Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
16. okt 2009

larati tak teraz už len na nich myslieť a posielať im energiu na dialku super dalšia tehulka tu bude

a kedy ma ísť orsul na ketko?

domika9
17. okt 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa som prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

toto sami ani nesnívalo že ja tu budem niekedy prva 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kukučky tak čo je nespíme 😉 😀

romy01
17. okt 2009

ahoj domka 🙂

domika9
17. okt 2009

čauko romy tak ako sa cítiš? grcky grcky -nič?

romy01
17. okt 2009

domka to este nic ale rano sa necitim az tak dobre tak som posunula ranajky z 8mej na 9 tu - ztial len tolko co sa tyka opatreni a testovala som zas a je to dobréééé - kuk album.
larati zda sa ze som tehu aj ked krv by mi to mala potvrdit az b pondelok - ale posielam ti skromne trosku tehu virusov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

domika9
17. okt 2009

romy velmi sa s tebou teším je to užastne ako pekne sa tu na tejto našej stranke rozrastame velmi ma to teší

a kto vie čo kiara? slubila že dnes testne tak som zvedava 🙂

ja mam už popratane navarene najedene ešte mi ostava dopratať kuchynu počkať pokial doperie pračka a idem dnes vychadzkovať

lusina
17. okt 2009

Ahojte,
tak už vegetím domka, je škaredo, tak sa mi dobre leží 😀
emryologička aj dr.Gáťova boli nad mieru spokojné s rozmrazením nášho bobátka, že sa krásne rozmrazilo, že je veľmi pekne, tak som spokojná aj ja. 😵
takže za dva týždne budem tehula oficiálne 😀
ďakujem za podporu a tehu vírusiky.

domika9
17. okt 2009

lusina držím palce a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

domika9
17. okt 2009

mne dnes nabehol 14tt tak sa vytešujem v pondelok idem do poradne tak sa teším že zase uvidím našeho drobca

romy01
17. okt 2009

lusinka tak aj tebe zatial skromne kymto nemam potvrdené TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

donka mas pravku kiara sa nam mala ozvať

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
17. okt 2009

katarinka vo vybave si najdi temu s nazvom vybavička z intrnetu 😉

domika9
17. okt 2009

ale kde sa tula kiara
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooooo kkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiaaaaaaaaaaarrrrrrrraaaaaaa

romy01
17. okt 2009

domka dnes sa t akodi kočky neukazujú aj ked je vonku škaredo.
Orsulkaaaaaaa haloooooo

domika9
17. okt 2009

orsulka tuším preraba spalnu takže ona isto nema ani pomyslenie ale ta naša kiara by veru už mohla napísať čo noveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

romy01
17. okt 2009

veru slubila ze sa ozve a co mas nove ty domka? Ja som mala dnes u nas našich - prežili sme a naozaj sme sa riadne zasmiali nad historkami ked som bola ja a braskovia miminá - to by človek neveril čo si s nami užili 😀

takyna
17. okt 2009

Ahojte 🙂 , prepacte , ze sem vstupujem , ale vidim, ze Romy to vajicko zabojovalo, gratulujem 🙂

romy01
17. okt 2009

ahoj takyna, dakujem, ano zda sa ze mame prvy krok za sebou a este strašne dlhu cestu pred sebou. Ako sa ti darí?

takyna
17. okt 2009

Ale celkom ok, tiez cakam, mam 2bobakov v brusku 😉 🙂 , drz sa , idem kuknut superstar

pekny vecer vsetkym 😵

dana10
17. okt 2009

Maryah, ja idem tiež v utorok na krv a UTZ som po iui, tak ideme testovať či to vyšlo.
Romy , gratulujem a držím palce, no ak to budú dvojičky o to väčšia radosť 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

domika9
17. okt 2009

jej dana dalšia možna tehulka tak daj vedieť ako si dopadla 😉
romy ja už premyšlam čo ma čaka v pondelok v poradni aj sa teším aj som nervozna tak nech to len rychlo prejde aby som vedela čo a ako ale na pondelok sa tešíme viacere 🙂

jerryjanka
17. okt 2009

ahojte babulky
tie ktoré sa modlievate tak dajte dnes jednu modlitbičku aj za našu heliosačku Komarik 😔
má teraz strašný stres a ja verím že to bude všetko v poriadku .
Komarik myslim na teba drž sa - musí to dopadnúť dobre

romy01
18. okt 2009

dobré ránko . konečne som prvááááááááááá 🙂
komarik, držím palce. Čítala som v inej téme aké máš teraz stresy ale verím že je to planý poplach a že to zbládneš. Moc na teba myslím.

janicca
18. okt 2009

dobré ránko babule 😉
romy - držím palčoky zajtra nech to máš čierne na bielom aj keď na 100 % percent to máš potvrdené 😉
komárik - drž sa nádej zomiera posledná budem na teba myslieť

baby kupujem niečo z bazaru ako si mám vyhĺadať konkrétny inzerát keď viem ID aj nick akosi na to nemôžem prísť.....ďakujem za info 😉

wolfi - zajtra budeš zase o krok bližšie 😉

romy01
18. okt 2009

janicca v tom ti neviem poradiť, nemam s tym skúsenosti

kiara15
18. okt 2009

pekny den vsetkym nehnevajte sa vsetky ze som sa neozvala ale netestovala som lebo som si myslela ze mi prichadza mrcha mala som spinenie ale sa mi zda ze ustupuje ale sa este nechcem moc spoliehat ze to ide prec a vcera som mala aj dost velke bolesti tak som si myslela ze je vsetko stratene no ale zatial sa drzim a testnut sa bojim 😒

kiara15
18. okt 2009

komarik na teba myslim drzim ti veeelmii palceksy nech ti vsetko dopadne ako ma!!!neboj myslime na teba a vsetko bude ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janicca
18. okt 2009

kiaaarkááááááááááááá moja držím palce myslím na teba tak a potom šup šup šup s dobrými správičkami....teraz padaj od PC a nohy hore ale okamžite rozumieš...... 😀

lusina
18. okt 2009

Ahojte , hlási sa buduca tehula, po dvoch týždňoch oficiálna 😵
komárik, síce neviem čo sa deje, ale držím ti palce na happy end.
Kiarik, držím palec, vyzerá to sľubne.
ja sa mám ok, len v noci som moc toho nenaspala, akosi sa mi nechcelo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre