Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
3. júl 2009

ahoj mzuzka, blahoželám ku ET, tak už sa len šetriť, a šetriť, a šetriť...neboj,dobre bude..

mzuzka
3. júl 2009

no ,keby ste ma vcera videli,ako sa vlacim s tym najmenej 10kg kufrom, tak by som urcite dostala minimalne od par z vas na holu.ale ked ja som taky blbec, bolo mi sproste sa prosit 100kg chlapom, ktory okolo mna prechadzali bez stipky zaujmu, ci by mi nepomohli. v ba na stanici, ked som sa konecne zvliekla s tym kufrom z nadchodu po schodisku ,tak dole som si urobila uf a jeden pan sa vtedy pristavil ze pomozem? tak som sa ho pytala, ci sa mam vytrepat nazad na tie schody.

ale na druhej strane vravim, ked toto svisti prezili obaja, tak uz preziju vsetko. kiarka to ma uz za sebou,teraz este urcite spinka.

tinkaza- tfuj tfuj na pondelok.

lucula73
3. júl 2009

ahoj,no ako?napíš nám,čo máš nové,kolko mrazáčikov ti ostalo?a čo ťa doma čakalo,ha? 😉

mzuzka
3. júl 2009

no mam u seba 2 svistikov a v heliku 2 snehuliakov. takze poistka je. i ked dufam nebude treba. chlapi sa starali ako vedeli, no co uz. ale mala som aj normalne navarene, dokonca dobre menu 😉 gordon blue s pecenymi zemiackami a dom stoji cely, takze ostatne sa niako utrase. akurat ma nazlostil syn, lebo ma zabudol objednat k lekarovi,ked som mu kazala a najblizsi termin mi dali az 15teho. a ja mam PNku do 10teho,tak tam budem musiet ist a niako sa k dokimu dobit.
tebe je ako luci? mne bolo inak vcera tak na figu, asi som mala nizky tlak alebo co. normalne mi bolo na letisku na odpadnutie.

lucula73
3. júl 2009

zuzka - no to ti mohlo byť aj zo stresov,nervov,z tej cesty.....a turbulencie neboli?joj,ja sa tak bojím lietania...
ja som celkom v pohode,ako kedy,včera ma bolelo brucho viac,dnes menej,tak podľa toho...a najviac mi je zle doobedu,potom sa dá...
tak sa mi opatruj,nech sa svistíky pekne zabývajú...........a zoberú ti teda tú krv?lebo si vravela,že na krv sa v UK nechodí...

katy7
3. júl 2009

ahojte kukuliatka
mzuzka tak ta popluvam aj ja tfuj, tfuj, tfuj nech to klapne na prvy sup 🙂
tinkaza len vydrzat do pondelka, ten to rozluskne

orsulka
3. júl 2009

tak som tu......a prchnem o 35 min domov....... hodinku skor, hadam ma veduca pusti.....aj tak už mam urobene co sa dalo...

mzuzka...tak ta itam priamu u nas že online 🙂)))) som rada, že dom stoji, chlapi su cely.....čo tam po nejakom doktorovi.....ved si to zariadiš, ako vždy...co už 😀 😀 😀

kamka...nakup hotovy, masko len nakrajane a vyklepane...pac budem robit teraz.... este mi treba chleba .....tesim sa do tej prirody ako blazon!!!!! a na celu partiu.....jupi.... 😀 😀

lucul...takže plati to co vcera, ked budes hovorit s kiarou...tak ju pozdravuj odo mna 😀 😀 😀

orsulka
3. júl 2009

Tinka............... 😔 😔
pozitivum......už sa nemusíš zbytočne trápiť že či je menzes alebo nie.... 😉 😉
ale aj tak....do riti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠

cikyta
3. júl 2009

Ahojte kočky.
No mali sme nefunkčný net 3 dni.Malá má cez den ošiale že: Nespať! Každých 5 minut robiť niečo iné a ked nie tak budem...plakááááááááť! Ale hlavne nespať!
Jasne že dáme fotečku do helíku.Zajtra ju odfotíme.Nie v tých riflových šatočkách,čo má v albume teraz.To v iných.Zajtra jej ich oblečiem,lebo ideme na mestký urad na slávnostné privítanie.Sme dostali pozvánku.Už sme si našli ak buducich krstných rodičov.(Lebo tých,čo sme mali vybratých už nemohli.Krsný nám tragicky zahynul,ked som bola v 20tt)
Tak zajtra si pozisťujeme volný termín na krst.Už som jej aj stihla kupiť nádherné šatočky na krst.Čistá nevesta! 🙂
No idem lepšie pozrieť,čo máte nove.......ak ma Sisi neodvolá predčasne z PC. 😠

katy7
3. júl 2009

ciky az teraz som si pozrela cely tvoj album a Sisi je nadherna a tie ksichtiky, to je herecka 🙂

cikyta
3. júl 2009

Katy dakujeme. 🙂

cikyta
3. júl 2009

Katy,tak tretie IVF? Hm...Určite to výjde.Vajíčka budu po lete plné sily! Uvidíš!!!!!!!!! Aj Sisa je z julového vajíčka 😀

cikyta
3. júl 2009

OPRAVA-augustoveho!

katy7
3. júl 2009

babulky, teraz mozno blba otazka, ale fakt mi to vrta v hlave, ked tu tak labzujem po konikovi
mnohe tu pisu, ze si meraju HCG stupa, klesa ale moja otazka je, ako sa to da merat 😅

katy7
3. júl 2009

ciky tak verim, ze pojdem v tvojich slapajach 😉 teraz sa fakt snazim o seba trosku viac dbat, urcite viac pohybu a chilli a chcem zacat cvicit podla Mojzisovej... akosi moc toho ale snad nieco pomoze, ked uz je to nezistena pricina. Budes moj velky vzor a tahun. Asi nie len moj 😉

kamka17
3. júl 2009

žienky tak vás dnes zdravím po druhý krát...

lucul...boli sme doobeda na bicykloch a celkom sme si dali do tela a aj sme mierne zablúdili, resp. šli sme nakoniec na opačný smer, ako sme mali naplánované, ale však tam zas pojdeme nabudúce...teraz akurát varím...som vyhrabala akýsi recept na syrovo šampionovú omáčku...tak sa dusím s hubami aj ja v kuchyni, lebo feeeeest hic je tu

a už nás aj zháňajú kamaríti na pivko...tak si drisnem aj za vás, čo nemožte 😉 😉

inak mzuzuka, som rada, že si to takto statočne nakoniec zvládla a aj odo mňa...tfuj tfuj tfuj...isto to musí dopadnúť dobre, keď už si pre to toľko urobila, tak držím palce 🙂

tinka, asi to celé nie je len o úspechoch a asi teraza nebol ten správny čas...ale ten isto príde už nabudúce 😅

ciky...bozkávam Silvinku a silno ju aj za mna vystískaj, herečku našu malinkú...a kukám akurát, že už dva mesiace...neskutočne ten čas letí...a my sme furt mladé, len tie deťúšiky rastú a rastú ako z vody 😀 😀

katy7
3. júl 2009

nikde nikto? len ja tu strasim

chorale
3. júl 2009

ahojte,
tak ste toho popísali. ja som bola dnes v heliku, vajká rastú, je ich tam zatiaľ dosť, dve sú síce väčšie takže možno dovtedy prasknú, ale je ich tam ešte dosť. len ja som nejaká unavená, keď prídem z roboty nie som schopná urobiť absolutne nič. tak len oddychujem.
tinka v pondelok idem aj ja do helika, takže sa vidíme 😀

katy7
3. júl 2009

chorale tak nech pekne rastu 😉 kedy ti vychadza OPU?

chorale
3. júl 2009

OPU bude asi vo štvrtok

chorale
4. júl 2009

dobré ráno dievčence, čo ste všetky na dovolenkách?

katy7
4. júl 2009

ja som tu, idem este urobit nejake papiere a sup do prirody, dnes zasa bude nadherne 🙂

mzuzka
4. júl 2009

ahojte, tak mi sme so svistikami prvy krat nocovali doma pri tatovi 😉 aj my tu mame pekny den, keby som sa nebala, tak sa idem valat na plaz. chorale tfuj tfuj vajkam 😉 nech ich mas aspon ako ja. mne inak tiez prve popraskali, ja som mala na 5 ty den niake 19ky

katy7
4. júl 2009

mzuzka radsej sa este povalaj doma, nech sa embryjka pekne zahryzkaju, strasne moc drzim palceky 😉 😉 😉

mzuzka
4. júl 2009

jasne, nejdem sa zbytocne prehrievat, idem nieco normalne navarit, nech vedia moji chlapy,ze som uz doma 😉

kiara15
4. júl 2009

no tak sa hlasim vsetkym som prebrata a ziva som stastna ze to mam za sebou 🙂 vsetko dopadlo ok pekne ma vycistil este mi to aj natocil a dnes mi to pustal ako ma operovali no hruza 😀 ale vsetky zrasty a vsetko co tam nema byt mi odstranil 🙂

babulky vsetky vas zdravym a drzim vam palceky 😉 😉 😉

kamka17
4. júl 2009

ahojte žienky...tak ste asi všetky poctivo vonku, to je dobré...tak si pekne dnešok užívajte 😎 😎

kiara, tak som rada, že to máš úspešne za sebou a si spokojná, veď tak to má byť...tak teray už len hor sa do posledného štádia a takto o rok už budeš kočíkovať malú kiarku 😉 😉 tak sa opatruj

mzuzka...skor by ťa mohli obskakovať oni dvaja, ale teda nech si ť ešte užijú, lebo čo nevidieť veru nebudeš mať na nich toľko času 🙂 🙂

kiara15
4. júl 2009

kamka17 dakujem veru este postupit IVF a uspesne 🙂 🙂 🙂

lucula73
4. júl 2009

kiarka ahoooooooooooooj,tak ty tak skoro domka?tak pekne oddychuj a šetri sa....no to je sila,že ti to ešte aj natočil... 😉

mzuzka
4. júl 2009

ahojte, no kiari super, tak ides na to s vervou. som na teba myslela. ja uz mam svistou asi zahniezdenych,lebo dnes ma prestali boliet aj vajecniky a zo spodu mi je akurat,tak normalne,ako ked si po mrche. tak dufam ,ze je to dobre znamenie.
kamka ty ako, nie som celkom v obraze, i ked som sa snazila sledovat,ale predsa, nie vsetko sa ukladalo do pamate.
lucka dik za IP

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre