Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

liviaf14
27. sep 2009

ahojte helinky,
romy super, držím palce, nech ide všetko podľa plánu a potom šup medzi nás tehuľky 😀 spolu to tu budeme víriť pre ostatné snažilky 🙂
komarik- ja mám tiež doma nejaké detské oblečko, jednu dávku od kamošky, ktorá má dievčatko, z toho sú použiteľné všetky veci okrem ružových 😀 ale za to veľmi pekné a druhú dávku od segry po chlapcoch, tých je dosť veľa, zachovalé, takže super. dokupovať budem len pár vecí, aby bolo niečo nové, zimný fusak, deku, fľašky, cumlíky..... už sa na to teším 🙂
prajem krásnu slnečnú nedeľu všetkým 😎

liviaf14
27. sep 2009

a romy vírusíky iba pre teba :
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

domika9
27. sep 2009

ahojte helinky
komarik a tie testy v 20tt sa robia zase len z krvi? jednemu znamenu mm ked čakali tak im asi tiež myslím v 20tt povedali že ma malo plodovej vody a museli dať preč ale na take radšej nemysleiť je to hrozne že sa taketo veci stavaju
žienky viete aky kolač by som si dala ja ? punčovy a za tym polkilovy veterník

domika9
27. sep 2009

romy to je super urodička to aby si začala postupne šetriť na autobus 😉 😀
cítim v kostiach že sa začína nova vlna tehuliek tak trošku pre inšpiraciu
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT T
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mzuzka
27. sep 2009

tak ked uz virusova nedela tak aj ja nieco pripojim

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvTvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

domika9
27. sep 2009

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😉

komarik
27. sep 2009

livia, tak ty to máš bez problémov - toľko vecičiek, ts, ts, ts 😵

romy, tak to je teda vajok. Bol by v tom čert aby sa to teraz nepodarilo 😀

domika, neviem ale myslím si že berú aj krv ale hlavne ide o podrobnejšie sono vyšetrenie. Vraj sa merajú ručičky, nožičky, hlavička..... Už sa začína merať aj bruško. Uvidím v utorok, potom ti to poviem na isto. 🙂

mzuzka, tak ty si sa riadne vyhrala 😀

komarik
27. sep 2009

romy, a pre istotu

tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
vyrusikyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
tehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhu
vyrusikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkky
teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehu
vyrusiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttehu
vyrussssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssiky
tehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehehutehutehutehu
vyruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusiky
tehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehehutehutehutehu
vyrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrusiky
tehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehehutehutehutehu
vyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyrusiky
tehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehutehehutehutehutehu
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvyrusiky

romy01
27. sep 2009

baby ste zlaté, moc vám všetkým ďakujem, som dojatá a aj sa mi skotulali slzy - to tie hormony 😀 😀 😀
a veru bol by v tom čert aby sa niečo neuchytilo 😀 😀 😀

lusina
27. sep 2009

Ahojte,
jééj, baby to je super, možem si aj ja uchmatnúť?
tiež budem za pár týždňov potrebovať mega dávku vírusikov.

komarik
27. sep 2009

jasné lusina

kiara15
27. sep 2009

ahojte kuk sem a tu sa rozdava tak uz som tu aj ja 😀 😀 zopar si zoberem aj ja 😎 😎

romy krasna uroda tak super 🙂 🙂 🙂

ivva
27. sep 2009

caute, rozmyslane ze aj my navstivime helios. Chcela som sa opytat kolko si mame pripravit peniazkov, a co vsetko je spoplatnene. Dakujem za odpoved

domika9
27. sep 2009

no kočky zajtra idem neplanovane ku doktorvi dnes som si našla na toaletaku taku krvavu zrazeninu ale teraz už nič nemam zajtra mal ísť mm po prechodky a po recept ale radšej tam zajdem sama ked tak nech ma pozrie

ivva to je idividualne podla toho čo bude potrebne u vas robiť možno sa ani nedostanete k ivf to vam povedia rovno tam aky postup u vas zvolia takže sa to neda tak presne povedať

orsulka
28. sep 2009

dobre ranko ....pekny pondelok, aj ked u niektorých pracovný 😀 😀

romy...super, más pekne foliky, tak nech tá streda vyjde !!!!!!!! vidiš, a tak si sa bala.....je to vsetko OK 😉 😉

a pekne virusiky tehulky ste podávali........aj ja ich budem čochvila potrebovat..... 😉 😉
dnes teda idem do Heliku na 11-tu...pre lieky na KET-ko......a viete čo??? idem aj s Kiarkou...hihihihih
aspon bude cas pokecat v auticku a nebude mi smutno......-))))))

domika....verim, že to absolutne nič nebude, len si babo alebo bábetka, este prečistili priestor 🙂 ale urcite sa ozvi.......čo a ako povedali pan dochtor 😉 😉

wolfskinka
28. sep 2009

dobre ranko, tak konecne aj ja uz v robote ☹

orsulka
28. sep 2009

dobre ranko wolfi.....po vikende oddýchnutá ??? 😉

komarik
28. sep 2009

domika, ešte to temusí nič znamenať. Ja som tiež v 12tt trošku krvácala. Daj vedieť čo a ako.

wolfi, orsul, dobré ránko 😎

orsulka
28. sep 2009

komarik...ahoj srdiečko..... 🙂

surviver
28. sep 2009

dobre ranko helinky🙂 dva dni som tu nebola ,tak vas idem dočitat...

orsulka
28. sep 2009

ahoj.....
pekne postupne sa zobudzate 😀 😀 😀

surviver
28. sep 2009

orsulka,no hej,už aby si aj Ty nemusela rano vstavat 😉 a davajte pozor na ceste,nech štastne dojdete do heliku...pekne šoferuj,nie že budete len keckat s kiarou 😀

vidim ,že cez vikend sa tu varilo,pieklo,upratovalo...no šikovnice tie helinky 😉

domika držim palce,nech to nie je nič važne

livia ,maly je fešak 🙂 A tvoj Dr. robi aj cez vikend? a odkial si,ak sa možem spytat,možno si to už pisala,ale asi som to prehliadla 😉

kiara15
28. sep 2009

pekny den vsetkym helinkam 🙂 🙂

orsul uz sa chystam 😀 😀

domi drzkam ti palceky ale neboj bude to ok!!! 😉

romy01
28. sep 2009

Ahojte orsulka, domka, komarik, wolka, surviver , cikyta aostatné. Už mám dnes za sebou posledný decapeptyl a puregon a večer si idem dať pichnut pregnyl - 😀 😀 😀 Nebojim sa toho OPU a už sa aj teším. Včera sme bloli u švagrovcob a tak sme sa narehotali - lenže pri smiechu ma to dosť bolelo - tak som sa snažila byť opatrná.
orsulka kedy teda začneš s Ketom?
domka - ako vravi komarik, to nič nebude, predsa to po 11 týždňoch inak ani nemôže byť, 😀 no nie?
Wolfka mojko ides sa zas trapit s programom? Držím ti palce, nech ti tento týžden zas rýchlo utečie

lucula73
28. sep 2009

dobré ránko,

aj ja padám na kontrolu,bojím,bojím,ale hádam bude všetko ok... 🙂

držím palčeky aj domike
orsul,kiara - šťastnú cestu teda,bude vám určite veselo 😉

surviver
28. sep 2009

romy tak to je super 🙂 zajtra si pekne oddychni od tych injekcii a v stedu všetko naj..naj..naj.. držime palčeky 😵 😵 😵

surviver
28. sep 2009

lucula bude ok 😉

kiara15
28. sep 2009

lucul nebojkaj drzim ti palcoky a myslim na teba 😉 to nam teda bude veselo 😉

domika9
28. sep 2009

ahojte no ja tiež verím že to nič nebude ale tak aspon to spomeniem sestričke lebo ked tam pojdem ešte tam doktor nebude tak možno aj ona povie že to nič len včera ma tak dosť rozbolelo brucho ako na menzes a potom som si našla tu zrazeninu ale vobec som ani pretým ani potom nešpinila ale keby mi silou mocou chcel spraviť sono tak sa nebudem braniť 😀 😀 😀 aspon budem vedieť na čom som 😀

orsulka
28. sep 2009

lucula---- držkaj sa , urcite to bude všetko OK a v pohode.....verime ti...verime!!! 😉

kiarka...o hcvilku to tu zabalim a budem volat...... 🙂

romy......ty si šikovnica jedna... už sa to vsetko tak nezadržatelne bliži!!!!!! a tesim a s Tebou.... 🙂

survi...neboj, budem kukať aj na cestu, nie len papulkou mlieť .-)))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre