Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
7. feb 2010

romy ano už som ti odpísla.

kuspitka
7. feb 2010

Ahojte dievcata,
ako sa mi mate moje zlaticka
minka tak ty cakas na mrchu a nikde dufam,ze si tehu.
ja nestiham sem mala mi buva celi den len 3h tak nestiham nic.
teraz sme chory zajtra ideme ku lekarke tak som zevdava kolko budeme vazit.
uz si odsavam mlieko nedavam jej uz z cicika neladala tahat tak teraz zhanam dobru odsavacku.
ale zas je spokojnejsia a menej skoro place ,ked si odsavam a davam jej s flasky aspon sa tolko nemorduje.

kiara15
7. feb 2010

jerry vidis som rada ze si to tak super zvladla a teda teraz ako ides dalej???

lucul super uz idete domenkou??sa tesite cooo??inak diky za mms je zlatunky 😉

kuspi ahoj mojko jasne ze nestihas musis sa venovat Kamilke 🙂

orsulik ty sa mi mas ako?co mas nove ci tiez si viac v praciA??

brmbolcek 😀
janica ahoj ako si na tom uz ta nalomili skor babule?? 🙂

jerryjanka
7. feb 2010

ahoj kiari - 16 teho do heliku a tam uvidim čo povie moj fešak doktor 😀

kiara15
7. feb 2010

jerry ved aj ja som zvedava co mne povie on este nevie co sa mi stalo 😒

brmbolcek
7. feb 2010

Kiarka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jerry..- hlavne ze ste prisli na bod , a odhalil vam pb 😉 no dufajme ze uz coskoro to bude mat dobre spady a budete 3 😉

Kuspi- tak ty uz nedavas cici ? hlavne ze mas mliecko 🙂 a keby nebolo tak by si dokrmila 😉 hlavne je to, ze je spokojna nasa Kamilka

jankajs
7. feb 2010

kočky, veď na stránkach heliosu je diskusia, kde je možnosť popýtať sa kadečo aj dodatočne... pre tých, ktorí majú pocit, že nejaké otázky zostali nezodpovedané pri osobnej návšteve. My sme boli na KET trikrát, vždy to boli B1 (blastocysty prvotriednej kvality) a napriek tomu sa ani jedna neuchytila. Embryologičky som sa vždy pýtala, ako mimčo vyzerá, a ona, že z jej pohľadu by uhniezdenie malo zvládnuť. Nestalo sa tak a nikoho za to neviním, možno tak trochu seba, že som si na prvý šup nedala vložiť dvojky a mali by sme teraz dve. Ale stalo sa a drobec bude zatiaľ jedináčik. Na druhé IVF sa už neberiem, ani po finančnej stránke, ani psychickej - to čakanie a dúfanie. ... po pár rokoch - možno zmením názor. Snažilkám prajem veľa šťastia, aby sa dočkali a tehulkám ešte viac, aby to dotiahli, chlapom veľa peňazí, aby ste nemuseli ísť od detí predčasne do práce a všetkým veľa zdravia, aby ste boli spokojní, že sa máte. 🙂

cikyta
7. feb 2010

Ahojte.
Minka-myslím na teba a velmi ti želám malý zázrak v podobe //. 😉
Kuspi-Aj mne spáva 3 hod.Sisa.No niekedy len 1 hod.Podla nálady.(Teraz jej rovesníci všetcia rad radom spi a toto moje hádaj čo? Chodí okolo gauču,vykrikuje,skáče a rehlí sa.Všetky príznaky toho,že chce velmi hajaaať. 😅

orsulka
8. feb 2010

dobre ranko vsetkym prajem.......ale neviem ci viete, ale dnes rano mi volala mzuzka.......a.......

RISKO A MARKO su na svete!!!!!!! narodili sa vcera.......a su uplne v poriadku vsetci traja, a uplne zdravuckí !!!!!!!!!!!!!!!!

nestihali sme vela spolu hovorit, ale vyzera to tak, že to šlo cisarskym.......ale hlavne je, že su vsetci OK 🙂)))

😵 😵 😵

orsulka
8. feb 2010

luculka...vy sa dnes už dostane domkov aj s Maruskom...tešim sa s Vami, že už budete kompletka ako rodinka .-)))))))

jerry.........tak este tyzden a mate stretkov Heliose 🙂)) takže im chces navrhnut IUI ??????

vsetky bambulky, dufam, že ste mali peknunký víkend a že ste zrelaxovali na dalsi "pracovný" 🙂)))))

orsulka
8. feb 2010

KIARKA...AHOPJčEK MOJA.........ja sa mam asi tak normalne....nemám nic noveho, preratneho alebo závratneho......tak si žujem den za dnom 😀 😀 cez tyzden v praci, a cez vik doma... 😉 😉

iank s tymi stopnutymi stimulka to je ozaj rozne pri kazdej z nas......ja som 3x pri IVF reagovala dobre, žiadny problem....a na dalsi krat vraj zle a malo, a tak to museli stopnut......s cim som ja vobec nepocitala, ale stalo sa.. ale tiež na mpoju otazku prečo, mi povedali, že to oni nevedia určit a povedat že prečo.....aj ked nakoniec sme ssa dopatrali, prečo, lebo ja som vteda prechodila nejaky virus ci chripku a teličko si to vlastne stoplo samo.. 😉

janicca
8. feb 2010

AHOOOOOOOOOJ všetkým vám prajem krásny začiatok nové týždňa...... 😉 😉 pracantkam nech sa v práci daŕí....tehulkám nech sa dobre tehulkuje......... a maminkám pevné nervy na výchovu svojich miláčikov všaaaaaak CIKY ... 😀 😀

jééééééééé a hneď na začiatku týždňa super správičky prave včera som si spomenula na Zuzku že ako sa majú a oni už sú vonku tak ZUZI aj keď takto na dialku gratulujem nech sa vám darí hlavne nech ste v poriadku zdraví ........ 🙂 ))))

Orsul víkend bol fajn mala som krsňatko na návšteve tak bolo super....a vy ako už je lepšie??? noha ešte bolí???...... 😉

janicca
8. feb 2010

CIkyyyyy dáááááááááj básničku !!!!! ........ 🙂 )))))))

Luculka teším sa s tebou už si budete užívat spoločné teplo domova aj s malým Matúškom ... 😉 😉

orsulka
8. feb 2010

janicca......dobre ranko 🙂)))

včera sme dali dole dlahu.....tak je noha bordova a v okoli členku je este stale opuch.....sem tam , kde tu tmavo -modra modrina.....ale aspon si noha oodychla, lebo ta pokožka pod obväzom je dost unavena....večer som sa ju snažila zas zabalit, čo s normalnymi obväzmi je dost problem.... ale tak nejak sa podarilo.... 😉

marcelkatt
8. feb 2010

Teším sa so šťastnou rodinkou ZUZKYM. Blahoželám sestrička ešte raz!!!! Ľúbim Vás, Erik posiela bratrančekom pusinku!

wolfskinka
8. feb 2010

ahojte

tak ja uz som od doktora spat, poradna vsetko ok, vysledky z krvi boli ok, a vyter .. tak som happy, v stredu idem na genetiku do martina, dnes mi zobrali 1 skumavku krvi na 2.geneticky screening ... to asi na tie triple testy vysledok bude az o 2 tyzdne

orsulka
8. feb 2010

wolfi......................pEKNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE .-)))))) 🙂 😉 😵 vidiš ako ti to vsetko pekne narasta 🙂)))) a už mas 17 tt.......tak fakt pekne 🙂

wolfskinka
8. feb 2010

orsulka hej dnes som bola 16+0

kamka ako pero uz pichas ?

kamka17
8. feb 2010

zuzka...GRATULUJEM a veľa sily posielam, nech sa vám všetkým trom darí a nech ste halvne zdraví.... 🙂 🙂
a presne ako janka, tiež som na teba včera myslela, že ako ste na tom...tak sa hlavne držte a nech ste čím skor doma s ocinom 😉 😉

wolfi...pero na pichanie je ok, horšie je to s tým dipharelinom, predvčerom sa mi podarila modrina, ale gaťová sa smiala, že treba aj im ukázať, že sa neflákam a že pichám 😀 inak vraj som zsreagovala dobre, nestíhala som sni počítať, keď hlásila stav vajíčok...ale na každej strana zatiaľ tak po 6-7, veľké aj malinké, ktoré dorastú...
a bol tam dnes veru zas riadny nátresk, ale išlo im to rýchlo...

jaj a ciky, fotku Silvinky dali preč, je tam kopec nových fotiek a kopec dvojičkových...

janicca
8. feb 2010

Kamka ahoj moja tak to je super parádna úrodička len tak ďalej babuľka pokračuj na konci dve koľajničky čakáme..... 🙂 )))ale ja si myslím že ty si tutofka že to bude tehu jak vyšité akosi to cítim v kosťach ... 😅

wolfskinka
8. feb 2010

zuzi aj som prehliadla ze uz ste na svete, vela zdravicka vsetkym trom

kamka no supe rmam z teba radost kedy ides na dalsiu kontrolu

kamka17
8. feb 2010

jani, no však jedine //, iný scénar ani nemám vymyslený, tak musí to vyjsť 😎 😎

kamka17
8. feb 2010

wolfi...kontrolu neviem,však až poobede budú volať...

marta222
8. feb 2010

Ahojte kočky - mzuzka, veľmi gratulujem a prajem Vám všetkým trom veľa zdravíčka, nech ti robia svištíci radosť...
wolfi, som rada, že je všetko OK, kamka - pekne to pokračuje - držím veľmi palce. Orsulík - tak už je noha skoro OK, to je dobre.
Janička, ako? Bola si lyžovať cez víkend?

wolfskinka
8. feb 2010

kamka no jasne ze iny scenar ako // nebude

orsulka
8. feb 2010

KAMKA...!!!!! TO ju dali dole??????????????????????????? no toto???????????? asi im napisem niečo na heliosacky mail!!!!!!!! 😠 😠 😠 teeeeda...nasu princeznu....... 😔 😉 😉
tak pekna reakcia kamka...naozaj....tak oni niektore možno aj prasknu a ine zas dorastu... tak okolo 19-teho bude odber ?????? tak sa opekne mopja setri a bud v pohode, aby sa vytvorili pekne foliky a v nich krsne vajka 🙂))

domika9
8. feb 2010

mzuzka gratulujem , hlavne vela zdravíčka a aby steboli čím skor doma všetci traja 🙂

kamka17
8. feb 2010

no orsul, tiež som si išla oči vyočiť, ale Silvinku som tam veru nevidela...ale však nevadí, však hlavne, že my vieme, že je to heliosácka herečka a máme tu presda kopec veselých fotiek...tak nech si užijú slávu aj ostatné deťúšiky z helíku...napr. tvoje, moje, wolfi a tak... 😉 😉
inak akosi neregistrujem ani čas ani nič, že kedy čo bude..však všetko mi dopredu povedia, keď budem mať prísť, tak prídem a všetko dopadne ako má... 😅 🙂

lucul...inak s Matúškom ste už asi doma, tak držím palce, nech si čím skor zvykne na nové bývanie a hlavne nech je už zdravý ako buk a nech vám doma robí len veľkú radosť...božtek na noštek posielam 😉

wolfskinka
8. feb 2010

kamka dufam, ze si PN

orsulka
8. feb 2010

KAMKA.....tak pocitam, že v stredu bude dalsia kontrola... 😉 😉

je pravda, že mi mame iné fotky od Sisi, ako jednu na nastenke 🙂)))) a kedže sa ciky este neobjavila ...tak bud nahana Sisi po obrovskom byte 😀 😀 a nevie ju dobehnut, alebo pise basnicku pre Riška A Marka 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre