Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
30. sep 2009

dikes ... a pa Maska.......pekny den 🙂 🙂

surviver
30. sep 2009

Ahojte helinky 🙂 Ja sa dnes pridavam trošku neskor,ale musela som ist rano neplanovane k Dr. 😒 lebo posledne 3-4 dni mi začalo nejako častejšie tvrdnut bruško a kedže minule Dr. povedal,že sa mu nejako nezda moj kčok,tak som radšej šla,lebo som na to stale musela mysliet,že či sa nejako neotvaram a tak...ale Dr. ma pozrel a povedal,že krčok je od poslednej poradne,čo bola pred 2tyždnami nezmeneny,tak som taka rada 🙂 ale zvyšil mi davku magnezia na dvojnasobok povodnej davky,tak dufam,že to bude dobre...

komarik,tak drobec sa neukazal,ale hlavne,že ste ok 😵 no a fakt neutralne možeš kupovat 😀

komarik
30. sep 2009

no baby, asi vás opustím. Tento týždeň budem u rodičov, drahý ide na služobku a mamina je cukrárka a pečie na svadbu. Aspoň jej trošku pomôžem a hlavne najem sa sladkého 😀 😀 😀 . Ale niekedy vás kuknem lebo bráško má net. Tak sa opatrujte a držte sa.

komarik
30. sep 2009

ozaj lucul, anémia sa prejavuje aj veľkou únavou.

orsulka
30. sep 2009

komarik...maaaan....ja už mam tyzden chut na sladke....presnejsie na palacinky !!!! ale taaaaaaaaak odolávam, ako sa len dá 😀 😀 😀
ale uži si tých sladkosti..... 😉

komarik
30. sep 2009

dík orsul, keď ich budem jesť budem myslieť na teba 😝 😀

orsulka
30. sep 2009

komarik...ty jedna!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

lucula73
30. sep 2009

komarik - aj ja chcem sladké...... 😝 ☹ a keď ideš z domu preč,tak to nahlásiš aj poisťovni,či ako? 😕

orsul - veď ty možeš palacinky,pojdeš tri krát po sebe cvičiť a bude to ok 🙂

orsulka
30. sep 2009

luculka...prave, že nemožem.....škoda cvicenia...aj tak to prehánam cez vikendy.....takymto sposobom nikdy neschudnem.....vŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕ............. 😠 😠

wolfskinka
30. sep 2009

ahojte

kamka17
30. sep 2009

orsul...čo prosím ťa riešie chudnutie...šak žijeme len raz a možme byť radi, že možme papať na čo máme chuť...lebo sú aj takí, čo nemožu, tak si moja láskavo dopraj a netráp sama seba...dosť že ťa trápia iný..práca a tak...inak ja som v práci týždeň aj s cestou a najradšej by som tam už nikdy nepáchla...mám podobné pocity tam z toho ako ty...čiže bléé 😝 😝 😝 a to ešte musím nadrábať 32 hodín čo mi chýbajú kvoli tej dlhej pn...no radosť robiť, taká fajná motivácia pracovná...tak som sa ja ja posťažovala, dik za pochopenie 😅 😅

wolfi...no vitaj, dnes akosi neskoro, ale hlavne, že si tu 😉 😉

orsulka
30. sep 2009

kamka...ja to neriešim....mna vlastne to cvicenie bavi...takže prijemne s užitocným.... 😉 😉

v praci je to tak, že nemáme na vyplaty...a to už je kua situácia...tle zle zle.......

wolfskinka
30. sep 2009

kamka no som konecne

kiara15
30. sep 2009

pekny den vsetkym 🙂 🙂

maska vitaj medzi nami po dlhej dobe pozeram ze tebe sa to uz krati co chvila bude mimco?? 🙂 🙂
orsulik ahoj mne sa konecne lepsie spi uz to busenie nieje take intenzivne asi jedna terapia stebou a je to 😀 😀 😀

kuspi ahoj mojo len sa drzkaj myslim na teba 🙂 🙂 🙂

lucul nazdo dnes som bola v obchode a koho nestretnem janulu?? 😉

orsulka
30. sep 2009

kiarka...no ahoj......a vidiš, chcela som ti pisať, že ako sa más, a či ti je lepsie ......tak som rada, že je 😉

janula....tá moja zlata teda toho pobedá každy den!!!! 😀 😀

kiara15
30. sep 2009

orsul je lepsie ale keby si mi dnes vydela tie usta uz mam aj na hornej pere horucku aj na dolne no chapes to?dufam ze to nebude vadit pri ketku??

orsulka
30. sep 2009

kiari.....tak herpes vseobecne nie je nič moc.....ale pri KET to nevadi, pre istotu si pytaj rusku nie len na hlavu a vlasy, ale aj na usta 😀 😀 😀 ale to ti dovtedy zmizne...neboj 😀 😀
kuuurna...ta ešte štastie, že sme sa moc nebozkávali 😀 😀 😀 😀

baby.....aspon, že vy ma tu rozveselujete.....cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk VSETKYM HELINKAM!!!!!! 🙂)))

este mi tu chyba mzuzka.....ta tiež vie trafit do čierneho so svojimi poznamkami.... 😀
a cikytka.....tá vedela rozosmiat v priebehu sekundy....... jááááááááááááááááááááááááááááááááj...... 😀 😀 ked si spomeniem.....

ta čo už, ked tie už maju ine povinnosti......... 😉 😉

kiara15
30. sep 2009

orsul to mas pravdu niektore tie poznamky su super ked je cloveku smutno tak sa tu aspon zasmeje 🙂
😉 😉 😉 😉

orsulka
30. sep 2009

ta o tom prave pisem..... 😀 😀 😀
a kaed si ta predavim v tej sietke na hlave a sruskou na ustach, ako vchádzaš na KET ...... paráda 😀 😀

cikyta
30. sep 2009

Ahojte.Len v rýchlosti-kým malá ležká na pupku a obzerá novu hračku...
Mzuzka-Neviem prečo tak neskoro jej dali tie traky...asi čakal,že sa to zlepší...no bohužial.
Tiež som nad tým rozmýšlala,ale už nejdem,lebo sa zbláznim.Za chvílu letím do ortop.dielne pre ten výtvor a potom k dr.
Pred týždnom sa naučila stáť na štyroch ☹ A dnes jej to vymažem z hlávky.Proste musí zabudnuť na to,že to už vie ☹
Orsul 😀

kiara15
30. sep 2009

orsul vsak sa ma tam vsetcia zlaknu 😀 😀 😀 povedia co to za matohu sem ide aby sa ti moji bobacikovia nezlakli 😀

cikyta
30. sep 2009

Inak ešte: Najväčšia sranda by bola,keby sa rozbehla po svete skôr,ako deti so zdravými nôžkami.. 😀 Ale nutiť ju samozrejme nesmiem a nebudem.

domika9
30. sep 2009

no helinky čaute 🙂 🙂
dnes sa mi nejako nechcelo vstavať ja som na rozdiel od vas spala celkom dobre nemala som ani hororove sny ako väčšinou akurat som bola na wc 2x inač chodím len raz a ešte raz ma zobudil moj kašel niečo ma draždilo v krku no musela som vstať a ísť sa napiť
bože mne teraz velmi chutí pomarančovy džus mnam
dnes mi prišlo nove číslo časopisu mama a ja a prišla mi ku nemu aj hračka pre babo taka zlatučka potom vam odfotím a hodím do albumu a včera som si našla super tehotenske tričko a prave si ho idem objednať
komarik no velmi by som sa naozaj nespoliehala 100 percentne na sono lebo mojej koleg. cele tehotenstvo tvrdil doktor že bude baba a narodil sa jej chlapec nieto že mala nakupene dievčenske vecičky ale ešte k tomu sa jej s tym dosť ťažko zmierovalo ale ked ideš na3D tak to by malo ukazať pravdu ale jeden nikdy nevie

orsulik no v praci to je niekedy riadne na prd ti poviem že hej ale len sa vysťažuj aspon sa ti ulaví ved sme tu nato 😉

domika9
30. sep 2009

no postielku som nevyhrala ☹

kiara15
30. sep 2009

dominka vzdy lepsie ako nic 🙂

domika9
30. sep 2009

no ved ale aspon hračku mi poslali za predplatne ajtaku kačičku čo ked ponorím do vody tak sazafarbí a podla toho na aku farbu tak budem vedieť či je voda tepla studena alebo tak akurat pre babo idem to odfotiť

domika9
30. sep 2009
kiara15
30. sep 2009

domi je to pekne super 🙂 🙂 😉

domika9
30. sep 2009

ale ručičky a nožičky som si dala cele biele

domika9
30. sep 2009

je to super lebo si pod tu vestu oblečiem akekolvek tričko a bude to stale inak vyzerať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre