Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
6. apr 2010

ahojte moje krásne ja už balím caky paky a valím dom .........pááááááá 🙂 🙂 )))

wolfskinka
6. apr 2010

lusi gatovu mam rada, vlastne ona nam upatlala mateja, prve IVF som bola u Krajka, druhe u Gatovej lebo krajko mal vtedy enjake skusky a 3tie som striedala, lebo raz bol Krajko a raz ona a Mateja nam robila Gatova, lebo ta vtedy robila na sale .. aj ona je super spica, skratka su super obidvaja ...

Na Babjaka som pocula len samu chvalu ... kolegova manzelka ho mala vybaveneho k porodu a ho len chvalila

no klasika pustila som si moju uspavanku a zabralo zalomila som ako vzdy ... Vrazdy v Midsomri .. este sa nestalo, ze by som pri nich nevytuhla 😀 ani jeden diel som nevidela cely, vzdy mi nejaka ta vrazdicka usla .... a pritom sa mi ten serial paci a hlavne prostredie ake tam je, ale 2 hodiny je dlhy film na mna 😀

janni papa a pekny zvysok dna

zuzanka.h
6. apr 2010

Wolfi len si pospi. Ja som taká unavená, že by som zaspala aj pri filme čo má 5 min..... 😀

wolfskinka
6. apr 2010

ja pri inom nezaspim iba pri vrazdach z midsomeru .. cim to je ? netusim

cikyta
6. apr 2010

Wolfi-neupatlala ho p.embriologička? 😅
Zuzka- 🙂 Tak veru 😉

wolfskinka
6. apr 2010

koho mala upatlat emrbyologicka ?

wolfskinka
6. apr 2010

uz som vypila 2 pohare koly a nei a nie si odgrgnut a ten rezen z obeda mi lezi na zaludku ako kamen co mam robit

cikyta
6. apr 2010

Ved Mateja 🙂 Sama hore píšeš,že ho upatlala Gaťová,no nie náhodou p.embriologička???

wolfskinka
6. apr 2010

no v skumavke ho upatlala embryologicka a potom ho prilepila gatova .... 😀 dala nejake super lepidlo ... xixi

jerryjanka
6. apr 2010

ahojte
ak to už viete tak sa ospravedlnujem ak nie tak naša Dunda čaká miminko - a ja jej tymto moc moc blahoželám

wolfskinka
6. apr 2010

No zilincanky to rozbehli vo velkom style ... Wolfi, Alicao, Kamka, Tinkaza a Dunda ... zoradene podla terminu porodu ... no prievidza nedajte sa zahanbit 😀 lebo my mame dalsie dve adeptky martulku a jannicu ... takze mali by ste zacat vylepsovat skóre ... xixi

jerryjanka
6. apr 2010

asi len ja tu zostanem jak taky inventar

maryah
6. apr 2010

ahojte baby, zajtra ma čaká KET-ko tak si pozriem Krajkovica ako vyzerá bez fúzov... tiež si myslím, že mu fúzy vľmi pristali...

jerryjanka
6. apr 2010

on sa oholil? :D to čo ho napadloooooooooo
baby otazka na tie čo ste boli na IUI
robili vam pred iui sono?

maryah
6. apr 2010

baby to tu spomínali tak som veľmi zvedavá 🙂

icub
6. apr 2010

Ahojte dievčence,
ako dlho trvalo poisťovni, kym vam schvalili IVF?
Inac, tiez som zvedava aky bude dr. bez fuzov 😉

wolfskinka
6. apr 2010

maryah tfuj tfuj tfuj .... a aby som nezabudla TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT od Mateja

jerry dunda dnes referovala, ze nemal fuziky bola dnes na sono na srdiecko

jerry pred IUI ani pri IUI sa sono nerobi, meraju sa iba foliky ...

icub asi 4 - 5 tyzdnov, mam spolocnu zdravotnu poistovnu

maryah
6. apr 2010

ahoj icub, u nás to trvalo 6 týždňov... išli aj vianoce tak neviem či to bolo brzdené vianocami... a máme apollo

icub
6. apr 2010

dik.. už len poslať... 😉

maryah
6. apr 2010

ďakujem matejkovi za vírusíky a posielam mu pohladenie 😵 😵 😵

wolfskinka
6. apr 2010

jasne pozdravim, kopka si

maryah
6. apr 2010

musí to byť nádherný pocit keď cítiš ako ťa bábatko kopká v brušku 😵 😵 😵

wolfskinka
6. apr 2010

hej je to spica, ale zachvilu zacitis aj sama ... neboj

kiara15
6. apr 2010

pekny vecer vsetkym no wolfi mi to rozbehneme to sa neboj len este musim chvilku pockat 😉 😉 😉
keby tak vsetky postupovali 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
6. apr 2010

kiara ja len ze tfuj tfuj tfuj drzim palceky

kiara15
6. apr 2010

wolfi jasne dakujeme 😉 😉 😉

lucula73
6. apr 2010

wolfi - však vy žilinčanky ste už všetky tehu,nie? 🙂

kiara15
6. apr 2010

orsul prepac ale som ta prehliadla o tom piatku no sla by som ale ja v piatok koncim o17.30hod to bude asi neskoro 😒

wolfskinka
6. apr 2010

este nie este marta2222 a janica a ak som niekoho zabudla sorry .. ale to sme ta partia co sa pozname osobne zo stretiek

kamka17
7. apr 2010

dobré ránko prajem všetkým 😎 😎 😉

akosi sa mi cez sviatky nechcelo sedieť pri pc...a už som aj v práci...to bol teda nápad 😠 😠 😝

a včera sme boli u svojho gyndoša a máme 13 mm...poslal nás na genetiku, 27.4. ideme prísť o všetku krv...idú sa robiť akési vyšetrenia, testy...no mala som teda stres, keď to všetko na mňa vychrlil...ale tešíííííííííííímeeeeeee sa...

s tým piatkom to asi nevyzerá veľmi ružovo, keď nikto okrem orsul z PD nepôjde...či ako??

a žilinčanky...stretko??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre