Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
19. okt 2009

lucul diky idem si kupit 🙂 🙂 🙂

surviver
19. okt 2009

luculka ved sme sa včera dohodli a Ty hned rano,že mrazak.....ale dufam,že pre tento tyžden si si už odrobila a už teraz len ničnerobenie 😀

orsulka,tak nech to rychlo ubehne do nedele.......musiš aj Ty na tu tehu vlnu naskočit,ale neboj ešte stihaš 😉 miesto na vlne ešte je,lebo sa to to tu pekne rozrastlo tehulkami.

wolfi a 2modrinky,to nie je až take zle,mohlo ich byt aj viac,tak asi maš šikovnu kamošku,čo vie pekne pichnut a nechce,aby si bola sama modrinka ,tak sa snaži 😉

kiari a Ty len pekne ležkaj,velmi sa nenamahaj....

kamka17
19. okt 2009

žienky čaute...ako tradične v práci nestíham skoro ani vás čítať...

kiari...potichúčky... 🙂 🙂 gratulujem...

tehulky nech oddychujú, domi, ty sa z kontroly potom ozvi, čo a ako...

mzuzka...nevieme, čo je s ňou, lebo sa mi marí, že dlhooooooo tu nebola...

a všetkým ostatným stimulkám, čakateľkám pevné nervy a pekný deň...

domcek
19. okt 2009

Cauki cauki zienki,
Ja som vam len nedavno vyliezla s postele. Rano som sice stavala o 6.00 abz som vychystala maleho do skoly. Ale potom som znovu zalahla ze aspon na chvylku.... 😅 😀
No a uz sa mi to vypomstilo som si robila ranajky a skoro som si ufikla prst auuuuu.
Zdravim vsetky nove tehulky aj cakatelky na testy, stimulky , snazilky 😉 😉

surviver
19. okt 2009

kamka ahoj 🙂 Mzuzka ma na navšteve dceru,tak sa jej venuje,preto nas asi troška zanedbava,ale isto na nas mysli 🙂

wolfskinka
19. okt 2009

no ved ano .. ved som v pohode uplne ok, len ma stale pobolieva brucho a tecie zo mna ako z prasata 😠

kiarka tfujtfujtfuj pre stastie

surviver
19. okt 2009

wolfi a nebolo by Ti pohodlnejšie doma???

wolfskinka
19. okt 2009

surviver ... zatial pohoda, prejdu kramy a bude dobre sedim tu rozvalena na stolicke s rozopnutymi nohavicami, ale ak sa budem citit zle tak pojdem domov, ale zatial ma kolegovia obskakuju, lebo vedia co robim tak zatial sa nemozem stazovat

domcek
19. okt 2009

wolfi tak to nieje moc prijemne, no pokial mas posluhovacov tak je fajn. 😉

surviver
19. okt 2009

tak potom sa nechaj pekne obskakovat,lebo doma by si bola rano sama a nemal by kto behat okolo Teba,tak si to uživaj 😀

wolfskinka
19. okt 2009

hej su zlati .. staraju sa nic nerobim a dufam, ze to tak aj zostane ... a je jedno ci sedim doma pri kompe alebo v robote, aspon nemyslim na to stale, ale ak mi nebude dobre tak pojdem na pN

domcek tebe tie tt pekne pribudaju

domcek
19. okt 2009

Spravne wolfi.
Mne uz doma teda riadne kvapka na karbit beee. A toto pocasie ma neskutocne ubija.
No veru pribudaju. Zajtra idem do poradne tak uvidime ako sa nasa skopka ma.

wolfskinka
19. okt 2009

preco ju tak skaredo volas ze skopka ???

neboj ma sa dobre v domceku 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
19. okt 2009

domcek a zabudla som dnes ma meniny Kristian tak vsetko najlepsie tvojmu Kristiankovi 😵

domcek
19. okt 2009

wolfi ja mam doma Simonka. 😀 😀

wolfskinka
19. okt 2009

a preco som si myslela ze kristianka aha som sa sekla to ma sakura77 kristianka a teraz budem dievcatko ake meno

romy01
19. okt 2009

ahojte baby
tal ja uz oddychujem a cakam na telefonat z heliku. Bolo vidiet zacinajuci plodovy vačok ale mam aj problemy. Preto sa Vás chcem opytať, tie čo ste tym prešli - mala som zvačšené vaječníky vraj po stimulke potom dosť vody v brusku - to neviem či je bežné a tiež na jednom mieste sa mi vraj akoby začínala odlupovať sliznica a može nastať krvacanie. Dala mi k utrosu aj duphaston ale ešte ho nemam brať iba ak by sa rozbehlo krvacanie mam tam volat- mali ste niektorá niektorú z týchto vecí ?

wolfskinka
19. okt 2009

romy dupahston som mala to su lieky na prehltanie na udrzanie tehotenstva

romy01
19. okt 2009

idem si trosku pospat - dnesne ranne vstavanie bolo otras- uz som si odvykla 😀 😀 😀

wolfskinka
19. okt 2009

baby teda vam je alica sa ide natiahnut, romy pospat kurnik a ja tu sedim ako trubka a boli ma prdel z tolkeho sedenia

lucula73
19. okt 2009

wolfi,keby si bola doma,tak by si sa mohla natiahnuť aj ty,ale si pred chvílou povedala,že ti je to jedno...no čo iné ti zostáva?hlavu na klávesnicu a driemať 😉

lucula73
19. okt 2009

romy - tak gratulujem ešte raz,voda sa ti vstrebe,a na tú sliznicu asi budeš papať duphaston,uvidíš,že všetko dobre dopadne...
inak neviem,prečo raz dávajú utrogestan,raz duphaston,mne moj gyndoš povedal,že duphaston je na udržanie lepší,tak neviem,aj v helíku mi ho dali,ja som však nemala stimulku....

wolfskinka
19. okt 2009

lucul mne sa neda driemat to mam mrchovske bolesti ... mam 3dc

romy01
19. okt 2009

luculka ja ked som mala stimulku aj vlani na IUI tak mi davali utros ale ked som mala ovulku bez stimulacie davali mi duphaston. Neviem prečo to tak robia ale asi b udem brat aj aj

orsulka
19. okt 2009

romy...držim palceky zlatko...ale myslim, že to bude vsetko OK... 🙂 😉

minka051
19. okt 2009

ahoj orsulka tak aj ty si celý víkend makala ako včelička 🙂 🙂

orsulka
19. okt 2009

minka.......straaaaaaaašne to bolo!!!!!!!!!!!!! fakt ...... a necitim sa dobre.....brucho mam nafuknute ako balon, hlavu mi ide rotrhnut.....ale čo už...dajako vydržim.....

minka051
19. okt 2009

Tak to ti verím 🙂 Ja podobne odskákala som si to pri hrncoch. Mali sme jarmok tak som tu mala celú rodinu. Tak to bolo divoké 😀 😀 😀 Bolo nás desať aj s detmi a tie mi obrátili byt hore nohami. Ale neva 😀 Zajtra ideme na ten pohovor do Helíku ohladne tých darovaných vajíčok. Tak uvidíme čo nás čaká 😖

romy01
19. okt 2009

baby je nieco čomu sa maju tehulky vyhybat? myslim ake jedlo a tak. Lebo som sa prave v jednom članku docitala že je nutne vyhybat sa parfumovanym intimkam - a ked beriem utros potrebuje intimky a baliky parfumovanych

surviver
19. okt 2009

romy parfemovane nie su vhodne preto,že je tam chemia navyše a može to sposobyt mykozu,alebo iny zapal,lebo sliznica je jemnejšia,preto treba k tomu pristupovat este opatrnejšie ako ked nie si tehu...a pri uhniezdovani embrya,by mohli tiež tie "parfemy" nie priliš dobre posobyt...ale kazda žena je ina a nie každemu to musi škodit...ja napriklad nemožem použivat ani farebny,ani perfemovany toaletak,lebo hned mam pocit podraždenia sliznice 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre