Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
15. apr 2010

domi precitaj si na strane 777 😒

domika9
15. apr 2010

☹ hm škoda ale verím že to teraz vyjde - minka držím palce

kiari jasne ak budem doma napíšem a ked nie tak niekto napíše za mna 😉

kiara15
15. apr 2010

domi jasnacka velmi ti drzkam palceky nech mas porod lahky 😉 😉 😉

domika9
15. apr 2010

dik kiari 😉

wolfskinka
15. apr 2010

domi a ty co tu este moja strasis nemala si uz rodit dnes?

survo nenasla som tie vypchavky do podprdy v hypertescu pri plienkach som prehrabala vsetky regale a nenasla som to tam

wolfskinka
15. apr 2010

ciky no nenasla som asi som fakt slepa odfotte mi obal baby, nech to najdem ale kupili sme matejovi osusku

domika9
15. apr 2010

wolfi u nas maju v tescu tie tampony pri veciach ako maju regal s detskymi cumlami , nožničkami nejake odsavačky som tam videla a take srandy tak uplne dole v ppoličke takk skus prezreť cele ,,detske,, oddelenie

domika9
15. apr 2010

wolfi ja som krabičku vyhodila ale bolo to take nejake svetlo ružovy obal s bielou - myslím

maw
15. apr 2010

Ahojte baby tak ako som predpokladal IUI nebola uspesna. dnes to potvrdil aj krvny test.
Takze bojujeme dalej ale este neprisla schvalena ziadost na IVF tak cakame. ☹

domika9
15. apr 2010

maw neboj ivf bude istotne uspešne 😉

janicca
16. apr 2010

taaaaaaak dobré ránko vám prajem ...... 🙂 pracantky dnes máme piatočéééééééééék a dufajme že nám prinesie aj fajn počasíčko 🙂 )))

brmbolcek
16. apr 2010

.... la la la... 😀 😀 😀 la....la....la.... 😀 😀 😀 la....la....la.... 😀 😀 😀 la....la....la.... 😀 😀 😀 la....la....la.... 😀 😀 😀 la... 😵

orsulka
16. apr 2010

oooo.óóóóó 😀 😀 😀 😀 la-la-la.........oooooooo....ó´´oóóóóóóóóóó.......laaaaa-la-la 😀 😀 😀

P I A T O K !!!!!!!!!!!!! 😀 😀

orsulka
16. apr 2010

domi ????????????????? 😕 😕 😕 😕 😕

orsulka
16. apr 2010

kiarka......začnem od menzes........takže tak okolo22-23-24.4.2010..... 😉 dnes chcem skocit za Hudecom, dohodnut sa na predpisani clostili a sonach......tak som zvedava co mi povie, lebo on bol striktne za najskor operaciu myomov a potom dalsiu stimulku.......ale sak hadam...pochopi.... 😉

maw...... 😔 😔 to je ozaj škoda.........ale coskoro už bude žaidosť a IVF je vacsia istota..... 😉

brmbolcek
16. apr 2010

Orsulik- ved to uz mas po víkende - startovaciu etapu vauuuu 😉 😉 😉 drzime palceky, tfuj, tfuj, tfuj 😵 😵 😵 😵

Domi- na teba myslim, ze ci nahodou nas neprekvapis z vecera na rano 😀 😀 😀 ako sa nam uz citis, uz by si bola rada sama aby si to mala za sebou, pravda moja 😉 😉 😉

dievcatka haloooooooooo kavickujete ? 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 martulik ako funguje staronovy prirastok do kuchyne ? - pecene zemiacky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
16. apr 2010

Ahojte.
Wolfi-krabicu nemám.Mám to presypané teraz.Ale je to fialovo biela krabica.
Možno dnes pojdeme do tesca,ak mi príde muž v rozumnom čase,tak kupim,odfotím,jovan mariška?
Chcem isť niečo kupiť Sise,lebo už chodí ako taký Džamal v malých veciach 😀
0rsulík,tak ti to vychádza nejak od Sisiných narodenín-super! To je ZNAMENIE 😉

kiara15
16. apr 2010

pekny den vsetkym som len na skok a utekam do prace 😉

orsul len som chcela ze idu na tu sutaz ides aj ty??lebo ze tam bude nejako v strede mat mensie solo 😉 neviem co sa Norovi stalo ale ze ju furt chvali 🙂 a ona je strasne stastna vsak som ti spominala ze ju to moc ale moc bavy 🙂
Super 22 je tu cubi dub joj budem sa tesit a drzkat ti palceky a Hudec to pochopi neboj 😉

ps:12.6.maju gala sou!!§ 😉

kiara15
16. apr 2010

ciky ze Džamal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
16. apr 2010

kiarka...dakujem za info....na tu sutaž určite chcem ist.....beriem si aj dovolenku, ja tam chopdim už 15 rokov, tak prečo nie aj tento rok ??????? tak si dcerku pekne pozriem aj to jej SOLO .-))))) tesim sa na nu.......

Ciky...ahoj moja......aj moj drahy povedal, že ked dokoncime byt, tak si nieco na seba kupime...... povodne som chcela aj nejaku jarnu bundu......ale kym dokoncime byt, tak ju už asi nebudem potrebovat 😀 😀 😀

cikyta
16. apr 2010

Kiarka-videla si ten film? 😅

cikyta
16. apr 2010

Orsul-tak si kupite plavočky 😉
(Pri našej prerábke to vidím na baranice 😀 )

wolfskinka
16. apr 2010

domi dik za tip skusim aj tam ....

ciky kuknem este raz dnes ... dik moc, pozriem, vcera som bola s muzom a vies ako je to s chlapmi nakupovat sup sup rychlo

maw neboj IVF je ovela vacsia sanca

janni .. no s tym pocasickom ti to nevyslo, skus predpovedat pocasie .... 😀 😀 😀 😀

orsulka
16. apr 2010

ha !!!! ...a inak 13.5. idem porotiť krajsku sutaž v tancovaní do Ziaru nad Hronom !!!!! 😀 😀 😀 tak to bude prča 🙂))))))

kiara15
16. apr 2010

orsul tak super aspon mi povies ako to tam bolo 😉

ciky nieco mi to hovori len vies ja mam pamät na filmi velmi zlu.A Sisku za mna vybozkavaj ja utekam do prace!!!! 😉 😉 😉

cikyta
16. apr 2010

Orsul fakt? V Ziary mám starku.(tu čo som včera spomínala 🙂 )
Tak porodkyna,no toto 😉

wolfskinka
16. apr 2010

orsul no super ............ tak gratulujem ale 13.5. a neni to nahodou piatok ?

cikyta
16. apr 2010

Kiarka-Milionár z chatrče? 😅 Myslím...
Cmuk odovzdaný pápá 😉

cikyta
16. apr 2010

Wolfi-štvrtok 😉

wolfskinka
16. apr 2010

baby hruza postavila som sa na vahu za 10 dni plus 2 kg, to tie sladkosti ,... no musim sa zacat krotit 😠 s tym sladkym

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre