Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
30. máj 2010

@janicca 😉

@orsulka 😵

@wolfskinka

@kamka17 🙂

@zuzanka.h 😎

@kiara15 😔

@surviver 😕

@lucula73 🤐

@tija28 😢

wolfskinka
30. máj 2010

lucul ja som dnes 32+6tt, no este musim vydrzat aspon zo dva tyzdne, teda buduci urcite ideme na chatu ... huraaaaaaa uz sa tesim na gulas a grilovacku

kiara15
30. máj 2010

ciky co sa deje???ako ti je uz??lepsie??

cikyta
30. máj 2010

Wolfi a prečo by si nemala vydržať? Nič neboj.Skončíš uplne normálne v 40tt 😉
Kiari-ahoj.V pohode.Krásna upršaná nedela 🙄 Sobotu som si riadila,nech si urobím v nedelu výletík a prd z toho,kedže prší.Dokonca prší tak krásne,že človek by spaaaaal,len keby mu dovolili 😅
Zub je OK,no za 2 týždne ide druhý koren von,tak sa už zase psych.pripravujem.

Dnes mi Sisa jedla zase z koša vianočku+vymočený čaj 😖 Nerozumiem tomu,prečo jej tak smeti chutia. (ved tu fotku,čo mám v albume s omrvinkami je práve z rána a ten bordel z "košovej"vianočky v strede izby. 😠 )

A ty ako?

kiara15
30. máj 2010

cyky ja som sobotu varila a piekla aby som v nedelu si upratovala veci lebo som vedela ze bude prsat ja ked mam volno tak prsi 😒 No nieco mi hovor o zubaroch som si nieco uzila ale mam dobreho doktora tak sa vzdy ako tak odvazim za nim prist porobil mi co mal a hovori mi nieze teraz ta tu neuvidim 😀 ja ze jasne pan doktor 😀 ale v auguste idem na preventivku tak som zvedava co mi zase najde 😒
a Sisy k tomu neni co dodat je suprova ona to robi aby si sa mama cudovala 😀 😀 😀 deti su take,moja sa furt malovala az sa vzdy domalovala a vzdy vsetko pomalovala skoro ma vzdy porazylo 😀

komarik
30. máj 2010

ej, do kelu. Mešká mi menzes.......

kiara15
30. máj 2010

komarik ved to je super??

komarik
30. máj 2010

no neviem. Brucho ma stále pobolieva tak sa bojím. A u mňa to môže byť aj mimomaternicové tehu, ale keď nad tým rozmýšľam tak sme mali len jeden sex na rýchlo a z toho predsa nemôžem byť tehu. Bolo to síce v Chorvátsku a mala som vypité ale z toho predsa nemôžem byť tehuľka............................................ale ak áno tak som najšťastnejší človek na svete.

kiara15
30. máj 2010

komarik prave taketo sexi byvaju plodne .Vies ked to najmenej cakas 🙂 🙂 🙂 vsak testni

komarik
30. máj 2010

asi počkám ešte týždeň a uvidíme. Pravdepodobne to je planý poplach

komarik
30. máj 2010

potom dám vedieť 😉

kiara15
30. máj 2010

neviem kolko ti meska 😉

komarik
30. máj 2010

len 4 dni, ale po pôrode mi to chodilo presne tak som teraz šoknutá

lucula73
30. máj 2010

komarik ahojček,....držím palčeky,ja by som určite testla..... 🙂

kiari čauko 🙂

wolfskinka
30. máj 2010

ciky neskoncim v 40tt to ani nahodou, ja pojdem minimalne tyzden vopred

komarik drzim palceky aby boli // a testni .... a precitaj si IPcku odo mna spred asi 2 tyzdnov, kde som ti napisala, ze by ma vobec neprekvapilo, keby si do leta otehotnela .... a vyzera to, ze sa to zatial naplna ... 😵 tfuj tfuj tfuj tfuj od mateja

komarik
31. máj 2010

tak som teda testovala - sú tam dve čiarky ale tá jedna je strašne slabulinká. Takže to je možné. Teraz ma bude zase strašiť moje mimomaternicové tehu. Kým mi lekár nepotvrdí že som tehotná v maternici tak sa neteším.

komarik
31. máj 2010

Viem že som pesimista ale život ma naučil netešiť sa do predu 😒

minka051
31. máj 2010

komárik no super správička 🙂 a teraz už tomu ver a vôbec nepochybuj 🙂 máš nariadené sa len tešiť a nemyslieť že je to zlé 🙂

orsulka
31. máj 2010

komarik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 😵 😵 🙂 🙂 😵 😵 🙂 🙂 chápem ťa ako je to sa netešiť a čakat.........ale aj tak !!!!!! toto je super správička !!!!!§ super....velmi s tesákujem....🙂)))) a ci rýchlo nerychlo, alen raz....sama vidiš, že to nevadi .-)))))) a že sa može podariť.......tfuj-tfuj-tfuj........

teraz len to čakanie......ved ja mám v piatok kontrolu a tiež neviem ako to idem vydržať, km pojdem na kontrolu 😔 😔 pride mi to dalekooooooooooooo

vsetkym prajem pekne ranecko, a uspešny tyzdnen..... .-)))

TIJA!!!!!!!!§ tym a ne..r baba jedna...!!!! ake ťažsie veci ??????? babula....neriskuj.......oki ????
dnes mas tusim kontrolu ....daj hned vediet...OKI ????? PS...inak CMUK
😵 😵

Ciky....som rada, že je zubok lepsie.......a na tie o dva týždne zatial nemysli....ti bude času potom su to uživat,tak sa neboj do predu.... 😵 😵

janicca
31. máj 2010

bré ránko dievčence prajem u nás krásne slnečno no uvidíme do kedy .... 😉 😉 ako ste víkendovali ???............ja športovo a potom spálené kalórie som patrične doplnila dobrou opekanou slaninou,klobáskami a živanskou no nebolo mi rady ale chutilo mňam ... 😉 😉

Orsulík mamina cmuuuk máš sa ?......už su nejaké príznaky ?a či ?... 😵 😵 😵

orsulka
31. máj 2010

JANICCA.....tak u nas hlasili že prhánky...a tu aj burky pocas celeho dna....... pocasko nic moc.....
a ja sa zatial citim normalne......nic zvlastne, nejake zvlastne priznaky ani nie su.....ve ani neviem ake by mali byt...este som tehu nebola 🙂))))) len stale citim podbruško, že pobolieva..... 😉

vikendik som využila na pomale umytie okna v obyvke...a inak len tak, varenie, trosku upratovanie, prechádzka a relax 🙂))))

lucula73
31. máj 2010

ahojte

komarik - držkaj sa a mysli už len na dobré,naozaj,vy ste si zlé už odskákali....juj super infoška.. 😉

baby to snáď nie je možné,tento rok je super plodný,ešte pár babuliek,lebo však rok sa ešte neskončil a bude to 😀

orsul - ty neblbni s oknami,to myslím vážne,to naťahovanie hore dpole rukami?? 😠 😠 😠

cikyta
31. máj 2010

@komarik blahoželám síce tichočko,ale verím,že to bude fajn tak,ako má byť a ja zakričím: Blahoželám !!! Moc ti držím palce 😉 (aj drobčekovi)

@wolfskinka no už ako myslíš...

Ostatné ahojte 🙂

brmbolcek
31. máj 2010

pekny zaciatok tyzdna prajememe nasim slnieckam aj ked je zamracene ale nas to nerozhadze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

....tak a je po vikendiku ako sme ho starvili ? Orsulik, bolo treba tie okna teraz umyvat ? hm..., needuj ma !!! 😠 😠 😠 ved mas v sebe obrovske poklady a tie okna za to nestoja , 😠 😠 😠 mas u mna cierny bod ! a aj @tijus, lebo tiez dviha tazke ked nemusi 😠 😠 😠 , dievcence oddych-pohoda - a kludecek 😉 😉 😉 Orsulik a brusko ta pobolieva preto lebo dobci sa hnevaju ze si okna umyvala 😒 😒 😒, ale inak je to aj z toho ze sa ti maternica roztahuje a je to uplne normalne pri tehuhu 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

Komarik- super spravickaa nech to neni mimomaternicove ale uspesne v maternici 😉 😉 😉 tfuj.tfuj,tfuj
Janka- teda si mi narobila chute klobaska, slaninka , juuuuuuuuuuuuuuj este teraz citis tu spravnu chut, pravda 😵 😵 😵
Lucul- ako sa ma nas krasny Matusko ? posielame sladky boztek 🙂 🙂 🙂

... mi sme vymalovali domcek, trosku sme upravovali terenne upravy okolo domceka a vcera nam robili niku na stenu , tak sme zatial taky majstri kutilove pocas vikendiku .... 😀 😀 😀

...a co bolo vcera u vas na obedik, teda u nas boli reznicky , zemiakova kasa a broskynovy kompotik, a dnes idem robit podlesnicky, lebo vcerajsi obedik bol taky skvely ze dnes nic z neho nezostalo iba dobry pocit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
31. máj 2010

komarik, ziadne mimomaternicove ... na to zabudni, tentokrat je to ista tutovka a ja tomu verim .... drzim palceky a objednaj sa cim skor na sono

orsulka teraz mas kontroly castejsie ale od 10tt to bude iba raz za mesiac a to su ine nervy, mesiac cakat co sa deje ...

wolfskinka
31. máj 2010

orsulka ty si okna umyvala .... som na teba nahnevana, to sa nerobi, neopovaz sa este raz nieco take robit

tija a tvoje aktivity uz nekomentujem ...

oruslka, tija .... baby ved majte rozum ako tazko ste k babetkam prisli a teraz zbytocne riskujete

lucula73
31. máj 2010

aj ja som orsil sprdla... 😠

lucula73
31. máj 2010

oprava:orsul...

tija28
31. máj 2010

ahojte bambulky 🙂 🙂 🙂 ................tak ja uz mam kontrolu za sebou, nasa hviezdicka uz ma 1,6cm, srdiecko jej bije nadherne a uz som dostala aj tehu knizku, dnes mam krasny den veru.......................a dostali sme aj cd od uja doktora 🙂 🙂 🙂 kontrolu mam az za tri dlhe tyzdne, a dneska sa to chystame oznamit vsetkym nasim pribuznym konecne 🙂

komarik - ved to je krasna spravicka - a verim, ze bude vsetko v poriadku - tak ako ma byt 😉

orsul - ty neumyvaj okna !!!! a nic narocne, .........................sak ja som si hlavu buchala o stenu, ked som cez vikend tazke dvihala, uz to nespravim a ty si zober zo mna priklad 😉

wolfi - ty nevymyslaj, ty nam tu budes pisat pekne este v 40tt 🙂 🙂 🙂 .................a mateja ti budu musiet vyvolavat, sak jemu je tam dobre 😉

ciky - sucitim s tebou - hlavne, co sa tyka zubov - drz sa moje 😉.........a silvinkine maniere nemaju chybu 🙂

ostatne vsetky 😉 😉 😉 zdravim

orsulka
31. máj 2010

okno...jedno okno........tak neprehanajte s oknami........pripradam si jak debil.......pri tom mi to trvalo pol dna, lebo som to robila uplne že pomalicky, v pohode.....a mala som dokonca so seba aj radosť.....že aj ked to dlho trvalo, tak sa to podarilo.....myslim, že som buublinkam neubližila.....neurobila som nic,aby som im ubližila 😔 😔 😔 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre