Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

zlatanka30
30. júl 2010

ak bude malo vajicok tak urcite nie.mam totiz len jeden a endo ☹

cikyta
30. júl 2010

@zlatanka30 Aha ,tak to ano ☹

zlatanka30
30. júl 2010

ale hadam nejake budu.z toho mam velku obavu 😉

cikyta
30. júl 2010

@zlatanka30 kedy ideš do stimulky?

zlatanka30
30. júl 2010

v septembri zaciname ☹

zdenka.valkova
30. júl 2010

@cikyta diky moja jasne ze sa v nedelu ozvem pa

lucula73
30. júl 2010

@zlatanka30 - neboj,treba myslieť pozitívne 😉

cikyta
30. júl 2010

@zlatanka30 presne ako lucula vraví 😉

janicca
31. júl 2010

ahojte babulky prajem fajn víkend ... 😉

@zdenka.valkova tebe prajem veĺa síl,pozitívnej energie a úspešné čakanie na dve čiarky tfu tfuj tfuj.....nie je potreba veľa ale kvalita presne ako píše Ciky ved samé vidíte čo z tej dvoječky vyrastá ..... 😀 😀 😀

@zlatanka30 hlávku hore musíme si povedať že bude už len dobre ja viem niekedy sa to nedá my začíname koniec augusta tak predpokladám vklad bude september tak že pojdeme do toho spoločne ... 😉

a ináč dnes sa mi sníval tak živý sen že som zostala tehula tesne pred IVF ........no teraz neviem či to je dobré znamenie 😕 😝 no v mojej hlavičke to už asi začína pracovať na plné obrátky..... 😝 🙄

cikyta
31. júl 2010

@janicca Nuž.tak sa to môže lahko stať,že budeš tehula pred IVF.............a ak by aj náhodou nie,budeš sa musieť uskromniť s tehulkovaním až po IVF 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tija28
1. aug 2010

dobre ranko bambulky 😀

@zdenka.valkova - drzim palceky, aby sa vam to uspesne podarilo 😉
@orsulka - tak s tym oddychovanim cez vikend som moc neuspela..................v sobotu som tahala az do siedmej vecer, lebo som musela, a dneska budem zarezavat tiez, ale len do takej siestej vecer................................no tak dufam, ze si niekedy inokedy, iny vikend lepsie oddychnem 😒 😒 😒

zelam vam peknu nedelu, plnu slniecka, vody, grilu, a vegetu 😀 😀 😝 😀 😀

komarik
1. aug 2010

Dobré ránko všetkým.
@tija28 , ty nemôžeš spávať? Tak skoro ráno som nebola hore už ani nepamätám. 😕

kiara15
1. aug 2010

peknu nedelu zelam vsetky 🙂 🙂 🙂 no my mame po oslave ocino mal 60tku a bolo super 🙂 🙂
@cikyta dakujem este raz za tu basnicku alebo prihovor vsetkym sa moc pacila a este sme si vsetcia aj poplakali 😉 mooooc daaakujemmmm!!!!!!!!!!!!!!!!

@orsulka ty nepozeraj ziadne zle spravycky mysli pozotivne jasne??? 😉 😉 😉 a ten stvrtok zatial plati???
@zdenka.valkova vitaj a drzkam ti palceky znamocky mas celkom fajn nic sa neboj a ver im 😉 😉 😉
@zlatanka30 neboj aj my zaciname septembri mozno sa aj stretneme.A preco nebudes chcet predlzenu???

zdenka.valkova
1. aug 2010

cafte babule, takze dnes sme este nesli , dve sa drzia, ale chcu este pockat do zajtra (6 den), ze nech su si istejsi takže zase den cakania tak potom zajtra papa

cikyta
1. aug 2010

@kiara15 Nemáš vôbec zač 😅

@zdenka.valkova To je fajn.Sisu mám tiež vloženu na 6 den PK a všetko je OK.Ono už ked prežili 5 dní,ten 6 bude rovnako dobrý 😉 Držím palce.

zdenka.valkova
1. aug 2010

@cikyta dik

wolfskinka
1. aug 2010

ahojte,

akurat sme sa vratili z nemocnice, v piatok nas tam hospitalizovali , bol 48 hodin pod lampou, mal zltacku, potom hyperglykemiu, niecim ho napichali a hned sa mu polepsilo, predtym mi zjedol horko tazko 60ml a teraz uplne v pohode zje aj 100ml, za 2 dni pribral 190gramov, chudiatko moje ale je dopichane a pod tou lampou mi stale plakal, bolo mu tam teplo a krutil sa a tie okuliare si daval dole, som 48 hodin len bola vacsinou pri nom, nastastie mi tam dovolili sediet pri nom, dnes doobeda nas pustili, konecne sme doma a pekne aj spinka, zaspal v postielke, co predtym sme ho len na rukach nosili, aby zaspal lebo stale plakal, tak dufam ze uz je po problemoch a uz bude len dobre

cikyta
1. aug 2010

@wolfskinka No super,tak sa držte.




Dnes bola Sisa na bicykly s ockom a ešteže mala prilbu..tá jej asi zachránila život................ 😔

Ona mu totižto z ničoho nič zaspala a padla v sede hlavičkou o riadidlá 😅 a to mala spať až za 3 hodiny...............takže to bicyklovanie je fakt totálna nudaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nabuduce ideme na bangie gamping 😀 😀 😀 😀 😀 tam ju to hádam neuspí 😅

zlatanka30
1. aug 2010

kiara15 mozno sa naozaj stretneme.a tebe to kedy vychadza?mne okolo 12 septembra,ze by som mohla zacat stimulku.aky mas protokol??jej a ty si z pd super 😉

domika9
1. aug 2010

@cikyta ta Siska je fakt pripad tak ono je to vlastne tak že ty jej nadeš asi spať a ked ty s nou niesi tak zaspava nanohach lebo ine mi z toho nevychadza 😀 😀 😀

kiara15
1. aug 2010

@cikyta ale mam 😉 😉 😉 Sisku chudatko ste zmorili 😀 😀 😀
@wolfskinka super ze ste naporiuadku a melemu je lepsie 😉 😉
@zlatanka30 mne to vychadza okolo 14ale ak mi pridu skor tak ako mi zacali tak mozno tiez okolo 12 😉 😉 a mame kratky protokol 🙂 no som z PD aj ty?? 😉 😉

cikyta
1. aug 2010

@domika9 tak teraz si ma odhalila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja fakt svoje dieťa niekedy nepoznávam 😅 😒

@kiara15 Ved len sedela a nič nemusela robiť a aj tak odkväcla 😝

tija28
1. aug 2010

pekny vecer bambulky 😀 😀 😀..................dnes som pracovala len do 18-tej, takze pohodicka............som robila v robote totalnu cistku, co ma zamestnanci vytocili - tak som im dala zabrat, lebo co je vela, to je vela......ale som sa aspon zabavila, no niektorym sa bude o mne isto snivat este 😉 😉 😉

@komarik - to ja som hore uz do piatej vacsinou - sa mi nejako neda spat 😉 ale wc si vychutnavam stale kazdu noc minimalne 2-4krat 😉 😉 😉
@wolfskinka - to som velmi rada, ze uz ste pekne doma, a hlavne je super, ze tam malemu pomohli, a teraz si konecne mozes vychutnavat v pohode mamickovske povinnosti, drzte sa 🙂 🙂 🙂
cikyta - no siska je veru iny expert, s nou sa jeden fakt nenudi 😉 😉 😉

tak pekny vecer a krasne snicky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

domika9
1. aug 2010

@tija28 ech tija tija ty akoby si ani tehotna nebola ved tehotne nesmu tak vela pracovať

katy7
1. aug 2010

ahojte babule
@wolfskinka tak to si mala poriadne perne, som rada, ze je Matejkovi uz lepsie a obaja si oddychnete
@tija28 tak to ta viem velmi dobre pochopit, ja som savratila po styroch dnoch oddychovania a hned som sa poriadne vytocila, ludia su niekedy ako blby... 😝

cikyta
1. aug 2010

@tija28 Ejha Tijus.no ak je práca hrou,prečo nie???Len už teraz prrrr a už len lážo plážo......ok? 😉

tija28
2. aug 2010

dobre ranko bambulky 😉 😉 😉
@domika9 - tak vcera som aj na chvilu zabudla veru, ze som tehula............az ma to male neskor nato upozornilo, ze brzdi trocha mamca 😀 😀 😀
@katy7 - tak to mas uplnu pravdu s tymi ludmi - samozrejme nie vsetci, ale vela z nich vrze svoju robotu ako sa da a kde sa da 😀 .......a to je ako keby si bojovala s veternymi mlynmi - no fuska velka, ale ty isto vies o com presne hovorim - mne sa niekedy az rozum pozastavi nadtym, co vsetko vedia ludia posrat 😒 😒 😒
@cikyta - sak ja uz by som aj chcela mat stale volno, a vychutnavat si tehulkovanie, len to nejde a nejde, proste nejako to zatial nevychadza s tym lenosenim...............tak som zvedava, ci ja budem vobec aj lenosit pocas tohto tehulkovania 😒

no vam zelam krasny dnicek - ako vzdycky a vela novych prijemnych zazitkov 😉 😉 😉

kamka17
2. aug 2010

dobré ránko prajem 😎 😎 😎

wolfi...tak držím palce, nech už sa Matejovi všetko zlé vyhýba a nech sa z neho tešíte a nech si aj on užíva pohodičku s vami 😉 😉 😉

jani...keby sa ti ten sen splnil, to by bola iná sranda 😀 😀 a aspoň by si si ušetrila ten stres s pichaním 😉 😉

kiari...tvoj tatino je rovnako starý...mladý...ako moja mamina...tiež sme v marci slávili jej 60tku a to som vlastne bola čerstvo tehu, tak verím, že aj ty dáš tatinovi dodatočný darček a a do roka vnúčika 😉 😉 😉
a keby som sa vo štvrtok mala ako dopraviť do pd...fest rada by som vás všetky videla...tak si pekne užite a na teba hlavne nech sa zo všetkých tých svištíkov prilepí 😀 😉 😀

cikyta
2. aug 2010

Ahojteeeee

@tija28 Musíme len zomrieť...všetko ostatne nieje povinne... 😉

orsulka
2. aug 2010

pekny den prajem dievčatka.......v sobotu sme vyrazili na chatu až do nedele, takže až teraz docitavam novinky...vsetky vas pozdravujem

u mna STVRTOK PLATIIIII !!!!!!!!!! myslím stretko...treba dohodnut kedy a kde.....oki??????

WOLFI.....tesim sa , že snad už bude lepsie, a malinky nebude tolko plakat a robit vam vrasky na celách 🙂 🙂 🙂

TIJA.....no šak ty si hadam najlepsie rozumieš, ako s tou pracou a tak...kedy skoncit a kedy začat 😉 😉 stvrtokmsa teda vidime 🙂))))

CIKY...ta basnicke črievko nase 🙂)))))) mala by si už tu knižku vydat,alebo co 🙂))) a na Sise som sa zas pobavila.....toto je dieťatko teda 😀 😀 😀 a tak aspon, že tatino si zabicykloval 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre