Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
6. júl 2009

vie niekto nieco o domcekovi ? a zuzankeh

orsulka
6. júl 2009

tak ani nie....... naposledy, zuzanka.h. oddychovala domka, a asi je stale na PN-ke....ale neviem na isto...

o domceku ani paru.... 😔 😔 😔

tinkaza
6. júl 2009

majte sa tu krásne, pa 😉

orsulka
6. júl 2009

tinka 🙂 😉 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

wolfskinka
6. júl 2009

papa tinka a ozvi sa ked budes mat naladu

zbinka
6. júl 2009

cauko baby
ja mam strasne super spravu dnes

zbinka
6. júl 2009

bola som v heliku na sono a doky povedal, ze ma jednu dobru a druhu zlu spravu, ze ktoru chcem vediet skor,,,,,
zlakla som sa vkladali mi dva embrijka a dnes som mala ist na sono, zisitit
ci im srdiecka biju

zbinka
6. júl 2009

ta zla bola, ze jedno dvojca sa vstrebalo,,,cize videl iba jedno,,,,tak som zosmutnela, a slzy vysli,,,no a hned mi povedal, ze este moment,,,ta dobra je, ze to druhe embrio sa rozdvojilo, cize nakoniec cakam jednovajecne dvojcata,,skoro som odpadla a stale sa pytala ako to,,,,tam hore ma ma asi niekto velmi rad,,,juj ani to neviem opisat,,,,len uz aby dobre bolo,,,cize 22.2. cakam dvojcata,,,dva v jednom ako doky vravel

domika9
6. júl 2009

zbinka taktoje uplne super 🙂
ostatnekočky ahojte 😉

kiara15
6. júl 2009

zbinka velka gratulacia 🙂 🙂 🙂

domcek ahoj

zbinka
6. júl 2009

juj babule dakujem,,este stale sa spametavam,,,aky zazrak sa mi stal,,,,,
DOMY,,,fotku som videla, uz viem ktora si, no myslela som na inu , mala si korzet a suknu,,,a ty ako teraz bola si v heliku, myslim na teba,,,a na vsetky tu,,,a velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

wolfskinka
6. júl 2009

zbinka no tak to je goooooooooooollll to je sranda 😀 😀 😀 , kua to je fest dobry termin ... same dvojky

zbinka
6. júl 2009

no veru, len nech to dopadne na jednotku,,,,,,vsetci sa smeju, ze som jak kinder vaco, dva v jednom,,,xi xi xi

domika9
6. júl 2009

zbinka keby sa ti to jedno babo nevstrebalo tak by si čakala možno trojčata a to je už ina zaťaž tak vidíš príroda si to zariadila 🙂

wolfskinka
6. júl 2009

zbinka ... no som zvedava ako ich teraz rozlisis ... 😀 😀 😀

zbinka
6. júl 2009

no to veru,,,tam hore ma ma asi nikto velmi rad,,,ako vo sne sa citim, WOLF,,,,,no to veru neviem, uz len ci to budu dievcata ci chlapci,,,chcela som aj aj, no to uz sa neda,,,
aj tak somVDACNA BOHU za ten zazrak

zbinka
6. júl 2009

,,,letim este nieco vybavit, no pridem neskor,,,pa zatial babuleeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
6. júl 2009

a v ktorom tyzdni si ????

mzuzka
6. júl 2009

fuha, kym som spala,ste sa rozpismenkali.

orsul - vitaj konecne nazad,chyyyybala si

zbinka, gratulujem ku zazraku, naozaj je to krasne

lucul, no konecne si sa s tymi tehu viruskmi rozbehla

tinkaza, co dodat, ved vies, pismenka velmi nepomozu

kiarka a vsetky ostatne ahojtee

lucula73
6. júl 2009

zbinka - aj ja sa pripájam,naozaj krásna správička,to by šoklo aj mňa - že z dvojvaječných budú jednovaječné,paráda 😉 😉

mzuzka aty už chodíš do práce?keď si spinkala? 😕

mzuzka
6. júl 2009

nie nexodim do prace, ale som lezala. boli ma cely den hlava, urcite od tlaku, tak ked lezim, neboli. chysta sa tu prsat a nevie sa rozhodnut.myslim ze z toho.

zbinka
6. júl 2009

uz som znova tu,,,tak ze vraj zacinam osmi tyzden,,,,,lacula,,,to pre teba info a cakam 22.2. dvojcata,,dobre cisla, nie,,,ako tak pozeram tak ideme spolu,,,super,,,tesim sa

katy7
6. júl 2009

ahojte vsetky

zbinka tak to je megasprava 😎 😎 😎 , blahozelam

zbinka
6. júl 2009

juj ved ano,,,a dakujem,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , zlate ruky dokyho,,,,xi xi xi

lucula73
6. júl 2009

zbinka máš IP 😉

zbinka
6. júl 2009

UZ AJ TY...lacula

mzuzka
6. júl 2009

joj babulky,aj ja sa chcem uz vytesovat. od zajtra idem do roboty. toto cakanie ma zabija,tak idem radsej do roboty.nemam taku robotu,ze by som robila nieco tazke,tak tym hadam nicc nepokazim.

mzuzka
6. júl 2009

lacula 😀 😀

lucula73
6. júl 2009

mzuzka - no ešte aj ty ma volaj lacula a meniny budem oslavovať na Ladislavu 😀 😀

mzuzka
6. júl 2009

ja som sa len pobavila na tom preklepe 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre