Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

dana10
12. nov 2009

Ahojte baby, prajem pekný deň aj keď tak nevypadá
Denis,romy ako sa cítite?? 😉 😉
Wolfskinka,kašli na ten bordel, len radšej oddychuj.Ja by som malanávrh kto by ti poupratoval?Na čo sú manželia a možno aj svokra by ti prišla. 🙂

orsulka
12. nov 2009

a kolko stoji IUI?

dana10
12. nov 2009

IUI stojí 100EUR, ptom o 2týždne na krv to tak 7EUR a potom lieky utrogestan cca 6EUR,približne 113EUR

orsulka
12. nov 2009

dana...dik... 😉

dana10
12. nov 2009

Orsul,nemáš zač 🙂

kiara15
12. nov 2009

ahojte vsetky takze chcem vam vseeeetkyyym velmi pekne podakovat za drzanie palcekov ale bohuzial uz som prisla o mimi 😢 teraz sa stym musim vyrovnat a urcite mi to istu dobu potrva.Babetko som udrzala ale ono to vzdalo prestalo mu byt srdiecko tak mi robyli keretaz ☹ este raz dakujem ☹ ☹

tesaa
12. nov 2009

Ahojte kocky.
Je tu niektora po odbere vajicok ?

orsulka
12. nov 2009

kiari..................vela sil a energie srdiecko.....vsetko ostatne som ti napisala v sms......

je mi to úprimne luto 😢 😢

ale som rada, že si už aspon domka....

kiara15
12. nov 2009

orsulik je viem ale stale mam slzy v ociach prezila som horozne chvile ale doky ma stale povzbudzuje je ozaj zlaty

romy01
12. nov 2009

kiarka je mi to luto, moc som ti drzala palce a dufala som ze to spolu zvladnete. Posielam ti velke cmuk na líčko aby sa ti bolesť skoro zahojila.

wolfskinka
12. nov 2009

kiari to mi je strasne luto ......... drz sa

no baby aky vy mate zaujem o moje studentky upratovacky .... tak nie som sama komu sa nechce upratovat 😀

orsulka
12. nov 2009

kiari.......ja veim...ja viem............je to poklad.....
resp...ktoreho doktora myslis??????
ale ja myslim, že nasi obaja su skveli!!!!!!!!!

a inak BABY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Krajko suhlasi.......idem si dat k Dr. obv. prdpisat clostil.....a idem hned od menzes na to!!!!!!!
ja neviem...ale mne to dodava najku vnutornu silu!!!!! normalne sa tesim...... 🙂 🙂

kiara15
12. nov 2009

babulky dakujen moc 🙂

orsulik hudeca tento krat ale v heliku su tiez super 😉

janicca
12. nov 2009

kiarka - neviem čo napísať ja už niekedy nemám slov prečo je to tak nespravodlivé..... ty sama vieš ako sa s tým vyrovanať kľudne si poplač ty máš na to plné právo.....drž sa babula..

orsulka
12. nov 2009

kiarka.... ale vieme, že to ide.....dokonca sa chytilo pri KET.......to znamena, že dalsi pokus pri IVF, ked sa vložia nemrazene embryjka už bude totálka!!!!! ver mi!!!!!!!!!!

kiara15
12. nov 2009

janica zlatko ahoj mojko dakujem ti za podporu budem sa snazit to vsetko urovnat v hlave 😒

orsul myslis?momentalne to este neriesim lebo aj tak pol roka musim mat pauzu 😒

romy01
12. nov 2009

orsulka dobra spravicka - budem ti straaaasne drzat palce. Ja som brala clostil od 3DC, potom kontrola na 10DC a oni ta ponaviguju ci este prist na jednu kontrolu a kedy pregnyl.

kiara orsulka ma pravdu, IVFko evidentne funguje. mala si dost embrijok a aj si mrazila, takze do tretice vsetko dobre. Daj si pauzu, pockaj na letne slniecko a uvidis, ze sa to podari

orsulka
12. nov 2009

kiarka...ja viem......ono ta pauza je potrebna a to nie len po tej zdravotnej stranke......ale aj po tej psychickej, naozaj je to pravda, lebo taketo veci naozaj najlepsie rieši cas.....

romy...dikes mojko...presne takto mi to povedal dr.

cikyta
12. nov 2009

Orsulka-správne si sa rozhodla a teraz nech sa už "Peťo" snaží 😀 Dopadne to fajn,viem. 😉

lusina
12. nov 2009

ahojte všetky
kiari, je mi to ľuto.chce to čas.......ten vylieči všetko. držím palce.
orsul, super, budem držať palce aby to vyšlo,už by si to miminko naozaj zaslužila.
ako wolfi? príznaky? pocity?

cikyta
12. nov 2009

kiarka 😔 až teraz čítam... 😢

orsulka
12. nov 2009

cikytka....mivenko........nech boh dá a más pravdu!!!!!!

lusina....dik velmo pekne 🙂)))

a zdrhám domov.............paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎

kamka17
12. nov 2009

orsul... 😀 😀 😀 teším sa, že sa tešíš a som sa rozhodla, že tenotkrát ti to vyjde a v helíku len budú čumieť, že na to sami neprišli 😉 😉
tohtoročný december budú mať úspešnosť aspoň našich dvoch iui že 100%...už aby to bolo 😉

kiari... 😢 😢 😔 opatruj sa

ostatným prajem krásny deň 😎

meli3
12. nov 2009

kiarka- je mi to veľmi ľúto 😔 nemám slov, drž sa, prajem ti veľa síl 😔

domika9
12. nov 2009

orsul myslím že ste sa dobre rozhodli 😉

orsulka
12. nov 2009

domika.....ale ty drndulka....v podstate zato možes ty, ak mám pravdu napisat.......takže dakujem 😵 😵

evulka777
12. nov 2009

Ahojte. Dlho som tu nebola. Neviete ako dopadla larati na IVF?

domika9
12. nov 2009

😀 orsul neni zač , šak normalka -ne 😉
dnes som si začala malovať toto krasne na stenu všetci doma su nadšeny už si objednala tu predlohu aj svokra ale kus ine , mm je nadšeny a tak som sa bala 🙂

domika9
12. nov 2009

evila larati to asi nevyšlo no niesom si ista lebo pisala že krvaca a mala ísť na krv ale od vtedy sa neozvala

domika9
12. nov 2009

ináč žienky dnes som bola na hematologii a pytala som sa tetušky doktorky či je dovod na cisarsky ked si picham a povedala že nie že prave naopak cisarsky je väčšie riziko z hematologickeho hladiska tak som kus aj rada 🙂 pri najbližšej poradni to možno spomeniem dr. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre