zasa o 4 tyzdne....

kiara15
22. jún 2009

no ahojte babule a dnesne streeetko bolooo supeeeeeer 😀 😀 😀 tak super sme si pokecali tak sa mi v istych veciach ulavilo 😉

tijus skoda ze si neprisla 😒 ale hadam sa stretneme dakedy 😉

chloe2511
22. jún 2009

Ahojte kočky.
Ako ste zvládli pichanie injekcii do bruška? ja to asi nedokážem. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tija28
22. jún 2009

kiarka - normalne som tisko zavidela to vase stretko.............a kto vsetko dosiel ??? 😀

surviver - na zazraky som verila do 6-tich rokov, ................teraz uz som realista 😉 .........a viem, ze ziadny santa claus neexistuje 😀 😀 😀

surviver
22. jún 2009

chloe ale dokažeš...vačšina sme si ich pichali doma,prva možno bude tažka,ale potom sa to rozbehne,a doma je to pohodlnejšie ako niekde behat po nemocke .... 😉

tija28
22. jún 2009

chloe - dokazes to, ked sme to dokazali my, tak pre Teba to bude istotne hracka 😉 a ked si to pichas doma, je to ovela pohodlnejsie a prijemnejsie...................a je to hlavne rychlo, a nemusis sa trepat za ziadnou sestrickou 🙂

kiara15
22. jún 2009

tijus ja,orsul,mzuzka,janula,lucul 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 okrem danielitky neviem preco neprisla?

chloe ja som to nezvladla ale na druhy krat to chcem zvladnut 🙂

tija28
22. jún 2009

kiarka - tak to vas tam bola poriadne vesela kopa........aspon ste si paradne pokecali....zavidimmmmmm 😀 😀 😀

surviver
22. jún 2009

tija nemusiš na zazraky verit,ale ony sa predsa deju ,aj ked to niekedy tak nevyzera....a verim ,že aj Tebe sa jeden raz ujde....fakt Ti to prajem 🙂

katy7
22. jún 2009

chloe, vobec sa toho neboj, velmi rychlo to dostanes do ruky. Mala rada, co mne pomohlo proti modrinam - ak si pichas hotove (uz namiesane) injekcie, pichaj to do natiahnutej koze na brusku a rychlo, nie pomaly, lebo tieto ihly nie su az take ostre ako klasicke. Ak si miesas sama a mas klasicke ihly a tiez Puregon pero, tak toto zas do koznej riasy, taktiez to potom menej boli. O par dni bude z teba fundovana sestricka, uvidis 😉

tija28
22. jún 2009

surviver - diky.................ved po 14 rokoch by sa uz veru na mna mohlo tiez usmiat nejake to stastie 😀 😀 😀

katy7
22. jún 2009

tijus a mavas taku kratku mrchu vzdy?

chloe2511
22. jún 2009

akým spôsobom si to mám pichať, Nejak rychlo alebo pomaly? 😝
A ešte jedno info by som potrebovala vedieť.pichá sa to aj cez menzes?ja mám Decapeptyl. ☹

surviver
22. jún 2009

chloe to kedy sa to picha Ti vyrataju v Heliku,koordinatorka by Ti to mala povedat, a nedali Ti taky plan uživanie liekov a pichania???

chloe2511
22. jún 2009

Praveže mi dala Provera sa uživa od 16-25 den a 23 dan si mám pichat Decapeptyl.

ja to určite domrvím.pomoooooooooooooooooooooooooooc 8 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

domika9
22. jún 2009

tija santa neexistuje ??????????????????????????????????????????????????
a kto mi potm nosí darčeky ? ☹ 😢 ☹ 😢 ☹ 😢
to si mi nemala povedať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katy7
22. jún 2009

chloe, ides normalne podla harmonogramu, ktory ti dali v Heliku. Zacala si brat Proveru, teraz pichas alebo zacnes pichat Decapeptyl, pichas kazdy den, ci mas mrchu alebo nie. Decapeptyl sa picha stale, potom sa k tomu prida aj dalsia injekcia podla toho, co mas predpisane. Stale vsak ides podla harmonogramu. Prave Decapeptyl ma trosku tupsiu ihlu, tak si normalne prstami chyt kozu na brusku a tahaj prsty od seba, aby koza bola mierne napnuta a pichni injekciu, ale nepichaj ju pomalicky lebo prave preto, ze je tupsia, horsie prenikne do koze, tak to pichni tak bodavo no opatrne, len si prosim ta neubliz, tazko sa mi to vysvetluje. Skus si spomenut ako ti to vysvetlovali na konzultacii v Heliku. Neboj, zvladnes to

kiara15
22. jún 2009

tijuska veru bolo suuupeeer 🙂 orsul bola vyparadena riadna kocica 😉 luculca nasa tehulka bola trochu bleducka ale prisla 😉

chloe2511 ak ti to uz naplanovali tak sa picha aj cez mrchu 😒

tijus ja tiez verym na mensi zazrak u teba 😉

domika9
22. jún 2009

žienky ja som sa teraz dal na pichanie inzulínu staremu ocovi takže si to mam kde vyskušať ked si budem pichať heparín 🙂 lepšie odskušať na niekom na sebe potom budem mať menší strach 🙂

surviver
22. jún 2009

chloe tak to maš dobre 23.den si začneš pichat decapeptyl a ten si pichaš stale aj cez kramy ,a ked ich dostaneš tak poješ do Heliku a tam Ti k tomu ešte pripoja dalsie injekcie,len sa nestresuj a ak sa Ti niečo nezda tak nevahaj zavolat do Heliku,radšej tam 2-3 krat zavolaš pre nejaku "hlupost" akoby si mala prešvihnut niečo dolezite 🙂 len sa pekne ukludni,lebo stres teraz urcite neprospeje....

tija28
22. jún 2009

katy - tak toto bola moja prva najkratsia trojdnova mrcha v zivote.....................take trojdnove by som veru brala kazdy mesiac................normalne mi trva mrcha az 6 dni - klasika 😉

domika - santa istotne existujeeeeeee.................neplac 😀 😀 😀

chloe2511
22. jún 2009

Katy si zlatíčko.Dám vediet ako som to zvládla. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre