Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
23. sep 2009

dobre ranko heliosacky. Tak vy ste sa dali n a skrášlovanie ? No mne by sa tiež šiklo.
Dnes som bola na utz plus krv a asi je to ok. folikulov bolo požehnane a vačšina dobehla tie prve najvačšie, takže teraz je polovica o velkosti 14 - 16 mm a druha polovica ma tych 10 az 11 mm - dokopy je ich cca 15. OPU sa momentalne predpoklada uz na utorok , ale este sa uvidi, zase mi znizia davky

orsulka
23. sep 2009

romy...pekne spravy .-))))))) super.......poobede uvidis, ci bude spichat este menej.....ale som rada, že to takto ide, fajne 😉 😉

minka...ja viem, že ofina dlho rastie......mala som ju odstihnutu už raz, este stale nedorastla, ale aj tak, ked mam pustene vlasy, takto aspon trosku inak vyzera.....a ked to chcem mat vo vrkoci a na hladko, tak zagelojem...a je to 😀 😀 😀

romy01
23. sep 2009

dnes ma to celkom ukludnilo snad to pojde aj dalej dobre, ale posledny spg vysiel zle tak sme dnes boli aj na konzultacii s embriologickou a ta doporucila ISCI - my sme pritom mylslei, ze ked sa cakalo ze to vyjde normalne alebo IUI ze pojdeme na klasicke IVF. Tak sa to mojmu nepacilo a normalne zacal s tym ze im ide o prachy.. Tak som ho zdzubala, ze uz min dva roky mu lekari hovoria ze spg je nakouby a on tomu proste neveri, typicky chlap

kiara15
23. sep 2009

pekny den vsetkym 🙂 🙂

romy pekna urodicka gratulujem 🙂 🙂 a s chlapou si nic nerob oni su taky nechcu si pripustit chybu 😉

orsulka
23. sep 2009

romy.....tak ale zas na druhej strane, pokial bol ten spg zly, tak preco bolo IUI????? ci nebolo????

ahoj kiari........na pondelok je to dohodnute vsetko OK..... 😉

romy01
23. sep 2009

hmm je to tak, ked som ho prosila pred dvoma rokmi aby schudol a skusil so sebou nieco robit tak to nie a pritom spg je vycsinou výsledkom zivotospravy

kiara15
23. sep 2009

orsulik ahoj tak zatial to plati ☹ tesim sa 😵

orsulka
23. sep 2009

aj ja..... 🙂 KIARKA

romy...tak možno fakt vacsinou...ale v dnešnej dobe je im dalej tym viac pripadov, že to nie len strava a spravna životosprava.....ale je to prostredie, gentika akopec iných veci.....asi sme dosledkom nejakje tej priemyselnej dobe, v ktorej sme vyrastali.... alebo čo....

domika9
23. sep 2009

no ahojte tak konečne som vas dočítala ja vytiahnem päty na ružovu zahradu a tu sa debata rozbehne tak toto teda nie 😀 😀 😀
komarik aj ten qinny je fajn ale ten casualplay sa mi pači už velmi dlho možno sa nakoniec rozhodnem preiny ale tento zatial vedie u nas stojí trojkombinacia 27 tisíc ale ja by som chcela asi len hlboky a športovy a autosedačku si kupim asi inu nie vajíčko ()asi kupimetaku ktora je do viac kg lebo z vajíčka hned babo vyrastie no a dvojombinacia by ma vyšla v polsku myslím 15 tisíc no ale to je ešte daleko -ako somvravela ešte som nemala možnosť si ho poobchytkavať a to bude asi rozhodujuce možno nebudem taka nadšena ked ho uvidím z blízka alebo ked ho oskušam no a potom ešte jedna vec ktovie či nebudem potrebavať duo 😀 😀 😀 😀 takže všetko je vo hviezdach treba vyčkať času ...

domika9
23. sep 2009

včera som sa rozhodla že ked mi príde stroj tak prve čo na nom ušijem bude hracia deka pre babo už mam aj nejaku predstavu len musím ešte pozhanaťnejake fase našívačky alebo si dam možno niekde vyšiť niečo zlatučke ale našívačka by bola jednoduchšia

wolfskinka
23. sep 2009

pred ktorym tescom ?

domika9
23. sep 2009

wolfi v Poprade pred tescom ti orsul odkazuje 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale musíš švihať aby si to stihla 😀 😀 😀

domika9
23. sep 2009

jaj žienky ale kaderníčku by sommala ísť už aj ja navštíviť ved mam vlasy jak kefu no hruza 😅

wolfskinka
23. sep 2009

v poprade, ved orsulka je v prievidzi ... poziciam si od slotu stihacku 😀

orsulka
23. sep 2009

wolfi.............to ti s tou stihackou staci vyrazit o 15,45 a o 16,00 hod si pred tescom 😀 😀 😀

domi.....čaf 😉

romy01
23. sep 2009

no ved práve orsulka, preto nás to prekvapilo. Ja som sa doktorky pýtala ked nám navrhovali IUI ze ci je spg na to dobry a ona ze ano, ze aj ked je to pb ze spg je na hranici a malo by to ist aj prirodzene. Preto som dneś nechapala ze preco IVFko ale zase verim tej embriologicke, len ze moj ich hned upodozrieva

doka tak to je super ze uz vyberáš, len pockaj ci teda budu dvaja 😀

wolfskinka
23. sep 2009

orsul jasne to si mozem kludne o 15.45 este aj odbliknut

domika9
23. sep 2009

wofi aleto nič že orsulje v prievidzi ale ona ti naozaj odkazuje že v poprade 😀 😀 😀

orsul čaf čaf 😉

orsulka
23. sep 2009

romy.....no tak to by sa aj mne zdalo podozrive, keby to slo takto, že na IUI je spg dobry, a potom na IVF už nie.....aj ked je pravda, že spg sa može za určite obdobie zhorsit... takže ja neviem kedy ste boli na IUI, a ci je možne, že by ten spg isiel tak dole

kamka17
23. sep 2009

wolfi...aj ja chcem ísť za orsul do prievidze ... !!!

orsulka
23. sep 2009

kamka.......no v stihačke nie je až tak vela miesta......rýchlo sa nahlasuj!!!!! najlepšie za pilota 😀 😀

domika9
23. sep 2009

kamka ty vyzeraš byť taka skladna že nezaberieš vela miesta tak možno aj namiesto motora by ťa mohli šupnuť 😀 ale musela by si podať poriadny vykon neže ani nevzlietnete 😀

kamka17
23. sep 2009

ja aj na krídle sa nejako podržím tú chvíľu 😀 😀 😉

romy01
23. sep 2009

no my sme mali IUI a planovany sexik presne pred rokom. Potom bol moj na jar zas u urologa a spg bol stale OK a potom bral 4 mesiace profertil a spg bol naposledy uplne katastrofalny, Ale embriologicka vravela ze sa aj tak rozhodneme sami v den odberu lebo tie vysledky mohli byt take ozaj vynimocne zle, ale ze keby to bolo takto je mozna aj varianta IVF ale to by doporucila len keby bolo vajok viac, a ak ich bude menej, ze ona by vsadila na istotu a robila ISCI tak ono to sa cele asi este uvidi. Tiez je mozna kombinacia IVF a par vajicok by mohla xknut

domika9
23. sep 2009

no nejake lepšie traky abudeš sa tak dobre pohojdavať vo vanku 🙂

domika9
23. sep 2009

a taku fukanu si ešte nemala aku budeš mať po pristati 😀

orsulka
23. sep 2009

romy......asi je to najlepsie tak ako radi ona......uvidi sa av den odberu, a viem, že to ide aj skombinovat.....
ty mas vajok dosť, takže možno ozaj skusia normal, a ak by nič, vedia este čo to do x-ovať 😉 😉 😉

domika 😀 😀 😀 to ano, fukana ajajááááááááááááááááj......tak neviem naco vlastne bola Kamka vcera u kadernicky 🙂)))))))

orsulka
23. sep 2009

kde ste??????
wolfi...ty už zhanaš tu stihačku???????????????? 😀 😀 😀

romy01
23. sep 2009

veru, tak ja to necham na nich, no a co sa tyka vkladu, budem chciet dve aj ked ona je hodne proti, dost nas presvedcovala ze maju vysoku uspaésnost pri vkladoch jedneho vajka,

orsulka
23. sep 2009

romy...........no tak...ako u koho...🙂))))))))))))))))))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre