Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
10. okt 2009

ahojte baby
ja uz spokojne odfukujem. mm ugriloval kuracie kridelka a pecivom a citronom 🙂 🙂 🙂
Inak kamka rano ste sa bavili o malovaní sa tak vám prihodim jeden moj zazitok. Ja sa normalne malujem - nie velmi vyrazne ale trosku pudru, špirala obocie a viecka - no uplne bezne. Ked som sla na OPU tak som sa nenamalocala a Krajko mi hovori " vitajte vy ste tu prvý krát ? " Som ostala ako obarena a hovorim nie, idem na OPU a on kukol na mna chvilu listoval v pamati a potom povedal ze ste nejaka ina ani som vas nespoznal. Tak som mu povedala, ze to bude tymi rozpustenymi vlasmi . . . az potom na izbe mi doslo ze nie som namalovana no trapas asko sviňa 😀 😀 😀

orsulka
10. okt 2009

romy..........hihihihihihihi.......

to zas ja sa tiež ako som pisala do prace, každe rano......a jedno rano som mala viac casu, atak normalne som si dala na oci tiene, ceruzku.....a vsetko sko ma byt...teda skoro......
a cely den ked som sa v zrkadle zbadala, tak sa mi furt niečo nezdalo.......a až na konci smeny som zsitila, že som si vobec nedala špirálu !!!! 😀 😀 😀 a oni tie oci, ked si das tiene a bez šprilay vyzeraju tak uplne inak 😀 😀 😀 😀

kamka17
10. okt 2009

romy...orsul... 😀 😀 😀 😀
takže predsa len je to výhoda, keď sa človek nemaľuje vôbec 😎 😎

a orsul...riadny nákup si vykonala, to musela byť fuška 😉

surviver
10. okt 2009

ahojte Helinky 🙂 nikto tu už asi teraz nie je,tak nas aspon posuniem dopredu 😉 a prajem pekny den 😵

domika9
10. okt 2009

ahojte dnes som sem dorazila až teraz od rana ležím na gauči lebo v noci ma prepadla bolesť krížov -ako vobec neviem či je to normalne tak prosím niečo mi sem schreibnite (ale pravdu) aby som sa ukludnila ja som začala stresovať už či sa neotvaram alebo čo ale vytok mam v pohode tak snad je všetko ok

liviaf14
10. okt 2009

ahojte helinky 🙂
tak domika, neviem, či ťa ukľudním, ale kríže bolievajú aj mňa, niekedy zo začiatku tehu ma dosť boleli, nemohla som vôbec ležať na chrbáte, ani tak spať, hrozne ma boleli. možno sa ti rozťahuje maternica a tlačí ti to do krížov. teraz ma už tak veľmi nebolia, asi zatiaľ 😒 mne sa zasa posledné dni nejako krútia črevá, neviem či som niečo zjedla, sem-tam mám také slabšie kŕče. alebo možno endo zrasty niekde a vystreľuje mi to vyššie? fakt neviem.
tak peknú sobotu a oddychuj.

domika9
10. okt 2009

už som pozrela aj cez google tak asi to je ok ešte týžden musím vydržať a budem zase o kus kludnejšia v pondelok ale nie teraz až buduci idem do poradne tak snad to bude ok

domcek
10. okt 2009

Caute ste tu niekto.
Po sto rokoch som vas prisla kuknut. 😀

romy01
10. okt 2009

ahoj domcek 🙂
baby kukam ze pekne vikendujete tak želam pekny zvysok vikendu 🙂
orsulka ja ked si na to spomeniem tak sa musim rehotat ako pipina 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
10. okt 2009

romy...hihihihihih...

ahoj domcek 🙂)))) ako sa mas??????????????????

cikyta
10. okt 2009

Ahojte snažilky,tehulky a (chcela som napísať maminky,ale som tu asi jediná.Všetky ďalšie maminky su het.)
Domcek-ver,že s tými krížami je to OK.Všetko v tehotenstve tohto typu je OK.Ešte budeš mať možno aj zaseknute nervy v krížoch,panve atd...Takže len poprosiť mužíka,nech masíruje.

cikyta
10. okt 2009

Domcek-ako??????

cikyta
10. okt 2009

Orsulka,čo tu robíš? Ja že si na futbale. 😀

domcek
10. okt 2009

Cavero cikyta,
No stale na mna nieco lezie proste to tehu abslolutly uzivam ti poviem hehehe len nie casto s tej pozitivnej stranky.
Ale aj tak je to krasne obdobie.
No musim koncit maly chce pozerat na compe rozpravku tak ma vyhadzuje ozvem sa.
paaaaa

lucula73
10. okt 2009

ahojte,

domcek vitaj,ako sa mi máš?asi dva dni dozadu som ťa spomínala,že si sa tu dávno neukázala.... 🙂

domika a j mňa bolievajú kríže,raz viac,raz menej,ja si myslím,že je to ok...

ciky a vy?tiež si tu dlhšie nenakukla... 😉

orsul - teda riadny nákup,na jeden krát...ale niekedy treba.. 🙂

kiara15
10. okt 2009

pekny vecer asi vsetky pozerate fucik idem si lahnut lebo sa mi chce busat tak dobruuu!!

ciky ahoj aj sme tu na teba volali si sa neozyvala 😉

dominka9 moja musim ta pochvalit za ten recept na babovku bola vynikajuca aj u nas uspela 🙂 🙂 🙂

domika9
10. okt 2009

ahojte
jej kiara som rada že vam chutilo ja som prave včera vravela mm že si musím kupiť plech na mafiny a z toho cesta upiecť take male babovočky
ciky ahoj ako sa mate mala ako s tými tračkami? zvykla si?
inač som rada že myslíte že je to ok s tymi krížami ja som si aj myslela ale no človek nikdy nevie

cikyta
10. okt 2009

Juj,ja len prídem a hned odídem...Sadnem za PC a už ma moja fešanda volá. 😀 Teraz sa zobudila a chce pozerať fotbal-samozrejme ocko má pukance a ona žobre cicík.Tak som musela ísť.
Tráčiky som jej dnes prešívala,lebo jej začínaju byť malé.A zvlášť,ked ich musím nosiť na oblečení a teraz ked je zima,je aj oblečenie hrubšie. ☹

domika9
10. okt 2009

hmm aako dlho asi bude musieť nosiť tie traky ?

cikyta
10. okt 2009

21.10.máme kontrolu na ortopedii.

domika9
10. okt 2009

tak snad ju nebudu dr.trapiť dlho 😉

apoloma
11. okt 2009

Ahojte heliosacky prosim vas mozte mi povedat ked idem v sobotu po uzivani clostilbelgytu na ultrazvuk a mala by som vytvorene vajicka a vse by bolo ok tak ako rychlo respektive v ktory den mi mi asi robili IUI? Pytam sa konkretne na centrum helios ak mi viete niektora poradit ako rychlo to tam robia?Moc dakujem 😎

orsulka
11. okt 2009

tak peknu nedelu baby.......🙂 inak pre zmenu zas uprsanu 🙂)))

apoloma........soory...v tomto ja neporadim, ale ak sa prihlasia iné babule, tak ti urcite napisu.....

ciky...no teda, aspon že napises par riadkov.....čo už o tebe, ale o Sisi už davno nic nevieme!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 a ta kontrola tu bude coby dup.....a verim, že tie traky už zvleciete.... 😉
futbal som pozerala, ale doma.....mimochodom tiež s pukancami 🙂)))))))) princezničke puskuuu!!!!! 🙂 😵

romy01
11. okt 2009

ahoj apolona - to zalezi od velkosti folikulov. Dobrá velkost je od 18 do 22 mm. Takze aj jeden dva budu mat tuto velkost daju ti listok aby ti na pohotovosti vecer o 8 tej pichli pregnyl a 36 hodin pozom bude IUI - ale to ti vysvetlia priamo tam

cafte baby

orsulka
11. okt 2009

apolona....tak som ti to pred chvilkou pisala .-))))))

ahoj romy.......ako sa mas bobatko nase???????

kiara15
11. okt 2009

ahojte babulky dnes je zase hrozny den 😒 futbal ale dopadol aj som si myslela ze to tak dopadne 😉

lucula73
11. okt 2009

ahojte,
no veru škaredý deň máme dnes,od rána ma už vytočilo tolko ľudí,že som si aj poplakala,ale kašľať na to,už je klud...
baby,ja som dostala zajačika,takého fešného,mladého...práve z neho varím dáky obed,som zvedavá,čo to bude zač 😀

kiara15
11. okt 2009

luci a kto ta nasral ty s nerozculuj a pekne odychuj 🙂 🙂

orsulka
11. okt 2009

tak ja som bola urobit službu vo vchode....a tiež varim, lebo drahy už frčí smer Prievidza!!!! 😀 😀 😀

romy01
11. okt 2009

ahoj orsulka no vylihujem na gauci. Dnes budem oddychovat a na obed urobim len vyprazany syr so zemiakovou kasou . to som nemala uz fest davno. Inak mi chyba káva. V takomto škaredom počasí som zvykla byť zabalena do deky na gauci a chl,ipat kávu , ale sa bojim kvoli chrobacikovi - hahaha inak m m ma prekvapil lebo sa ma pytal e ako s ama capart. Som išla do kolien z toho vyrazu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre