Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

fliacik
31. aug 2012

@majus28 Nebuď smutná, tentoraz Vám lekári pomôžu, bude to dobré a potom si na to zložité obdobie ani nespomenieš 🙂 A možno budú rovno dvojičky a s nimi dvojnásobná radosť 😀

majus28
31. aug 2012

@fliacik jeeemine 🙂 ale ano, radsej dva ako nic 🙂

radka1704
1. sep 2012

takze ahojte aj my sme uz po prvej konzultacii a zacinam si pychat inekcie uz tento mesiac ale mam stoho velky strach a dufam ze to zvladnem!ako ste to zvladali vy?a je tu niekto s ke?

nuninko
6. sep 2012

Ahojte babenky, buduci tyzden ideme prvy krat do Heliosu. Objednali nas k MUDr. Staroveckej. Co mame cakat od prveho sedenia. Ake mate skusenosti s pani dr? Mam si pripravit aj otazky, kt. by ma zaujimali, ci postupne vysvetlia vsetko? Dik

radka1704
7. sep 2012

@nuninko ja mam velmi dobru skusenost vsetko mi bolo pekne vysvetlene a potom sa ta zviknu este opytat co teba zaujme tak si radcej napis lebo v tej rychlosti ta nic nenapadne.

kefalinek
20. sep 2012

ahojte my sme chodili do heliosu necele dva roky a vdaka nim mame krasne dvojicky, bola som velmi spokojna s dr. krajkovicom aj s dr. gatovom ,akurat uz ked som isla na poslednu kontrolu bol tam akysi dr. silvester a to bola katastrofa, komunikacia nula bodov, len sa pozrel ,cosi zasomral sestricke, a bolo hotovo, nemala som ani chut sa ho nieco pytat. a na sestricky tiez nemozem nic zle povedat, boli super, takze ja som spokojna, aj s priebehom ivf, a s vysledkom urcite 😀 😀 😀 😀

dorkadvaja
21. sep 2012

Ahojte, aj my chodíme do Heliosu, starala sa o mňa dr. gaťová, zlatá žena. No už tam nepracuje. Prebral nás dr. krajkovič. Máme za sebou dve inseminácie, neúspešne. Už sme v IVF programe, budúci týždeň začíname s proverou, a pichať decapeptyl. Strašne sa bojím ako to zvládnem. Vo štvrtok letíme na dovolenku, tak si injekcie nesiem so sebou... Ale ak to zvládli iné, zvládneme to aj my 🙂

majus28
24. sep 2012

ahojte baby, my sme pred prvym IUI v Heliose, dnes som 3 DC, zacinam brat Clostilbegyt , mam PCO, ma nas na starosti Dr. Cuľbova. Mate nejaky nazor?

tinka9075
24. sep 2012

@majus28 držím palce dr.Cuľbová je super ja som ju zažila v Iscare si v dobrých rukách 😉 😉

majus28
24. sep 2012

@tinka9075 jeeej, no to ma potešilo 🙂 a ta Dr. Gaťova o ktorej tu každy pise je kto? 🙂

tinka9075
24. sep 2012

@majus28 DR.Gaťová robila v Heliose tiež super doktorka ale otvorila si svoju ambulanciu 🙂 🙂

majus28
24. sep 2012

aha dakujem 🙂

tasha12
24. sep 2012

@majus28 Ja môžem celý Helios iba odporúčiť. Som rozhodnutá u nich riešiť aj bežné gynekologické záležitosti. Sú max. ochotní a najmä žiadne čakanie napr. na sono. Prídem medzi 7,00-8,00 a som vybavená za pol hodiny. Bodaj by aj iní lekári takto fungovali.
Pani Dr. Cuľbovú som prvýkrát stretla pri pôrode, pracuje aj v MT v nemocnici. Teda aspon 1,5 roka dozadu pracovala. Vôbec sme sa nepoznali, nemala som ju zazmluvnenú a spomínam na ňu iba v dobrom. A keď sme išli pred troma mesiacmi riešiť naše druhé otehotnenie, stretli sme sa s ňou. Išli sme síce ku Dr. Krajkovičovi, toho poznáme z prvého tehotenstva, ale v ordinácií sme sa stretli s ním a s pani Dr. Cuľbovou. Evidetne ju zaúčal, lebo ďalšie kontroly už riešila iba ona. A výsledok máme výborný, sme v 7tt, takže verím, že to potiahneme do úspešného konca.

dahra
24. sep 2012

@dorkadvaja - fiha, dovolenku? Mate to tak vyratane, aby ste stihali aj kontroly? Od prvej injekcie min. na 5.den je krvna kontrola a utz, vzdy sleduju ci treba zvysit alebo znizit davky. Potom vacsinou kazdy treti den. Ja som pocas stimulky bola 5x v priebehu 2 tyzdnov.

majus28
24. sep 2012

@tasha12 no tak to sa tesim, fakt 🙂 a blahozelam 🙂 a sono robia stale len medzi 7-8 rano? lebo aj mna dnes tak objednali..

fixattam
24. sep 2012

@majus28 ahoj, ja som bola na IUI 14.6. a robila mi ho dr.Culbova, je velmi mila, vsetko mi vysvetlila, upozornila a taak 😉 dufam ze aj tebe to dopadne tak dobre ako nam 🙂

majus28
25. sep 2012

@fixattam jeeeeej uzasne, ze sa vam podarilo 🙂 a ako dlho ste sa snazili alebo aky ste mali problem? a tiez si bola na 10 DC na ultrazvuk? a potom ti povedali ze kedy mas prist na IUI?

fixattam
25. sep 2012

no asi 4 roky sme sa snazili a stale nic, mm bol aj na spermiograme ale vsetko bolo ok az ked sme prisli do Heliosu k Dr.Gatovej tak zistili ze mm ma zlu morfologiu, iba 3%percenta dobrych spermii..tak nam navrhla IUI a hned dalsi cyklus sme isli na to..dala mi taky papierik ze co kedy ako bude 🙂 urcite to iste co tebe,3D clostilbegyt, 10D ultrazvuk ten mi robila Dr.Culbova, povedala ze je vsetko ok a ze pregnyl mi maju pichnut na pohotovosti a 12D mi robila IUI a bolo 🙂 aj som trocha stresovala lebo som nevedela co ma caka ale nic hrozne to nebolo, drzim palce nech sa vam to podari 😉

majus28
26. sep 2012

@fixattam no my sa snazime nieco cez tri roky, muzovi tiez vraveli ze ma spermiogram ok a v heliose mu teraz tiez povedali, ze ma zlu morfologiu, len 1,5 % spermii spravneho tvaru.. ale skusia IUI. Oni z tych spermii vyberaju len tie naj pri IUI? u nas mam problem aj ja, mam jeden vajcovod nepriechodny, tak uvidime na ktorej strane budu vajicka, ci mi vobec tento cyklus budu robit IUI.

fixattam
26. sep 2012

@majus28 moj mal tiez najskor iba 1,5% dobrych ale po kontrolnom spg uz boli 3%..no v ten den ked tebe budu robit IUI tak on da dve hodky pred tym spermie, spracuju ich, vyberu len tie dobre a potom ich daju tebe..tak dufam ze budes mat na tej dobre strane 🙂

majus28
26. sep 2012

@fixattam ak nie, tak skusime dalsie mesiac.. uz to nechcem silit, vsetko bude ako ma byt a radsej asi parkrat skusim IUI ako hned IVF

fixattam
26. sep 2012

@majus28 ja som tiez toho nazoru ze ak sa da tak radsej IUI najskor vyskusat az potom IVF..ale samozrejme ak to neide cez IUI treba vyskusat IVF, za ten krasny pocit nosit babatko v brusku to urcite stoji 🙂 ja som dnes bola na sone, babo kyvalo rucickou ale nechcelo sa ukazat ci to je ona alebo on 😀

majus28
27. sep 2012

@fixattam jeeemine to musi byt krasny pocit 🙂 tesim sa s tebou

fixattam
27. sep 2012

@majus28 dakujem, neboj aj ty sa budes takto tesit z maleho certika v brusku 😉

majus28
27. sep 2012

@fixattam ano, my tomu verime.. 🙂

majus28
27. sep 2012

@fixattam pocuj a mala si nejake velajsie ucinky z clostilu?

fixattam
27. sep 2012

@majus28 aj som sa ta to chcela opytat, ze ci sa necitis divno po nom, lebo mne prvy den nic pohoda, ale od druheho mi bolo zle..ty si ako na tom?

majus28
27. sep 2012

@fixattam ahoj 🙂 no praveze ja som sa bala, ze co so mnou spravi, ale praveze nic necitim.. dufam, ze ho beriem spravne, 1 rano, 1 vecer, snazim sa po jedle.. beriem to dobre?

fixattam
28. sep 2012

@majus28 ano 2x denne sa to bere, akurat ze ja som ho brala naraz tak asi preto mi bolo zle 😀

miska32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre