Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

meli3
3. sep 2009

Romy01- s tým embriolog. pohovorom sa netráp, nemusíš to ty vybavovať 😵 , pred odberom cca. týždeň, keď pojdeš na krv a sono tak tam zostanenete aj na ten embriolog. pohovor, to vám oni určia a dozvieš sa to, keď ti budú volať ako stále okolo 15.00-tej, že koľko si máš pichať atď. a aj že kedy máš prísť znova na krv,povedia ti že budete maŤ už aj ten emr.pohovor.Takže sa stým ani nezaťažuj moja 😉

denis19
3. sep 2009

Meli3, dobrá informace, dikas. Ty už máš neco za sebou?????

viktoria77
3. sep 2009

Denis, môj nick môže miasť, moje meno je Jana. 🙂

denis19
3. sep 2009

Ale viktoria, to mi nedelej a já si byla tak jistá 🙂 😠 Tak dobre a chceš zustat viktoria, či mužu i Jana???? Jana je krásne karmicky nezatížené jméno!

denis19
3. sep 2009

No nic, fakt musím jít pracovat, jinak zustanu závislá na tomto foru 😀

viktoria77
3. sep 2009

Denis, môžeš kľudne i Jana. A Viktória je meno, ktoré chcela pre svoju budúcu dcéru. Ale teraz už vybrali nové mená,, dcéra bude Sára a syn Samuel. Už len aby sme mali to mimi 😉. Neviem mne sa meno Jana až tak veľmi nepáči, ale zvykla som si naň 😉

denis19
3. sep 2009

Jano, tak to je dobre, zžití se se jménem je duležité. Sára a Samuel, to jsou jména pro Tvé?budoucí deti???? Dobre to chápu?

jajulaa
3. sep 2009

Dobré ránko dievčatá,
No Orsul, operácia dopadla hádam dobre, akurát mi domov prišli výsledky z histológie a ja sa nejak pre ne nerváčim, aj keď im vôbec nerozumiem. Teraz bude dôležité telo nastaviť do normálu a ja dúfam, že mu nejaké 2-3 mesiace budú stačiť.
No s tými kúpeľami, hej tak som to myslela, že teraz mám nárok zadarmo kvôli operácii štítnej a že sa mi moc nechce a keď som nemala zadarmo tak som bola už dva krát.

Kamka a tebe ako dopadla operácia?

viktoria77
3. sep 2009

Denis dobre chápeš, to sú mená pre moje budúce deti 🙂

orsulka
3. sep 2009

jajula....no tie kupele su na zvaženie....lebo ozaj niekedy velmi pomožu aj na fyzicku ale aj na psychicku stranku....ved sa domka porozpravate a zvažite ci ano alebo nie.....a telicku daj cas, aby sa spravne a hlavne vklude zregenrovalo a ako ty pises dalo do normálu 🙂))) asi to netreba zbytocne nahanat a stresovat....

denis19
3. sep 2009

Orsulka, jsi jako terapeut 🙂
Jana, tak to jse jasné, budou dvajčátka a jak ríká Romy,dve mouchy jednou ranou 😀 huráááá na to!

viktoria77
3. sep 2009

Ak mám pravdu povedať, tak keby boli dvojčatá, tak to by bola najradšej, mala by to vyriešené jednou ranou. Chceme mať dve deti, ale budeme vdační aj za jedno.

denis19
3. sep 2009

To chápu, také s láskou prijímám vše, i jedno i dve, mám kolem sebe spoutu prátel z IVF a jedná má i trojčátka 😀 Museli se odstehovat s manželem k mamince,aby to zvládli a také nejsou nejdmladší 😀

kamka17
3. sep 2009

orsul... 🙂 🙂 🙂 dik za povzbudenie, ale tešiť sa fakt budem až zajtra, keď ten papier uvidím 😅 😅

jajulaa..OPU dopadla dobre, len zatiaľ na tie výsledky čakám, hádam zajtra sa dočkám...a možno sa tiež od radosti opijem, hihi..

viktoria...ja som tiež Jana a tiež sa mi to meno ktovieako nepáči, ale aspoň nie je také rozšírené ako katka, zuzka a podobne a v robote som medzi skoro 80 kolegami jediná jana, tak aspoň tu nás je viac 😉 😉

a práve odo mňa odišla masérka, tak ma zase zmanglovala, že budú modrinky, ale neva, aspoň ma to uvoľní, tak idem relaxovať k dvd, ešte sa ukážem, tak pekne písmenkujte, nech mám čo čítať 😎 😎

romy01
3. sep 2009

Tak som späť. nakupúila som si kopu ovocia, zeleniny a johurty.
A pozerám že rozoberáte aj mená detičiek. Ja už mám tiež dávno premyslené ako sa budú volať.
Takže - Simona, Vanesa a Jakubko- 😀 to pre prípad dvoj alebo trojiciek -
Hmm predstava dvojiciek sa mi ohromne páči ale trojčatá ma skôr desia 😲 Horšie bude ak by boli dvaja chlapci - tak ďaleko som to ešte nedomyslela

orsulka
3. sep 2009

kamkaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!! tu masaerku ti teda zavidim!!!!!!!! posli ju aj ku mne 😀 😀

ja ked budem mat dcerku tak bude JANA.....JANKA,JANULKA....pravdepodobne, lebo moj drahy chce meno Janka.....a tak by som mu urcite urobila radost...🙂)))

romy01
3. sep 2009

halo kde je kto?

orsulka
3. sep 2009

romy.......tak ja aj pracujem...aj sem tam nakuknem 😉 😉

janicca
3. sep 2009

ahojte babule zdravím vás a prajem pekný deň a zároveň vítam staronové snažilky medzi nami 😉
tak v rýchlosti samozrejme pracovne 😉
orsul - meno Jana je krásne meno lebo ja som Jana 😉... keď som bývala u našich tak sme mali 7 poschodí a na každom bola Jana 😀

denis19
3. sep 2009

Romy, také jsem se vrhla na práci a vidím, že Jana je v kurzu. Má minka se jmenuje také Jana a začínám si pohrávat s myšlenko , že by to byla Jana???? Moje mamča by si Prála Vanesku a já bych si prála mimočo 🙂

romy01
3. sep 2009

Mne sa meno Jana páči ale švagriná je Jana, takže sa nebudeme opakovať . Navyše sa Jana hodí k nášmu priezvisku no ale čo už. ja som dnes prvy deň na PN kedy už nemusím lietať po úradoch a lekároch, tak sa nudím. Bola som akurát povešať prádlo a premýšlam čo uvariť, nic sa mi nechce

janicca
3. sep 2009

babeny keď to bude chlapec tak sa bude volať Richard a keď dievča tak to bude Adriana 😵 ale kedy to bude ???????????možno snáď niekedy ..... 😉

romy01
3. sep 2009

janicca raz určite 😀 😀 😀

ps - a čím skôr tým lepšie, že ?

janicca
3. sep 2009

kamka - tak sme sa mali spolu na meniny opiť 😉

domika9
3. sep 2009

ahojte kočky
tak mna zajtra čaka kontrola takže som sa dočkala 🙂

kiara15
3. sep 2009

pekny den helinkam vsetkym starym aj novym 🙂 🙂 🙂 ja uz idem do heliku na pohovor orsul potom dam vediet co a ako ok???

janica 😎 😎 😎

mate peknu temu ja dievcatko julka a chlapec Jojko po tatkovi 😀

domika9
3. sep 2009

kiara dnes ideš i na pohovor?

kiara15
3. sep 2009

domi ano teraz sme na 13.00hod objednany 😉

romy01
3. sep 2009

Ahojte

domka som zabudla, aku to máš kontrolu ? si po IVF?

janicca
3. sep 2009

domika - veď ani s nanzadáš a budeš mamina držím palce nech srdiečko bije tak ako má 😉

kiarka - hallo prajem pekný ešte slnečný deň 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre