Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
12. okt 2010

@petuska123 voalj na to, ktoré mas, moje je možno stare..... 😀 😀

norcima
12. okt 2010

@petuska123 Zavolaj a povedz, ze si u nich este nebola a ze chces sa objednat na vysetrenie 🙂 , maju viacero čísel ja volavam na 043/4271201 🙂. Neboj sa nebudu sa ta vypytovat preco zaco chces ist k nim 😉 . To uz potom preberies s konkretnym doktorm 🙂

kamka17
12. okt 2010

@surviver hej ako vieš???? 😀 😀 😀 a už máme 1570g, včera aj dnes už som ju držala na rukách a zajtra ideme klokankovať...tak sa teším ako hovado 😀 😀 a veľmi to nepatrí do snažilkovej témy, ale tak musela som sa pochváliť 😅 😅 pozdravujem Timurka, božtek posielam 😉 😉

wolfskinka
12. okt 2010

@orsulka nieco mi to pripomina tie moje buntosenia cele noci .. xixi
Matej mi zaspal tak idem rychlo nieco porobit, som chcela ist von ale je tam strasna zima

orsulka
12. okt 2010

@norcima toto cislo som mala, ked som volala na embryologiu 😉 😉

orsulka
12. okt 2010

@wolfskinka 😀 😀 😀 😀 a vieš, že som si na teba spomenula hviezda??? hihihihihihihih.......vonku na slniečku je fajn...len pekne chodte, akurat sa dobre oblečte .-))))

kamka17
12. okt 2010

@wolfskinka čaf...keď sa budeš prechádzať, zima ti nebude...ale poobede bude isto teplejšie, tak pojdeš potom...a super, že malý spí už takto aj doma bez kočíkovania 😉

petuska123
12. okt 2010

@norcima jedna baba tam uz volala a ju objednali o 2 tyzdne tak tam uz boli..ze prva konzultacia trvala 30 min.jej zobrali krv a jej kazali ze musi absolvovat hor.profil a genetiku a ze jej mm sa musi objednat na spermio??som si myslela ze tieto vysetrenia si oni tam spravia!!!tak my to mame dost daleko na to aby sme chodili vkuse tam raz s mojimy vysledkami a potom s muzovimy.to tam fakt nerobia ani vlastne vysetrenia??,ze hned na prvom sedeni mi zoberu krv a mm spermiuo??tak sa to neda,?

orsulka
12. okt 2010

@kamka17 no kráááááááááááááááása...velmi s atesim, že už ju možeš mať na rukách, aby ťa už krásne Paulínka citila...to je fakt skvele...tesim sa s tebou velmi velmi velmi velmi 😵 😵 😵 tak dnes je možeš dat aj malililinkatý bostek od tety Orsulky....jupííí 😵 😵 😵

orsulka
12. okt 2010

@petuska123 vsetko sa tam da....treba sa len a len dohodnut........treba im aj povedať, že chcete vysetrenie spermiogramu u nich, nehc vas hned na ten termin objednaju aj na pohovor aj na spg... 😉

petuska123
12. okt 2010

@orsulka aha ok no idem skusit zavolat

norcima
12. okt 2010

@petuska123 krv ti oni mozu zobrat priamo tam, len spermiogram ten spravia tiez priamo tam, len na ten sa treba objednavat, lebo ta "spermiologicka" tam nie je kazdy den... najlepsie bude ked povvies, ze ste z ineho mesta, ze dochadzate, tak aby vas objednali tak aby tebe mohli zobrat krv na hormonalny profil a zaroven, aby mohol ist manzel na spermiogram 🙂 .

kiara15
12. okt 2010

Dievcata dakujem vam vsetkym za podporu ste tu vsetky zlate 😉 😉 😉

norcima
12. okt 2010

@orsulka to je zrejme jedno, ja na to čislo volam bezne stale a dovolam sa na recepciu 🙂

petuska123
12. okt 2010

@norcima fu baby akurat som si vsimla ze ten papier co mi dal moj doki je ISCARE to je asi nieco ine???ci je to Helios??

kamka17
12. okt 2010

@kiara15
@orsulka kuk album

kamka17
12. okt 2010

@petuska123 no ISCARE je veru niečo iné ako Helios... 😒 😅

petuska123
12. okt 2010

@kamka17 no a teraz co???????????preco mi dal doki iscare??

surviver
12. okt 2010

@kamka17,no ved ja viem ,že si dobra maminka,tak sa hned poranu staraš o malu Paulinku,no pribera riadne,tak to je dobre znamenie,ani sa nenazdam a budeme kočikovat a tiež ju bozkavam princeznu malu 🙂 😵 a pekne si to klokankovanie vychutnaj,tešim sa s Tebou 🙂

@kiara15 kiari a si ešte domka? dokedy?

kamka17
12. okt 2010

@petuska123 no to sa opýtaj dokyho 😉 😉 ale osobne si myslím, že je jedno, v ktorom CARe vám pomožu k vytúženým //, pretože postup by mal byť ak nie rovnaký, tak veľmi podobný a isto aj v ISCARE sú skvelí doktori...a nakoniec je na tebe, či pojdeš tam alebo tam, lebo oni predsa nepotrebujú odporučenie od obvodného gyndoša...takže rozhocnutie je už len ne tebe 🙂

kiara15
12. okt 2010

@surviver neviem do kedy ale asi az kym neabsolvujem ketko 😉

kiara15
12. okt 2010

@kamka17 super fotky moja a ako Paulinka aj za mna ju boskaj 😉

surviver
12. okt 2010

@kiara15 takže ideš hned dalej,tak to je fajn moja 😉 no a mali ste sa v nedelu perfišne,mnam taku tortičku by som si dala hned 😉

brmbolcek
12. okt 2010

pekne zdravime utorkove slniecka 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@zlatanka30- posielame pohladenie na brusko, nech sa dobre chmatne 😉 😉 😉 tfuj, tfuj, tfuj, //

@kuspitka- ako to zienka nasa zvladas pri tolkych placoch u kamilky ???

@orsulka- tak predsa to bude asi Sarlotka a Simonko 🙂 🙂 🙂 , tesime sa s tebou, 😵 😵 😵

@kiara15- pride ti IP ,moja 😉 😉 😉

@cikyta- vestica 😀 😀 😀

@wolfskinka- ako sa ma Matej ? uz je to lepsie ?

@janicca- to u tie emocie, ze nespis moja, tie budu este veeelmi dlho pretrvavat 🙂 🙂 🙂 🙂 ani spanok ti nebude chybat, ba priam na opak cim ho budes mat menej tym budes aktivnejsia 😀 😀 😀
velka gratulacia // , tesim sa s tebou

@kamka17- odsavacka este funguje ? maks na nej kazde šHODKY, UZ SA TESIM KED JU BUDES PRIKLAdat k prsniku 😉 😉 😉 silno ju pozdravuj 🙂 🙂 🙂 a pohladkaj na cielko

@surviver- ahoj moja, ako Timurko ? 😉 😉 😉

.. nas trapia trosku sopliky a na odsavacku mame moc malicky nostek

kuspitka
12. okt 2010

@brmbolcek celkom dobre moja.len ona sa nam nejako naucila na ruky a potom je stoho plac,ked ju nezoberiem...

komarik
12. okt 2010

Ahojte dievčatá,
tak som tu po dlhšom čase. Nič sa nedeje, všetko je zatiaľ tak ako má byť len nejak nestíham. Bruško zrazu narástlo aj kilá pribudli a začína sa nám rozrastať výbavička. Zatiaľ sú to podarúnky od známych. Nič nestíham lebo máme stále nejakú návštevu, popri tom prerábame detskú izbu a spálňu a snažím sa aj primerane oddychovať. Hneď idem nakuknúť čo máte nové a potom sa znovu ozvem.

surviver
12. okt 2010

@brmbolcek mame sa fajn 😉 a aku mate odsavačku? je viac druhov a je aj taka na maly noštek 😉

petuska123
12. okt 2010

@surviver tak ok skusim sa objednat do to iscare a ked sa mi nebude pacit pojdem do heliosu....

surviver
12. okt 2010

@petuska123 to patrilo asi kamke 😕 😉 ..ale držim palce 😉

komarik
12. okt 2010

@kamka17, strašne sa s tebou teším 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . A nemala si trému keď si Paulínku držala na rukách.
@orsulka, čo to čítam? Takže bude párik? Super, vyšlo vám to úplne ideálne. 😵 😵 😵
@wolfskinka, Matejko v noci buntoší? Beťárik jeden, asi pošlem za ním našu Melindu nech mu dohovorí že maminka musí v noci spinkať 😵 😀
@kiara15, gratulujem. Inak to ani nemohlo dopadnúť 🙂 😉 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre