Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

chorale
29. jún 2009

dúfam že zajtra tam nebude sama alebo tam aspoň nebude frmol. ale ja sa neponáhľam zajtra mám voľno 😀

domika9
29. jún 2009

jaj isto dnes tam bolo toko ludi že čo som tam ešte nevidela ale aspon tofajne ubudalo kedže vždy odchadzali po dvoch ale aj tak

domika9
29. jún 2009

chorale a ty čo zajtra ideš?

domika9
29. jún 2009

kamka aj ja som ti mavala ved ma až ruka bolí 😀

chorale
29. jún 2009

idem na krv a ultrazvuk ako rastú vajka

domika9
29. jún 2009

ideš na ivf?

chorale
29. jún 2009

ano druhý pokus

domika9
29. jún 2009

dnes tam boli tiež žienky ktore potrebovali ísť na sono predzakrokom a ochotne ich všetci pustili do predu aby sa mohli ísť pripraviť takže ked tambude vela ludí skus sa opýtať a istotne ťa pustia pred seba

lucula73
29. jún 2009

domika a nevieš dokedy má ten Krajko dovolenku?lebo ktosi tu písal,že má ísť na dovču až 24.7. na mesiac....

chorale
29. jún 2009

ale ja ešte nejdem zajtra na zákrok to až okolo 9.7. to si vybral krásny dátum dovolenky ten krajko, vtedy mám narodky

domika9
29. jún 2009

no to ani netuším či len tak na den mal volno alebo na dlhšie
a ako sa mi maš pekne ti pribudaju tt

domika9
29. jún 2009

chorale tiež si račica? alebo to je už lev?

chorale
29. jún 2009

to je už lev. začína 23.7. takže som to stihla len tak tak, a ty si rak?

domika9
29. jún 2009

ano ja som rak

chorale
29. jún 2009

a kedy máš narodky ved nebud taká skúpa na slovo

domika9
29. jún 2009

19.7 🙂

chorale
29. jún 2009

tak to je iba pár dní rozdiel. dobre idem spinkať.papa

domika9
29. jún 2009

ved to niesom skupa na slovo 😉
no pojdem ja pomaličky spať tak sa majte a dobru noc 🙂

kiara15
29. jún 2009

pekny vecer no ja v skratke 🙂orsul tak nic sa mi neodklada idem vo stvrtok a piatok ma rezu povedal ze to je v pohode tak idem konecne sa mi to trochu pohne.Mzuzkou sme si pokecali riadne ale usta sa nezavreli skoda ze si nemohla prist 🙂

tijus teba som tu dlho nevidela ako sa ti vodi???

chorale aj ja idem na druhy pokus ale este par dni musim pockat drz sa 🙂

dominka neboj nabuduce sa vajko umudry 🙂

lucul krasna 7tt

janula a ty ako?drzkas sa mi? 😉 😉 😉

lucula73
29. jún 2009

kiarka ahoj,tak ste sa vykecali,no aspoň ti nebolo smutno....a ani ťa nebudem mocť prísť pozrieť,lebo nebudem už v robote...no budem na teba silno myslieť.

domika - no mám sa všeliak,žalúdok ako na vode,musím často jesť,ale inak sa dá...len nech to neni horšie 😉

janulka - veru ,ozvi sa!!!

dobrú nocku všetkým.

chorale
30. jún 2009

dobré ránko, vstávame.
ja už som aj doma z helika a vy ešte driemkate🙂úroda je už požehnaná, vajok ako v kuríne. čo asi tiež nie je moc dobre ale možno tie veľké ešte popraskajú.
za chvíľku som tu a dúfam že tu už bude nejaký príspevok. 🙂 🙂 🙂

orsulka
30. jún 2009

tak dobry den...chorale...ty si sikulka.......a este aj uroda je fajna!!!!! 🙂 🙂 🙂 takže druhe IUI už na 100% uspesne...dobre??? 🙂 😉

orsulka
30. jún 2009

kiari...ahoj....no so mzuzkou to sa fakt nedaju usta ani zavriet.... hihihihih......niekedy aby si cakala kym sa nadýchne .... 😀 😀 😀 ale nie...teraz prehánam..... vsetky sme rovnako ukecane 🙂)))
som rada, že sa ti nič nepredlžuje a budeš mat za tym, a sup ho na dalsi pokus.....

wolfi...chybala si mi, to je jasne!!!!!!!! aspon poobede, že si sa ozvala...ako pokracujes so sedeniami????? pohoda???

lucula....7tt????? kurna to to leti....

borca...ahoj zlatko.....take ste krasne na fotečke......len sa pekne opatrujte a daj este viac fotiek do albumu, nech sa aj mi trosku potesime......
už tu mame gabikinych chlapcov.......cikytkinu Sisi...tvoju Terezku.......
a co nasa PEPU??????????? mám pocit, že sa onedlho ozve s novým Helios prirastkom..🙂))

tiež pozdravujem TIJU, ktorá od nás trosku oddychuje....ale myslím na nu......a chyba mi.....ale respektujem rozhodnutie 🙂)))

orsulka
30. jún 2009

uuuha....ale osm sa rozpisala.....už by som hadam dnes ani nemala prispievat 😀 😀 😀 😀

orsulka
30. jún 2009

chorale....a kedy ti akože vyjde to IUI?????????

chorale
30. jún 2009

orsulka malá chybička, ja idem na IVF.
a ozaj babule vyzistila som krajkovu dovolenku 😀 celý tento týždeň tam nebude, a potom od 27.7. do cca polky augusta ale to sa vraj môže zmeniť. a viete kde je - v Amsterdame ale psssssssssst

orsulka
30. jún 2009

chorale.....IVF?????? sa mi videlo, že som citala IUI..... neva...dakujem za upozornenie......takže kedy IVF-OPU????? ani neviem ktory si den a tak.......

chorale
30. jún 2009

asi 9.7. bude OPU

orsulka
30. jún 2009

chorale...tak to o chvilku..... už sa tesis, vsak???? este otázocka...to je prve, druhe IVF??????

chorale
30. jún 2009

to je druhe IVF. pri prvom som otehotnela v 4.tt sa to špinením vyplavilo, potom bol KET a tam som v 6tt potratila. takže do tretice všetko dobré a vydržíme do 9 mesiaca 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre