Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
7. sep 2010

@janicca aj mas nejake bolesti ze by mala prist??lebo mna ako len krize ale vytok ziadny 😉

chorale1
7. sep 2010

orsulka ja som za šarlotku a šimona krásne mená.ja som chcela že ak bude dievčatko tak dorotka a mm ma hned zrušil že ty si taká dora.

janicca
8. sep 2010

dobré ránko dievčence prajem ...... 😉 ja už opať zarezávam v práci na PN pojdem pred OPU samozrejme ak mi bude na prd tak pojdem skor zatial sa cítim dobre.... 😉

@kiara15 už došla v noci tak už som spokojnejšia .... 😉

kuspitka
8. sep 2010

Ahojte dievcata.
ako sa mate?
@cikyta ked tu budes tam mi napis.

janicca
8. sep 2010

tak som vola a mám pichať 200 puregon ...prvy krát som pichala 150 sa mi to zdá moc....no nejdem ja rozmýšlať nad tým lebo už mám hlavu z toho ako slon 🙄

kuspitka
8. sep 2010

@janicca aj ja som si tak pichala a potom som si este viacej.neboj moja.

surviver
8. sep 2010

pekne ranko 🙂

@janicca ved sa nad tym netrap,toto ivf inak začalo a aj inak skonči ako to prve 🙂 ...takže len pekne pichaj a mysli na niečo ine 😉

@kuspitka a vy spinkate celu noc??

kiara15
8. sep 2010

dobre ranko vsetkym 😀

@janicca no mne este nic ide ma picnut ale hadam do piatku pride 😉

kuspitka
8. sep 2010

@surviver nie co raz horsie buva v noci.tuto noc sme sa hrali 4hod.som uz unavena velmi.a cez den mi nechce spat reve ,ako diva.a este ,ked je taketo pocasie.

surviver
8. sep 2010

@kiara15 no Murphyho zakony funguju dokonale 😖... a Ty si doma či ešte pracuješ?

brmbolcek
8. sep 2010

pekne zdravim 🙂 🙂 🙂

ako sa mame ?

surviver
8. sep 2010

@kuspitka aj my sme hore aj 4-6 krat ☹ ...som myslela,že to len my sme nejaki čudni 😀 ,ale asi to ma viac detičiek...už sme skušali všeličo,ale nič nezabera,furt nespime a najnovšie sa furt pretoči na bruško a potom plače a ja len chodim a otačam ho 😠

kiara15
8. sep 2010

@surviver ahoj veru mas pravdu 😒 mam este dovolenku a som si myslela ze to budem pekne stihat ale ta moja mrcha si robi co chce 😉

kuspitka
8. sep 2010

@surviver to aj my sme tak.ja ju tiez stale pretacam.obcas uz ma to stve.a cez den sa aku uspavate?

@kiara15 ako sa mas moja?

brmbolcek
8. sep 2010

@kiara15- to tak uz byva ked necakame pride a ked , cakame tak.....

ale sa to uz u vas dobre rozbehlo, uz ste den co den blizsie k cielu , len teraz vela trpezlivosti a kopec dobrych myslienok 😉 😉 😉 vsetko pride v spravny cas 🙂 🙂 🙂

surviver
8. sep 2010

@kiara15 no asi si ta mrcha povedala,že ked ju teraz minimalne 9 mesiacov nebudeš mat,tak Ta aspon teraz troška ponatahuje 😉

mzuzka
8. sep 2010

ahojte ahojte 🙂 davno som vas nekukla, ako sa mame ? vidim ze sa terminy riadne poposuvali a babatka riadne podrastli. ja akosi nic nestiham, stahovacka, chalani, a teraz najnovsie s kamoskou ideme podnikat 🙂 dalisme na bazare vsetky nase kociky, nech sa toho pozbavujeme a rozhodli sme sa ze idemme vozit kociky z Uk na SR.

@kuspitka v teme UK baby spominaju knizku kazde dieta sa vie naucit spat - aspon myslim ze sa to tak vola a velmi si ju chvalia, hlavne take maminy co mali podobny problem ako ty. my uz zaspavame sami, od kedy je risko vo svojej posteli v detskej izbe , tak ani nepipol klop klop.

stimulky drzkaaam palceky, vela vela pfuj pfuj
a kiarka moja zlatunka, tebe styri pfuje - neboj, kazda sa raz docka, vid orsul 🙂

kazda co ste v tejto temicke, budete mat skvor ci neskvor uzlicek stastie, ja som bosorka, ja to viem 🙂

brmbolcek
8. sep 2010

@surviver- ahoj moja tak , teraz asi po menej chodis na prechadzky ked je take sychrave pocasicko hm..?
asi kocikujete domka 😉 a posli foto maleho uz som ho dlho nevidela 😉 😉 😉

kuspitka
8. sep 2010

@mzuzka poznam ju ,ale malu chcem to ucit od jedneho roka tak do vianoc pockame.ona sa budi len na papanie ,ale ona mala od malicka problem buvat sama.

surviver
8. sep 2010

@kuspitka cez den spi 2 krat a to ho pred tym asi hodinu uspavam,že mu pustim rozpravku,trocha počuva,potom ho nosim po celom byte,že akože kontolujeme čo tu všetko mame 😉 ,potom ho dam do postielky,tam sa prevaluje ja stojim pri postielke a skryvam sa mu,že raz ma vidi,raz nie......a to ho nakoniec tak unavi,asi po 20minutach,že ho už len vezmem na ruky a čiččikam ho ešte asi 5 minut a zaspi,tak ho dam do postielky....a po hodinovom uspavani mi spi 45 minut 😀 ...ale ja už to neberiem ako uspavanie ,ale ako hru,lebo inak to nejde,sam ešte nezaspal....

brmbolcek
8. sep 2010

@mzuzka- akurat som na teba tento tyzden myslela ..... 🙂 🙂 🙂 mate paradne kociky videla som na FB. 🙂 🙂 🙂 , boze uz maju viac nez pol rocka, ako to bezi ..... uz su to velky sibali 😉 😉 😉

kuspitka
8. sep 2010

@surviver moja mala buva 2h a to ju usoavam 30min.a ked sa zobudi tak mi este zabuva aj na rukach.
ja to beriem tak,ze raz sa nauci aj sama spat nemusim ju ucit.
poznam dievcata co im dieta super spalo od malicka a teraz je hore aj 3krat za noc,

surviver
8. sep 2010

@kuspitka presne, aj ja si vravim,že raz predsa začne spat sam a celu noc 😉 🙂

kuspitka
8. sep 2010

@surviver aj tu knihu poznam,ale ne viem ci ju mam stym trapit.ona 2mesiace zaspavala sama,ale od kedy sa vie postavit tak nechce spar sama

surviver
8. sep 2010

@brmbolcek no na prechadzky teraz pomenej ,a ak tak len poobede a aj s tatinom 😉

mzuzka
8. sep 2010

@kuspitka ja viem moja, pamatam si :( nasho riska to tiez drzalo isty cas, ale zvykol si pomaly bez specialnych metod. nech uz aj vam spinka lepsie 🙂 ja ju nepoznam tu knizku, len viem ze baby ju tam velmi vychvalovali a jedna ju pouziva myslim od 5mesiacov
@brmbolcek no veru, maju uz 7mesiacov, vcera mali. ale risko nosi oblecenie 12-18 mesiacov a marko 9-12 🙂
takych ja mam doma chlapov, no ale ved maju byt po kom

brmbolcek
8. sep 2010

@surviver, - ved sme s manzelom akurat prechadzali vcera okolo lesoparku a sme si tak hovorili, ze na rok ak vsetko dobre dopadne tak sa tu mozem ist prechadzat ..... 🙂 🙂 🙂 chodievas do lesoparku ?

brmbolcek
8. sep 2010

@mzuzka- veru ze maju 🙂 🙂 🙂 ked sme sa divali s manzelom na vas dvoch tak ta vyska nepusti 😀 😀 😀 ved na druhej strane vidia ten svet s vyssej nozky ako mi 😀 😀 😀 len nech su zdravucke a vsetko ostatne pride samo , a som rada ze si sa nam tu ukazala , uz si tu chybala 😉 😉 😉 DAKUJEME 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kuspitka
8. sep 2010

@mzuzka mozno,ked sa prestahujeme ,ako chceme tak zacnem to praktizovat,ale teraz asi nie.najhorsie je to ,ako sa postavi v postielke.teraz ,ked ju davam do vaku tak zuri vecer aj v noci.
ale podla mna raz to pride ,ze bude buvat aj v noci.

surviver
8. sep 2010

@brmbolcek no chodili sme v lete,trasa po tom chodničku od Soliniek po Vlčince,to nam zväčša spal v kočiku,ale priamo tam, kde su tie preliezky,tak to sme len rychlo okolo preleteli,lebo tam bol hluk a to ho zobudzalo,takže sme si tam neposedeli,ale aj po tej cestičke je par lavičiek a tam sme par krat aj ranajko-desiatovali,lebo doma sme nestihli,ked sme chceli ist s malym von hned ako sa napapal... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre