Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
8. okt 2010

@zlatanka30 a prečo by neprežili,veď sú krásne...posielame im s matúškom kooopec energie 😉

zlatanka30
8. okt 2010

dakujem si zlata.dufam,ze preziju bojim,bojim. ☹ ☹ ☹ malinkemu posielam boztek na licko 🙂 🙂 🙂

tija28
8. okt 2010

@lucula - no ja nazov este neviem, lebo moj chlap nepovazoval za dolezite si to v obchode poznacit, takze sa tam musim zastavit niekedy aj s nim - a v tom obchode je vyhoda, ze staci zlozit len zalohu a kocik si mozeme vyzdvihnut az ked sa maly narodi, pripadne ak sa rozhodneme objednavku zrusit - vratia nam aj peniaze, takze pohodicka .........a ked uz budeme mat kocik doma, istotne sa vam vsetkym hned pochvalim 😉 😉 😉 ....a inak ty sa mas ako ? a drobcek uz je zdravucky ?

lucula73
8. okt 2010

@tija28 aha,tak si ešte počkáme 🙂
hej,malý je už fit,boli sme dnes na poslednej kontrole,ale objednali nás na alergologiu,lebo to vyzerá,že by mohol mať aj nejakú alergiu,čo ma moc neteší 😠 ,lebo mu hrozí,že sa to bude opakovať....tak aby sme mali doma prvú pomoc 😉

tija28
8. okt 2010

@lucula - to je super, ze je drobec opat v kondicke a verim, ze na alergologiu nebudete musiet vobec chodievat 😉 drzte sa

lucula73
8. okt 2010

@tija28 dík aj ty sa držkaj.....my budeme mať ročik,keď ty budeš rodiť 😀 ...tak približne,den-dva hore-dolu 🙂

orsulka
9. okt 2010

tak vedela som, že to mám zapnut hned rano!!!

JANICCA!!!!!!! mojko......tak toto je pekná správička dievčatko......tak pekne sa už neviem dockat pondeloka a už vobec tej krvičky.......ale vyzerá to krásne prekrásne velmi nááááádejne....tak ber a pokračuj...:tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

PS: dobre rano 🙂)))

vcera som sa dozvedela, že obyvka cez vik nedojde 😔 😔 😔 najskor v pondelok...no fasa...no fasa...no fasa......
ako pisala Janicca...kto si počká ten sa dočká 😉

kiara15
9. okt 2010

Pekne ranko vsetkym zelam 😉 😉 o to je krajsie ze janica ma ducha 😉 😉 😉 hura!!!!tesiiim!!!este neviem ako ja dopadnem 🙂

@orsulka nic si stoho nerob hlavne ze bude 😉 😉

@lucula73 Matusko je uz ok super ze je zdravucky vsak je pekne uz musi behat na vychadzky po vonku 😉 😉

lucula73
9. okt 2010

@kiara15 ahojček 😉

@orsulka no o to viac sa budeš vytešovať na budúci týždeň 🙂 ,ale to naťahovanie poznám... 😠 napíšem ti ešte IP 😉

kiara15
9. okt 2010

@lucula73 😉 😉

fopardi
9. okt 2010

@kiara15 a ty sa ako citiš? kolky den si už po vklade ? budeš testovať

inač pekny sobotny deň u nas slnečno 😉

@orsulka a musím ťa pochvaliť za ten super recept na kolač včera mal veeelikansky uspech 😉 takže dik

brmbolcek
9. okt 2010

dobre ranko dievcatka 😵 😵 😵

poslala som vam slubenu IP - ALBUMIK kuknite 😉 😉 😉 dalsie doplnim ked bude viac casu 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 , na koho som pozabudla , kludne sa ozvite a polepsim sa 😉 ! 😉

@katy7
@surviver
@tija28
@kamka17
kiara15
@cikyta
@wolfskinka
@lucula73
@janicca
@orsulka
@fopardi

zelame krasnu sobotienku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kiara15
9. okt 2010

@fopardi zatial celkom fajn az vcera som mala bolesti v podbrusku a krizoch ale dnes je lepsie a som 7den po vklade 😉
@brmbolcek 😉 😉 😉

fopardi
9. okt 2010

@kiara15 a chystaš sa testovať či nie ? kedy iddš na krv?

cikyta
9. okt 2010

Ahojte !!!!!

Janula- si predstav,že sa mi Sisa z bežných 8-10 krát....zobudila v noci len 2 krát !!!!!!!!!
Už som chcela volať 112,že čo mám robiť ☹ hladela som na nu trištvrte noci,či mi dýcha 😀

majkaa
9. okt 2010

@cikyta tvoja malinka sa tak casto v noci budi? A nevies co caka orsulka?

cikyta
9. okt 2010

@majkaa orsulík pojde teraz na 3D a tam jej už hádam povedia na 100%,čo čaká... 😉 Zatial nevieme,tak sme ako "na trnoch"aj my a sme zvedaví 😉
hej-budí sa mi tak často 😔 "vdaka" 😠 kojeniu a tak....

fopardi
9. okt 2010

@cikyta no tak ty môžeš konečne spať a ty sa pozeraš na Sisku no ty s teda 🙂 ale verím musel to byť šok takže nabuduce ked ti niečo take urobi pekne vklude spinkaj aj ty 😉

fopardi
9. okt 2010

@cikyta a už si predala kočiar ?

brmbolcek
9. okt 2010

dievcatka trosku som upravila fotoalbum a pridala nove foto 😉 😉 😉 tak kuknite 😵 😵 😵

@katy7
@surviver
@tija28
@kamka17
@kiara15
@cikyta
@wolfskinka
@lucula73
@janicca
@orsulka
@fopardi

fopardi
9. okt 2010

@brmbolcek no ved prave mi v nom neukazuje nič 😅

fopardi
9. okt 2010

ty brdo ten mk je čoraz viac podobny facebooku

brmbolcek
9. okt 2010

@fopardi - skus teraz

fopardi
9. okt 2010

@brmbolcek hej už mi ide 🙂

cikyta
9. okt 2010

@fopardi Kocik som ešte nepredala.Tento týžden prídu záujemcovia z BA si ho pozrieť na 50% a ked nie,muž im ho za 2 týždne dovezie,lebo má cestu.Tak som ho pozastavila v inzerátoch..................................Len dufam,že ho kupia,lebo každý hned hrrrrr..ano...ano....a ked sa idem s nimi dohodnuť kedy,kde atd...tak cuvnu-no na nervy 😠
A za tu cenu,čo ho dávam,mi ešte pán boh vynadá do hovád 😒 Nuž ale čo....zabera miesto a eurače sa zidu teraz na ine veci zase.

Nepáči sa mi MK,lebo je už ako FB.Za toto som nechodila na FB,lebo samé:
-daj si ma za priatela,daj si,že sa ti to páči,zamkni,odomkni,a pod.chujoviny 😠 Ja nemám čas sa tu hrať 😠 😀

kiara15
9. okt 2010

@fopardi chystam ale az buduci tyzden uvidim ako prejde vikend 😉 idem na krv18.10.
@brmbolcek krasne fotecky 🙂 🙂

orsulka
9. okt 2010

@fopardi ktorý kolač myslíš??????

@brmbolcek mne ten fotoalbum nejde...... ☹ ☹

lucula73
9. okt 2010

@brmbolcek ani mne sa teraz nedá otvoriť,tie prvé fotky ráno mi šli 😉

fopardi
9. okt 2010

@orsulka kinder bueno 😉

fopardi
9. okt 2010

@kiara15 akoto že v albume maš inu fotku ako tu ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre