Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domcek
11. jún 2010

@cikyta no povodne sme mali ist na kupko cela rodinka ale polovicka nemoze musi zajtra koli volbam do prace.
A mame volne vstupenky, ale len do 13.6. Z dvoma detmi sama nemozem tak zoberiem moju mamu.Ciky alebo prid ty zoberiem teba zo Sisou.
Ja pojdem volit ked pojdem po Simonka.
Orsulka ja ti nemozem doma vysedavat. TAk sa tulame hihihi. Nech si mala zvyka.
Buduci tyzden ideme tiez robit gulasik taky rodinny cca 25ludi... 😝 😀

marta222
11. jún 2010

Ahojte, tak vidím, že je tu veselo. Janica sa už napcháva koláčmi, to je super 😉 . Ja som zasa na chviľku v práci, aby som si neodvykla 😀 😀 😀

cikyta
11. jún 2010

@domcek a kde to bývaš? Zapieklo mi mozgy a pozabudla som. 😅
@marta222 ahoj hviezdička.

domcek
11. jún 2010

Ruzomberok. Tot kusok od teba. 😉

cikyta
11. jún 2010

Fúha....tak po včerajšom teste niesme schopní prejsť spolu so Sisou busíkom viac ako 5 km. Už potom jedine pešo... 😅 Takže škoda ☹

domcek
11. jún 2010

No ciky smola.... 😒
Ja idem dnes testovat malu na prechadzku do Ruzomberka a sama idme dufam ze bude o nas vediet kazdy....tak bude driet ze musi lezat v kociku.. 😅
No idem sa trosku aj ja vyvalit.
Dnes sme mali poplach o 4,40 mi zavolal moj synacik vraj ich zobudili o 4,00 a idu na vylet....moooje nervy som taka prichrapana bola, ze neviem ani co som mu povedala... 😅 😀

marta222
11. jún 2010

Ciky, takže na stretko do ZA so Sisou neprídete 😒 ? Či vláčikom sa bude dať?

cikyta
11. jún 2010

No tuto noc mi každych 5 minut Sisa revala.Len čo som ju dala do postielky tak do 5 minut revy.......................Akože to,že je hore každu hodinu som si zvykla ale 5 min ut-to je už moc aj na kona.Vobec neviem prečo ☹ Aj bola vyzlečená,aj najedená,no možno uradoval hrášok.Večer ho hryzkala s mužom 😒 Fakt netuším čo nechce to díte spať 😠 Cez den 20 minut a šichta........Za chvílu nebude ani to 😒

No dosť už................Nechcem si tu noc primomínať 😢

So ZA uvidíme...Hádam prídeme.Teda ja chceeeeeem ☹

orsulka
11. jún 2010

CIKY...tak to je na porazenie ked nevieš, že preco plačka...... ale každych 5 min...to fakt musi byt na nervy.....ale drahy asi nespi s Vami...ci ????? 😕

ta to kedy mate tu Zilinu - stretko ??????????

marta222
11. jún 2010

Ahoj orsulik, no niekedy na budúci týždeň, ešte sa musíme dohodnúť... Prídeš aj ty 😉 ?

cikyta
11. jún 2010

@orsulka Spí s nami a dáva pozor,aby som Sisu nevybila,lebo dnes som už veru aj vankuš šmarila o zem a poloplačlivo-polozurivo hromžila ☹

orsulka
11. jún 2010

martik...sak neviem.....bud tyzden budem mat toho dost.......asi na kazde popoludnie ☹ ☹ tak fakt neviem.....

ciky...takže on spi s vami vlastne kvoli tebe..... dava pozor na teba.... 😀 😀 😀

marta222
11. jún 2010

to je škoda, orsulík, rada by som spoznala aj teba osobne, keďže sa v nedeľu nedalo 😒 . Ale keby náhodou si mohla, však prídeš 😉 ?

orsulka
11. jún 2010

martulik...ved ano..preto som sa pytala, že kedy.....možno by drahy tak trochen protestoval, že by som sla, kedže už bude doma...ale ve bby mohol ist so mnou a niekde ma pockat alebo co.... 😉

marta222
11. jún 2010

No kľudne, môže byť tvoj drahý aj pri nás, ak ho budú baviť babské reči 😀 😀 😀

cikyta
11. jún 2010

@orsulka Hej.Dáva pozor na mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No ideme von - pápá.

orsulka
11. jún 2010

ciky...pa pa pa........satku ma mala na hlave???????? alebo klobucik,alebo nieco ???? 😕 😉

orsulka
11. jún 2010

@marta222 na take on moc nie je......a už vobec nie, keby tam mal byt sam chlap 🙂)))))))

marta222
11. jún 2010

No tak môže sa ísť zregenerovať do nejakých obchodov s nábytkom alebo so športovými vecami alebo čo ho baví, nie 😀 😀 😀 ?

orsulka
11. jún 2010

marti...može...može..........to by nebol problem.....

len v pondelok budeme vybolovat veci pos lužobke prat a podobne...v utorok pridu robit asi dvere......v stredu chcem spicha s tancenikmi.....a vo stvrtok už možno tie Kosice.....takže takto asi ten bud. tyzden.....
fakt je to nabite.......

katy7
11. jún 2010

no veru orsulka, ani som sa nenazdala a ze 30tt, ved uz to aj poriadne citim, a aj tie kilecka navyse na zadku a stehnach 😝 uf, budem mat co robit, potom...
@wolfskinka tak to mas teda uzasneho lekara, "radost" k takemu chodit 😠

orsulka
11. jún 2010

katy.....hihihihi...takže nie len mne to tak ubehlo ???????? hihihihihi
ale ved nejako kilečka nabehli, nejako pojdu aj dolu.....alebo aj nie......tak teraz je to este jedno celkom....a potom sa uvid 🙂)))))

ja už chcem ist HET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

ja už chcem.... 😎 😎 😎 😎

katy7
11. jún 2010

orsulka aj tebe to tam pekne ponaskakuje, pockaj, ani sa nenazdas 🙂 kilecka budu musiet ist dolu, straaaaasne sa tesim na zumbu, len sa niekedy v septembri/oktobri budeme stahovat mimo ZA tak to nejako budem musiet vyriesit s drobcom aj s dochadzanim...

cikyta
11. jún 2010

@orsulka Jasne,že mala Sisa klobučik.Krvopotne uviazany,velký ako svet a pod ním sexi oblečko...ved mrkaj: 😀

kiara15
11. jún 2010

pekny den zelam a pekny vikend 😉 😉 😉

wolfskinka
11. jún 2010

katy .... no najhorsie je ze ked som ku nemmu zacala chodit pred 6 rokmi mal uplne iny pristup, teraz ma vela pacientiek a tak to aj vyzera, ako dobornik je dobry, ked som k nemu zacala chodit bol este primar ale potom odisiel z nemocnice a zac al robit sukromne a to uz mu prestalo byt rady

surviver
11. jún 2010

🙂 ahojte Helinky 🙂

tak ja už mam konečne novy počitač,trocha to trvalo,ale myslov som bola stale s vami
😉 ste toho popismenkovali,že som ledva dočitala...ale väčšinou same pozitiva,tak sa to fajn čitalo...

ORSULKA blahoželam k srdiečku 🙂

MARTIi ,tak to je teda riadna "šupa" ,že dvojky a prirodzene....len sa pekne opatruj,a teraz už sa to isto podari s Helikom až do 40tt

KOMARIK ,to je užasne...verim,že sa nechceš tešit do predu,ale hadam zle ste si už odžili a teraz už len dobre vas čaka,držim palce 😵

LUSI,tak ved ivf počka a možno ked sa ani snažit nebudeš,tak to pride samo...lebo v poslednej dobe to tu na konikovi vyzera tak ,že ked to nikto nečaka,tak vtedy sa zadari...tak Ti želam,nech aj u vas je to tak

KIARY,tak Ty pekne podovolenkuj a v auguste aj s Janicou to spolu dotiahnete k drobcom... a bonznem,že som sa stretla s JANICOU aj osobne,velmi sympaticka osobka,taka vysmiata,pozitivne naladena...

KAMKA čauko,t 🙂 tehulka,som rada,že sa nam podarilo pokecat zas na chvilku ...

WOLFI velmi pekna detska a z toho Dr. sa už nestresuj
😠

CIKY a Ty nemaš chybu,pri čitani tvojich pismenok sa mi furt spravi naladička 😀

KUSPI,ale ved ked Ti mala spi 3hodky cez den a prespi celu noc,tak to nerieš a bud rada...moj Timurko cez den tak maximalne 2-2,5hodky a v noci sa budi 3 krat a o 5 rano už mame budiček 😀 ,tak myslim,že s Kamilkou ste na to suprovo

A zdravim BRMBI,TIJU,DOM4EK,LUCULKU,MINKU,MASKU,ZUZANKU....snad som na nikoho nezabudla a ak ano tak teda zdravim všetky od A po Z

🙂 😉 🙂

surviver
11. jún 2010

a ešte som zabudla,ne stretko ak bude sa tešim,ale buduci tyžden možem len po,ut,str,lebo v štvrtok cestujeme preč,tak ak to bude do stredy ,tak fajn,ak nie,tak potom snad nabuduce to vyjde 🙂

lucula73
11. jún 2010

survi ahojček..už som rozmýšľala,kde si tolko.... 😕 😀

surviver
11. jún 2010

luculka 😀 no ja dome len tomu počitaču to nejeko trvalo 😉 a už ste v concorde?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre