Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
22. jún 2009

dominka9 ahoj ako mojo? 🙂 🙂 🙂

tija28
22. jún 2009

kiarka - viem si vas zivo predstavit na tom stretku........snad vas ta lucula poriadne zavirusikovala, aby ste boli coskoro vsetky poriadne tehule 😀 😀 😀 ....a snad vas niekedy aj osobne vsetky spoznam 😀 😀 😀

katy7
22. jún 2009

domika tak trenujes 🙂

domika9
22. jún 2009

bože tija cez vikend som plakal do vankuša lebo som skončila na suťaži tretia dnes toto ???????????????
ja to nezvladnem 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kiara15
22. jún 2009

tijus veru sme si dali slub ze ideme jedna po druhej 🙂 🙂 🙂

kiara15
22. jún 2009

domi co sa stalo nieco som prehliadla? ☹

tija28
22. jún 2009

domika - aka tretia ? aka sutaz ? co nezvladnes ? 😉

kiarka - a zmestim sa k vam aj ja ????? prosim, prosim ponizene pekne - zmestim ???? 😀 😀 😀

katy7
22. jún 2009

tijuska, ale takato mrcha moze znamenat aj nieco dobre, nechcem nic zarieknut, ved uvidis zajtra, aj ked neveris na santu 😉

baby no zavist velka to stretko, to vam bolo hej 😀 😀 😀

domika9
22. jún 2009

kiara super super 😉 novy mesiac nova nadej 🙂
katy tak tak trenujem ale ked pojdem pichať sebe isto budem zlepena 😀

kiara15
22. jún 2009

tijus jasne ze zmestis bereme ta urcite ved si uz nasa 😉

tija28
22. jún 2009

katy - ja som dostala mrchu uz na 8.den, takze preto z toho nic nemoze byt...............keby som tu hnusnu mrchu dostala aspon o par dni este neskor, tak zacnem verit..........ale takto skoro, neni sanca, ani keby prisiel k nam domov santa osobne 😀 😀 😀
........a uz som zmierena so svojim osudom, tak ma prosim netrapte nadejami, lebo mi to pride luto 😉 😉 😉

katy7
22. jún 2009

tijuska mas pravdu 😉 😉 😉

tija28
22. jún 2009

ciky - kde si sa schovala.................vidim novu fotku Silvinky ??? 😀 krasny usmev 😉

domika9
22. jún 2009

nie kiara nič si neprehliadla pozri predošli stranku si robime srandičky s tijou že santa neexistuje že to neprežijem som sa to prave dozvedela

katy7
22. jún 2009

babulky, ja vas na chvilu opustim, ale coskoro pridem, lebo sa potom zas nedocitam 😵

kiara15
22. jún 2009

tijus preco si myslis ze to je skoro mohla si sa len vycistit 🙂 ale ved zajtra budeme mudrejsi 😉

dominka9 co to nevyslo?neboj nabuduce to vyde urcite 🙂

tija28
22. jún 2009

baby ..................idem kuknut spravy.................potom vas este pridem skontrolovat 😀 😀 😀

domika9
22. jún 2009

tija som bola na suťaži a skončila som tretia jazdili sme na motokarach ale mohla som byť druha preto ten plač to je strašne 😀 😀 😀 😀 😀 a ešte ten santa

domika9
22. jún 2009

kiara ved inak ani nemože byť jasne že to bude tento mesiac istota a rovno aspon dvojčatka tento mesiac som začala brať clostil takže ked sa zadaria tri tak budete chodiť na vypomoc 😀

orsulka
22. jún 2009

už som tu aj ja🙂)))) a idem citat 🙂))

mzuzka,kiari, lucula, janula....dakujeeeeeeeeeeeeeeem...bolo mi super .-))))))

domika9
22. jún 2009

ciky Silvinka je prekrasna kočka naozaj krajšie dieťa som hadam nevidela 🙂 😉

domika9
22. jún 2009

čauko orsul 😉

kiara15
22. jún 2009

orsul ahoj aj mne bolo supeeer mne sa moc veru ani domov nechcelo 😉

domika9
22. jún 2009

žienky a fotky su kde? aby som vas lepšie potom v tom našom heliose spoznala

domika9
22. jún 2009

žienky ja tiú mam taky mišung už ani neviem ktora tobola čo mala poz. teh. test a krvacala a ani neviem ktora mi vravela že je z Popradu potom nejako vypadavam z obrazu 😀

orsulka
22. jún 2009

kiara...žiadna vyparádená...išla som rovno z práce tak preto ten kostym...pohodlnejjšie by som sa v rifliach citila 😀 😀 😀

S A N T A...nie je??????????????????????????? 😢 😢 😢 😢 😢 😢

😀 😀 😀 😀

kiara...ved ani mne....a vieš, že som rozmyslala, že ved už je aj po siestej a ty sas netaháš domkov, že kontrola ,vychádzky a tak 😀 😀

domikaaaaaaaaaaaaaaaa......ahooooooooooooooooooooooooooj!!!

orsulka
22. jún 2009

ten poz. test mala katy7...ale nakoniec sa to nepotvrdilo....... ☹

domika9
22. jún 2009

oooooooooorrrrrrrsssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllllllllllllllllllllllll
čauko 🙂
ten santa ja teba ranil?

orsulka
22. jún 2009

aaaaaaaaaa...zabudla som........rýchlo napraviť!!!!
zbinka...............GRATULUJEM!!!!!!!! na začiatok tyždna, dve potvrdene tehulky...skvele!!!!
jednu som dnes osobne aj stretla, tak som si ju vybozkavala......a cucala z nej tehu virusiky... 😀 😀
ooo.aj slzička mi vybejňhla, ked Lucula dosla......od šťastia!!!!

domika9
22. jún 2009

aha lebo ja som total mimo
a ako sa ma naša kikina?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre