Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
22. jún 2009

leninka - verím, verím, neboooj, je to zvláštne, tú fotku z UTZ mám stále pri posteli na stolíku, je tam iba jedna taká biela škvrnka, ale stále si predstavujem, že možno už tá škvrnôčka bude o 9 mesiacov u nás domka....no, asi každej babe v tomto štádiu haraší... 😀 😀 😀

orsulka - rozkaz šéfe..

gabika24
22. jún 2009

tinkaza držím palce,
komarik z celého srdiečka gratulujem.
takže začína sa asi letná tehu vlna, tak babulky ostatné nasledovať (ja vás ale budem už len podporovať, ok? nás je už dosť 😀 😀 😀 )

tinkaza
22. jún 2009

gabika - no jasné, že začína a strhne všetkých so sebou 🙂

wolfskinka
22. jún 2009

brmnbolcek dakujem som zvedava na neho do telefonu vyzeral byt mily a tebe robil akupunkturu ? bolelo to ?

gabi dik ... no snad pomoze a vyhnem sa hormonom vraj vela zenam pomohol a kedze my nemame ziadny gynekologicky problem mozno len nieco zablokovane mohlo by pomoct, za pokus to stoji

tinkaza no super , schvalujem ze si si dala vlozit obidve ... a kolko ti zostalo na mrazenie ?

komarik super ... tak dnes odlietate na dovolenku a vratis sa uz s bruskom ... no uzasne gratulujem

tinkaza
22. jún 2009

wolfskinka - nič, na zamrazenie neostalo ani jedno, tieto dva boli jediné vhodné na vklad....aj to vraj slabunké, a jedno ešte s fragmentami, čo by už ani nemalo byť, pomalinky sa vyvíjajú...ale nevadí, nech sa pomalinky, ale hlavne, že vôbec...

wolfskinka
22. jún 2009

tinkaza presne .... musis verit

tinkaza
22. jún 2009

tak tak...nejako to už dopadne, dobre bude....nebojim....

wolfskinka
22. jún 2009

no to je spravny pristup

tinkaza
22. jún 2009

žienky, dovolala som sa mojej gyn. a vraj musim prist osobne doniest ukazat tie papiere o PN ☹
tak sa mi nechce, ale co uz, idem tam, nech to mam z krku...tak zatial caute..

orsulka
22. jún 2009

tinka...no toto??? nechápem...mne to fakt stacilo po telefone, sestrička povedala, že OK zaznacim vam to karty a bolo hotovo!!!!! ...no čo, iný kraj.... ale zbytočne ťa prehánaju, ked by si mala oddychovať

wolfskinka
22. jún 2009

a to co je hlupost ved PN z heliosu ti plati naso to potrebuje tvoja gynekologicka, co sa ma ona co do toho pliest

brmbolcek
22. jún 2009

wolfi... IP 😉

wolfskinka
22. jún 2009

brmbolcek dik

orsulka
22. jún 2009

wolfi.....ale aj mna v Heliose upozornili, že mám dať vediet svojmu Dr. o tom, že mám od nich PN-ku.....ja by som mu tiež inak vobec nevolala ...

wolfskinka
22. jún 2009

aha ja neviem ako to je ja som PN nebola pocas stimulky ... idem sa teraz zamerat na tu borelu a tu akupunkturu som zvedava mozno to pomoze a stane sa zazrak

v stredu mame sedenie kvoli adopcii ... som zvedava co tam zase bude

brmbolcek
22. jún 2009

wolfikuuuuuuuu mas IP ! 😉 😉 🙂 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
22. jún 2009

katarina ... drzim palce neboj to uz zvladnes ... lavou zadnou

kiara15
22. jún 2009

ahojte kocky 🙂

katarinka33 aj ja som mala vcera trochu taky den tiez ma prepadala depka aj slzycky prisli ale potom som to snazila sa zahnat 😉

lucul orsul mzuzka a ostatne PD dufam ze to dnes plati?

orsulka
22. jún 2009

katarinka...to prepadne každu.....ale želám ti nech to rýchlo prejde...musí!!!!! taky maličký strach tam musí byť, ale uvidiš, že to vsetko dopadne na jednotku a hádam aj vsetky vajka budu za 1!! 🙂 držim palceky...

kiari, ano plati...extrem 15,00 hod...... 🙂 🙂 🙂 mzuzka tiež potvrdila 😉

wolfskinka
22. jún 2009

ozaj ked sa tu prievidza dohaduje stretko .. no baby kedy dame spicha v ziline ??? stvrtok ? moze byt ?

orsulka
22. jún 2009

už aj Dunda má byt spat z dovolenky.....prosime fotečkyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!! 🙂

wolfskinka
22. jún 2009

orsul dunda mala priletiet vcera a kedze v JOJke nebola tak dnes asi vyspava alebo uz maka v robote

tija28
22. jún 2009

dobre ranko bambulky 😀 😀 😀 ...........dneska som si trosicku dlhsie pospalaaaaaa 😲

tinkaza - mam obrovsku radost z Tvojich dvoch drobcekov a pevne verim, ze o dva tyzdne nas vsetky potesis s krasnou spravickou 🙂 🙂 🙂

komarik - obrovskaaaaaa gratulacia pre Teba - tehulka nasa 😉 😉 😉 drz sa a hlavne sa setri, aby babo co pekne rastlo 🙂 🙂 🙂

katarinka - drzim palce na OPU........a hlavne sa neboj, ved uz o par dni budes mat krasnych drobcekov v brusku 😉

...............a nase milovane prievidzanky.......pekne si uzite stretko a neprezente to s alkoholom !!!!!! 😀 😀 😀

a vsetkym ostatnym krasny dnicek zelam 🙂 🙂 🙂

orsulka
22. jún 2009

tijus...dobre ranko teda 😀 😀 😀
ja tomu alkoholu moc neubližim.....a okrem ineho budem motorovým vozidlom 😀 😀

danielitka26
22. jún 2009

aj ja aj ja scem stretkoooo :((

janula18
22. jún 2009

Ja by som došla ale až tak po 16 hod. Musím ísť po malého do škôlky a neviem kedy príde muž z roboty aby bol s ním.
A hlavne ako stihnem autobus. 😒

Ja som bola včera v Heliose tak by sme mali mať ten KET, povedali sme nech rozmrazia obe, tak dúfam že aspoň jeden to zvládne. Hrozne sa bojím.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orsulka
22. jún 2009

janula, danielitka.....ved ja so mvas volala už 10 stran dozadu!!!!!! a vy ste sa vobec neozvali!!!!! už som myslela, že na nás kašlete!!!! tak dojdite

aj lucul pride tak okolo 16,00...ved tam budeme, tak pridite!!! 😉

danielitka26
22. jún 2009

Orsul kde tam ?? ja o ničom neviem kedže sem chodím sporadicky ...somnou najlepšie cez ip komunikovať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre