Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
2. júl 2010

No fajn, už všetci asi obedujú - nie je tu ani noha. Idem aj ja už.... Tak sa majte krásne, všetkým prajem príjemný predĺžený víkend - užite si ho 😉

wolfskinka
2. júl 2010

@marta222 ved kvoli krcku nepamatas ??? a ze mam 6 zakrokov na nom ... robil zbytocnu paniku, idem do pizzerky s muzom na obed ... papa zatial

@orsulka ved ano .. ale najskor robia plane poplachy ze uz uz a potom to natahaju, k comu je to dobre, mali povedat v 40tt tak by som sa drzalka na 4Ott a nie najskorv v 37tt, potom v 38tt, potom sup do porodnice, potom v 39tt a zase nic .... ved ako u bkaznov

orsulka
2. júl 2010

@marta222 mne nebyva zle, co je celkom fajn, sem tam citim žahu ale velmi maličko..... 😉

@wolfskinka tak podla mna by si mala pekne začať umyvat okna jedno po druhom, potom schody a uvidiš ako by sa možno porod rozbehol .... 😀 😀 😀 uži si tu pizzu .-))))

ja som navarila fajnu fazuľovicu !!! 😉

wolfskinka
2. júl 2010

@orsulka no to nie, to nebudem riskovat s tym upratovanim a s tymi seknutymi krizami, este by som skor ako v porodnici skoncila na neurologii

na tu fazulu si mi narobila chut

orsulka
2. júl 2010

@wolfskinka dojdi...mam jej plny hrniec .-))))) 😉

wolfskinka
2. júl 2010

@orsulka no neviem ako by som dosla, jedine ze by ma muz nalozil na postel a doviezol aj s postelou

cikyta
2. júl 2010

@wolfskinka Ved aspon ta odsekne 😅

@orsulka Ja prídem. Sisa nechce nič jesť,možno by jej zašmakovalo.Teda ja fazulu zbožnujem 😵

cikyta
2. júl 2010

@wolfskinka Kolko si pribrala?

cikyta
2. júl 2010

@orsulka A máš už nejaké fotečky z UTZ? Ved už niečo porieš s tým albumíkom....Som zvedavá mooooc na dvojočky 😉

wolfskinka
2. júl 2010

@cikyta pribrala som 12kg ale odkedy som seknuta tak mi nechuti a ma to boli tak som isla minus 2kg , tak mam teraz plus 10kg

cikyta
2. júl 2010

@wolfskinka Hm. ☹ Ja som pribrala 20 kg a aj ked som bola seknutá,som sa došmatlala k reznu 😀 😀 😀 😀

Ale nie.Nemyslím to v zlom.Viem,že už teraz na konci je seknutie horšie,ako zo začiatku. ☹ Už len vydržať.Ešte chvíločku a bude to potom už len FAJN 😉

cikyta
2. júl 2010

@wolfskinka Dnes som kupila k tvojmu tričenku aj klubučik Sise. Nech jej to ladí modelke 😉

wolfskinka
2. júl 2010

@cikyta no tak si asi bola malo seknuta 😀 😀 😀 a k to by mi ten rezen asi tak urobil ???

no fesanda bude, odfot ju potom modelku

wolfskinka
2. júl 2010

@cikyta ved drzim co sa da, idem teraz k nasim na zahradu, muz ma tam odvezie a natihanem sa tam na hojdacku a budem lezkat a oddychovat, musim aj zadkom trosku pohnut, ale ked sa neda

cikyta
2. júl 2010

@wolfskinka Bola som dosť seknutá.Nevystrela som nohu a nezohla riť.
Kto by ti urobil rezen???????Tebe???????Ved chodíš do reštaurácií.
(Aj ja som bola v reštaurácií na ten rezen vtedy a ver,že šmakoval.Skoro som tanier zjedla vtedy.....Teda,to jedla Sisa 😀 )

No je na tom klobučiku žltá farba,preto....nič nemá žlte a klobuk mala len jeden,tak som jej ho kupila.Teraz mi spí....)

cikyta
2. júl 2010

@wolfskinka Tak a nejaš sa na hojdačke 😀

cikyta
2. júl 2010

@wolfskinka Chcela som napísať pa a nejaš sa na hojdačke 😀

ORSUL,ty si kde prchla?

cikyta
2. júl 2010

@wolfskinka Ked som jej ho vyzliekala,tak 1.krát v živote zato plakala,že chce nejaké tričko.Stále len hapčí hapčí....(je tam kvietok a ten sa jej páči):

kiara15
2. júl 2010

@cikyta no co ocino si naladil stanice?? 😀
@wolfskinka super ze si pohode a krize to prejde neboj 😉 😉 😉
@orsulka veru v robote to ide ale uvidime ako to vsetko dopadne 😉 citrony veru idem nakupit a pomali jest 😉 😀 a ty ako??drobcekovia posluchaju??

cikyta
2. júl 2010

@kiara15 naladil,no nechci počuť ten slovník,čo pri tom používal 😖

kiara15
2. júl 2010

@cikyta no to si viem predstavit ved to su chlapy nie?? 😀 😀 😀

cikyta
2. júl 2010

@kiara15 no veru.Dokonalý bezchybný atd...
Vyzliekla som Sisu na chvílku uplne dohola bez plienky,reku pojdeme už do vani za chvílu.Len dojem...jem na pokračovanie už hodinu 😠
No a tá išla do kupelne,šmyklo sa jej a spadla.Myslela som,že na vode,no to sa pocikala........... 🙄 Kým som ju vyzula,lebo mala ešte papučky a samozrejme dočurane,tak mi ušla do izby,že dám na balkon usušiť papučky,tak sa mi šmyklo...............hádajte na čom???? Ano a bolo riadne !!!!! Aj pri gauči kusok,aj na hračkách kusok,aj na chodbe ☹Išla som to utrieť,to už utierala Sisa vlastným telom......... ☹
Nervyy mojeeeeeeee 😠

tija28
3. júl 2010

dobre ranko bambulky 😉 dneska je uz teraz krasne slnieckovo, tak vam vsetkym prajem pohodovy vikend 😀 😀 😀

@cikyta - ty mas inak bojove situacie so sisi............. 😀 😀 😀 😀 😀........a siska ma krasny klobucik, fesanda je to 😀

@marta222, @orsulka - tak ja nemavam ziadne nevolnosti - ja zeriem, a zeriem, a priberam o 106 😉

@wolfskinka - tak tie tvoje krize ti nezavidim, ja sa tiez trapim s chrbtom a nechcem si ani predstavit, co to so mnou spravi v takom vyssom tt..............................no ty nam to uz nejako vydrz, nech pride matej na svet pekne v plnej parade a uplne zdravucky 😉 a krasnucky 😉 a vysmiaty 😉

@kiara15 - tak tebe sa to tiez uz pekne krati, ani sa nenazdas a uz budes tehulkovat spolu s nami 😉 😉 😉

orsulka
3. júl 2010

krasny den prajem dievčatka......vsetky ktoré možte šup sup na slniečko, do prirody k vode alebo podobne!!! 😉 😉 😉

@tija28 tak ako bojujes moja ???? inak minule si pisala že mas mimco 11+ 6 ci tak nejak, ale ved ty už mas 14 tt.....ci ako to vlastne je??, alebo som nejak zle pochopila???????
@kiara15 mame sa teraz fajne, drobci posluchaju, vegetim, vsetko len tak pekne pomalicky....
vcera ma moj drahy zobral von trosku vyvencit na pivko (teda ja vineu) 😉 😉 hrala tam živa kapela, takže bolo celkom fajn 🙂))
@wolfskinka ty ako bojujuš ????, ako bolo na záhrade ?????????? urcite si mala krasny veget .-))))
@cikyta vcera som už potom zdrhla asi do postele, ja ani neviem....ale bežal v telke teniis aj fotbal.....tak som sledovala 🙂)) 😉 😉 že kua mi fčera vypadla Brazilia!!!!!!! ale moji favoriti su este stale v hre!!!! a tusim aj Michovi 😀 😀 😀
Sisa je peknunká v tom trčičenku a klobuciku 🙂))) ona sama je takaá kvetinka 😵 😵

cikyta
3. júl 2010

@orsulka hahaha.Tak Michal ti odkazuje,že dnes vypadne Argentina a favoriti su Španiely.

cikyta
3. júl 2010

@orsulka Ja som držala Ghane 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Chudiatka čiernučké,mojkovia moji 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

cikyta
3. júl 2010

Orsulík,zase si zdrhla 🙄 😀 😀 😀 😀
To nič,máš dostatočnu ospravedlnenku v brušku 😉

cikyta
3. júl 2010

@tija28 A inak Tijuška,aspon niečo "zlé"ťa obišlo a nebýva ti 😝 plano a môžeš papať o sto 6 😉 To je fajn a tak len si dopraj,čo ti "to malé dievčatko"ráči 🙂 nech len pekne rastie bambulka 🙂

orsulka
3. júl 2010

@cikyta už som tu....len so vystrojila ferka na basketbalovu 24 - hodinovku 🙂)))

orsulka
3. júl 2010

@orsulka v žiadnom prípade Argentína nevypadne.......stretne sa so spanielmi vo finale a moji vyhraju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre