Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
28. okt 2009

čaute...no ste sa rozkecali, herečky 😅 😅 kto to ma stíhať potom čítať a reagovať ???

kiari 😉 😉 😉 super, že je všetko ok, potom fotečku hoď, nech vidíme drobca 🙂

orsul...tebe na zajtra stále držím palce, všetky čo mám a moje myšlienky budú len tvoje 🙂

survi, čavo...na brmbolčeka myslím aj ja často a máš pravdu, že tu dlho nebola, dokonca ani na icq sa neukázala, tak hádam je s ňou všetko ok

kiara15
28. okt 2009

ze dla 😀 😀 namiesto dala 😀 😀 😀

orsulka
28. okt 2009

kamka...plus ostatne dievčatka, Heliosáčky, tehulky i snažilky...tak zajtra vyhlasujem volno...nech vsetky možte držat palceky...a posielať mi svoje pozivne myslienočky..... 😀 😀 😀

kiari... 😀 😀

cikyta
28. okt 2009

Kiarka-gratulujeeeeeeem!!!!!z celého môjho aj Silvinkinho srdiečka.
Orsul-To by nechcelo na Sisu kupiť nový kočík,ale kupiť nejaku černošku,čo ju bude nosiť od rána do večera na rukách a ešte aj medzi tým 😀

kiara15
28. okt 2009

kamaka fotecka bude ale az ked pride dcera ta je majster 😀 😀

orsul prve co bude rano myslim na teba a modlidba padne 🙂 🙂 🙂 🙂

surviver
28. okt 2009

kamka,ahoj a čo migrena už odišla 😉

wolfi suprovy obedik,aj ja by som si dala 🙂

orsulka,vdaka za dovolenku ,ale aj bez nej by sme na Teba mysleli a posielali vela pozitivnej energie a už doma nevetraj,aby drobcovi zajtra nebola zima 😉

orsulka
28. okt 2009

ciky.. 😀 😀 aj tak by si jej to furt nedovolila......a brala a trhala by si jej ju z ruk 😀 😀

kiara15
28. okt 2009

ciky dakujeeem 😉 uz aby som mala taku malu silvinku 😉 😉 😉

orsulka
28. okt 2009

survi...rozkaz sefe......!!! 🙂
ale vetram v splani.....a polihávat budem aj tak v obyvke...pri TV 🙂 😉 😎

kiara15
28. okt 2009

orsul aj ja som tak v obyvacke mi bolo najlepsie sem tam hore nohy 😉

cikyta
28. okt 2009

Kiarka-ty budeš mať chlapčeka.Ved treba párik,nie? 😉
Orsulka-Ideme von a prvá zákruta cukráren.Tam robia dve kamošky a tie mi ju beru na ruky a ja si zatial dávam "doslova ladove obklady na ruky".
No už mi to asi vstalo.Lučim sa hviezdy a zajtra-Orsulka máš velký den zlatkoooooooooooooooooooo

orsulka
28. okt 2009

cikytka...vybozkavaj ju za mna....prosim.........pa pa pap ap apapapapapapapappapapa 🙂

surviver
28. okt 2009

tak si asi kup nejaku knihu radšej,lebo v telke nič nedavaju.... 😠 až na par zaujimavych programov na spektre a exlore 😎

kamka17
28. okt 2009

orsul...ani nevieš, ako mi to voľno zajtra dobre padne 😀 😀 a mne sa dokonca už ani dnes nechce ísť do práce...tak by si mohla niečo zariadiť... 😅 😉

survi..jj včera ma to síce držalo až do večera, také divné stavy, som bola jak naťahaná z trávy...a dnes som tu mala masérku...preventívne, hádam ma to zas nechytí 😖 😒

ciky...to nosenie na rukách máš miesto posilovne 🙂 🙂

orsulka
28. okt 2009

kamka........naťahaná...hahahahahahahahaa....to je super výraz .....hahahahahahha
a skoda, že ani ten sumivy panadol nezabral.....ono na už rozbehnutu migrenu malo čo zaberie!!!

surviver
28. okt 2009

kamka no Ty si žiješ jak celebrita...maserka domov... 😉 🙂 😉

kiara15
28. okt 2009

ciky vies ze mi to je jedno co to bude len nech je vsetko ok?ale nevadilo by mi keby to bola aj baba 😉
kamka celebrita 😀 😀 😀 a ze natahana 😀 😀 😀

kamka17
28. okt 2009

survi...no keď musíš, tak musíš... 😀 😀 😀 a nemusím sa sápať nikam k cudzím ľuďom a tak...a pomáha mi to aj na psychiku, lebo neska ráno už by som bola niekoho prizabila, keby tu niekto bol...drahý našťastie už bol preč, ale mala som chuť prizabiť hlavne jeho

orsul... 😀 😀 aj mne sa ten výraz páči..a panadol mám kúpený, tak nabudúce vyskúšam ho vypiť hneď 😉

kamka17
28. okt 2009

jaj a v práci asimáme epidémiu tehuliek, lebo dve vedúce už sú, ďalšia koegyňa ide čochvíľa rodiť a včera som sa dozvedela o ďalšej tehu...tak najvyššia vedúca z nás má radosť 😀 😀 teda zo mňa ešte nie, ale aj to bude 😀 😀

cikyta
28. okt 2009

Kiarka,ja viem,že ti je to jedno.Ved to je jasne.To som len špásovala.

orsulka
28. okt 2009

kamka......ale taká naťahaná selebrita!!! 😀 😀 😀 už len nejakých paprazzov na teba 🙂))))))
a ten panadol...jasne, treba hned v zaciatkoch...... a čo ťa ten tvoj hned po ranu takto srdí?????????

orsulka
28. okt 2009

oni nie je nad horsiu vec, ako ked sa už zobudíš a nasratá !!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

inak vcera na Funr radiu cely cas oznamovali, že dnes bude rano hostom Katka (zabudla som priezvisko) .........co tancovala s Mokrym v Lets dance......a mne sa do rana s nou už aj snivalo....ta že sme sa stretli..

🙂 🙂

kiara15
28. okt 2009

ciky ja viemm?? 😀 vzdy ked som v heliku urobim kuk ockom na sisi 😅 😅

kamka17
28. okt 2009

ale on ma s..ie furt, len niekedy už to nezvádam a vtedy by som ho vedela zabiť alebo aspoň vymeniť...ale on o tom nevie 🙂 😅 no a neska mal budíka skorej, lebo išiel do blavy, samozrejme, že on sa len otočí na druhý bok a čaká na ďalšie zvonenie budíka, ale ja už som samozrejme zobudená a už nezaspím...a to mám poobednú, takže sa potrebujem chvíľu dlhšie vyspať ako on 😠 😠 ...no proste inžinier...a to nehovorím o tých jeho stravovacích návykoch a lenovosti... 🙄 😕 šak to poznáte, občas to človeka vytočí

kiara15
28. okt 2009

orsul ta uz aj ty chces byt celebrita 😀 😀 😀

orsulka
28. okt 2009

kamka......aaaaaaaaaaaaach jo.....chlapi 😀 😀 😀 a este k tomu Inžinieri !!!! 😀 😀
niekedy jak ten moj .-))))))))) hlavne, že oni si pospia este par minut 😀 😀

wolfskinka
28. okt 2009

orsul presne tak ... zdrave nezdrave ale supeeeeeeeeeeeeeerrrr

kiara no dalsia co zdravu vyzivu ponala tak ako aj ja

nepreberala sa tu nahodou dnes zdrava vyziva .... fuj hanbite sa baby a ja s vami, rexen, zemiakovy salat, peceny bocik .. vsetko same dietne jedla
😀 su 😀 rv 😀 i prid

ahoj kamka

kamka17
28. okt 2009

wolfi čavo...v práci sa zapnem na icq...iank tiež som práve dojedla...cestoviny s vajdom od včera...také trochen zosušené, ale trebal o ich zjesť

orsul...jediné, čo ma teší, že všetci chlapi sú rovnakí v zásadných veciach, takže keď už toho svojho máme, nemá význam ho meniť, lebo by sme dostali to isté len v ružovom...alebo modrom...a prepábať to aspoň trochu na náš obraz, to je zbytočná strata energie... 🙂

orsulka
28. okt 2009

kamka....no jo....čo zameškám od uplneho zaciatku....... 😀 😀 😀 😀

kiara15
28. okt 2009

wolfi no to hej ze zdrava vyziva ale sem tam nezaskodi ju porusit 😉 😉 😉

kamka veru chlapy su na jedno kopyto 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre