Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
7. aug 2010

@janicca a niesi nahodou tehotna ?

janicca
7. aug 2010

@kiara15 to ja pojdem až po mrche na krv tiež som trubka mohla som si to vybaviť teraz ked som mala dovču no nebolo kedy ... 😉
@domika9 tak to určite nie už sa pomaly hlási ja mávam takýto cyklus tak cca 30,31 dní.....no ale jeden nikdy nevie 😀 😝

janicca
7. aug 2010

@domika9 tak poslušne hlásim teraz som to bola skontrolovať už došla naozaj tak že tehula nie som .... 😀 😀 tak od dnes môžem začať odpočítavať .... tak že 22 augusta začínam stimulku..... 😉 )))

brmbolcek
7. aug 2010

pekne zdravim po dlhsej dobe co je noveho???

idem si vas pocitat ako sa tu mate

a ozaj uz sa hlasim z noveho domceka , vsetko prestahovane a vcera bola nasa prva noc v novom 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
7. aug 2010

...tak teraz neviem ci som tu tak dlho nebola alebo ste tolko vela popisali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@tinkaza- to snad nie je pravda, ze 26tt, kde si k nim tak rychlo prisla 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 boze ale to leti 😀 😀 😀

@komarik- a kdeze si mala tak naponahlo, ze ta to stalo 40 € ??? a nie si sama aj ja si davam vsetko robit dvojmo, tak viem o com pises 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

@orsulka- tak ja dufam, ze sa zmestite s drobcami kde vam to bude najviac vyhovovat ci to bude spalna ci detska hlavne ze bude, ako sa maju dvojicky ? si si vedoma ze tvoj manzelik to myslel vazne ze si ta necha ??? 😀 😀 😀 a ty si ratala aj z niecim inym ? teda budme radi ze ich mame nasich uzasnych manzelikov 😉 😉 😉 ani ja by som toho svojho nemenila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uz som pocula o kinder kolaciku aj som ho papala ale nemam recept, akmozem tak poprosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😉 😉 😉 d a k u j e m 😵 😵 😵 😵

@marta222- fajn ze ste uz domka, a co malicke druhe vas dobre natahuje ze sa vam nechce ukazat 😉 😉 😉 coskoro uvidite aj pohlavie 😵 😵 😵 .

@wolfskinka- chce to cas aby ste si nabehli na ten spravny rytnus s Matejom 🙂 🙂 🙂 ale aj tak musite byt na neho pysny , chalanisko nase velke, hlavne ze je zdravucke a vsetko okolo sa da zvladnut 🙂 🙂 🙂

@cikyta-tak verme ze Sisinka bude mat co najviac hlasov, nas maly Labudkotfuj tfuj tfuj 😀 😀 😀. Sisi vie na koho ma zaposobit na pana s podpismi meracov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀, a je zlata v tej vanicke 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

@katy7- paneboze , ved ty uz budes mat maleho cochvilka na ruckach, upsss ale to leti uz viete meno ?
@zdenka.valkova- nemas zaco 😉 😉 😉
@tija28-uz viete co to bude ? ci sa nechate prekvapit ?
@surviver- ako sa ma nas polrocny Timurko ? este kojite ci?
@afrika-potichucky gratulujem // 🙂 🙂 🙂
@kiara15-ale sa ti to uz inaaaaaac krati, super tesim sa s tebou na // 🙂 🙂 🙂
@janicca- super tesim sa na 22.augusta huraaaaaaaaaaaaaa a zo stastnym koncom // 🙂 🙂 🙂
@domika9-ako sa ma nas 3 mesacny Matusko ? kojis ho ci prikrmujes sunarikom 😵 😵 😵

a mne akosi zacinat tvrdnut brusko, tak uzivam magnezko....a viac a viac oddychujem dufam, ze to ustupi .... neviem cim to je ...

vsetky ostatne zdravim od A po Z aby som na niekoho nezabudla a zelam pekny vikendik 🙂 🙂 🙂

orsulka
7. aug 2010

no tak čavo...idem s apustiť do toho kolača...ak to vyjdem, vsetkym poslem recept...ak nie...tak neposlem, aby ste sa mi nesmiali,že som to nezvládla... 😀 😀 😀 😀 😀
@brmbolcek bambula, tak už mas pekny 77 naskočeny, takže tvrdnutie bruska može byt uplne normalne, len naozaj treba viac oddychovat....mne svagrova vravela, že pokial je to tak 10x za den, že je to v pohode a netreba sa stresovat, len brať to magnezko......ak by to bolo castejšie, tak asi ist k lekarovi🙂))) ale vy ste bezproblemove tehu cely čas, tak verim, že to zvládnete 😉 😉
@janicca OK..zapisujem si do kalendara...22.8. 😉 😉

komarik
7. aug 2010

achojte,
@brmbolcek, ja som sa ti ani neponáhľala, nechápem. Vraj mi namerali 62km a ja si myslím že som išla 55. No a tie testy dvojmo - uvidíme čo to spraví - pri našom "šťastí" ☹
@orsulka, sem s tým koláčom... 😵
@janica, tak tebe zostáva už len priať "tfuj, tfuj, tfuj - veľa šťastia" 😉

janicca
7. aug 2010

@orsulka už to mám čierným v kalendári zapísané tak že už je rozhodnuté som rada že mrcha došla tak ako mala ináč mám ju teraz ako hodinky to je len a len dobré znamenie 😵 😵 😵 a potom sem s tým koláčom eee teda s receptom 🙂 ))

@komarik ďakujem za plúvance tie budem ozaj potrebovať ... 😉 a ja tebe na oplátku tfuj tfuj tfuj kopec zdravíčka a šťastíčka nech vás zlé obchadza a pekne 40 tt to istí .... 🙂 )))

@brmbolcek tak super už ste v novom to musí byť paráda ako tak kukám tvoj pas tak ty to máš tiež pomaly za pár 😉

domika9
7. aug 2010

@brmbolcek kojím aj prikrmujem ale nie sunarom ale nutreilon davame 😉

orsulka
7. aug 2010

kolač sa chladi v chaldničke, vsetko si myslim, že slo v pohode...len slahacka sa mi nvie vyslahač v mixeri...nechapem, som toho smutna....dovodov može by t milion, ci je to v mlieku, ci v com, neviem......zajtra asi kupim inu, už nie praskovu Dr. Oetker....len neviem este aku, aby to bolo tip-top...
iank je to kolač, že KINDER BUAENO.......tak ho idem naklepat do IP a poslem...je trosku narocnejsi na pripravu, ale ja som ho kostovala aje to bomba!!!!! tak idem na to .-))))

orsulka
7. aug 2010

mate to v IP babulky.....dobru chut.-)))))) 😉

brmbolcek
7. aug 2010

🙂 🙂 🙂 @orsulka- dakujem moc moc za receptik 😉 😉 😉 a to tvrdnutie bruska asi to tak ma byt ako pises..... uz to mam za par tak uz aj viac oddychujem teraz sa budem pri tom peceni kinder buena citit ako ze ho robi same kinderko s velkym bruskom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@janicca- ano uz sme v novom a vsetko je po novom 😀 😀 😀 ale aj tebe sa to uz krati moja tod si pisala v marci ze zacnes az v lete a pozri me sa , leto uz je tu a s nim 22.8 juchuuuuuuuuuuuuuuu, takze tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@domika- to neva ze neprikrmujete sunarom, ked mu voac vyhovuje nutrilon tak je dobre hlavne ze to papa, lebo niektore deturence z toho zapeka .....

orsulka
7. aug 2010

@brmbolcek nemáš zac...tiež sa tesim, že ste v novom už, a ako sa spinkalo ?????? pohoda?????

domika9
7. aug 2010

@orsulka aj ja scem recept na kočal 🙂

brmbolcek
7. aug 2010

@orsulka- dakujem za opytanie 🙂 🙂 🙂 spinkalo sa ako v novom ale dobre som spala 😉 😉 😉 inak klud a pohodicka
a ako sa maju tvoje dvojcatka ? citis nejake steklenie alebo podobne pohyby ? kolko si pribrala ?

orsulka
7. aug 2010

@domika9 tvoje prianie je mi rozklazom 😀 😀

@brmbolcek verim, že bublinky sa maju dobre, ale neviem sa dockat pondelka, chcem aby ma pozrel doky, tak sa hadam dockám 🙂))) pribrala som asi 5 kg od aprila.....a pohyby ani steklenie zatial necitim 😉

kamka17
7. aug 2010

orsul...dikes za recept 😉 😉
ja som sa dnes u našich pre zmenu natlačila čučoriedkovým koláčom... 😅 😅 tiež mňam...

brmbolček...tak sa teším s vami z nového domčeka, pekne si ho užívajte a kým príde malé, tak už budete aj pekne zabývaní, tak prajem, nech sa vám v ňom aj dobre býva 😉 😉

ja som dnes drahého donútila začať maľovať spálňu...chudák, trápi sa mi tu s nejakými špárami a podobne...ale tak keď chcem, aby svištík prišiel do čistého, tak sa treba trochu posnažiť 😅 😉 😅

orsulka
7. aug 2010

@kamka17 caf babmbula 🙂))) ja som s tebou...pekne do cisteho treba 🙂))) na spary treba špárovku a pefné nervy.....
este stale nie si na PN-ke ????? mas sa dobre?????
ja sa inak vcera a dnes, citim fakt velmi dobre, nic neboli, nič nepicha, aj ten vytok sa skoro stratil...skoro 😉

lucula73
7. aug 2010

@orsulka - aj ja si poprosím ten receptík 🙂
@brmbolcek -no pekne ti to nabieha,maličké je tu čoby dup....a nech sa vám v novom domčeku super býva,to musí byť parada,všetko novučké,voňavučké 😉
@kamka17 ako?už chystáš výbavičku?a meno už máš nachystané pre bambulku?

kamka17
7. aug 2010

ozaj brmbolček, ak si dobre pamatám, tak vy ste ten váš domček zo začiatku aj tajili pred rodinou a tak...akoreagovali, keď sa dozvedeli, že už ho máte postavený??? 😕

lucula73
7. aug 2010

ozaj, to by aj mňa zaujimalo s tou rodinou @brmbolček 😀

orsulka
7. aug 2010

@lucula73 caf..poslem ti ho...ako sa ma matusko ??????? už mu je lepsie????

kamka17
7. aug 2010

@orsulka na pn nie som, počkám do poradne a asi na september to už nejako s dokym dohodnem...cítim sa raz tak raz tak...keď sa veľmi nenamáham, tak ma nič nebolí, ale stačí sa trochu pohýbať...ako napr. dnes a idem umreť..dosť ma pichá podbruško hlavne keď vstávam...no a kríže tiež dávajú o sebe vedieť...ale nemyslím, že je to nejaké vážne, len sa treba šetriť...hehe, to sa ľahko povie, že...preto chcem mať byt čím skor nachystaný, lebo neskor by som to už isto nezvládla...len ten moj zázrak to akosi pomalšie chápe 😅 😅 😖
jaj a už keď sme pri tých stavoch roznych, tak puchnem ako pampúch 😅 😅 nohy, ruky, v noci mi tŕpnu lýtka a tak...ale dočítala som sa, že sú to normálka stavy, že sú na tom niektoré tehulky aj horšie, tak sa nestresujem kvoli tomu 🙂 🙂
no a v tvojom termíne som tiež mala také dni, že mi nič nebolo, energie som mala že na rozdávanie...potom zas som nevládala sa ani pohnúť a tak dokola...ale človek si zvykne a však to nebude trvať večne, zlvádneme, však sme nejaké baby...

och som sa rozpísala... 😅 😅 😅

kamka17
7. aug 2010

@lucula73 no...jediné čo mám, je asi fakt to meno pre bambulku...Pavlínka...do výbavy mám zatiaľ asi len dva kabátiky a jedny capačky, čo mamina kdesi kúpila a nočník a tri podbradníky...tie dostal drahý na narodky 😀 inak nemám absolútne nič, ani izbu zariadenú, ani predstavu, čo všetko treba a kam to všetko dáme...a o kočíku mám síce už nejakú predstavu, ale netuším kde a kedy a ako ho kúpime...stále si myslím, že mám kopec času... 😅 😕 😕

orsulka
7. aug 2010

@kamka17 no a vsak konečane si sa rozpisala 😉 😉 nech aspon viem, ako sa ti dari .-)))))))) o križoch mi ani nehovor, som si myslela, že to nejak skoro u mna zacina, ale hlavne vecer bolia..nie stale, ale ked vstavam a podobne..pichá a pichá.....možno to bude tym, že som bola pohyblivo cinna a teraz už dlho nič nerobim, tak neviem.... možno vy som mala začať zas tancovať 😉 😉 😀 😀
a detská je už zariadena a pripravena????? a to meno?? neprezradis???? 😉 😕

orsulka
7. aug 2010

@kamka17 nežn som to napiala, tak si odpovedala...dik 🙂))))

kiara15
7. aug 2010

@janicca ale ved to je jedno kedy len aby to bolo nacas no nie??,ako ratam tak budes asi o tyzden a pol vpredu odomna 😉
@brmbolcek veru krati pomali si robim vysetrenia 🙂 a tebe sa uz pekne byva malinke pojde do noveho super!!! 🙂 🙂
@orsulka dakujem za rc

kamka17
7. aug 2010

@orsulka no neviem, neviem, ja som tomu pohybu teda predtým veľa nedala a kríže ma bolia tak či tak, takže ani u teba to asi nebude tým, že si sa prestala hýbať 😅 😅 to je proste tým, že babulky sa tlačia kam sa dá a ak to ide do krížov, tak musi bolieť, lebo sa to tam celé rozťahuje...asi som ťa veľmi neutešila,ale nech nás teší, že v tom nie sme samé, odžiť a odtrpieť si to musíme všetky...len dúfam, ž epo porode to prejde 😅 😕
ale šak nebránim ti, aby si zase tancovala, však niektoré druhy pohybu sú v tehu vhodné...inak ja som si aj zo začiatku myslela, že budem cvičiť, budem sa snažiť byť aktívna...no prd...keď to nejde, tak to nejde...fakt som vždy rada, že som schopná aspoň ležať v nejakej polohe, kde ma nič nebolí a netlačí, hihi

kiari...servus 🙂

tija28
7. aug 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ......tak ja som nakoniec navstivila nemocnicu v trencine, pani doktorka bola velmi mila, pekne ma vysetrila, vsetko skontrolovala, babo je v poriadku, ma 19cm, 270g, srdiecko mu bije ako zvon........a ja som uz konecne spokojna, ze je vsetko v poriadku - bolesti su sposobene tym, ze sa mi zvacsuje brusko, maternica a tak, takze mam uzivat zase magnezium 2x1, a znova sa setrit a setrit a setrit 😉 😉 😉

@brmbolcek - gratulujem k domceku, istotne ti spadol velky kamen zo srdca, ked ste sa uz konecne prestahovali, a som rada, ze sa babetko narodi do novuckeho.........a konecne si isto uz aj ty ovela spokojnejsia 🙂 .........a este nevieme, co to bude, ale o dva tyzdne na poradni sa nam to snad spravne natoci na monitor .......a ty uz vies, co budete mat ? nejako som to prehliadla, ak si uz pisala 😉 😉 😉
@orsulka - drzim palceky na kontrolu, a dufam, ze v pondelok uvidis pekne uz aj drobcov - budes potom isto aj ty kludnejsia 🙂 🙂 🙂
@janicca a @kiara15 - vy ste moje dve velke favoritky na tuto jesen................tak ma prosim nesklamte 🙂 🙂 🙂
@kamka17 - som velmi rada, ze to takto pekne sportovo beries, a aj ked mas uz 26tt - drzis sa velmi statocne a vobec si nestazujes ako niektore ostatne, napr.ja 😉 😉 😉
...........ostatne pekne zdravim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tija28
7. aug 2010

.....................idem ja pekne lezat bambulky moje - sice nasilu, ale ked musim, tak musim 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre