Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
16. mar 2010

ahojte kočky tak u nas krasne sneži len škoda že treba chystať velkonočnu a nie vianočnu vyzdobu 🙂

wolfskinka
16. mar 2010

dobre ranko ....

kamka 😀 😀 😀 asi tam nemozu dat vsetko lebo by si odplasili vsetkych klientov 😀

doika aj u nas je krasne bielo , celu noc snezilo

tinkaza
16. mar 2010

ahojte kocky...
trosku som tu zase zabludila, nedalo mi to 😀 ale len na chvilocku...

Domika - potvrdili len vcera, ale este som sa akosi neprebrala zo soku, tak uvidime...v pondelok idem na kontrolu, tak to bude o cosi vacsia istota...

Kamka - ako sa mas? ja som v noci dostala nejake krce, riadne zle mi bolo, ale zatial ziadne krvacanie, tak dufam, ze sa nedeje nic zle...veru som sa vystrasila, ale uvidime, uvidime...

wolfskinka
16. mar 2010

tinnkaza to je normalne aj mne tak byvalo .... lez co najviac

tinkaza
16. mar 2010

kiki - fakt je to normalne? asi ozaj, lebo som sa sice vystrasila, ale nieco mi hovorilo, ze mam ostat v klude, ze to asi tak ma byt...
obavam sa, aby mi zo sebapozorovania nezacalo sibat, ale dufam, ze sa tomu uspesne vyhnem 😒

wolfskinka
16. mar 2010

tinkaza no tak tomu ver ze zacne a predstav si ako som ja hysacila ked som spinila 9 tyzdnov ... vies si to predstavit to boli ine soky a hysaky pri kazdom pichnuti v bruchu, aj teraz som bola na nakup a picha ma v bruchu tak idem zalahnut

domika9
16. mar 2010

žienky ja som špinila ešte aj v 6 mesiaci -čo som si myslela že mi odyšla zatka tiež som šokovala ale nejako vnutri som si povedala že uvidíme a šla som si lahnuť a potom som vela vela vela ležala 😉
dežím palce aby ste špinili čo najmenej alebo vobec lebo to vie nasadiť riadneho červíka do hlavičky aj keby ste šli každy den na sono a boli by ste každy den uistovane že je všetko ok aj tak červík hloda

wolfskinka
16. mar 2010

domika, ja uz nespinim a dufam, ze uz ani nebudem , dufam, ze som si to odbila na zaciatku a uz ziadne problemy nebudu

domi uz si zbalena do porodnice ?

surviver
16. mar 2010

ahojte 🙂

blahoželam novym tehulkam,len na seba a drobcov davajte velky pozor 😵 🙂 😵

monita81
16. mar 2010

ahojte 😀 gratulujem novým tehulkám. 😀 Takže nám dnes Krajko povedal,že IUI sa bude konať asi v sobotu.narástli mi 3 vajká 16,11 a 10mm,vo štvrtok ešte pôjdem na UTZ kuknúť ako podrástli a sliznica mala 7,tak dúfam že som OK pripravená.Dnes som dostala aj nádchu s teplotou,tak sa idem trošku vypotiť.
ciky,tak super vám to s bytíkom vyšlo,môžeš si ho zrealizovať podľa svojich predstáv,ved máš aj pomocníčku jak sa patrí.hihi 😉 😵

wolfskinka
16. mar 2010

monita super .. tak vela stastia a ttttttttttttttttttttttttttttt

orsulka
17. mar 2010

dobre ranko prajem......

kamka......no spim už ovela lepsie, ked je polovicka doma 🙂))) prišiel odtial dost unaveny, ale vela spravila aj cesta......noha posluchala, ale aj sa o nu staral a mazal a mazal a mazal 🙂)))) a po vcerajsej kontrole este pokracuje v rehabkách.....🙂)))

ja mám dnes fakturacný den...... 😝 budem tukat a tukat do klavesnice o 100 6 😀 😀

kamka17
17. mar 2010

orsul...tak len pracuj, pracuj, ja sa budem namiesto teba flákať 😉

prajem všetkým pekný dník a hádam tu dnes bude trochu živšie ako včera... 😕 😎

surviver
17. mar 2010

pekne zasnežene ranko všetkym 🙂

orsulka čauko 🙂 tak len tukaj,ale pozor na prsty,vieš,že si nachylna na urazy,ale taky pracovny...no možno by z toho aj niečo kaplo 😉

kamka čo ešte nespiš? 🙂

orsulka
17. mar 2010

kamka...a ako planuješ dalej s PN????????

kamka17
17. mar 2010

hihi, však mne sa nedá spať dlho...ja neviem... 😕 😅
a chystám sa do mesta

orsul...s tou pn neviem...premýšľala som, že aspoň do konca marca a potom do práce, len chcem ísť aj k svojmu gyndošovi a s ním sa poradiť...ale aj sa bojím toho, že v robote bude stres a budem unavená a nedajboh, aby mi začalo bývať zle, lebo nechcem to takto skoro nikomu hovoriť...
a DNP som si neplatila, takže aj z fiančnej stránky bude asi lepšie trochu popracovať 😅

orsulka
17. mar 2010

survi.....ahoj maminka 😉 😵 😵

kamka......tak sa poradis a uvidiš čo povie doky....a asi aj podla toho ako sa budeš sama citiť o nejake tie dva týždne.....lebo ved peniaze boli aj budu.......či ???? 😉 😉 😀 😀

wolfskinka
17. mar 2010

kamka zostan doma aspon do 12tt ... a potom podla toho ako sa budes citit, ja som chcela chodit do roboty, ale neviem si predstavit ze by som chodila do roboty , gulko ma ptoceny den a noc, tak v noci sme hore a cez den spim .... a teraz sa mi uz aj tazko sedi viac ako 2 - 3 hodiny potom musim kosti natiahnut

kiara15
17. mar 2010

domi neboj vsetko dobre dopadne inak ono sa to ozaj suchne ani nevies ako???Vies 2tyzdne hore dolu 😀 😀

tinkaza pekne gratulujem zatial sice potichucky 😉 😉

hencidlo
17. mar 2010

caute babule, myslíte, ze by som sa mohla aj ja pridat do vasej debaty? 😉

domika9
17. mar 2010

kiari už sa nebojím len som chcela podporiť baby že s tym špinenim -krvacanim to je take 😒

wolfi nie niesom pobalena , ešte nemam pokupene veci všetky čo mi treba

ostatne kočky ahojky 😉

wolfskinka
17. mar 2010

domika no to mas najvyssi cas na nakupy

hencidlo jasne pridaj sa ... zacala si chodit tiez do heliosu ?

mzuzka
19. mar 2010

ahojte helinky, tak len hijo hijo na novom konikovi, hadam vam vsetkym cakatelkam na miminko a snazilkam prinesie stastie

tfuj tfuj

a tu je zopar fotociek mojho stastia 😉

http://www.facebook.com/album.php?aid=13758&id=...

wolfskinka
19. mar 2010

mzuzka jeeeeeeeeejjj no kde si sa tulala ? ako sa ma tvoj mansaft ? zvladas to ?

wolfskinka
19. mar 2010

krásni su ti tvoji chlapi .... heliosaci ... posli nejaku fotku aj do heliosu , maju novu nastenku 😵

surviver
20. mar 2010

pekne ranko 🙂 snad nam s novym konikom pride aj krasna jar 🙂

pekny vikend prajem všetkym 😉

wolfskinka
20. mar 2010

survi ahoj dobre ranko prajem vsetkym po prebdenej noci .... gulko vyvadzal do 4,00 rano som ani oka nezazmurila a tqak strasne sa mi dalo spat ... a o 7,00 ma uz zase zobudil ten nas futbalista a ako ho poznam cely den zase prespinka a v noci to roztoci ....ale aspon je dnes pekny den ... odchadzame do Vratnej 😵 kopceky volajúúúúúúúúúúúú

mzuzka
20. mar 2010

ahojte , aj ja prajem pekny vikend 🙂

wolfi, akosi nestiham vsetko co by som chcela. krpci su casovo narocni, hlavne krmenie. kedze uz musim dokrmovat, tak najskor vyprazdnit ciciky, potom flaska a potom grganie a to vsetko 2x. a ked skoncim, mozem pomaly zacat odznova 😀
ale su zlatunki, ja sa stale neviem vynadivat na nich. fotocka uz je pripravena, tak len poslat .

gulkovi sa to uz krati pomalinky, za chvilocku budete aj vy mat zivy televizor 😀

orsulka
20. mar 2010

ahoj ahoj ahoj...v novom konovi .-)))))))))) vsetkym krasny vikend.....

a u nás sa konečne stierkujeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mám radosť 🙂))))

orsulka
20. mar 2010

a boli sme v tom Heliose......tak sme kecali skoro hodinu s lekarom, co a ako, čo dalej, prečo nie takto, a prečo radsej takto.....no bol trpezlivy s nami.........základ je, že navrhol este u man urobit hystereskopiu....to znamena, že sa pozrie do maternice, či tam nie je nejaky problem, skonroluje vajcovod, či je prechodny, a odoberie vzorku zo sliznice maternice a posle na histologiu, či ajtam nie je nejaky problem.....toto vsetko v narkoze, lebo je to bez nej bolestive...zákrok cca tak ako pri OPU......takže som v piatok bola už na krv, a bud. tyžden potrebujem absolvovat interne a potom ma naplanuje na operaciu.....
v Heliku navrhol, podla toho ako dopadnu vysledy.....bud IUI, prip. dalsie IVF (ale otvorene povedal, že moc by do toho už nesiel) po tretie darcovsky program........ nemal problem a vytlacil nam kompetnu dokumentaciu, že sa kludne máme ist popytat aj niekam inam, do inych centrier, ci nam nevedia inak pomoct.....povedal, že nie je ješitny, a že jednoducho nám chce pomoct........dokonca ak odstaneme v heliose slubil aj finančnu pomoc, jednak s liekymi a jednak s jednotilvými výkonmi.........
a tak som este v piatok dohodla stretko v Reprofite Brno...na 7,aprila.....ideme tam na konzultacie.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre