Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
30. sep 2010

@janicca hm verím.
Tiež to mám už na prašky,na sekerky,na skoky pod vlaky... 😅

cikyta
30. sep 2010

@janicca jasne pa...... 🙂

jerryjanka
30. sep 2010

čaute bosorky
bola niektora z vas na 4D uzv v heliku?

surviver
30. sep 2010

čaute babulky 🙂

Jani tak Ty len pekne lež a ani s tym statim pri sporaku to neprehanaj 😉

Kiary,jasne že bude aj na mrazenie,ved kiarčatka to isto zvladnu,posielame vela sily a energie nech rastu do krasy... 🙂 😉

Ciky,tak Ty si mala zase noc 😔 ...už nech je Sisa velka a nech si pyta cofolu 😉 ,to Ta aspon nevyčerpa 😀 a inač s tou kavou ,ako pisala fopardi aj mna napadlo,či nie je z toho taka akčna 😠

my sme dnes museli ist k Dr. lebo maly je už vyše tyždna taky chrchlavy 😒 ,tak nam dala liečiky a budeme sa kurirovat...

a Luculka je s malym ešte stale v nemocke,a pustia ich možno až cez vikend...

cikyta
30. sep 2010

@jerryjanka Neviem ☹


@surviver Kávu pijem 1 ráno a to taku,že nescafe slabe + kopec mliečka 😉
Takže tam to bude OK.A su dni,že ani tu nepijem,takže tam to bude na poriadku... 😉

cikyta
30. sep 2010

To,že som si urobila dnes je skôr výnimka. 🙂

surviver
30. sep 2010

@cikyta tak to je potom tažke s Tebou 😀 ...nič z našich rád vam nepomaha 😉 😀 ...a to sa tak snažime,aby si sa vyspinkala 🙂

cikyta
30. sep 2010

@surviver 😀 Jéj ved ja viem,že sa snažite a chcete nam dobre......................................
Ale ak viete o niecom,ako ju odnaučiť od mojho cecku bez REVU,tak to uvitam......................tam je čert zakopany.(či ako sa to hovori..čert,že? 😅 )

surviver
30. sep 2010

@cikyta ja poznam ,že pes zakopany...ale aj čert može byt... 😉

cikyta
30. sep 2010

@surviver Fakt ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak to bol PES 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mna vykotí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fopardi
30. sep 2010

@cikyta prelep si cicky lepiacov paskou a povedz že sa pokazilo 😀 😉

chorale1
30. sep 2010

@cikyta možno že treba vydržať pár dní plaču a potom to bude ok, len kto to zasa vydrží však 😒 jedna známa si prelepila páskou a hovorila malej že nie sú cicíky. par dni tiež plakala ale potom bolo v pohode.ale ja sama neviem či by som to dokázala.

cikyta
30. sep 2010

@fopardi Skusim,ale ako ju poznám,tak bude špekulovať a oddrapí mi to aj s bradavkou 😖 Ked jej vravím,že neni a uhýbam sa,tak ona sa namna vrhne a dvíha mi tričko so slovami:
-Tu je. Mliko. Tu je. Mliko.
A ked sa k nemu dopracuje tak:
- Jáj,mama mňam mliko no !!!!! 🙂

cikyta
30. sep 2010

Nehrozí mi ani sadnuť-už ma má ! 😀
(sakra.ona ešte spí) 😅

fopardi
30. sep 2010

@cikyta joj ale musí byť zlata niekedy ti tak v dobrom zavidím to kojenie že ja som to nezvladla mam dni že sa zato obvinujem potom sa zas ukludnujem tym že ine detičky MM ani nepoznaju atd takto to mkam dookola niekedy si hovorím že som preto spravila maximum inokedy že som sa mala viac snažiť ale zas celkom toju situaaciu by som mať nechcela
ale možno fakt skus prelepiť a dať jej a ona zisti že nejde za sa neda vzať do ust alebo čo ja viem čo

cikyta
30. sep 2010

@fopardi No jedine + na tom kojeni je teraz tá sranda,inak..........je to na plač ☹ 😢
A ak by som mala mať niekedy druhe bábo,tak kojim max.do 6 mes.alebo vobec ! Ved čo už len má z mojho mlieka,ked sa stravujem uplne zle ? Take UM je zdravšie.Je to moj nazor.
A hlavne-človek sa vyspí.....A aj to treba....sem tam....občas..... 😒

janicca
30. sep 2010

@surviver neboj nepreháňam to len taku jednoduchu polievku som navarila vlastne ja som to len nahádzala do hrnca a ono sa to varilo samo snažím sa šeeeecko robit tak pianko 🙂 nooo ale poobedný spánok tak na ten by som si veľmi rýchlo zvykla.... 😉 a Timurkovi skoré uzdravenie prajem 😉

surviver
30. sep 2010

@janicca jani dakujeme,snad bude rychlo znova fit 😉 ,lebo ja som tiež nejaka nachladena a už dost dlho mi to tiež trva a boli ma z toho hlava a ked aj jeho tak boli hlavka,tak chuďa male nič moc to nie je a ani si sam nepomože..tak nech je už zdravy...prave išiel muž pre lieky do lekarne,tak večer naordinujeme 🙂 ...a Ty si len pekne pospinkaj,lebo potom to bude už len horšie 😉 ,ale prajem Ti to 🙂

surviver
30. sep 2010

@brmbolcek a už ste boli u Dr. ako to drobatko zvladlo? neplakali ste? A nam pupček "odtrhli " už v nemocke 😠

kiara15
30. sep 2010

@orsulka no uvidim ci jedno alebo dve mozno sa to vyriesi aj samo 😉 😉
@janicca veru aj ja a ako sa uz citis?? 😉

kiara15
30. sep 2010

@surviver dakujeme 🙂 🙂 🙂 a Lucul je este stale v nemocke som snou volala.

cikyta
30. sep 2010

@kiara15 chudiatko ☹ pozdravuj ju od nás,že na nich myslíme ☹

surviver
1. okt 2010

pekne ranko 🙂

a čo tu sa ešte spinka??...tak sladke sničky 🙂

brmbolcek
1. okt 2010

pekne ranecko

@surviver - dakujeme za opytanie , pupcek nam sam odpadol 🙂 🙂 🙂 len sme ho sli dat skontrolovat ku detskej lekarke a je to ok.
a preco vam to trhali ? to sa moze ? Timurko je hore ci spinka ? nasa cucoriedka este soinka za noc ju prebalim 2 krat a spinka aj 4,5h. je velmi dobrucka 🙂 🙂 🙂

vsetky zdravim a prajemm pekny oktobrovy piatocek 🙂 🙂 🙂

surviver
1. okt 2010

@brmbolcek brmbi spal 20 minut,už je hore tak padaaam 🙂 a aj vam pekny dnik,potom napišem ip,ked budem mat chvilku 😉

brmbolcek
1. okt 2010

áááááááááááááááááááá mi uz sme horeeeeeeeeeeeeee ideme kojit a prebalovat 😵 😵 😵

tak zatiiiiiiiiiiiim, pa pa 🙂 🙂 🙂

janicca
1. okt 2010

dobré ránko vám prajem 🙂
@kiara15 čo ja viem cítim sa uplne že normálne aj sa chcem ináč cítit akože tehu ale akosi mi to nejde 😀 😀 ale ved dnes to ešte len 3 den od vkladu teda neviem či sa počíta aj den vkladu 😉 pozdravuj Lucul a nech su čím skor domka a v poriadku
@brmbolcek malučká je dobručká asi po maminke 😵 je fajn že sa tak dobre držíte a hlavne to spanie že máte ukážkové to je základ ked sa bábo aj mamina vyspí 🙂

kamka17
1. okt 2010

pekné ránko prajem aj ja...
my už máme za sebou návštevu nemocky, Paulínka sa drží, zase sme trošku pribrali, tak sa tešíme... 🙂 🙂 a všetky vás pozdravuje 😉 😉
a teším sa ešte aj z toho, že Nohavica ide mať koncert v žiline 😎 😎 😎 , takže bude kultúra
@janicca ty si veru pekne počkaj až na nejaký ten 10-12 deň po vklade...a neboj, tie tehu pocity sa dostavia, teraz si ešte užívaj ten normálny stav 😉 😉

cikyta
1. okt 2010

@kamka17 Paulinku pozdravuje a nech sa kočka drží takto dalej. Robi nam všetkím velikánsku radosť. 🙂

@janicca Myslím,že sa počíta nasledujuci den,nie den ET,či ????Ale to je fuk.Dôležite je,že si tehu 😉

@brmbolcek nám odpadol pupík v nemocke.Ale my sme tam boli týžden...tak preto 😉 ja som to Sise ani nechytala.Bála som sa.

janicca
1. okt 2010

@kamka17 fajn že rastiete a krásne priberáte už to bude len a len lepšie a na kulturu pojdete už ako rodinka 😵 😵
@cikyta ja si tiež myslím že som 😀 len o tom ešte neviem ako povedala Kamka treba čakat 😉 a čo dnešné spanie ako Sisa?zase mala nočnu ? 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre