Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
14. okt 2009

neviem bojiim bojim ale este sa rozhodne po piatku lebo v piatok by som mala dostat svoju mrchu tak uvidim 😉

janicca
14. okt 2009

kiarka --šíííííííííííííííííííííííííííííííííc šíííííííííííííííííííííííííííc šííííííííííííííííííííííííííííííííííííc ...heeeeeeeš ty potvora jedna mrchavá..... 😀 😀

domika9
14. okt 2009

fuha romy tak skus pozrieť v príbalovom letaku čo po užíti väčšej davky ale ked sa ti to stalo len raz tak snad to nieje jed

orsulka
14. okt 2009

romy....caf......... tiež si myslim, že by to nemal byt problem..........ved si si to nedala hned po sebe....
a inak.................ty sa preco nahanas?????? preco nerobis veci v klude, a v pohode????? ha?????
kceš po zadku????????? 😀 😀

kiara15
14. okt 2009

janica a orsul diky za pomoc budem sa snazit aby neprisla 😉
romy mne sa zase stalo ze som si isla vkladat a gulicka mi zmizla 😀 tak som si dala dalsiu a tiez do teraz neviem ci som si dala 2 alebo tri lebo tu jednu som stale nenasla 😀

janicca
14. okt 2009

jooooj babule ja ešte teraz utroše po zemi v kúpelke naháňam.... 😀 drahý mi potom hovorí že na hovno upratujem keď po 5 mesiach sa to tam ešte váľa......ale ja to sa stáva 😀

romy01
14. okt 2009

no dufam ze som to predsa len nedala dva krat - keby som si dala tak by som si hadam pamatala,
orsulka som sa ponahlala, lebo mi mm volal ze ma z roboty nejake vybavovacky tak som to vyuzila inak by som musela ist v tej fujavici - no ale teraz sa vytesujem z tej knihy

orsulka
14. okt 2009

romy......aaaaaaaaaaaaaaaaaaale...ale..........aj tak dostanes......!!!! 😀 😀 😀 😀

janicca
14. okt 2009

romy - tak hneď dva v jednom študujúca mamička ešte raz tfuj,tfuj,tfuj...... 😵

wolfskinka
14. okt 2009

jani ahoj

janicca
14. okt 2009

wolfi - no čau a ty sa kde fľákaš hádam si sa rozhodla v práci aj pracovať ... 😀 ako injekcie ide to ?

kiara15
14. okt 2009

baby isla som si spravyt bananovy kokteil mnaaaam 😉

romy01
14. okt 2009

orsulka ja sa nedam - jedine ze by som bola tehu. Inak testovat som chcela az v sobotu ale asi nevydrzim, mam dnes 14 den po OPU a asi si urobim test skor

kiara15
14. okt 2009

orsul neprisiel ti meil??

janicca
14. okt 2009

romy - teeeeeeeeestuuuuuuj sme zvedavéééééééééé .... 😅

lucula73
14. okt 2009

romy - no to sa držíš statočne,14 dní od opu,len tak ďalej... 😉

orsul=pionierska vedúca,no to sa mi páči 😀

wolfskinka
14. okt 2009

jani ale prd ... nervacim sa tu ... vcera som bola v dochadzke hodinu v pluse a dnes som zase hodinu v minuse, ma tu ide rozhodit furt len nadrabam a nadrabam a furt mi chybaju hodiny

dnes picham 8 dekac a cakam na mrchu mala by dorazit, dnes zajtra

minka051
14. okt 2009

Tak pridala som nejaké fotečky do albumu .

kiara15
14. okt 2009

minka noo fesak riadny 😉 😉 😉

janicca
14. okt 2009

wolfi - hlavne kľud ty musíš byť teraz kľudná a vyrovnaná ...veď to je len dochádzka ty máš dôležitejšie veci teraz pred sebou.... 😉 taaaaaaaak a teraz dostaneš poslednú mrchu a potom budeš mať 9 mesiacov pokoj 😵

minka051
14. okt 2009

kiara ano je dík. skúsim sem dať aj mladšieho ale tento PC je priatelov a tu nemám fotky ale skúsim ich vyhrabať lebo chodí na pokec a tam ich má len ich musím nejako dať na plochu.

kiara15
14. okt 2009

minka ved aj ja maturujem ked sem chcem nieco dat 😀 😀 😀

orsulka
14. okt 2009

kiari...neprisiel mi žiadny mail..... ☹

wolfskinka
14. okt 2009

janicca no ved to ze tu blbnu s tou dochadzkou a furt len nadrabam ako debil sedim tu 9 hodin denne aj tak mi chybaju hodiny

kiara15
14. okt 2009

orsul tak tomu nerozumiem chcela som aby si sa zasmiala a skusila to poslat a vidis ?mozno ze to pride neskor 😠

orsulka
14. okt 2009

romy...tak ale toto vyzera fakt že super....že 14 den....a bez testu......hmmmmm......a kedy ides na krv???? v pondelok????? v piatok?????

janicca
14. okt 2009

no baby viete čo si myslím že nás romy poriadne naťahuje... 😉 a ona je už tehu dám na to krk 😉

orsulka
14. okt 2009

janicca 😉 😉 😉 davam aj svoj 😀 😀 😀

romy01
14. okt 2009

orsulka az v pondelok ale testovat vudem urcite skor

kiara15
14. okt 2009

romy a ako sa cituis??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre