Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
23. jan 2010

Ahojte zdravím dakujem za podporu .Tak dnes mala moja darkyňa OPU V utorok mi volajú a upresnia kedy mám prísť na ET. Malo by to byť stredu alebo vo štvrtok. Tak sa modlím nech ide všetko dobre a nech mám drobčekov už u seba.

katy7
23. jan 2010

minka silno drzim palceky nech vsetko prebehne hladko a ako ma a uz nech si aj ty tehu

cikyta
23. jan 2010

Minka super.Tak máš druhý týžden iba svoj!Držíme palce a veríme,že sa teraz // dočkáš! Tfuj Tfuj...... 😉

romy01
23. jan 2010

pekny vecer helinky

minka drzim palce,

survi no neviem ti poradit ale maly bude urcite coskoro v poriadku,

ciky co nove ?

kiara15
23. jan 2010

pekny vecer vsetkym 🙂 asi vsetky vikendujete 😉

suri aj ja som pocula ze deti ktore su kojene nemaju niekedy aj 5dni stolicu tak hadam to bude ok 😉

minka super sprava 🙂 🙂

cikyta
24. jan 2010

Romy nove? Som chorá 🙄

brmbolcek
24. jan 2010

pekne nedelne dopoludnie 🙂

ahoj Ciky a co ti je ? teplota , hrdlo ? co nas boli ????

cikyta
24. jan 2010

Tiež želám peknu nedelu...
No Brmbolček, hrdlo,priedušky,nos 😖 Teplota ešte KLOP KLOP nie... 😒
Idem skusiť vystrieť kopačky.Treba využiť tu hodinku,dve kým mi zobral malu von muž.

kiara15
24. jan 2010

ciky pekne si uvar varene vinko celkom to pomaha 😉

janicca
24. jan 2010

ahojte babulky prajem pekný nedelný večer 😉

ciky trošku ťa choroba zlomila ??? ... no dúfam že sa z toho rýchlo dostaneš tak teraz je už starostlivosť na malej Sisinke a na tatinovi... prajem skoré uzdravenie 😉

brmbolček ako sa cítiš ??? ešte si neskúsila testnúť ??? 😕

kiarka ahoj slniečko moje ... 😉

huráááááá zajtra do práce už sa teším ... 😠 😠

brmbolcek
24. jan 2010

ahojteeeeeeeeeee.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Cikytka asi ta navstivil nejaky bacil, ktoremu je u teba dobre 😉 , zase su v ovzdusi nejake vyrusi 😠 naordinuj si cajiky medik a babske recepty ako su mlieko s cesnakom, sup sup nech to tvoj drobec nechyti 😉

vau tu ma niekto nove foto 😉 😉 paradicka 😉 😉 janicca dakujem za opytanie 😉 zatial vsetko, po starom a som v stadiu cakania... a co teba stimulka uz nalomila ze pojdes skor ?

a cochvila bude aj KAMKA pichat 😉 verim ze uspesne 😉 tak pichaniu zdar § 😀

Kiarka ahoj moja 😉

Orsulka sa uz chysta asi na manzela aby ho dala na poriadok, alebo ho prehovara aby zajtra nesiel do prace 😉

wolfi..- kde mas to foto?????????????? vikend uz konci a si slubila ze ta manzel odfoti a das foto, tak sup sup 😉

janicca
24. jan 2010

ok brmbolček tak budeme všetky čakať na tvoje dve // tfuj tfuj tfuj .... 😉 a foto ??? také zimné z dnešnej akcie ... 😵 už som tak na trištvrte zlomená že pôjdem do stimulky skôr... v utorok idem ku dokimu a uvidíme čo bude ďalej ... 😉 aj ty by si mohla hodiť dáke foto čo ty na to ???nech odhalíš svoju identitu ... 🙂 ))

kiara15
24. jan 2010

brmbolcek ahoj mojko ako sa vodi bobacik poslucha??

janica ty nasa lyziarka ja som rada ked lyze nevidim 😉 😀

cikyta
24. jan 2010

Ahojte-Kiarka 😀 To by mi už Sisi neviem čo robila,keby vypila opite mliečko 😀 Mne by teraz stačilo len privonať a už sa válam 😀
Brmbolček-z teba som taká nedočkavá a ine ako // ani nečakám 😅
Janica-zlomená!!!! 😀 Hurá!!!!

kiara15
24. jan 2010

ciky Sisi by mozno dobre spala 😀 vsak jeden pohar hadam neuskodi 😉

romy01
25. jan 2010

dobre ranko helinky.

Celkom sa nam vikend podaril ze ?co sa tyka pocasia 😀 My sme si vcera urobili taky hodiny a ked sme prisli domov, a najedla som sa tak som zaspala ako male štena 🙂 teda a spala som do osmej. Ak aj maly kopal tak som sa nezobudila 🙂

wolfskinka
25. jan 2010

dobre ranko .. sledujete ako som si dnes privstala?

brmbolcek foto nemam, lebo sme zabudli doma fotak, ale bolo krasne pocasie, tak som asi chytila otravu kyslikom, vcera ma tak priserne bolela hlava ze som myslela ze mam migrenu az na vracanie,

baby to moje dieta bude asi alkoholik, ja mam stale chut na vino a na alkohol, toto uz neni normalne

marta222
25. jan 2010

Ahojte tehulky 😉 .
No, wolfi, to si si teda privstala, to u teba nebýva zvykom 😉 . A čo keby si si dala tak 0,1 dl dobrého vínka? Ja si myslím, že to tebe ani bábätku v 15 tt nemôže uškodiť, predsa základné orgány má už vyvinuté...
My sme tiež boli v sobotu na bežkách, zasa som sa párkrát vyvalila - raz tak dobre - na kostrč, celý zadok ma bolel. Ale, už som v pohode, už ma nič nebolí - takže s chuťou do práce 😀 😀 😀 .
Prajem pekný deň všetkým.

wolfskinka
25. jan 2010

marti no len aby som u neho nerozvinula chut na alkohol, ja som nikdy nejako moc nepila, ale baby jaku mam ja chut na alkohol by ste mi neverili

janicca
25. jan 2010

ahoooooooooooooj .... 🙂

wolfi tak ty si sa dnes pomýlila keď už si tu ..... 😀 šak dostať všeliaké čaje ,s vínovou,rumovou príchuťou samozrejme bez alkoholu vyskúšaj a uvidíš či ti to bude chutiť ... 😉

ciky zlomená !!!! 😀

romy víkend bol úplne že bombový ja som bola včera korčulovať po 5 rokoch a celkom mi to šlo...síce drahý zahlásil že chodím ako tuleň ale to neva.... 😀 😀

ostatné pracujuce kdeže ste Kamka o Martule viem a čo Orsul ??? s tou babou to začína byť podozrivé nešla kde na Kanáre na dovču ...... 🙂 ))))

janicca
25. jan 2010

ciky ako už je lepšie ???? 😉

cikyta
25. jan 2010

Jani-Zajtra má muž volno,tak si môžem za odmenu vybrať,ktoremu dr.pojdem.Či k obvodnej s chrípkou,či kožnej z neidentifikovatelnými pupákmi na hrbe,či na gyndu skrz prehliadku,ktoru som mala absolvovať v decembry+mám nejaký zápal 😠
Takže môžem celý den premýšlať,kde zajtra strávim doobedie.No všetkých troch nezmáknem a muž má volno len zajtra. 😖
No Wolfi 😀 Tak toto!
Mne nechutila kuracina a čokoláda,ale zvláštne chute som nemala-možno na začiatku od rána do večera v ustach lízatko,inak nič...ale alkohol 😅

kamka17
25. jan 2010

čafte...ja som tu, len v práci, takže klasika...čítať ale zatiaľ stíham 😀 😉
a v noci som bola v kuse hore, tak som taká unavená, že až 😔

a pekný deň prajem 😎

janicca
25. jan 2010

ciky tak na ostatné 2 dni si treba násjť opatrovateľku ja keby som bola bližšie tak hneď by som ti vedela pomocť s malou a mohla by si chodiť po doktoroch aj celý týždeň....prianajhoršom by som mala pár šedín a o pár vlasov menej ..... 😀 😀

martula musiš si dávať pozor na seba ak chceš tak ti môžem požičiať hokejovú výstroj od drahého aby sa ti nič nestalo..... 😀

orsulka
25. jan 2010

ahojte...dievčatka ja nestiham....a konik mi ide tu v praci velmi pomaly.....takže ani nejdem presne docitavat co noveho, lebo by ma tu asi vystrelo 😠 😠 😠 takže mi to tu niekto zhrnte prosim vas, co nove sa tu udialo od stvrku??????

doma poobede chodim okolo marody, nie je vobec cas zapnut PC.....

tak ja verim, že vy sa mate super, skvelo, podaktore aj pracovne.....

MINKA...tfuj-tfuj-tfuj...velmi držim plačeky!!!!!!!!!!!!!!!! ten utroš je v pohode...ani ja som nemala žiadne negativne nasledky 🙂))))))

ja som vik stravila doma.....hihihihihih...v piatok dosiel brasko osietkovat izbu, a kedže bol sam, tak vam poviem, že som s nim celkom mákla 🙂)))))

posielam vsetkym bočinky!!!!!!! najvačšiu saozrejme, že SISI 😵 😵 😵

marta222
25. jan 2010

Ahojte,
jani, no máš pravdu - aj drahý sa mi smeje, že budem musieť nosiť v gatiach vankúš na zadok, aby mi to stlmilo moje pády 😀 😀 😀.
No - práve som volala k môjmu novému gynekológovi - vo štvrtok mám prísť na vstupnú prehliadku, tak dúfam, že dovtedy tam bude aj moja dokumentácia od Veselého 😉.

marta222
25. jan 2010

Ahoj orsulik, tak to sme nesmierne rady, že si OK - už sme mali o teba strach, keď si sa tu neukázala 😉 .
Pekný deň aj tebe...

janicca
25. jan 2010

Orsul tak v skratke ani babule moc nepíšu tak ti ani ja toho moc nenapíšem... 😀

u Wolfi sa prejavila chuť na alkohol čo nie je vôbec dobré..... 😀

Kamka začala brať proveru a štvrtok sa začína meniť na pichačku... 😀 to asi z tej provery nespí ... 😉

Ciky je skoro v poriadku až na pár zdravotních komplikáciíííí ako su ženské,chrípka,kožné a hádam to by stačilo....

Domček,Survi,kuspitka,Maska opatrujú svoje bábenka tak nestíhajú ale ináč sú v poriadku až na pár maličkosté ..ale nič zvláštne ... 😉
Brmbolček nám za chvílu zahlási // na ktoré sa veľmi tešíme .... 😉

Domika,Romy ,Denis a všetky ostatné tehule ktoré som nespomenula sa majú fajn aspoň si myslím ... 😉

O kiarke a luculke vieš to su tvoje rodné tak sa určite informujete.. 😉

Martula tá je OK sem tam nejaký drobný úraz na bežkách ...

Ostátné ktoré som nespomenula nech mi prepačia.... 😉 😉

A ja som úplne že v poriadku okrem hlavy ... 😀

tak pre dnes asi toľko.. 🙂 )))))))

cikyta
25. jan 2010

podme zhrnačky,zhrnte to orsulke...Ja neviem,čo bolo pred hodinou,nie ešte od štvrtku.Už mám svoj vek 😀 Tak podme,mladšie mozočky-zrekapitulujte,kto vládzete 🙂 :...
Bočinka odovzdaná 😲

cikyta
25. jan 2010

Janica-ešte psychicke... 😀

Kým som napísala 2 rozvite vety,tak ti to tu už Orsulík Janica zhrnula 😀
No hold...mlade prsty su mlade prsty 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre