Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
20. apr 2010

oršul, ja viem, že je nás tu veľa, čo sme si toho preskákali veľa, ale ty na moj vkus až moc. 🙂

wolfskinka
20. apr 2010

orsulik .. my sme cakali na mateja skoro 5 rokov, a dockali sme sa, bolo to sice komplikovane ale nakoniec ho mame, veselo kopka, uz si to zasluzis aj ty ....

kiara15
20. apr 2010

pekny vecer zelam 🙂

orsul nebud skromna uz si to zasluzis aj ty !!!Vsetcia ti to prajeme z celeho srdiecka 🙂 🙂 🙂 🙂

jani super ze v lete zacinas budes odomna v predstihu ja koncom augusta 😉

lusi neboj tento krat ti to vide 😉

cikyta
20. apr 2010

Janula-to bude tvoje 1.IVF?
Orsulka-teba humor neopušťa! 😀 Ved počkaj mojko,budeš aj plakať (radosťou) ešte tento rok! 😉

orsulka
21. apr 2010

dobre ranko......🙂))
tak ja poplakávam už dnes, ale preto, lebo mam tak trochu presilenu ruku zo včerajsieho natierania sajrajtu na steny !!! 😀 celkom slušne som si mákla......bola som sama, lebo draheho som poslala odreagovat na tenisove kurty.... on si myslel, že doma vegetim a tak bol (aspon myslím) milo prekvapkany, ked zistil že som pripravila kuchynu a chodbu na dnesne sietkovanie .-)))))))

dnes mam v praci behaci den po uradoch a tak...... ☹ 😀

janicca
21. apr 2010

dobré ránko dievčence .... 😉

Orsulka čaves bože babo veď ty sa zederieš no šak sa trochen šetri ale ja viem keď musíš tak musíš ... 😉 aj ja som si bola včera maknúť ale na zumbe a bolo super... 😉

Ciky to bude moje druhe a posledné IVF bo potom už nebude treba 😉 naposledy sme boli pred rokom v apríli.....

kamka17
21. apr 2010

pekné ránko prajem aj ja všetkým...hlavne domike a jej malému, lebo dúfam, že už je na svete...ciky, máš nejaké info???

orsul...ty si také akčné žieňa, že až nechápem, ako to všetko zvládaš...kedy oddychuješ???

jani...ten rontgen si našla v pondelok??

janicca
21. apr 2010

jasné Kamka našli sme to hne´d na prvý šup ďakujem za info .... 🙂 už mám doma aj s nímku ...... 😉

orsulka
21. apr 2010

ahojte....

Kami....oddychovala som ked sme prisli z prace dom. a najedli sme sa.......hodinu a to som hádam aj 1/2 hodku že fakt schrupla 😀 😀 potom som už "oddýchnuta" popracovala.....

Janicca........super prístup !!!!! velmi schvalujem .-)

janicca
21. apr 2010

Orsulka že super prístup potom keď to nevíde tak si hodím mašlu ............ 😀 😀 😀 😀 alebo páni v bielích pláštoch budu moji najlepší kamaráti ....... 😀 😀 😀 😀

orsulka
21. apr 2010

janica.......no tak ako kceš moja........kludne chod do toho, že to nevyjde !!!! 😀 😀 😀 😀

PS: požičiaš zvieraciu kazajku ??????? 😀 😀 😀 😀

ako dopadol rontgen ?????? to si bola na tie zuby??????

orsulka
21. apr 2010

dav vam sem fotečku najmenšej tanečnícky nasetj tan.skupiny...volá sa Anna a narodila sa v januári 🙂)))))

janicca
21. apr 2010

beriem to tak športovo nooo vlastne nakoniec je to beh na dlhé trate .....a každý štart má svoj cieľ......... 😵

PS:jasné požiačiam,darujem ,prenájmem a možno z toho ešte aj niečo klapne ........... 😀 😀 😀

rengen OK áno to som bola na zuby ale ešte som nebola u svojej zubárky tak či je všetko v poriadku ?no hádam áno klop,klop.klop zatial nemám problém so zubami...... 😉len zubárke sa asi niečo nevidelo ...... 😉

kamka17
21. apr 2010

orsul...no ešte že tak, lebo však sa nám zoderieš takýmto štýlom a čo potom bez teba tu budeme??? a hlavne by si sa mala riadne šetriť a oddýchnuť si pred stimulkou a aby si sa riadne pripravila na tehulkovanie...dúfam, že sa ti podarí zohnať všetky tie lieky a injekcie a budúci týždeň hor sa na to 😉 a všetka pozitívna energia pôjde pre teba 🙂

kamka17
21. apr 2010

orsul...takže by si mala byť na rade aj pri plodení malých tanečníkov, takže tým duplom by sa to už malo podariť 😉

orsulka
21. apr 2010

janicca......no ty si zlatko dobrotive 🙂))))

kamka......momentálne nemám čas na taketo veci mysliet...práve sa snažim aby do transferu bolo co najviac hotoveho.....lebo ja inak budem mat nohy hore a makat bude len moja polovicka!!! 😀 😀 😀
tak vraj je to tak, že ked vela ludi na jednu a tu istu vec a velmi si to želá, tak sa to aj splni 😉 😀 😀 😀

ani neviem.....ale teraz nikto nejde do nejakej stimulky alebo tak.....ci ??????

Domcek,maska, Survi ...tu dávno neboli - maminky nase....... ale pozdravujem ich aj s ich ratolestami..... 😉

cikyta
21. apr 2010

Ahojte.
Jani-druhý pokus IVF v lete vychádza na 100% 😉 Len upresnujem!!! 😀

lusina
21. apr 2010

ahojte 🙂
ciky, nie je to celkom tak........jedine, že myslíš IVF2..... 😀

janicca
21. apr 2010

baby tak ako vindze abo nevindze ??? 😀 😀 😀 Ciky píš ty si taký prorok rak ............ 😀 😝 😀 😝 😀

Lusi čaf a to pekne foto je kde ha ?

cikyta
21. apr 2010

No ved druhý pokus IVF,druhý pokus celeho IVF (či už s KETAMI,či bez,ale celý druhý pokus,celá stimulka nanovo atd)

Lusi-schovala pred nami toho feši chlapa 😀

janicca
21. apr 2010

jasné že to druhé IVF je o niečom inom aspoň po tej psychickej stránke je to iné vlastne už viem do čoho idem .....a či bude dobré abo zlé tak sa nechám prekvapiť ...... 😵 🙂 )))

cikyta
21. apr 2010

Domika práve rodí 😉

janicca
21. apr 2010

Domiiiiiiiiiiii silno držím palceeeeeeee...... 🙂 😵 😵

orsulka
21. apr 2010

jáááááááááááááááááááj...aj ja držim !!!!!!!
som bola v PD a som sa zastavila za Kiarkou...tak sme chvilku skecli.....aj sa pytala na Domcu......tak jej idem napisat sms...že predsa len rodi a že ju neposlali domov !!!!!!!

Janicca....Cikytka má pravdu....štatisticky 2 IVF je najuspesnejsie zo vsetkych pokusov.......aj ja som toho príklad 😉 😉

janicca
21. apr 2010

Orsulka tebe sa pri druhom zadarilo ???.......na buduce pozdravuj Kiarku keď s ňou budeš ... 🙂

orsulka
21. apr 2010

janicca......ano 🙂 😉 .... ale nedopadlo to dobre...... 😔
pozdravim ju......sa teši, že som jej napisala .-)))))

wolfskinka
21. apr 2010

domi drz sa , nech to mas cim skor za sebou a vseko ok .. a dufam, ze teraz ked pisem, uz je maly na svete 😵

orsulka
21. apr 2010

Ciky.....tak ništ noveho ????????????????

lusina
21. apr 2010

čaute šuštičky 🙂
už som tu, bola som u zubnice.
a kdeže mám fotoooo????? prečo mi ho zase vymazali 😠 , štvu ma aj s týmto novým pferdom 😠 , budu zlej !!!
ja som toho fešiho neschovala, asi sa moc páči adminom a nechcu aby ste mi ho všetky okukávali 😀 😀 😀 😀

no to som zvedava, či bude IVF2 uspešne. nechám sa prekvapiť, len moja dilema znie: vložiť jedno či dve. /ešte je otázne koľko ich bude do vkladu, či budu vobec 2kusy 😅 /
dnes sa moja kámoška porodila chlapčeka, tak z 4900g bola porodna váha 4600g a 53 cm, riadny chlapisko.
a domika furt ništ?????

lusina
21. apr 2010

nááááá ta dzeste..................ja tož tu prindem a vy nikdze 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre