Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
19. okt 2010

Ahojte, tak ja som dnes nejaká nevybuvaná. Spala som až do 11.15h a stále sa cítim ako zbitý pes. Melinda dnes nad ránom tak vyvádzala a kopala že to až bolelo. Teraz je už dobre a pohybuje sa normálne. Neviem či sa otáčala dole hlavičkou ale strašne kopala hore.

speranza1
19. okt 2010

@minka051 tak presny den kedy mam dostat je 25teho..ale kedze mne stale dojde o 2 dni neskor, tak to vychadza na 27meho...a potom neviem odkedy sa rata ze som dostala menzes, ci odo dna ked uz zacnem spinit..alebo krvacat..mne sa zda ze odo dna ked zacnem krvacat... neviem...

minka051
19. okt 2010

@speranza počíta sa až ked krvácaš teda vlastne ked dotaneš niekdy cez deň tak prvý deň je až ten nasledujúci ale to záleží ako sa ti pustí. No ale ked príde 27 aj tak myslím že do piatku to stíhaš 😉 😉

speranza1
19. okt 2010

@minka051 viem..len ja ked zacnem este len spinit toho 27meho, tak ten treti den vychadza na sobotu.. no neviem...zrejme este zavolam svojej gyndoske ze co sa s tym moze robit, ale to az vtedy ked dostanem ten menzes.. zatial nechcem predcasne nieco riesit, len som sa potrebovala niekoho na to opytat..takze ti veelmi dakujem za odpoved... a mam este jednu otazku.. prave som dobrala antibiotika , pretoze mi pri preventivke nasla gyndoska nejaku bakteriu ci co... neskreslia tie antb. ten hormonalny profil na ten treti den cyklu?

minka051
19. okt 2010

@speranza1 pokial si ich už dobrala tak je dobre. Nič by nemalo skresliť. Skreslili by len nejaké hormonálne lieky alebo injekcia na vyvolanie menzesu.

speranza1
19. okt 2010

@minka051 fu..to mi odlahlo... vies islo mi o to aby som tam dole bola v poriadku, ked uz pojdeme na to iui... a tebe sa ako dari?

minka051
19. okt 2010

@speranza1 no ja celkom dobre, len ma sem tam zabolí a pichne v brušku a bolia ma prsia. No uvidíme ako dopadne krvička zajtra ráno idem. tak dúfam že budú pri mne stáť všetci svätí. 🙂 🙂

speranza1
19. okt 2010

@minka051 moja tak velmi ti prajem aby si zajtra dostala tie najkrajsie spravy, ktore ta urobia najstastnejsou osobkou na svete 😵 😵

minka051
19. okt 2010

@speranza1 dík moc na iné ani nečakám. 🙂 🙂

speranza1
19. okt 2010

@minka051 ty si uz aj testovala?

minka051
19. okt 2010

@speranza1 nie netestovala na to som posero 😀 😀 bojím sa takto som stále aspoň v pohode lebo nič neviem a stále verím že to je dobré. 🙂 Ani test som si nekúpila.

petuska123
19. okt 2010

@minka051 ahoj a co ti robili???iui??ivf??alebo co???

speranza1
19. okt 2010

@minka051 asi by som urobila to iste.. ja som presne taka ista... taky sralo...a tych sklamani co uz bolo...takze drzim palce. 😉

minka051
19. okt 2010

@petuska123 mne robili len vklad z darovaných embryí, lebo u mňa sa iné už nedá. 😉 Ani jedno IVF mi nevyšlo a už mi ani 2x nevyšlo z darovanách vajíčok a 1x z darovaných embryí. ☹ Tak toto je moja posledná šanca, lebo už viac krát nebude.

@speranza1 no veď to... to sklamanie je najhoršie, ale človek musí byť pripavený na všetko. 🙂

orsulka
19. okt 2010

kde ste vsetky???????????????????????????

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

lucula73
19. okt 2010

@orsulka kuk 🙂

orsulka
19. okt 2010

@lucula73 kuk!!!! no servuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus 🙂 🙂 🙂 ako??????? drobec už spinka????

zlatanka30
19. okt 2010

kuk aj ja
@orsulka myslim,ze je to lepsie prdelka boli 😀 😀 😢 😢 😢

minka051
19. okt 2010

@orsulka ja sem práve nakúkam pozerám pri tom správy 🙂 🙂 a psychicky sa pripravujem zajtra na krv.

zlatanka30
19. okt 2010

@minka051 neboj budes mamina ja tomu verim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

minka051
19. okt 2010

@zlatanka30 no veď aj ja 🙂 🙂 🙂 A pri toľkých úsmevoch čo si mi poslala to inak ani nemôže byť 😀 😀

zlatanka30
19. okt 2010

@minka051 ved ani nebude je to tutovka

fopardi
19. okt 2010

@minka051 ja sa tak teším ked zajtra napíšeš že si tehotna bože to bude mega stretko o rok v lete už sa taaak teším kolko nas tam bude

minka051
19. okt 2010

@zlatanka30 čo si sibyla 😀 😀 😀
@fopardi no výsledky budú až vo štvrtok 🙂 🙂 Idem ku mojej doktorke a nie do centra a preto to dlhšie trvá. 😉 No ale ked mi to potvrdia tak určite na nejaké stretko ak nejaké bude pôjdem. To si nenechám ujsť. 😀 😀 😀 Budem tam podľa veku ako matka pluku 😀 😀

zlatanka30
19. okt 2010

@minka051 minka nie ale citavala som tvoje prispevky.mala by som si z teba brat priklad a nevzdavat sa .a preto ti to prajem naozaj. 🙂

minka051
19. okt 2010

@zlatanka30 ja ti tiež veľmi prajem aby sa ti tento krásny sen splnil, vlastne každej úprimne želám ktorá tu je a nevzdáva sa. Dík si moc zlatá 🙂 😉

fopardi
19. okt 2010

@minka051 každy je taky stary ako sa citi , takže -pozri na Mazikovu ta je snad mladšia ako ja 😀 😀 😀 😉

kiara15
19. okt 2010

@tija28 joj moja to by musel byt ozaj zazrak 😒
@orsulka ja viem ze ste tu zlate ale uz som zmierena aj z najhorsim a uz sa pripravujem na ket 😉
@minka051 dakujem mooc ale som realista 😒 ale tebe drzkam na zajtra velmi palcoky 😉 😉
@lucula73 no ide to pomaly ale necakam ziadenu nadej oni sa chcu uistit ze to odyslo 😒

orsulka
20. okt 2010

dobre ranko..... 😵 u na hmla, ale sak hadam prejdo doobeda...a kosa!!!!
@kiara15 takže už ste sa s dokym rozpravali aj o tom KET????? že dalsi mesiac hned na ket????
@minka051 tfuj tfuj tfuj na dnes...a teda aj na zajtra 🙂))))

solinkarka
20. okt 2010

Vcera ku veceru som si robila test a negativny :( sice mi meska len dva dni ale ved uz tam malo byt nieco vidiet ak som v tom nie? ☹

orsulka
20. okt 2010

@solinkarka no ono to ide aj podla toho, kedy mavas ovulaciu, a kedy si asi tak mohla otehotniet.......normalne baby mavaju ten 13-14 cyklu ovulku .....teda na ten 28 dc pripadne neskor by už na teste mohlo byt niečo vidieť......ale ak to mavas neskor tak este nemusi......treba zopakovat test...ono najlepsie je ti z ranneho moču 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre